Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zasnął za kierownicą?

33

Wczoraj przed godziną 16:00 na drodze Gorlice-Nowy Żmigród  na granicy miejscowości Samoklęski oraz Pielgrzymka w gminie Osiek Jasielski, doszło do wypadku w którym brał udział jeden samochód osobowy marki Skoda.

Ze wstępnych ustaleń wynika iż kierujący samochodem zasnął  za kierownicą, w wyniku czego na zakręcie drogi  wpadł do rowu. Osobówką podróżowało 5 osób troje dorosłych oraz dwójka dzieci. Wszyscy byli mieszkańcami regionu śląskiego. Nikomu nic się nie stało, na miejsce wypadku skierowano KSGR Skalnik, Policje oraz pogotowie ratunkowe.

łysagora.info

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
2
@ do C
dnia 25.09.2012, 17:10 · Zgłoś
KRSG czyli Krajowy System Ratowniczo Gaśniczy
Odpowiedz
2
@ piotr
dnia 25.09.2012, 00:35 · Zgłoś
nie ksgr tylko ksrg (Krajowy System Ratowniczo Gaśniczy). A poza tym ten skrót nie pasuje w tym kontekście. Zapewne autor miał na myśli OSP Skalnik, która jest jednostką włączoną do KSRG.
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 25.09.2012, 00:22 · Zgłoś
współczucie dla rodziny>
Odpowiedz
0
@ adolf
dnia 25.09.2012, 00:13 · Zgłoś
jest tam śilnik ?
Odpowiedz
-2
@ snafca
dnia 24.09.2012, 21:37 · Zgłoś
Jestem ekspertem.poprosze o pytania. po zdjęciach stwierdzam, że doszło do wypadku- poniważ jak widać na załączonych fotografiach, samochód opuścił jezdnię - w toku tych zdarzeń zmienił swą lokalizacje na nieopodal leżący rów- zwany też w literaturze pod pojęciem pobocza.
Odpowiedz
4
@ Jureczek
dnia 24.09.2012, 19:53 · Zgłoś
Za wszystkie szkody związane z tym zdarzeniem powinien ponieść zarządca drogi!!! Brak słów jakie mamy pobocza!!
Odpowiedz
0
@ jaś
dnia 24.09.2012, 18:39 · Zgłoś
jeśli nikomu nic się nie stało to jest wypadek ? a może kolizja.
Odpowiedz
-1
@ tarzan-zan
dnia 25.09.2012, 10:36 · Zgłoś
w zasadzie w nic nie uderzyli więc nie kolizja...
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 25.09.2012, 11:43 · Zgłoś
zdarzenie i nic wiecej :P
Odpowiedz
-4
@ xxx
dnia 24.09.2012, 16:14 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-2
@ chada
dnia 24.09.2012, 16:03 · Zgłoś
skodzina na rozpórce prosze bardzo :D
Odpowiedz
-5
@ tarzan-zan
dnia 24.09.2012, 16:41 · Zgłoś
noo dlatego jeszcze w kupie się trzyma :D
Odpowiedz
-8
@ Sven
dnia 24.09.2012, 15:29 · Zgłoś
Współczucia-czuciawspół !
Odpowiedz
-8
@ Sven
dnia 24.09.2012, 15:28 · Zgłoś
WSPÓŁCZUCIA od .izd dobrotliwych na odległość !
Odpowiedz
-8
@ Sven
dnia 24.09.2012, 15:26 · Zgłoś
A gdzie są ,,współczucia dla rodziny''-pordrawianu dlo rodinu CO ?
Odpowiedz
4
@ aga
dnia 24.09.2012, 20:50 · Zgłoś
sven idz TY wreszcie chlopie do lekarza bo Twoje nie ktore komentarze sa bez nadzejne
Odpowiedz
1
@ GrubyDollar
dnia 24.09.2012, 14:49 · Zgłoś
Artykuł o wypadku a tak mało komentujących?Czyzbyście w końcu znależli jakies zajecie dla waszego nie przemęczonego intelektu?Panie tarzanie zanie prosze rozebrać wypadek(tak jak wszystkie inne) na czynniki pierwsze.Inaczej nigdy nie poznamy prawdy.
Odpowiedz
4
@ maja
dnia 24.09.2012, 15:06 · Zgłoś
nooooooooo:) dzieci w szkole;) czekaj zaraz gombusy wroca to naklepia komentow;):):)
Odpowiedz
14
@ Reg
dnia 24.09.2012, 13:45 · Zgłoś
KSRG ma być. Krajowy System Ratowniczo Gaśniczy. Pozatym co? Skierowano tam cały system KSRG? Skierowano jednostkę OSP należącą do systemu.
Odpowiedz
2
@ tarzan-zan
dnia 24.09.2012, 16:40 · Zgłoś
czepiasz się detali, napisz lepiej że dobrze że nikomu nic się nie stało...
Odpowiedz
4
@ pseudonim
dnia 24.09.2012, 18:32 · Zgłoś
A swoją drogą to panowie strażacy z Samoklęsk nie ruszają na takie akcje? Samochód nówka jest, z załogą chyba gorzej...
Odpowiedz
0
@ tarzan-zan
dnia 25.09.2012, 10:35 · Zgłoś
nówka auto to trza szanować. Pojechać na jakieś "zebranie" albo inna libację a nie do wypadku...
Odpowiedz
1
@ Ratownik
dnia 27.09.2012, 08:35 · Zgłoś
Panowie KSRG Skalnik tez ma "nowke auto" jednak nie jezdzi na "zebrania" czy "[...]" co widac. Szkoda tylko, ze duze pieniadze sa inwestowane w OSP ktore sa malo aktywne i nie chodzi mi tu szczegolnie o Samokleski jak jest sugerowane wyzej bo jest wiele jednostek ktore maja nowe auta, nowy sprzet ale go wogole nie uzywaja. A niektore jednostki czesto biora udzial w akcjach ale maja taki sprzed ze strach w rekach trzymac. Na gminie powinno byc 3 jednostki ale pozadne, solidne a nie 10 bylejakich. Wtedy Gmina mogla by kupic lepszy sprzet dla tych jednostek i bylo by cacy ale taka wladza...
Odpowiedz
0
@ Ratownik
dnia 27.09.2012, 08:51 · Zgłoś
Nie cały KSRG tylko KSRG Skalnik czytaj ze zrozumieniem bo ja tam nie widze slowa "caly"...
KSRG Skalnik jest jeden a jesli chcesz to tak zrozumiec ze skierowali "caly" KSRG Skalnik to może przyjechali na 2 auta?!

[...] pisze "Działania prowadziła także jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym ze Skalnika"
Odpowiedz
2
@ C
dnia 24.09.2012, 12:49 · Zgłoś
co to jest kgr? jak już to ksrg
Odpowiedz
6
@ Nim
dnia 24.09.2012, 13:19 · Zgłoś
naucz sie czytac
Odpowiedz
-7
@ MANIPULANCI
dnia 24.09.2012, 17:01 · Zgłoś
hahaha zasnął. nie wiecie to nie piszcie głupot. artykuł off and shift delete
Odpowiedz
5
@ C
dnia 24.09.2012, 17:57 · Zgłoś
Ja potrafie czytac , zacznijmy od tego że nawet nie wiesz co oznacza skrót , KSRG - krajowy system ratowniczo-gaśniczy , a teraz zobacz [...] co jest w tekście
Odpowiedz
-36
@ Skodziarze dzielą się na kilka grup:
dnia 24.09.2012, 18:57 · Zgłoś
Stara Fabia - kapelusznicy/przedstawiciele handlowi. Obydwaj są zagrrożeniem na drodze. Nowa Fabia - dla biedy chcącej mieć "coś nowego". Bieda marzy o czymś "ekstra" - stąd kupno trzy razy tańszej Fabii II zamiast Mini Morrisa (vide Fabia z białym dachem). Stara Octavia - zazwyczaj osoby praktyczne, kierownicy regionalni, Octavią w wersji kombi jeżdżą [...] marzące o "bezpiecznym" Volvo. Nowa Octavia - j/w, z tym że z ambicjami aspiracji "w górę". Superb - najgorsza kasta, sałaciarze i właściciele budek z telefonami komórkowymi, udają przed sobą, że jeżdżą przynajmniej S-klasą, są chamscy na drodze, nikt nie może ich wyprzedzić, nie wpuszczają w "ogonek" w korku. Obowiązkowa wersja - lakier czarna perła + chrom i kremowa skóra w środku. Roomster - najwięcej widziałem tego w barwach "Żywca" więc wychodzi jak na razie na to, że to auta dla sprzedawców.
Odpowiedz
2
@ obserwator
dnia 24.09.2012, 19:45 · Zgłoś
Nie ma takiej strony jak łysagora.info

Jak coś to jest www.LysaGora.info :)
Odpowiedz
0
@ asa
dnia 24.09.2012, 20:03 · Zgłoś
to felicia
Odpowiedz
1
@ viva
dnia 24.09.2012, 20:07 · Zgłoś
off and [...] delate dobre dobre ;)
Odpowiedz
2
@ MANIPULANCI
dnia 25.09.2012, 07:45 · Zgłoś
jednak [...] powracali ze szkół wczoraj, widać zwiekszoną ilość [...] komentarzy. uczyć się nobby a nie komentować idiotycznie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.