Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zaproszenie na mecz Reprezentacji

11
 Organizatorzy: Carbon Black Polska , Młodzieżowe Stowarzyszenie Solideo, Urząd Miasta Jasła, Portal www.jaslo.xt.pl - Zapraszają na rodzinny happening. Bezpośrednią transmisje meczu: Polska Ekwador, z wykorzystaniem telebimu.
Miejsce: Płyta jasielskiego Rynku.
Termin: Piątek 09.06.2006 r.
Początek imprezy godz. 19.00.Jako iż impreza ma charakter hapeeningu, zapraszamy na nią całe rodziny.
"Spędźmy ten czas wspólnie, w miłej atmosferze kibicując Naszym".

logo_stowarzyszenia02.jpgStowarzyszenie Sympatyków Czarni 1910 Jasło, wspólnie z organiztorami, prosi o kulturalny doping, podczas trwania tej imprezy. Pokażmy wszystkim iż umiemy bawić się kulturalnie,
i sport łączy nas w jednym wspólnym celu.

Gramy w IV lidze, bawmy się jak w I lidze!


Każda impreza promująca piłkę nożną w naszym mieście pomoże w jednym celu, który mamy wspólny jako wszyscy Sypmatycy piłki nożnej! Pokażmy sponsorom oraz wszytkim mieszkańcom Jasła, że pilka nożna to tylko pozytywne sprawy i warto działać aby za kilka lat mówiono o Jaśle jako mieście z drużynami
w II lub III lidze!


 


 


źródło: czarnijaslo.rjs.pl


Napisany dnia: 08.06.2006, 10:28
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ i o co tylke krzyku???
dnia 08.06.2006, 11:58
Ocena
komentarza:
0
czy będzie jutro w Jaśle jakiś lokal lub miejsce gdzie NIKT nie będzie mówił o piłce nożnej? być może to dziwne dla niektórych, ale nie wszystkich interesują poczynania "naszych"... poza tym jak do tej pory idzie im delikatnie mówiąć średnio :P. więc czym tu się tak podniecać?
@ adasko
dnia 08.06.2006, 15:32
Ocena
komentarza:
0
świetny pomysł z tym oglądaniem;)
@ kristooki
dnia 08.06.2006, 21:39
Ocena
komentarza:
0
no to ja przyjde :)
@ aNia
dnia 08.06.2006, 21:48
Ocena
komentarza:
0
w piętek < jutro> będzie się o wiele więcej działo, i to już od 17 więc warto zagościć na płycie naszego rynku .. ja zachęcam szczególnie dziewczyny do przyjścia ,jeśli chcą popatrzeć na co nieco .. mMmMmm.. ;P
@ xx
dnia 09.06.2006, 10:06
Ocena
komentarza:
0
znow Solideo?
@ Kot B
dnia 09.06.2006, 10:47
Ocena
komentarza:
0
Tak szczerze to ja już mam dośc tego nasi wasi a mam to gdzieś mój brat o niczym innym już nie mówi a mnie to zaczyna powoli denerwowac :rol:
@ rrado666
dnia 09.06.2006, 17:15
Ocena
komentarza:
0
DO BOJU POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zajebisty pomysł z tym telebimem na rynku!!!!!!!!!!!!!!!!! ide na pewno pokibicowac !!!!!!!!!!!!!
@ kolo263
dnia 13.06.2006, 17:25
Ocena
komentarza:
0
zapowiada sie niezsły rozpierdol zapraszam:p
@ Daredevil
dnia 13.06.2006, 21:16
Ocena
komentarza:
0
wie ktoś może czy będzie transmitowany mecz Polska-Niemcy na telebimie??????????????????????????????
bo doszły mnie słuchy że chyba nie :(
@ złośliwy
dnia 14.06.2006, 07:18
Ocena
komentarza:
0
Po czym poznać, że minęliśmy granicę polsko- niemiecką ? Po tym, że krowy są ładniejsze od kobiet.
@ BartekW
dnia 14.06.2006, 09:26
Ocena
komentarza:
0
z tego co wiem to dzisiaj na rynku nie bedzie transmisji meczu Polska-Niemcy. Nasz KOCHANY burmistrz nie wyraził zgody na tą imprezę a z jakiego powodu?ponieważ odbywają sie teraz w jasle Dni Kultury Chrześcijańskiej i nie potrzebne są im zamieszki na mieście! spoko nie...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kierowcy pomstują na utrudnienia w ruchu spowodowane remontami dróg. Posypały się pierwsze mandaty

   

  Remont wiaduktu drogowego w ciągu ul. 3 Maja w Jaśle (DK28) oraz budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Szkolnej z ul. Chopina i ul. Grota – Roweckiego sprawiają, że kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Niektórzy ignorują znaki zakazu. Tylko wczoraj, siedmiu kierujących zostało przez policjantów ukaranych mandatami karnymi. W związku z utrudnieniami, kierowcy poruszający się objazdami, zmuszeni są stać w korkach. Znacząco zwiększył się również ruch samochodów na osiedlu Gądki.

 • Wygraj bilety na MONSTER TRUCK SHOW w Jaśle!

   

  We wtorek 16 sierpnia do Jasła zawita ekipa Extrem Cascaders Team z MONSTER TRUCK SHOW. To gwarancja ponad godzinnej doskonałej zabawy. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są darmowe bilety na emocjonujący pokaz z wykonaniu kaskaderów i ich maszyn.

 • „Skoda Suchego” znów wyruszy w szczytnym celu na trasę rajdu „Złombol”

   

  Za niespełna miesiąc kilkaset, a może nawet ponad tysiąc załóg wyruszy na trasę kolejnej edycji rajdu ”Złombol”. Wśród nich znajdzie się ekipa „Skody Suchego”, dla której będzie to trzeci start w imprezie, z której dochód niezmiennie trafia domów dziecka w całej Polsce. Tym razem na Jolę i Krzyśka Rąpałów czeka przygoda z metą w oddalonej o niemal dwa tysiące kilometrów od Polski Albanii. Trasę liczącą łącznie 2500 kilometrów zamierzają przemierzyć starą, poczciwą skodą 120.

 • W Brzyskach powstał ośrodek rehabilitacyjny dla dzikich zwierząt

   

  W centrum Brzysk powstał ośrodek, w którym pomoc rannym i chorym zwierzętom, głównie ptakom niesie Robert Pogorzelski, miłośnik przyrody, pasjonat rodzimych gatunków zwierząt z ponad 30-letnim doświadczeniem. Pod jego opieką znajduje się obecnie 200 ptaków różnego gatunku.

 • Jasielscy policjanci rejestrują interwencję za pomocą kamer nasobnych

   

  Funkcjonariusze jasielskiej policji otrzymali dwadzieścia pięć kamer nasobnych, z których od lutego korzystają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Referatu Patrolowo-Interwencyjnego. - Kamery gwarantują transparentność działań policji, ochronę obywateli, a także ochronę prawna samych funkcjonariuszy – wyjaśnia kom. Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy KPP w Jaśle.

 • 79 lat temu oddział „Korczaka” przeprowadził Akcję „Pensjonat”

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj miejskie obchody 79. rocznicy Akcji „Pensjonat”. Bohaterów wydarzeń z 5 na 6 sierpnia 1943 r. upamiętnili między innymi parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych i instytucji kultury oraz funkcjonariusze służb mundurowych. Pod pomnikiem Armii Krajowej złożono kwiaty i zapalono symboliczne znicze.

 • Pielęgnują pamięć o uczestnikach Akcji „Pensjonat”

   

  W nocy z 5 na 6 sierpnia 1943 r. oddział dywersyjny Armii Krajowej pod dowództwem ppor. Zenona Soboty ps. „Korczak” przeprowadził śmiałą akcję uwolnienia więźniów z więzienia gestapo w Jaśle. Akcja o kryptonimie „Pensjonat” odbiła się szerokim echem w całym okupowanym przez hitlerowskie Niemcy kraju. W Jaśle wciąż są ludzie, którzy pielęgnują pamięć o bohaterach jednego z najistotniejszych wydarzeń w historii okupowanego Jasła. Wczoraj, już po raz dziesiąty odbył się Jasielski Marsz Wolności.

 • "Dziki niszczą nasze plony, podchodzą pod domy. Jest ich za dużo – grzmią rolnicy

  Rolnicy w gminie Kołaczyce skarżą się na liczne szkody i ogromne straty, które ponoszą na skutek żerowania dzika i innej zwierzyny. Gospodarze załamują ręce, bo nie mogą spokojnie zebrać plonów. Dziki niszczą wszystko. Zdaniem rolników, koło łowieckie "Jedność" w Kołaczycach niewiele czyni, aby ograniczyć jego populację. Prezes koła Franciszek Bosak ucina – To kłamstwo, jeśli mówią, że nie strzelamy. W ciągu roku odstrzelonych jest od 150-200 dzików – mówi.

 • Poważny wypadek w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73

  Dzisiaj po godzinie 14. na ul Mickiewicza w Kołaczycach w rejonie ośrodka zdrowia doszło do zderzenia się busa i samochodu osobowego. Na miejscu pracują  trzy zespoły ratownictwa medycznego, które udzielają pomocy osobom poszkodowanym. Obecnie droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zamknięta.

 • W poniedziałek rozpocznie się zamknięcie wiaduktu na ul. 3 Maja

   

  Firma PRI-MOST Południe Sp. z o.o. realizuje remont wiaduktu drogowego w ciągu ul. 3 Maja nad nieużytkowaną linią kolejową. Od najbliższego poniedziałku (8 sierpnia) ruch kołowy samochodów osobowych i ciężarowych zostanie skierowany na objazd wyznaczany drogą wojewódzką nr 992 oraz drogą powiatową nr 2512R (ul. Wojska Polskiego).

 • Konkurs! Wygraj komiksy i książki o Akcji „Pensjonat”

 • Wracają pytania o przyszłość dworca kolejowego w Jaśle. Czy teren, na którym stoi doczeka się wreszcie kompleksowej modernizacji?

   

  Dworzec kolejowy w Jaśle lata świetności dawno ma już za sobą. Co więcej, obiekt nawet w najmniejszym stopniu nie spełnia swojej pierwotnej roli. Podróżni nie mogą z niego korzystać. Nic więc dziwnego, że co pewien czas wracają pytania o to, jaki plan na zagospodarowanie budynku i przyległego do niego terenu, mają władze miasta.

 • Uczniowie jasielskiego Ekonomika w finale turnieju "Sukces na Bank"

  Uczniowie Technikum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle przeszli do finału czwartej edycji ogólnopolskiego turnieju ekonomicznego dla szkół średnich "Sukces na Bank". W ubiegłym roku uczniowie jasielskiego Ekonomika zajęli I miejsce i wygrali 20 tys. zł. Czy w tym roku uda się im powtórzyć ten sukces? Finał programu odbędzie się 13 sierpnia o godz. 9.00 w TVP3.

 • Śledczy wciąż badają sprawę nielegalnego składowania odpadów w Zimnej Wodzie

  Sprawa magazynowania śmieci w Zimnej Wodzie, na działce należącej do znanego przedsiębiorcy wyszła na jaw początkiem marca br. Inspektorzy WIOŚ, którzy przeprowadzili kontrolę w miejscu nielegalnego składowania odpadów ujawnili pewne nieprawidłowości. Śledztwo prowadzone przez prokuraturę jest nadal w toku.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657