Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zaopiekujesz się bezdomnymi?

29

Miejski Zakład Gospodarki Odpadami w Jaśle poszukuje odpowiedzialnych ludzi, którzy zajęliby się bezdomnymi.  Poniżej przedstawiamy psy, które szukają nowego domu.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami w Jaśle przy ul. Sokoła 8 lub pod nr telefonu 13 44 640 14

MZGO Jasło

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ yy
dnia 27.08.2012, 18:15 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-2
@ -------
dnia 27.08.2012, 16:06 · Zgłoś
bezdomnom dziewczynom bym sie zaopiekował lub kobietom
Odpowiedz
1
@ moona
dnia 30.08.2012, 08:38 · Zgłoś
A dlaczego nie [...]??? Po co ci kobieta ??? [...] sa wierniejsze :) :)
Odpowiedz
3
@ ika
dnia 27.08.2012, 10:05 · Zgłoś
serce boli gdy na to patrze ale wziasc takiego psiaka to duza odpowiedzialosc . wiec przestancie wszyscy szczekac i kto moze to niech pomoze tym stwozonkom .
Odpowiedz
0
@ ludzie
dnia 26.08.2012, 23:57 · Zgłoś
ten z drugiego zdjecia jest zaje.bisty xD
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 26.08.2012, 16:32 · Zgłoś
już przestałem czytać artykuły na wp i onecie ponieważ po kliknięciu w tytuł zwykle cała treść nie ma z nim nic wspólnego, dodatkowo chwytliwe tytuły które na końcu zawierają znak zapytania zaiwierające jakiś bełkot i domysły.. mam nadzieję że czytając nagłówki tutaj nadal będe miał pewność że to co jest w tytule jest również w artykule i albo go przeczytam albo nie..
pozdrawiam
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 26.08.2012, 15:04 · Zgłoś
pewnie że bym się zaopiekował takie słodkie szczeniaki psy są SPOKO
Odpowiedz
-5
@ oj
dnia 25.08.2012, 19:46 · Zgłoś
sam/a się wysterelizuj
Odpowiedz
9
@ serce i rozum
dnia 25.08.2012, 09:15 · Zgłoś
Do wszystkich osób, które oddają w teoretycznie "dobre ręce" kotki. Zainwestujcie te kilkadziesiąt złotych i wysterylizujcie kotkę zamiast mnożyć kociaki i oddawać je byle komu.

Ponadto w Lecznicy ANIMALS na ul. Łukasiewicza 95 w Krośnie bezpłatnie sterylizują i kastrują znalezione zwierzaki
Odpowiedz
3
@ zuzik
dnia 26.08.2012, 12:29 · Zgłoś
popieram w 100%. to jedyne mądre rozwiazanie, swiadczace o odpowiedzialnosci ludzi mających zwierzaki
Odpowiedz
1
@ benek
dnia 24.08.2012, 22:40 · Zgłoś
byłem tam i niech pan redaktor wrzuci zdjecia reszty boksów w jakim są stanie a te psiaki to byly chyba przygotowywane specjalnie do tej sesji bo widzialem jak są na codzien traktowane!
Odpowiedz
-15
@ PiS-man
dnia 24.08.2012, 22:38 · Zgłoś
Jak nie ma co zrobić z bezpańskimi zwierzętami to należy je po prostu [...]! I tyle!
Odpowiedz
12
@ do PIS-man
dnia 24.08.2012, 22:42 · Zgłoś
ciebie to już przy porodzie powinni [...] to byś takich glupot nie pisał
Odpowiedz
3
@ PiS-man
dnia 24.08.2012, 22:51 · Zgłoś
Zgłosiłaś się już po odbiór biednych, bezpańskich piesków czy w zamian postanowiłaś sobie poszczekać na forum?
Odpowiedz
-1
@ RudaŻmijaa
dnia 25.08.2012, 10:16 · Zgłoś
PiS-man:
to idąc Twoim tokiem myślenia poddajmy eutanazji wszystkie dzieci w domu dziecka, bo są niczyje. zastanów się co Ty wypisujesz!
Odpowiedz
-3
@ PiS-man
dnia 25.08.2012, 16:09 · Zgłoś
Nie widzisz różnicy miedzy bezdomnym psem a osieroconym dzieckiem? Moje gratulacje [...]!

p.s. nazywanie "[...]" [...] jest obraźliwe?
Odpowiedz
0
@ ola
dnia 26.08.2012, 03:43 · Zgłoś
ciebie tez uspic
Odpowiedz
1
@ macia
dnia 26.08.2012, 11:13 · Zgłoś
Polak katolik (PIS-man)- pies przeszkadza- [...], człowiek ma inne zdanie - [...] . Miale do Ciebie szacunek...miałem.
Odpowiedz
-4
@ aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu
dnia 26.08.2012, 12:51 · Zgłoś
Ty Pis-man ujadasz na tym forum od dawna i nikomu to nie przeszkadza.
Odpowiedz
-12
@ chemik
dnia 24.08.2012, 21:32 · Zgłoś
Miejski Zakład Gospodarki Odpadami - Nazwa sama za siebie mówi dlaczego tam sie te zwierzęta znalazły ...
Odpowiedz
-8
@ majka
dnia 24.08.2012, 20:34 · Zgłoś
martwic sie trzeba ludzi male dzieci a piesek ?on ma byc na wolnosci i nie placzcie nad nimi one sa stworzone do wolnosci
Odpowiedz
2
@ dżaga
dnia 24.08.2012, 16:48 · Zgłoś
a te 1e trzy to jakie wielkie urosna bo jednego bym wziela
Odpowiedz
8
@ sss3
dnia 24.08.2012, 15:53 · Zgłoś
Oho, spec od wymyślania kretyńskich tytułów wrócił z urlopu?
Wiele osób, które może i byłyby chętne do przygarnięcia psiaka, pewnie nawet nie otworzyło tego artykułu po takim tytule i wstępie.
Odpowiedz
-12
@ tarzan-zan
dnia 24.08.2012, 21:49 · Zgłoś
:) właśnie po przeczytaniu tytułu pomyślałem że chodzi o bezdomnych ludzi i dlatego tu wszedłem mając zamiar napisać że - NIE, NIE BĘDĘ SIĘ OPIEKOWAŁ BEZDOMNYMI LUDŹMI, ale po przeczytaniu artykułu okazało się że chodzi o psy... Owszem, takim bezdomnym psem bym się mógł zaopiekować, ale stał by przy budzie na polu do domu bym go nie wpuszczał więc w pewnym sensie dalej był by bezdomny...
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 26.08.2012, 01:23 · Zgłoś
hahahaha o nie mogę... hahahaha
Odpowiedz
-1
@ aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu
dnia 26.08.2012, 12:48 · Zgłoś
Błysnąłeś dowcipem, gorzej z językiem ojczystym. Ciebie chyba do szkoły nie wpuszczali.A więc też jesteś "bez...".
Pieskom życzę znalezienia odpowiedzialnych opiekunów.
Odpowiedz
1
@ tarzan-zan
dnia 27.08.2012, 09:59 · Zgłoś
no to możesz się wykazać i wytknąć moje błędy - polonisto :)
Odpowiedz
10
@ dsfd
dnia 24.08.2012, 14:06 · Zgłoś
biedactwa;/ jak ktos moze wurzucac zwierzeta!!!
Odpowiedz
12
@ gdg
dnia 24.08.2012, 14:01 · Zgłoś
te biedne szczeniaczki ktoś zostawił na osiedlu przed klatką (razem z mlekiem myśląc, że oczyści swe sumienie)!!! Oby znalazły ciepły i odpowiedzialny dom, One są na prawdę słodkie i spokojne! 3mam za Was maluchy kciuki!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.