Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

#ZASMAKUJ w JAŚLE … na wynos

2

Decyzją rządu po raz kolejny ograniczona została działalność lokali gastronomicznych. Nie jest możliwa obsługa gości na miejscu, a dozwolone jest jedynie przygotowywanie jedzenia na wynos lub z dowozem. Chcąc wesprzeć jasielską branżę gastronomiczną, szczególnie dotkniętą przez pandemię wirusa COVID-19, Miasto Jasło wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej (CITIK) przygotowało akcję promocyjną pn. #Zasmakuj w Jaśle ... na wynos, do której chcielibyśmy Państwa zachęcić.

Zasady akcji są bardzo proste. Na stronie internetowej Urzędu Miasta w zakładce BIZNES oraz CITIK, a także na Facebooku publikowana i na bieżąco aktualizowana jest lista jasielskich lokali serwujących jedzenie na wynos i/lub z dowozem. Z tej gastronomicznej bazy odzwierciedlającej kulinarną mapę Jasła może skorzystać każdy bez żadnych ograniczeń. Gorąco do tego zachęcamy. Pomóżmy sobie wzajemnie. Wykorzystajmy ten czas na wypróbowanie menu z nowych miejsc. Każde zamówienie ma przecież ogromne znaczenie.

Masz restauracje, bar czy kawiarnie w Jaśle? Przygotowujesz jedzenie na wynos lub z dowozem do domu? Nie ma Cię jeszcze w naszej bazie? Skontaktuj się z nami! Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości tel. +48 13 44 86 371, mail: wp@um.jaslo.pl

Urząd Miasta w Jaśle

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
-8
@ Tak
dnia 13.12.2020, 16:52 · Zgłoś
Też mi akcja promocyjna. W dobie internetu taka akcja nie ma sensu, bez łaski. Wszystkie informacje są w "googlach". Nawet pod artykułem zero zainteresowania.
Odpowiedz
1
@ dżon
dnia 20.12.2020, 12:39 · Zgłoś
zgadza się. gdziekolwiek urzedas sie wmiesza jest tylko gorzej
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.