Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Zarząd nie ma kasy i sprzedaje

62

Radni większością głosów wyrazili zgodę na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Ożenna. Radni Prawa i Sprawiedliwości, apelowali, przekonywali, by wykorzystać ten teren na powstanie schroniska edukacyjno-ekologicznego. Ich słowa nie miały tu wielkiego znaczenia. Przegłosowano uchwałę 13 głosami „za”, 8 „przeciw”...

Radny Adam Pawluś tłumaczył, że ten teren, który jest własnością powiatu jasielskiego w miejscowości Ożenna w gminie Krempna, mógłby zostać wykorzystany w celu rozwoju turystyki.  – Takie schroniska istnieją w Polsce, chociażby na Śląsku. Pozyskują one środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i prowadzą turnusy szkolno-ekologiczne. Z nich mogą skorzystać uczniowie. Apeluję o głosowanie przeciw tej uchwale – powiedział Adam Pawluś.

Dobry pomysł, ale...


Tadeusz Górczyk, etatowy członek zarządu nie kwestionuje, że proponowany pomysł jest zły, ale powiat nie ma możliwości prowadzenia działalności gospodarczej. – Działalność ta była możliwa do czerwca ubiegłego roku. W tym momencie ze względu na zlikwidowane gospodarstwa pomocnicze w samorządach, nie mamy możliwości prowadzenia działalności gospodarczej. – podkreślił Górczyk. Twierdzi, że zmiana ustawy o finansach publicznych zmusza do poszukiwania oszczędności na wydatkach bieżących. W związku z brakiem środków finansowych na modernizację przedmiotowej nieruchomości, zarząd zdecydował o przeznaczeniu jej do sprzedaży w przetargu nieograniczonym.

Jak widać, prośby, apele nie przekonały większości radnych. Tym samym uchwała została przyjęta.

(icz)

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
1
@ kola
dnia 02.06.2011, 13:26 · Zgłoś
górczyk masz rację sprzedajcie co się da póki jesteście przy korycie .teraz sprzedajcie ziemie przy szkole w Trzcinicy ...to się nazywa nowoczesne zarządzanie...tylko co będzie jak już wszystko sprzedacie ???
Odpowiedz
2
@ Ela
dnia 02.06.2011, 09:27 · Zgłoś
Opluwacie się aż miło, a czy w ogóle ktoś z was był w tej Ożennej? Widział co tam jest? Jakie atrakcje są na tym końcu świata przed szlabanem granicznym? Jaki ośrodek edukacji ekologicznej skoro niedaleko jest Magórski PN z bardzo dobrym programem edukacyjnym i kadrą naukową? A teraz siądźcie i policzcie: ośrodek czyli przynajmniej jeden jakiś budynek, potem utrzymanie tego budynku, zabezpieczenie (przypominam że to dość daleko od Jasła), i dalej: dyrektor, sekretarka, jakiś pracownik (no może ze 2) - to tam na miejscu, a w Jaśle: jakiś ktoś do nadzoru nad tym, drugi do promocji - bo z samego faktu powołania ośrodka jeszcze nie wynika że ktoś tam w ogóle przyjedzie i zapłaci kasę, no i oczywiście księgowa. To jest maksymalnie płaska struktura, bo jeszcze trzeba by doliczyć jakieś remonty, opłaty, podatki i takie tam różne pierdoły. Ile wam wyszło? Dużo? Ale za to ile koleżków będzie miało robotę!
Odpowiedz
-2
@ buker
dnia 02.06.2011, 14:01 · Zgłoś
Ela - idac Twoim tokiem rozumowania trzeba sprzedac wszystko drogi , szpitale szkoly i zlobki bo do wszystkiego trzeba dokładac , zebys sie tylko nie zdziwila jak tak sie stanie i nie skorzystasz z tego bo juz nie bedziesz mogla . POzamykaja nawet lasy bo daza do ich sprzedazy . Czy jak w domowym budzecie zle zagospodarujecie to tez lecicie sprzedawac lodówke meble i inne dobra gromadzone przez lata ??? zasada jest prosta zyje sie tak na ile starcza a nie liczy w wyprz i kredyty .
Odpowiedz
-1
@ ela
dnia 03.06.2011, 11:26 · Zgłoś
Myślisz zbyt płasko, drogi, szpitale, szkoły bo żłobki już nie (a jest w ogóle jeszcze jakiś w Jaśle) to są rzeczy które gmina musi zapewnić w ramach tzw zadań statutowych wynikających z obowiązków władzy wobec obywateli (w końcu na to są podatki), natomiast jakiś mglisty ośrodek edukacji ekologicznej już nie jest konieczny. A co do lasu to wbijcie sobie wreszcie do głowy, że las nie jest do spacerków, jazdy quadem i zbierania grzybów. Leśnictwo to jedna z gałęzi gospodarki narodowej o wcale niemałym znaczeniu (rocznik statystyczny przeglądnij). Istnieje takie coś jak gospodarka leśna, uprawa i pielęgnacja lasu, odpowiednie plany pozyskania drzewa i zalesiania itd.
I dosyć często są ogłaszane zakazy wstępu do lasu choćby ze względu na zagrożenie pożarowe.
A jak w domowym budżecie brakuje kasy to zastanawiasz się jak to dopiąć i jak już nie ma innej możliwości to zostaje sprzedaż tego co da największy dochód i jest najmniej potrzebne - to jest chyba logiczne.
Odpowiedz
0
@ jan
dnia 02.06.2011, 08:55 · Zgłoś
panie Górczyk piszę do Pana bo morze pan w tej sprawie coś zrobi a chdzi o parkometry naprzykład w takich Gorlicach gdzie jest napewno gorsza sytułacja winansowa miasta jak jasła a parkometry są głosowałem na pana i myślę że pan jest wstanie to załatwić pozdrowienia
Odpowiedz
2
@ zak
dnia 01.06.2011, 21:13 · Zgłoś
Czemu Pawluś nie przekształcał,gdy było można a rządziły PiS-dołki?
Odpowiedz
3
@ łowca lemingów
dnia 02.06.2011, 09:01 · Zgłoś
A dlaczego teraz staroscie brakuje kasy ? Skoro w wojewódzctwie rzadzą jego kumple z PO ? Kiedy rzadzil tam PIS nie trzeba było sprzedawać , bo centrala dzieliła na tyle ze starczyło powiatom . Sami POwcy mówili ze kiedy bedzie rzadziło PO w sejmiku i powiatach to bedzie współpraca i miód . Straszyli odcieciem kasy jesli wygra PIS i co ? POlska Obłuda .
Odpowiedz
0
@ vx
dnia 01.06.2011, 21:04 · Zgłoś
Hahaha. Teraz drodzy wyborcy nie narzekać skoro na fachowca nieetatowego zarządu z Górki Klasztornej żeście głosowali
Odpowiedz
7
@ ???
dnia 01.06.2011, 17:18 · Zgłoś
a może by pan Górczyk zapytał starosty cóż to za "brzydale" rządzą tym krajem (chodzi mi o władze centralne), że co chwilę jakaś ustawa wiąże ręce władzom samorządowym, a ONI CAŁY CZAS SĄ CZYŚCI, przecież to nie ich wina, tylko samorządy nie dają rady.
A może jednak nie. starosta mu nie odpowie, bo to przecież jego koledzy
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 01.06.2011, 17:17 · Zgłoś
A po co ten budynek starostwu? Jeździlibyście tam i płacili za noclegi? Tak by dało sie utrzymać z tego? Większość z was nawet nie wie gdzie to jest. Przetarg nieograniczony więc każdy może sobie kupić. Cena wywoławcza pewnie pomiędzy 0,5 a 1 mln PLN. Jak wam tak PiS dobrze robi to się zrzuciwszy kupcie jako siedzibę PiS. Co to za bzdury z tą edukacją ekologiczną? Może za to jakąś drogę by wyremontować co?
Odpowiedz
1
@ łowca lemingow
dnia 01.06.2011, 19:07 · Zgłoś
O ! Drogę wyremontowac za publiczne a POtem sprzedać . PO co nam drogi skoro trzeba je remontować i pozeraja budzet - tyPOwe myslenie leminga . @ja wiesz co ja znaczy w wojsku ?
Odpowiedz
4
@ Do ja
dnia 01.06.2011, 19:15 · Zgłoś
A po cholere remontowac drogi , zaraz i tak beda dziurawe i znów koszty . Kto dzis jezdzi drogą ? Premier ma do dyspozycji samolot wiec asfalt w tym kraju niepotrzebny . Oj widze ze juz całkowite odmozdzenie fanów PO .
Odpowiedz
5
@ ogórek ogórek ogórek
dnia 01.06.2011, 19:19 · Zgłoś
@ja uwazasz ze tylko zwolennik PISu moze sie wypowiadac negatywnie na temat rozkradania Polski ? czy wam PRowcy juz tak namieszali w glowach ze widzicie tylko wojne z PISem ? To gorsze od faszyzmu . Jak nie z Po to wszystkich zniszczyc - byl taki Adolf co zaczarowal kraj - pamietamy co z tego wyszlo .
Odpowiedz
0
@ Kazimierz
dnia 02.06.2011, 09:50 · Zgłoś
Od czasu do czasu jakąś wstęgę trzeba przeciąć. Zrobić parę fotografii i film, na pierwszym planie z ... .
Odpowiedz
-2
@ do gbura
dnia 01.06.2011, 15:45 · Zgłoś
Ty niedługo sam opuścisz Jasło bo nic tu nie będzie oprócz "Drzew z PO" i wron z PSL-u!A Pawluś ma rację !Broni majątku narodowego przed POpaprańcami,którzy wolą niemców niż ukraińców!
Odpowiedz
0
@ gbur
dnia 01.06.2011, 22:01 · Zgłoś
Takim obrońcom majątku jak PiSiak Pawluś już dziękujemy.
Niech sobie broni w Ameryce.
Odpowiedz
1
@ Decon
dnia 02.06.2011, 08:56 · Zgłoś
gburze przestan lizac zlodziejom ! Bo ciebie tez okradli ... z mózgu .
Odpowiedz
-1
@ antybur
dnia 02.06.2011, 09:02 · Zgłoś
My złodzieje i przekrety zawsze za PO ! Bo tylko z nimi i ich koalicjantami PSL mamy szanse bytu . PIS od razu by naslał proroka i po interesach .
Odpowiedz
4
@ Mondry
dnia 01.06.2011, 14:44 · Zgłoś
nie mają kasy? jasne a co mają powiedzieć ludzie?
Odpowiedz
6
@ gbur
dnia 01.06.2011, 14:22 · Zgłoś
Panie Pawluś!
A kto ma finansować te pańskie fanaberie ?
To już w powiecie nie ma innych potrzeb ?
Kolejna PiSiarska bzdura !!!
PiS won z Jasła
Odpowiedz
0
@ j23
dnia 01.06.2011, 16:04 · Zgłoś
Gburze na twoje chamskie komentarze na wszystkich forach jest tylko jedna metoda aby zamknąć ci gębę.Zrób mi laskę!!!
Odpowiedz
2
@ Łowca lemingów
dnia 01.06.2011, 16:19 · Zgłoś
typowe dla gbura . Jak bedziesz potrzebowal pomocy w szpitalu a lekarz powie ze nic nie zrobi bo społeczenstwo nie zrzuciło sie i nie zaplacilo skladki zdrowotnej to taz bedziesz taki cwany ?Albo jak przyjdzie ci ochota pochodzic sobie po gorkach czy lesie a te beda pozamykane " bo potrzebujace panstwo sprzedalo , bo braklo w budzecie ? Lemingi nigdy nie pojma ze sa sprawy na które musimy sie wszyscy zlozyc , nawet gdy nam nidgy to nie bedzie przydatne - czego wszystkim zycze . Cie
Odpowiedz
-1
@ misiek
dnia 01.06.2011, 21:52 · Zgłoś
Gburku dziś środa-dzień loda!!!
Odpowiedz
0
@ babka
dnia 01.06.2011, 12:19 · Zgłoś
przecież można było to oddać klerowi,jak to w kotani !!!,oni tego potrzebują.
Odpowiedz
4
@ Pop
dnia 01.06.2011, 13:21 · Zgłoś
Masz Racie !!!
Służyło By To Przyszłym POKOLENIOM >>>>>>> !!!
A TAK TO WSZYSTKO Na co >> a na PODWYŻKI DLA obecnej władzy I Co???
Odpowiedz
4
@ Winter
dnia 01.06.2011, 14:18 · Zgłoś
I gdyby kler zrobił tam cos pozytecznego to tez bys była babo przeciwna ?
Tanie populistyczne hasełka " wszystko wina kleru " juz przestały byc w modzie wiec wymysl cos lepszego . Tak samo jak prostackie przeswiadczenie ze kler to najwiekszy szkodnik w tym kraju , to juz brzmi tak głupio jak nazistowskie " zniszczyc Żydów i swiat bedzie piekniejszy ".
Odpowiedz
1
@ do winter
dnia 01.06.2011, 21:13 · Zgłoś
Ty poczekaj bo jak tak dalej pójdzie to będziesz u kleru za parobka.
Odpowiedz
0
@ gbur do winter
dnia 01.06.2011, 21:57 · Zgłoś
Kler nigdy i nigdzie nie zrobił nic pożytecznego. Jest chciwy na państwowy majątek i tylko forsa mu w głowie. Bóg dawno spisał na straty polski kler katolicki. Słusznie zauważasz, że to największy szkodnik w Polsce.
Precz stąd !!!
Odpowiedz
-1
@ zuzia
dnia 02.06.2011, 06:49 · Zgłoś
Widzę, że kuracja w znanej jasielskiej placówce dalej nie przyniosła rezultatów...
Odpowiedz
0
@ acab
dnia 02.06.2011, 09:05 · Zgłoś
A co ty gburze zrobiłes dla Jasła ? Oprócz plucia i [...] ?
Odpowiedz
0
@ samoplujek
dnia 02.06.2011, 19:17 · Zgłoś
OPLUŁ się sam,aż mu zbrody kapie.
Odpowiedz
5
@ ciekawy
dnia 01.06.2011, 12:17 · Zgłoś
p,pawluś jusz zagospodarował te miliony z odszkodowania od mpn co uzyskał za bezprawnie zajęta droge w foliszu ???
Odpowiedz
1
@ Profesorka z batem :)
dnia 01.06.2011, 14:20 · Zgłoś
A ty "jusz" masz wakacje ? To teraz usiadz słownik w reke , bo jak we wrzesniu pójdziesz do I klasy to bardzo Ci sie przyda .
Odpowiedz
4
@ Ktoś
dnia 01.06.2011, 11:09 · Zgłoś
Na pewno . Tę nieruchomość kupi największy rolnik Podkarpacia po cenie promocyjnej p. poseł J.BURY z rządzącego PSL-u.
Odpowiedz
3
@ w letniej kufajce
dnia 01.06.2011, 14:21 · Zgłoś
A potem zapomni wpisac do zeznania i znów CBA bedzie miało robote
Odpowiedz
8
@ filmar
dnia 01.06.2011, 07:16 · Zgłoś
Sprzedać,sprzedać,wysprzedać wszystko co się tylko da to takie proste i przejeść a co zostanie następnym pokoleniom ??? Kamień na kamieniu i życie na kredyt.To wszystko co nasi Ojcowie i Dziadkowie zgromadzili swą ciężką pracą teraz lekką ręką trwonimy.Jak nie mamy pomysłu na rządzenie to nie lepiej zrezygnować i iść do mniej odpowiedzialnej pracy.Mamy przykład naszej koleii,modernizacja,elektryfikacja- mamy zarośnięte tory - poczekalnie - przedszkole przykładem mądrych rządów naszych rządzących. P O Z D R A W I A M i proszę o K U B E K Z I M N E J W O D Y na gorące głowy.
Odpowiedz
10
@ Olo
dnia 31.05.2011, 22:18 · Zgłoś
A nosek jakby mniej czerwony?
Odpowiedz
2
@ Julek
dnia 31.05.2011, 22:18 · Zgłoś
Kufaje, filcoki i na dodatek gumioki,tudzież buroki!To pluralizm powiatowy! Heh...? Jedyne prawidłowe, to "trzy" Górczykowe. Ta Trójca może dużo, mimo, że jest mała, ale tak jak PO-PiS nie daje ciała!!! Mam wniosek , by ta "Trójca" wzięła partie za pyski, i odcięła je od "miski"! Tadziuniuniuniu do roboty! Pomożemy, jak umiemy...
Odpowiedz
6
@ Zaniepokojony
dnia 31.05.2011, 22:10 · Zgłoś
Za taką prace w samorządach tylko odznaczenia.premie,wyróżnienia.
Tak trzymać. Współczucia społecznego dla tak nie ludzkiego wysiłku.
Czyżby poza wysprzedawanim majątku narodowego nie było korzystniejszej
formy zagospodarowania. Nie wierze!!!
A wynik glosowania 13 do 8 to jest wynik polityczny. Nie mający nic wspólnego
z interesm społecznym i sumieniem glosujących. O ile takie mają.
Odpowiedz
3
@ jaślanin
dnia 31.05.2011, 22:07 · Zgłoś
Przepraszam mam pytanie czy moze mi ktos wskazac gdzie moge uzyskac informacje na temat tych działek ewentualnie cene ???
Odpowiedz
1
@ krs
dnia 01.06.2011, 17:48 · Zgłoś
chłopie alboś z kosmosu albo z byka spadł ...myślisz ze byle pierwszy lepszy z ulicy to kupi??? ubawiłęś mnie
Odpowiedz
5
@ PINOKIO
dnia 31.05.2011, 21:57 · Zgłoś
a może by tak budynek starostwa pod młotek?
ma dobre położenie, dobre na galerię ikasy starczy na diety... hihihi
Odpowiedz
5
@ Aukcjoner
dnia 01.06.2011, 09:28 · Zgłoś
Złtówka PO raz pierwszy , kto da wiecej ?
Odpowiedz
1
@ zbieracz puszek
dnia 01.06.2011, 11:38 · Zgłoś
3,5
Odpowiedz
3
@ Biedronka POlna
dnia 01.06.2011, 14:22 · Zgłoś
3,99 - a do kiedy licytujemy ?
Odpowiedz
2
@ kajko
dnia 02.06.2011, 09:07 · Zgłoś
Do jesieni , bo wtedy Polacy przestaną kupować bajki o słoncu Peru .
Odpowiedz
6
@ szeptal
dnia 31.05.2011, 21:46 · Zgłoś
Teraz widać co można sprzedać - "na czym można zarobić" - choć może się mylę a myślałem, że rabunkowa prywatyzacja skończyła się w latach 90'tych.

Kilka lat temu słyszałem, że nieruchomości te będą wykorzystane na rozwój tych - przecież biednych regionów, ale cóż jak widać nie ma świętości.

Dalej uważam - głosowaliśmy na tych radnych więc nie powinniśmy się dziwić ich decyzji, w końcu są to nasi radni więc ich decyzja nie powinna nas dziwić.

Brawo państwo radni - brawo.
Odpowiedz
3
@ misio
dnia 31.05.2011, 21:39 · Zgłoś
Pewnie, najlepiej sprzedać i podzielić się kasą. Znam temat ale poprzedniej władzy jak kolega próbował podjąć w dzierżawę pomieszczenia, ale kwota była tak wygórowana, że nie opłacało się. Pomieszczenia świeciły pustkami i niszczały od kilkudziesięciu lat. Poprosił o obniżenie czynszu, a ówczesny P. zastępca starosty wraz z ówczesnym etatowym członkiem zarządu powiedzieli, że najwyżej się to sprzeda, ale nie obniżą czynszu i już. Niedawno dowiedziałem się, że zainteresowany jest przedsiębiorca z Dębowca. Dlatego śmieszy mnie, że PiS teraz tak walczy
Odpowiedz
5
@ wypad
dnia 31.05.2011, 23:46 · Zgłoś
Nie kreć przeciez poprzednio starostą był obecny :) Na kilometr czuc ze chcesz pokazac ze pisiory sa winne by chronic swoich . Wszyscy sa nic nie warci ale PO pokazuje ze chce jak najszybciej sprzedać majatek Polaków
Gamrat , Lotos a za chwilę pewnie Pektowin , czyzby czuli ze na jesień mogą utracić koryto ?
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 01.06.2011, 17:13 · Zgłoś
Przecież napisała P. zastępca starosty więc to Ty pleciesz
Odpowiedz
4
@ Donek ma Tole
dnia 01.06.2011, 19:02 · Zgłoś
A myslisz ze zastepca działal bez POrozumienia z szefem ???
Obudź sie !
Odpowiedz
0
@ bedzie na podwyżki i premie
dnia 31.05.2011, 21:35 · Zgłoś
będzie na podwyżki i premie
Odpowiedz
11
@ zdenek
dnia 31.05.2011, 21:20 · Zgłoś
POsprzedawać,POlikwidować,POwyjeżdżać,POukrainizować,POkraść - POlitycy z PO!
Odpowiedz
1
@ zenek
dnia 01.06.2011, 21:02 · Zgłoś
i PO i PIS i całą resztę o dupę rozbić. Rząd do bani. A dlaczego bo się wam DUPY nie chciało POdnieść i zagłosować. Więc teraz miejcie pretensje do siebie. Więc nie PISkać teraz na publicznym "forum"

następnym razem weź idź na wybory jeden z drugim i głosuj. Demokracja wybierze. A komu się nie będzie podobało to niech wyjedzie z kraju bo większość nie będzie się dopasowywać do mniejszości
Odpowiedz
5
@ czesio
dnia 31.05.2011, 20:52 · Zgłoś
taa...a podacie dla publiki kto to łyknie i dlaczego za tak śmieszną cenę?zobaczymy,nie ma bata ktoś sobie temacik ustawił;) POmyślcie trochę ludziska:P
Odpowiedz
2
@ lolek
dnia 31.05.2011, 20:44 · Zgłoś
POmysł
Odpowiedz
13
@ Wstyd
dnia 31.05.2011, 20:33 · Zgłoś
Wszystko sprzedajcie panowie POlitycy , tak jak siebie .
Odpowiedz
7
@ Oszczędności
dnia 31.05.2011, 21:04 · Zgłoś
Całe szczęście, że Zarząd i Rada zdążyli przegłosować podwyżki swojego uposażenia. W takiej biedzie mogło by braknąć np. na obuwie wyjściowe i trzeba by wprowadzić w imę oszczędności, może nie dla higieny, ale dla wygody np. filcoki. Już widzę cała radę z ramienia rządzących w filcokach, a radni PIS, za karę, w gumofilcach. A co! - niech ich gryzie reumatyzm - nie dla psa kiełbasa, nie dla prosiąt miód... z powiatowej pasieki.
Odpowiedz
4
@ bul
dnia 31.05.2011, 22:00 · Zgłoś
A moze szczesliwym kupcem bedzie ten co medale POrozdawał ostatnio miedzy innymi kufajce ? Wszak tereny łowieckie tam piekne , POsadzi kilka palemów i bedzie miał dacze na niedzielne dinery . W cztrey lata sprzedali wiecej niz PRL wybudował przez 50 lat .
Odpowiedz
2
@ KSO
dnia 01.06.2011, 08:47 · Zgłoś
Kasa pójdzie na nowy samochód ... który potem zniknie jak w zeszłym roku .
Odpowiedz
9
@ Fred
dnia 31.05.2011, 20:32 · Zgłoś
Zwykły ludź może sobie kupić trochę tych terenów?:) Jak tak to może wiecie gdzie można kupić??
Odpowiedz
2
@ WiP
dnia 01.06.2011, 01:19 · Zgłoś
Czyli ze moga takze sprzedać w kazdej chwili kawałek jakiejs drogi powiatowej i nowy nabywca zamknie ja sobie i bedzie zadał za przejazd ??? Co to za państwo zlodziejskie które pozwala na takie praktyki ??? Tak sobie wszystko POustawiali ze wszystko legal , a łapska czyste bo sąd jest PO stronie złodzieji .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657