Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zatruli się tlenkiem węgla

21

W sobotę w Przysiekach 63-letnia kobieta oraz jej 35-letni syn zatruli się czadem. Prawdopodobnie przyczyną wydzielania się tlenku węgla była niedrożność wentylacji.

Około godziny 16.30 dyżurny Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został poinformowany, że dwie osoby straciły przytomność. Podejrzewano, że jest to działanie ulatniającego się w domu czadu.

35-letni mężczyzna podczas kąpieli zorientował się, że piec gazowy dwufunkcyjny, który znajdował się w łazience nie działa. Zanim stracił przytomność zdążył wypuścić wodę z wanny. Nieprzytomnego już mężczyznę znalazła matka. Kobieta o sytuacji poinformowała swoich sąsiadów. Ci jednak, kiedy dotarli do ich domu zastali leżącą na podłodze 63-latkę.

Kobieta została wyniesiona z budynku mieszkalnego. Po przybyciu na miejsce strażaków, wyciągnięty został także 35-letni mężczyzna. Obie osoby po pewnym czasie odzyskały przytomność. Po przyjeździe ratowników medycznych zostały przewiezione do jasielskiego szpitala w celu dalszego leczenia.

(icz)

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ja:)
dnia 25.12.2013, 23:30 · Zgłoś
a co chcesz od strażaków z harklowej jak moge iedzieć?
Odpowiedz
-1
@ nick
dnia 24.12.2013, 15:57 · Zgłoś
a co chcesz od zdjecia. ma zadzialac na wyobraznie.jak [...] zostawi zolte od [...] barhanki w koszu to jest tak samo.dziala na wyobraznie!
Odpowiedz
0
@ Kasia
dnia 24.12.2013, 15:34 · Zgłoś
Dobrze ze tylko tak sie to skonczylo, wesolych swiat dla wszystkich
Odpowiedz
1
@ fan jaslo4u
dnia 23.12.2013, 21:22 · Zgłoś
Ale zdjęcie powala , zresztą jak w większości artykułów...
Odpowiedz
-2
@ asd
dnia 23.12.2013, 20:48 · Zgłoś
najlepsi sa strazacy z harklowej
Odpowiedz
8
@ dzik
dnia 23.12.2013, 19:47 · Zgłoś
a czujnik czadu wcale nie jest drogi
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 23.12.2013, 17:41 · Zgłoś
Wesołych i spokojnych Świąt życzy wam łodyniec :D

łohohohohohho
Odpowiedz
-1
@ liki
dnia 23.12.2013, 16:16 · Zgłoś
kiedy skonczycie te [...] komentarze ludzie///
Odpowiedz
17
@ obserwatorr
dnia 23.12.2013, 14:39 · Zgłoś
Dobrze ze przezyli, powinni sie zaopatrzec w czujnik , osobiscie mam i sa sprawdzane co jakis czas.
Odpowiedz
20
@ [...]
dnia 23.12.2013, 14:32 · Zgłoś
Czujnik to koszt 60zł na portalach aukcyjnych, w jasielskich elektronikach po doliczeniu marży wyjdzie jakieś 80zł - dużo, a tak nie wiele jeśli chodzi o życie. Kupiłem i używam.
Odpowiedz
8
@ ja
dnia 23.12.2013, 14:26 · Zgłoś
chyba tak chce a najlepiej chcialby zeby ludzie lezeli na ziemi wtedy zrobi z tego sensacie
i ogladnie ludzkie nieszczescie
Odpowiedz
26
@ ona
dnia 23.12.2013, 13:46 · Zgłoś
Powinny być obowiązkowe czujniki czadu w każdym z domów gdzie jest prawdopodobieństwo zaczadzenia.
Odpowiedz
-18
@ a
dnia 23.12.2013, 13:56 · Zgłoś
Jak sugeruje fotografia, zatruli się oparami z nad kuchenki gazowej.
Odpowiedz
-21
@ Baca
dnia 23.12.2013, 14:09 · Zgłoś
Tak oczywiście, a po chodnikach powinniśmy chodzić w kaskach. Właśnie przez takich jak ty w polsce mamy socjalizm.
Odpowiedz
17
@ ja
dnia 23.12.2013, 14:10 · Zgłoś
bo zapewne chcialbys zobaczyc tych ludzi jak leza a nastepnie glupio komentowac paranoja chyba wszystko masz opisane w artykule chyba ze nie umiesz czytac
Odpowiedz
-14
@ a
dnia 23.12.2013, 14:13 · Zgłoś
Jeśli maja takie zdjęcia bezsensowne dawać to lepiej niech w ogóle nie dają. Jak będę chciał palnik pooglądać to pójde do kuchni..
Odpowiedz
42
@ agawa
dnia 23.12.2013, 14:17 · Zgłoś
A co byś chciał , zdjęcie tlenku węgla ?
Odpowiedz
13
@ ona
dnia 23.12.2013, 15:00 · Zgłoś
Jeśli nie wiesz co to zatrucie czadem lub podtrucie to proszę nie komentować, sama niedawno przeżyłam podtrucie gdzie głowa chciała odpaść z bólu i pulsowania w skroniach a serce wyskoczyć do tego zawroty głowy znużenie -uczucie kamienia na klatce piersiowej i mnóstwo innych dających się we znaki objawów trwających kilka godzin od tego zdarzenia zakupiłam czujnik i używam !
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 23.12.2013, 22:55 · Zgłoś
Miałem podobnie
Odpowiedz
-9
@ l
dnia 23.12.2013, 23:08 · Zgłoś
nie rozpłacz się
Odpowiedz
-2
@ ant
dnia 28.12.2013, 20:31 · Zgłoś
typowy de[...] wypowiada się w ten sposób
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.