Zasnął za kierownicą?
Wczoraj przed godziną 16:00 na drodze Gorlice-Nowy Żmigród na granicy miejscowości Samoklęski oraz Pielgrzymka w gminie Osiek Jasielski, doszło do wypadku w którym brał udział jeden samochód osobowy marki Skoda.



Ze wstępnych ustaleń wynika iż kierujący samochodem zasnął za kierownicą, w wyniku czego na zakręcie drogi wpadł do rowu. Osobówką podróżowało 5 osób troje dorosłych oraz dwójka dzieci. Wszyscy byli mieszkańcami regionu śląskiego. Nikomu nic się nie stało, na miejsce wypadku skierowano KSGR Skalnik, Policje oraz pogotowie ratunkowe.
łysagora.info
