Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zapraszamy na obchody Święta Policji

63

Nadanie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle będzie kulminacyjnym punktem wojewódzkich obchodów Święta Policji na Podkarpaciu. W najbliższą niedzielę odbędą się one po raz pierwszy w Jaśle. W uroczystym apelu weźmie udział m.in. Zastępca Komendanta Głównego Policji, Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji, Wojewoda Podkarpacki oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego. Zapraszamy do obejrzenia policyjnej uroczystości i wzięcia udziału w pikniku rodzinnym z okazji Święta Policji. 

24 lipca 1919 roku Sejm Ustawodawczy Rzeczypospolitej Polskiej powołał ustawą Policję Państwową. Kilkadziesiąt lat później, w kwietniu 1990 roku dzień ten ustanowiony został przez polski Parlament dniem, w którym policjanci obchodzą swoje święto.  

Główne obchody wojewódzkiego Święta Policji na Podkarpaciu odbędą się w najbliższą niedzielę - 4 sierpnia na Rynku w Jaśle. Podczas uroczystego apelu, który rozpocznie się o godz.15, będzie można zobaczyć m.in. ceremonię wręczenia sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle oraz defiladę pododdziałów honorowych. W uroczystości weźmie udział Zastępca Komendanta Głównego Policji, Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego a także przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, służb i formacji, z którymi Policja współpracuje. 

Po zakończeniu części głównej wojewódzkich obchodów Święta Policji na jasielskim Rynku, na wszystkich czekała będzie kolejna atrakcja. Na Ogródku Jordanowskim odbędzie się piknik rodzinny, podczas którego funkcjonariusze przybliżą kulisy swojej pracy. Od godz.16.30 będzie można m.in. obejrzeć policyjne radiowozy i motocykle, zgłębić tajniki daktyloskopii, zobaczyć wyposażenie Mobilnego Miasteczka Ruchu Drogowego oraz pokaz umiejętności policyjnych koni. Dla najmłodszych gości funkcjonariusze przygotowali konkursy, quizy i upominki, które wręczał będzie „miś” w policyjnym mundurze.
 
Serdecznie zapraszamy!

KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 56

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ ::::::
dnia 04.08.2013, 22:01 · Zgłoś
Super impreza :)
Odpowiedz
0
@ jeszcze normalny
dnia 04.08.2013, 13:36 · Zgłoś
jak czytam te fanaberie,zlosliwe i [...] pod adresem Policji,to po prostu brak mi slow.Ci co pisza takie bzdety powinni miec obciete paluchy,moze mniej byloby [...] komentarzy.Jakby nie Policja ile byloby zla?!Ja im Dziekuje.Chwala Wam!
Odpowiedz
-3
@ znający temat
dnia 03.08.2013, 14:22 · Zgłoś
O której godzinie będzie msza św. w intencji policjantów, i w którym kościele, prosze o odpowiedź.?
Odpowiedz
3
@ jaslanin
dnia 03.08.2013, 03:18 · Zgłoś
Usuneliscie moj poprzedni wpis. No i dobrze...
Odpowiedz
0
@ JEK
dnia 02.08.2013, 21:53 · Zgłoś
wszyszcy pisza o apelu o godz 15 ale mnie sie zdaje ze o godz 14 bedzie odprawiona msza w tej itencji w kosciele farnym czy nikt z was niechodzi di kosciola wniedziel ze o tym niewie ???
Odpowiedz
1
@ obserwator:)
dnia 01.08.2013, 21:36 · Zgłoś
ale z Was [...] ! Nie chcesz to nie idź ~!!! ale przynajmniej głupio nie komentuj. W każdym zawodzie znajdą się ludzie, którzy może są zbyt srodzy, pewni siebie i chamscy - nawet w Policji ( to jest osobowość człowieka - każdego indywidualna). Jednak to nie świadczy że wszyscy są tacy, znam policjantów, którzy bardzo dobrze pracują i są sympatyczni. Nie można jednego złego przeżycia czy przypadku utożsamiać z całą Policją. Oczywiście kieruje te słowa do [...], którzy mają na forum najwięcej do powiedzenia - i krytyki, a sami przed komputerami spędzają całe dnie sikając do butelki bo sie im nie chce iść do toalety. Pozdrawiam [...], z was i tak pożytku nie ma więc się lepiej nie pokazujcie na Rynku bo będzie wstyd że mamy takich w Jaśle. he he he :::)
Odpowiedz
1
@ a
dnia 04.08.2013, 21:45 · Zgłoś
Tak samo wszystkich ludzi młodych i na łyso ogolonych traktowac [...] bo to tylko styl albo poprostu dla wygody znam [...] którzy są [...] i [...] normalnych to dziala w dwie strony:)
Odpowiedz
0
@ jazda
dnia 01.08.2013, 20:35 · Zgłoś
Kazdy moze isc na Policjanta droga wolna zazdrosniki :)
Odpowiedz
-1
@ ssss
dnia 01.08.2013, 20:18 · Zgłoś
pies ich tracal aleeee swieto hoho chyba zaloba narodowa
Odpowiedz
7
@ olo
dnia 01.08.2013, 15:56 · Zgłoś
Jak czytam komentarze nie ktorych ineternautow typu Sven, Tarzan-zan, ghjhjghjghj, DRIVER itp. to tak sobie mysle, ze ci ludzie nie zasluguja na okreslenie: [...], [...], [...], [...], [...] itp.Ludzie po co obrazac inne osoby, srodowiska czy zawody skoro zajdzie potrzeba to w pierwszej kolejnosci dzwonicie do tej istytucji.Obrzac drugiego jest wam dobrze bo wytepujecie anonimowo ale w cztery oczy to sie lakacie przed policjantem.Nikt z obywateli ktory nie naruszyl prawa nie powiniem sie obawiac policjatow.Zawsze mozna liczyc na ich pomoc.Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Swieta.Przestepcow nalezy scigac,karac i posylac gdzie ich miejsce czyli za kratki.
Odpowiedz
3
@ xxxxxxxx
dnia 01.08.2013, 09:04 · Zgłoś
ci którzy zostali tam pobici nie byli przypadkowi tylko zaczynali więc dostali swoje . Później zrobili z siebie pokrzywdzonych bo chcieli kase i tyle
Odpowiedz
-3
@ demsej
dnia 31.07.2013, 21:25 · Zgłoś
noi pewnie bedzie znowu impreza policja będzie swietowac a normalny czlowiek zostanie przypadkowo pobity jak pod goleszem:)
Odpowiedz
-3
@ sessssse
dnia 31.07.2013, 20:32 · Zgłoś
już lecę,zakrętu nie mogę złapać ...
Odpowiedz
-4
@ mania
dnia 31.07.2013, 15:40 · Zgłoś
hahaha już lece xD
Odpowiedz
1
@ eee
dnia 31.07.2013, 14:23 · Zgłoś
taaa pójde z nimi swietowac a na drugi dzien dostane mandat za byle przewinienie bo władza nie moze skorzystac oczywiscie z prawa do pouczenia...
Odpowiedz
-3
@ gulugula
dnia 31.07.2013, 12:18 · Zgłoś
a czy będą się awansować dawać sobie podwyżki (co zwiększy nasze obciążenie nawet na emeryturze po 15 latzch) lub się odznaczać?
Odpowiedz
1
@ SZLACHIC
dnia 04.08.2013, 12:03 · Zgłoś
prawda..;.
Odpowiedz
8
@ wiesiekb
dnia 30.07.2013, 22:33 · Zgłoś
Ja nic złego ani dobrego nie powiem na policję,bo nigdy nie miałam z nią doczynienia. Wydaje mi się, że jak w każdym zawodzie są ludzie i ludziska i nie ma znaczenia jaki kto zawód wykonuje. Na pewno czuję się bezpieczniejsza widząc policję. Pozdrawiam całą policję,
Odpowiedz
-5
@ [...]
dnia 30.07.2013, 19:40 · Zgłoś
fajne laski i może lecą na policjantów ale szybko się przekonują,że nie WARTO pakować się w takie bagno :)
Odpowiedz
1
@ life
dnia 30.07.2013, 20:13 · Zgłoś
A dlaczego bagno?
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 30.07.2013, 21:13 · Zgłoś
każda która była z takim typem może to potwierdzić! zero uczuć wyższych,zimne [...].Wiem z autopsji.Nie polecam.
Odpowiedz
1
@ life
dnia 01.08.2013, 22:24 · Zgłoś
toś powiedziała...jeśli wszystkich mierzysz jednakową miarą to niezbyt dobrze świadczy o twojej inteligencji.
Najpierw oceń siebie- może to z tobą było coś nie tak?
I nie powiedziane, że jeden zimny bez uczuć to znaczy, że wszyscy są tego samego pokroju.
Ślusarz też może być bez uczuć. I lekarz - co gorsze.
A partnerów można szukać do woli, przebierać, jeśli coś nie pasuje. Nikt nie każe się od razu żenić.
Odpowiedz
-3
@ Boski
dnia 30.07.2013, 18:54 · Zgłoś
No juz widze jak wszyscy leca. Na policjantow to leca ale fajne laski bo wiecznie bajera na miescie albo wszedzie gdzie sie pojawia
Odpowiedz
-4
@ małaaa
dnia 30.07.2013, 17:35 · Zgłoś
hahah xD zapraszaja !
Odpowiedz
10
@ lol
dnia 30.07.2013, 16:45 · Zgłoś
"miś w policyjnym mundurze"? a czemu nie piesek - byłoby równie uroczo
Odpowiedz
3
@ onnn
dnia 30.07.2013, 19:45 · Zgłoś
dobre !!:D:D
Odpowiedz
9
@ kuguarr
dnia 30.07.2013, 16:40 · Zgłoś
jakby Sven nie był teraz na koloniach z Caritasu toby na pewno na obchodach był - z pianą na [...] ;)
Odpowiedz
2
@ ppp
dnia 01.08.2013, 00:24 · Zgłoś
Sven ma dobre +40 i na kolonie nie jeździ - po nie jest dziecko !!!
Odpowiedz
4
@ Jaślok
dnia 30.07.2013, 15:47 · Zgłoś
Jak widzę na ich sztandarze napis ojczyzna to mnie mdli ... banda [...] fvaszływców i [...]... niech mi szanownie panujący Donald dorzuci za gnebienie ludzi kolejne 300 zł do najniższego dochodu... kraj absurdów
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 03.08.2013, 12:02 · Zgłoś
a owszem, dorzuci ci 300 zł...
podatku :P
Odpowiedz
2
@ jaś
dnia 30.07.2013, 15:16 · Zgłoś
Swen ma dla ciebie wyjście aby uwolnić sie od policji jasielskiej. Przenieś się do Sanoka
Odpowiedz
1
@ o!
dnia 30.07.2013, 11:50 · Zgłoś
Policjanci to ludzie pozbawieni jakichkolwiek uczuć! Wyuczeni nieludzkich zachowań,zimni,obojętni ... oczywiście nie wszyscy tacy są ale większość to nie ludzie.[...] się szerzy.A niektórzy są tak odważni do tego zawodu ,że legitymują nawet swoich znajomych! byle tylko coś wpisać,poobijać się i mieć spokój.Pojeździć sobie autem po mieście i mieć wszystko gdzieś.Idźcie na obchody,idźcie...
Odpowiedz
4
@ jan
dnia 30.07.2013, 10:52 · Zgłoś
idźcie i podziwiajcie! Oni przy najbliższej okazji na drodze się odwdzięczą mandatem!
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 30.07.2013, 08:57 · Zgłoś
tą niedzielę mam zajętą ,może przełożycie to przyjdę hmm :P
Odpowiedz
-4
@ XxX
dnia 30.07.2013, 08:06 · Zgłoś
No i okk . Policja sie stara ;)
Odpowiedz
-1
@ oxo
dnia 30.07.2013, 07:15 · Zgłoś
po co tam iść niech zrobią pośmiewisko i gdzie będzie wyżerka i pokazy sił.
Odpowiedz
13
@ ppp
dnia 29.07.2013, 23:46 · Zgłoś
a [...] też będzie zaproszony?
Odpowiedz
14
@ jasiu
dnia 30.07.2013, 07:26 · Zgłoś
Oczywiście,bez niego nie ma żadnej uroczystości w Polsce
Odpowiedz
16
@ adam
dnia 29.07.2013, 23:29 · Zgłoś
To boguś,alicja ,górczyk i kmiecik będą razem defilować i formować nową koalicję!!
Odpowiedz
16
@ s.b
dnia 29.07.2013, 23:15 · Zgłoś
trzeba zaprosić policjantów którzy brali udział w pobiciu tych chłopców miedzy innymi
pan który kilka lat temu woził pizze w restauracji Armata a dzis jest policjantem ( bokserem dzieci) K.B I i reszta tych twardzieli trzeba ich odznaczyć bo też na to zasługują. ( sprawa coś ucichła )
Odpowiedz
-7
@ asd
dnia 29.07.2013, 23:40 · Zgłoś
gdzie znajduje sie pizzeria armata ? zglodnialem
Odpowiedz
-8
@ [...]
dnia 30.07.2013, 05:29 · Zgłoś
na kościuszki
Odpowiedz
2
@ tak
dnia 30.07.2013, 11:54 · Zgłoś
nie ucichła tylko się zakończyła, zostali uniewinnieni, bo jak to piszesz, te dzieci za dużo kłamały, okazało się, że żadnego pobicia nie było.
Odpowiedz
16
@ Patriota
dnia 29.07.2013, 23:09 · Zgłoś
Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej

Dlatego to wkleilem zeby sobie kazdy policjant przypomnial co przysiegal a jak wykonuje swoje obowiazki pozdrowienia dla tych ktorzy nie maja swieta w niedziele:)
Odpowiedz
-14
@ :P
dnia 29.07.2013, 23:00 · Zgłoś
Zapraszamy do Sieklówki, w niedziele u Nas atrakcji nie zabraknie ;)
Odpowiedz
13
@ RR
dnia 29.07.2013, 22:34 · Zgłoś
przyjdę z całą rodzinką
Odpowiedz
30
@ ;)
dnia 29.07.2013, 22:33 · Zgłoś
Każdy ma swoje święto w swoim czasie więc dlaczego policja miała by go nie mieć? Kto chce idzie kto nie.
Odpowiedz
19
@ ;)
dnia 29.07.2013, 22:52 · Zgłoś
...kto nie chce iść nikt nikogo nie zmusza. To tylko zaproszenie
Odpowiedz
18
@ łowca [...]
dnia 30.07.2013, 08:16 · Zgłoś
Oczywiscie . Tylko ze [...] którzy tu wylewają żale zza klawiatury nie pójdą ... bo oni nigdzie nie chodzą z racji przyspawania do fotela przed monitorem :) Oni potrafią tylko bluzgać pod każdą informacją .
Odpowiedz
-15
@ krys
dnia 30.07.2013, 09:10 · Zgłoś
mylisz się i to bardzo :)
Odpowiedz
10
@ łowca [...]
dnia 30.07.2013, 09:28 · Zgłoś
kto się niby myli ? @;) pisząc ze kazdy ma swój mózg i jak chce to idzie a jak nie ma ochoty to nie [...] bez sensu w komentarzach ? Czy ja pisząc ze na jasielskim pudelku [...] sączą jad bo tylko tyle potrafią zza klawiatury ?
Odpowiedz
5
@ Tarzan-zan
dnia 30.07.2013, 10:50 · Zgłoś
A po co tam iść... Na te zakazane [...] patrzeć ??? znam lepsze przyjemności...
Odpowiedz
11
@ łowca [...]
dnia 30.07.2013, 10:55 · Zgłoś
dzieki Tarzan-zan , twoje słowa potwierdzaja calkowicie moją teze ze pójda zainteresowani a [...] zasiadą w tym czasie do klawiatur popluc pod kazdą informają o jakimkolwiek wydarzeniu .
PS. Troche mi zal [...] bo wakacje - sezon ogorkowy i mało newsów , nie maja za duzo mozliwosci wylac swych kompleksów :)
Odpowiedz
-13
@ krys
dnia 29.07.2013, 22:32 · Zgłoś
hahahahahaha lecę haha
Odpowiedz
-15
@ hahah
dnia 29.07.2013, 22:20 · Zgłoś
hahhaha xd
Odpowiedz
-3
@ jaslanin
dnia 30.07.2013, 18:26 · Zgłoś
a ja ide tylko gdzie i o ktorej godz, sie rozpoczyna moze zle odczytałem a przepraszam juz wiem 4 07 2013 oky spotykamy sie tylko bez zadnych wygłupół policja w jasle jest potrzebna tylko straz miejska nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee a niech sie wypowie choc jeden policjant czy oni sie lubia???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.