Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zatrzymani z nielegalnymi papierosami i tytoniem

89

Ponad trzydzieści tysięcy sztuk papierosów oraz siedemdziesiąt kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy ujawnili policjanci z jasielskiej komendy. Zabezpieczony towar w samochodzie przewozili dwaj młodzi mężczyźni. Wpadli w czasie kontroli drogowej. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im przestępstw i chcą dobrowolnie poddać się karze. 

Policjanci jasielskiej drogówki pełniący służbę na terenie Jasła zatrzymali do kontroli drogowej osobowego forda na warszawskich numerach rejestracyjnych. Samochodem podróżowali dwaj młodzi mężczyźni. W czasie sprawdzania stanu technicznego pojazdu, podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie kierowcy. Wkrótce okazało się, co było tego powodem. Samochód wypełniony był papierosami oraz tytoniem bez polskich znaków akcyzy. 

Podróżujący fordem mężczyźni zostali zatrzymani. Okazali się nimi 24 i 25-letni mieszkańcy powiatu siedleckiego. W ich samochodzie policjanci znaleźli łącznie 31 tys. sztuk papierosów oraz 74 kilogramy tytoniu. Wartość uszczuplenia skarbowego z tytułu nie odprowadzonej akcyzy oszacowano na blisko 70 tys. zł. 

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej postawili zatrzymanym dwa zarzuty popełnienia przestępstw z kodeksu karnego skarbowego. Mężczyźni w czasie przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów i chcą dobrowolnie poddać się karze. Ponadto na poczet przyszłych kar i grzywien, funkcjonariusze tymczasowo zajęli mienie podejrzanych w postaci kilkunastu tysięcy złotych w gotówce. 

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 86

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 09.04.2013, 14:19 · Zgłoś
Ja nie widzę w tym nic złego pracy niema perspektyw żadnych a zwłaszcza na Podkarpaciu a 70.000 nie w kij dmuchał.Ja sam wielokrotnie brałem udział w kontrabandach i nadal to robię i z tego żyję nie muszę wyjeżdżać za granice.
Odpowiedz
0
@ obsw
dnia 09.04.2013, 00:50 · Zgłoś
zamiast cos robić żeby było lepiej siedzicie w domkach i komentujecie cos się nie podoba to róbcie coś z tym
Odpowiedz
2
@ ...zal poprostu
dnia 08.04.2013, 08:01 · Zgłoś
urzedasy siedza sobie w senatach i wg a ludzie pracy nie maja !! chlopaki chceeieli sobie zarobic poprostu czzemu sie nie dziwie bo u nas o prace bardzo trudno a zyc z czegos trzeba ...
Odpowiedz
-3
@ sasza
dnia 07.04.2013, 14:58 · Zgłoś
Policja robi to co do nich należy szczekaczki, pretensje możecie mieć [...] do POlityków ktorzy stanowią prawo, przypominam że wy na tych polityków glosujecie więc [...] w kubeł
Odpowiedz
4
@ wywal telewizor przez okno
dnia 07.04.2013, 10:22 · Zgłoś
Nie kradnij! Rząd nie lubi konkurencji !
Odpowiedz
2
@ :)
dnia 06.04.2013, 22:57 · Zgłoś
to tem z trzcinicy odbiera ten towar od dilerów ''daniel'''
Odpowiedz
3
@ lolo
dnia 06.04.2013, 20:23 · Zgłoś
Jeszcze większa akcyza na fajki, to przemyt będzie jeszcze większy ot błędne koło naszej Tusko landi.
Odpowiedz
4
@ gruby
dnia 06.04.2013, 17:17 · Zgłoś
największym złodziejem to jest nasze [...] szukają oszczędności na bezrobotnych haniebne
Odpowiedz
1
@ Goć
dnia 08.04.2013, 20:56 · Zgłoś
Jaki naród - takie państwo. Czy ktoś spotkał się z sytuacją, gdy w zadbanym domu [...] się panoszą? Oczywiście nie generalizuję, ale kilka kostek mydła nie starczy do utrzymania czystości w wielkiej rodzinie.
Odpowiedz
5
@ jaroooo
dnia 06.04.2013, 15:10 · Zgłoś
taki tyton to polowa polski pali niech dadza robote ludziom to kazdy kupi sobie marboro a nie bedzie palil jakis szmelc bo potakich [...] to pluca padna za 5 lat i wcale sie niedziwie ze ludzie kupuja bo jak ma renty czy emerytury 600zl
Odpowiedz
4
@ Goć
dnia 07.04.2013, 21:42 · Zgłoś
Jak ma renty czy emerytury 6 stów, to będzie lepiej się żyło jak nie będzie palił. trzy stówy zostaną w kieszeni na inne wydatki.
Odpowiedz
4
@ ........................................
dnia 06.04.2013, 12:13 · Zgłoś
Kradniesz nie kradniesz i tak jestes złodziejem
Odpowiedz
-1
@ stary prok
dnia 06.04.2013, 12:57 · Zgłoś
wedlug [...] w jaśle na kosciuszki to tak pozniej wymienie wam wszystkie nazwiska i miejsca zamieszkania piesow nie tylko jasielskich i najwiekszych z nich zlodzieji nawet juz paliwo kradna z policyjnych autek
Odpowiedz
4
@ zenek
dnia 06.04.2013, 11:37 · Zgłoś
dalej Policja i SM spokojnie patrzy jak goście parkują gdzie popadnie ,jak nie zrobią porządku na chodnikach to w poniedziałek wybiorę się z aparatem i im pokażę gdzie leżą pieniądze , zamiast stawiać foto radar
Odpowiedz
1
@ stary prok
dnia 06.04.2013, 11:53 · Zgłoś
idz pod komenda i szyby powybijaj im w autach
Odpowiedz
1
@ juz nie pl
dnia 06.04.2013, 11:29 · Zgłoś
skoro celnicy ich przepuscili to policja przekroczyla swoje uprawnienia wiec nie ma sie czym chwalic! chlopcy musza wziac dobrego adwokata i sie wybronia!
Odpowiedz
0
@ sven
dnia 06.04.2013, 10:57 · Zgłoś
ja już paliłem te [...] są z chin i pieką chyba są kiepskie podróbki.
Odpowiedz
1
@ rrr
dnia 06.04.2013, 10:24 · Zgłoś
A gdzie byli celnicy???
Odpowiedz
3
@ Goć
dnia 07.04.2013, 21:39 · Zgłoś
A skąd wnioskujesz, że ten towar z przemytu? Jakoś z przekazu nie wynika, no chyba, że masz jakąś tajemną wiedzę?
Odpowiedz
-8
@ Pracowity
dnia 06.04.2013, 10:15 · Zgłoś
Tylko narzekać i narzekać na rząd a nic od siebie... Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce a nie tylko czekać aż manna z nieba spadnie i aż ktoś zadzwoni z propozycją pracy i to ciekawej bo byle jaka nie będzie. Takie bezrobocie w Jaśle a nie ma kogo mądrego zatrudnić...
Odpowiedz
2
@ L.
dnia 06.04.2013, 09:34 · Zgłoś
Ale amatorszczyzna... Nie bawię się w przemyt bo nie mam prawka i paszportu (ale w sumie to jak widać jest dochodowy biznes więc się chłopakom nie dziwię - państwo samo takimi akcyzami i takimi warunkami pcha ludzi do takiej działalności) ale kilka uwag: 1.Spanikowali przy kontakcie z Policją.Prawdopodobnie tytoń był krajowy,bo by ich złapali już celnicy.Pierwsza zasada: w takiej branży się NIE PANIKUJE. I się nie należy przyznawać do wszystkiego od ręki...
2.Wszystko na wierzchu - wielkie worki wypełnione tytoniem.Kontrabandy się tak nie przewozi,wiedział by to każdy średnio rozgarnięty człowiek...

Ktoś zapyta dlaczego piszę tak o było nie było PRZESTĘPSTWIE ? Bo przy tak zbójeckich akcyzach,przy takich warunkach socjalnych w tym kraju i fakcie,że te pieniądze gdyby dostał je budżet poszły by na większe premie dla polityków i innych [...] (wielotysięczne premie o których my nie mamy co marzyć) to nic dziwnego,
że chłopaki przemycali tytoń.Mogło być gorzej,mogli przemycać groźniejsze specyfiki...
Odpowiedz
-1
@ stary prok
dnia 06.04.2013, 09:41 · Zgłoś
lepiej jak by [...] ze 3 sztuki przemycili i na kosciuszki zdetonowali
Odpowiedz
1
@ stary prok
dnia 05.04.2013, 22:25 · Zgłoś
cos nie tak w komendzie bo pieski milczą zero komentarzy dzielą się łupem i czasu nie mają
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 05.04.2013, 22:33 · Zgłoś
Może akta [...] ze sprawy by łupy mieć dla siebie ?
Odpowiedz
3
@ Goć
dnia 07.04.2013, 21:36 · Zgłoś
Ta i podali do publicznej wiadomości, że tyle towaru zajęli do postępowania. Z myślenia wakacje, a [...]kowie powiadali, że "mowa jest srebrem, a milczenie złotem" - tu czytaj jako komentowanie.
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 05.04.2013, 22:17 · Zgłoś
...Stopczyk co wy tam palicie ? JA radomskie ale [...] ma kamele...

A panem to się zajmie Chrześcijańska Unia Jedności !!!

http://www.youtube.com/watch?v=st0h3416PsM
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 05.04.2013, 22:19 · Zgłoś
AAAAAA takie tam szpargały...
Odpowiedz
2
@ Sven
dnia 05.04.2013, 22:21 · Zgłoś
Komisje mi skór...przysłali A gdzie ja teraz robotę znajdę jak tylko przesłuchiwać umie...

http://www.youtube.com/watch?v=5M3Ruomx1KY
Odpowiedz
2
@ Sven
dnia 05.04.2013, 22:11 · Zgłoś
Oglądnijcie sobie ludzie ponadczasowy film (prawdę między wierszami) w szczególności 5:01---5:25 minuta proboszcz tam jest znalazło się to ta w antykwariacie w Hamburgu wykupione przez episkopat... [...] !

Nie dziwię się SBekom,że byli cynikami wobec [...] w dużych miastach dzisiaj się podobnie maja sprawy kradzieży podatnika gliny takich osobników nigdy nie ruszą
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 05.04.2013, 22:12 · Zgłoś
Choroba tali mi kaganiec na ten link z filmem [...] !
Odpowiedz
5
@ zx
dnia 05.04.2013, 20:31 · Zgłoś
Szkoda chłopaków,ale cóż poradzić na polskie chore prawo i BEZROBOCIE.Takich się goni tylko innym po 3tysiaki na wypłatę i jeszcze obiecany ciepły stołek w nowym gniazdku co się będzie budować w Jaśle.
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 05.04.2013, 22:03 · Zgłoś
Za to będzie pomnik papieża za pieniądze PODATNIKA pomimo,że papież za życia mówił,żeby po jego śmierci ich w jego osobie nie stawiać no ale co tam KIM IR SENOWI do dzisiaj stawiają.
Odpowiedz
0
@ ooo
dnia 07.04.2013, 17:07 · Zgłoś
kim ir senowi tak-ale rozbiorcy polski i przywodcy [...] stawiac???
Odpowiedz
15
@ Zdrowo myślący Jaślanin
dnia 05.04.2013, 20:09 · Zgłoś
jakby polski rząd zapewnił dobrą pracę zamiast sprzedawać polskie państwowe firmy prywatnym osobom bo nie było by takiej sytuacji bo młodzi mieli by co robić.

hańba dla polskiego prawa, hańba dla polskiego rządu, hańba dla chorych [...] rządzących!!
Odpowiedz
2
@ wywal telewizor przez okno
dnia 07.04.2013, 10:24 · Zgłoś
Wiesz jak 'polski' rząd może zapewnić pracę ? Tylko poprzez obniżanie podatków, czyli likwidację 90% wszelkiej maści urzędów. Innego sposobu nie ma.
Odpowiedz
1
@ Goć
dnia 07.04.2013, 21:34 · Zgłoś
Widać, że kampania medialna przeżarła Ci swobodę logicznego myślenia i nie masz pojęcia o funkcjonowaniu państwa. W dwóch sprawach się muszę zgodzić:

1. Twój nick, celnie oddaje mam nadzieję , że oznacza iż już to uczyniłeś

2. Miejsca pracy to i owszem mogą powstać przez właściwą politykę podatkową
W polityce tej nie powinno jednak zabraknąć zapisów, iż żadna firma nie ma preferencyjnych warunków rozliczania podatkowego, czy innych ułatwień w działalności gospodarczej, jeśli swoją siedzibę ma w "raju podatkowym" lub tam transferuje pieniądze z działalności. Dziwne, że takich spraw nikt z komentujących tak dobitnie działanie policji, nie uznaje za godne potępienia.
Odpowiedz
7
@ koko
dnia 05.04.2013, 19:58 · Zgłoś
A ja, tylko obeschnie pole sadze 2ha bakonu
Odpowiedz
0
@ pudzian
dnia 05.04.2013, 19:17 · Zgłoś
hehhehehehehe
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 05.04.2013, 19:05 · Zgłoś
Tyle Palenia :] tyle wygrać
Odpowiedz
5
@ zenek
dnia 05.04.2013, 18:28 · Zgłoś
niech się zajmą razem że SM parkowaniem na chodnikach,nie widzą samochodów na przykład pozostawionych koło perły blok hucki ,stoi tam biznesmen cały dzień i się głupio uśmiecha bo jemu wolno bo ma tam sklep
Odpowiedz
7
@ czesio
dnia 05.04.2013, 20:44 · Zgłoś
e tam...lepszy mesiek jubilerka w Rynku na chodniku...i mała zaspa śniegu przed nim.
ale to sie robi prywatne miasto powoli...żenua
Odpowiedz
15
@ bq
dnia 05.04.2013, 17:44 · Zgłoś
Na Ukrainie też są [...], koszt produkcji chyba jest taki sam bo się niczym nie różnią, jest akcyza, zarabia i rząd i producent mimo że paczka kosztuje chyba ze 2-3zł. A w Grajdole tylko podatki akcyzy itp. Ten kraj jest chory !
Odpowiedz
2
@ Goć
dnia 07.04.2013, 21:27 · Zgłoś
Trochę wiedzy o podatkach w innych krajach. Widzę, że kolejny filozof bez wiedzy co się dzieje wokół, więc spieszę z pomocą:
Źródło wiedzy
http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/rumunia_podnosi_akcyze_na_alkohole/71570

"26-01-2013 06:45:00
Rumunia podnosi akcyzę na alkohole
NFO: Rumuński lewicowy rząd p. Wiktora Ponty zmienia zasady opodatkowania mikroprzedsiębiorstw i podnosi akcyzę na alkohol.



Jak podaje serwis podatki.biz, najmniejsze rumuńskie firmy, które osiągają roczny przychód na poziomie do 65 tys. euro, zapłacą 3% podatku naliczanego od przychodów, a nie od zysku.

Ponadto od 1 kwietnia br. akcyza na [...] wzrośnie z 0,748 do 0,822 euro. Wzrośnie także opodatkowanie innych napojów [...]."

Nie wiem czy trafi to do Ciebie, ale chyba warto, zanim zacznie [...] się na swój kraj, poczytać jak jest w innych stronach świata.

Poza tym, jak tak podoba Ci się polityka na Ukrainie, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby tam się przesiedlić. Dla ułatwienia można zapoznać jakąś kobitkę z tamtych stron, też są ładne. Tylko mam wrażenie, że z tych wspaniałości pozostałby Ci tani alkohol (picie z rozpaczy) i te cudownie tanie [...] (zapalanie stresu). Zatem do dzieła bp świat jest Twój.
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 09.04.2013, 14:18 · Zgłoś
to sie bq przenieś na Ukraine jak Polsce się nie podoba.
Odpowiedz
10
@ palacz
dnia 05.04.2013, 17:26 · Zgłoś
30 000 [...] i 30 000 filtrów ,a to tylko 150 kartonów co to jest na dwóch?
Odpowiedz
1
@ omg
dnia 05.04.2013, 23:14 · Zgłoś
na wlasny uzytek wiezli !!!
Odpowiedz
2
@ Goć
dnia 07.04.2013, 21:18 · Zgłoś
Tak bo Indianie chrust zbierają, a u nas w piecu fajkami się pali bo tańszy niż [...]. W innym przypadku zajarali by się na śmierć.
Odpowiedz
6
@ szkieletor
dnia 05.04.2013, 16:47 · Zgłoś
to prawie jak pies ogrodnika tylko pozmutowany
Odpowiedz
13
@ [...] z Brazzersa
dnia 05.04.2013, 15:09 · Zgłoś
Co mogę powiedzieć ? tylko tyle [...]
Odpowiedz
14
@ Polska
dnia 05.04.2013, 14:06 · Zgłoś
w Polsce nic nie wolno...przynajmniej tym bez układów
Odpowiedz
2
@ Goć
dnia 07.04.2013, 21:16 · Zgłoś
W żadnym kraju nie wolno działać poza prawem, przynajmniej mnie nic na ten temat nie wiadomo. Nie wiem zatem w jakiej Ty rzeczywistości żyjesz. Być może wcześniej byłeś częstym gościem kawiarenek w Holandii, być może teraz jeździsz do sąsiadów na południe bo tam można też legalnie zajarać, a może palisz to badziewie sprzedawane w kraju podrasowane chemikaliami, żeby wizje były lepsze? Żyj sobie tak dalej, ale nie używaj nicku "Polska" bo to obraza dla obywateli, którzy utożsamiają się z tym krajem.
Odpowiedz
15
@ aro
dnia 05.04.2013, 13:52 · Zgłoś
Akcyza -to podatek dla [...] w rządzie.
Rząd nie lubi konkurencji i musi ją minimalizować. Rząd Polski [ czyt. Polska mafia] musi mieć kasę, są tam ludziska [ chorzy na nieuleczalną chorobę - PIENIĄDZ] co na widok kasy robi im się dobrze i oczka błyszczą. Jak w ameryce na złoto i $.
Chory kraj Polska - czasem to mnie jest wstyd że jestem Polakiem.
Odpowiedz
3
@ Goć
dnia 07.04.2013, 21:11 · Zgłoś
Polecam przerzucenie się w inne rejony sieci, np.:
http://gospodarka.gazeta.pl/podatki/1,24918,7242219,UE__Akcyza_na_papierosy_wzrosnie_jeszcze_bardziej.html

i poczytanie nieco więcej w poruszanym przez Ciebie temacie, o którym jak widać nie masz większego pojęcia. Oto fragment tekstu z artykułu na ww stronie:
"
UE: Akcyza na [...] wzrośnie jeszcze bardziej
PAP, ask
2009-11-10, ostatnia aktualizacja 2009-11-10 17:13
- Ministrowie finansów krajów członkowskich UE zgodzili się we wtorek na podwyższenie akcyzy na wyroby tytoniowe od 2014 r., przy czym Polska zagwarantowała sobie prawo do podwyższenia stawek do unijnego minimum dopiero cztery lata późnej.
Zgoda dotyczy minimalnych stawek akcyzy w UE. Obecnie wynosi ona co najmniej 57 proc. ceny paczki [...], ale nie mniej niż 64 euro za 1000 sztuk. Obradujący w Brukseli ministrowie zgodzili się podnieść opodatkowanie [...] akcyzą odpowiednio do 60 proc. i 90 euro.
Polska, Bułgaria, Grecja, Estonia, Łotwa, Litwa, Węgry i Rumunia to kraje, które nie osiągnęły jeszcze obecnie obowiązującego minimum albo zrobiły to bardzo niedawno. Dlatego na forum UE zabiegały o prawo do późniejszego wprowadzenia kolejnej podwyżki. Zgodnie z kompromisową propozycją przygotowaną przez szwedzkie przewodnictwo, swoje stawki będą musiały podnieść najpóźniej od początku 2018 r. ..."
Nawiązując do Twojego wpisu, to raczej winno być Ci wstyd za totalną niewiedzę w temacie, na który starasz się wypowiadać, jako orędownik lepszego.
Odpowiedz
-11
@ ondraszek i korsarz xDDD
dnia 05.04.2013, 13:07 · Zgłoś
boshe jak to [...]!!!jak to mozna palic.
Odpowiedz
23
@ danek
dnia 05.04.2013, 12:56 · Zgłoś
roboty zero to co [...] maja chłopaki robic by przezyc całowac po [...] tuskina
Odpowiedz
9
@ stary prok
dnia 05.04.2013, 12:56 · Zgłoś
teraz po niby sluzbie pies powinien lapac psa ciekawe ile przemycają z komendy do domow papierosow i tytoniu
Odpowiedz
14
@ hmmmm
dnia 05.04.2013, 12:54 · Zgłoś
Znając nasze prawo to pójdą to paki, albo zawiasy... ZA TAKĄ GŁUPOTE !!! HAŃBAAAAAAAAAAAA dla Polskiej Policji !!! ... a za zabicie czlowieka dostają TYLKO parę lat więcej, a i tak wychodzą za dobre sprawowanie... Gdzie jest sprawiedliwość ?! No ja sie pytam... a zreszta dobra robota chłopaki :) Jak wprowadzaja tak wysokie akcyzy na tyton, to nie dziwic sie ze jest jak jest...
Odpowiedz
18
@ wwww
dnia 05.04.2013, 12:51 · Zgłoś
polocja to powina na takie rzeczy nawet nie reagowac a nawet pomagac poniewaz nikogo nie skrzywdzili tylko sobie troche kasy zarobia bo widac jakie jest teraz bezrobocie kazdy sie lapie co moze. ... takie to zycie nie sprawiedliwe biedny ukradnie 1 zł i pojdzie siedziec a [...] Tuska kradna miliony i im nikt nic nie robi pierwszeb sie wezcie za nic a pozniej za biednych...
Odpowiedz
9
@ xxx
dnia 05.04.2013, 12:46 · Zgłoś
Wczoraj na Mickiewicza złapali chłopaczka ja przechodził w miejscu do tego nie dozwolonym ,ale że za radiowozem na przystanku stało da samochody to już ich nie interesowało ,dodam że tam jest zakaz zatrzymywania się i postoju .
Odpowiedz
1
@ stary prok
dnia 05.04.2013, 12:35 · Zgłoś
czesio swiete slowa swieta prawda
Odpowiedz
28
@ czesio
dnia 05.04.2013, 12:25 · Zgłoś
cyt...Mężczyźni w czasie przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów i chcą dobrowolnie poddać się karze. Ponadto na poczet przyszłych kar i grzywien, funkcjonariusze tymczasowo zajęli mienie podejrzanych w postaci kilkunastu tysięcy złotych w gotówce.

super postawa młodych naiwnych obywateli...szkoda że takiej postawy nie mają zajmujący stanowiska prezesi,kierownicy,dyrektorzy że o nierobach sejmowych z wiejskiej nie wspomnę!!!
Zawsze pójdą w zaparte albo podważą każdy stawiany zarzut ewentualnie przedawnia ,umorzą lub bezczelnie zmiotą pod dywanik...

a jesli chodzi o praworządność: jak sie ma sprawa "uczciwego" radnego miejskiego???
Alleluja mineło...czas rozliczać [...]...ktoś lub cos wystraszyło redaktorków???
nie mam nic personalnie do gościa,ale pamiętam że przez takich "uczciwych" kapusiów mój tato miał zawsze problemy bo nie był upolityczniony i udzielał się społecznie i mówił to co myśli...a [...] milicyjne często gęsto przypadkowo śmigały koło domu...a te kapusie chodzą teraz na luzie i mają amnezję co do tamtych czasów...z konsomolskim pozdrowieniem.:P

p.s.zaraz pewnie będzie po moim komencie:)
pozdro dla moderatorka...;)
Odpowiedz
3
@ hhhhhhhhhhhhhhhhhh
dnia 05.04.2013, 12:17 · Zgłoś
kazdy pies sie doczepi chca zarobic cos to nie dadza odarazu zlodzieje itp !!! hamstwo w panstw [...]... piemier
Odpowiedz
9
@ kiepski
dnia 05.04.2013, 11:39 · Zgłoś
robić to nie ma komu,tylko kontrabandą się zajmują to z tego dobrobytu używek się im zachciewa.
Odpowiedz
6
@ stary prok
dnia 05.04.2013, 11:28 · Zgłoś
to teraz po zakup papierosow na komende zawsze to taniej bedzie oj to teraz beda palic niebiescy za darmo siwe dymy bedą na komendzie i u kazdego z nich bedzie tez mozna w domu kupic
Odpowiedz
8
@ łodyniec
dnia 05.04.2013, 11:33 · Zgłoś
nową budę im maja zklepać ,to tą puszczą z dymem :P
Odpowiedz
18
@ prawda
dnia 05.04.2013, 11:28 · Zgłoś
Przemyt kwitnie jak kocie [...] za szafa. Chcac zeby nie bylo takie przemytu papierosow niech obniza podatek i akcyze na [...] to sie bie bedzie oplacalo przemycac ale niestety taki mamy rzad
Odpowiedz
25
@ warzycok
dnia 05.04.2013, 13:58 · Zgłoś
dodam że złodziejski rząd sami kradną na potęge zwykłych ludzi podatkami akcyzami e.t.c. i tylko podwyżki i zero pracy w tym chorym kraju a jak już ta praca jest to za grosze zeby wycyckać do końca uczciwego [...] przez pseudo biznesmenów!!!
Odpowiedz
6
@ Goć
dnia 06.04.2013, 16:30 · Zgłoś
Startuj w wyborach, bo masz potencjał. Będziesz lepszy, dasz ludziom pracę, zniesiesz podatki, tylko nie wiedzieć skąd weźmiesz na utrzymanie, np. wojska - będziesz armię zatrudniał na światowe bijatyki? Pogadać każdy może, tylko sensu czasami brak... Nie twierdzę tym samym, iż rządzenie krajem jest wzorowe. Sporo można zarzucić, ale w Twojej wypowiedzi konstruktywnych wniosków brak.
Odpowiedz
32
@ [..]
dnia 05.04.2013, 11:03 · Zgłoś
Ale sukces - WSTYD! Przecież NIE ukradli tych [...]. Nie mogę tego pojąć, to jest chore - "przestępcy"?...
Odpowiedz
54
@ kania
dnia 05.04.2013, 10:52 · Zgłoś
Szkoda chłopaków i tyle...a ciekaw jestem czy ojcowie i [...]kowie Panów " policjantów" nie robią skrętów z takiego tytoniu... hmm ale wykazać się trzeba, może jakaś belka na pagon przybędzie??
Odpowiedz
6
@ stary prok
dnia 05.04.2013, 12:04 · Zgłoś
to nie belka tylko wrona im nas...a belka to jedynie moze im na glowe spasc i poco bedą kupowac ukraine jak tu maja za darmo a nawet niektorzy z nich sami ukrainą handlują
Odpowiedz
58
@ f
dnia 05.04.2013, 10:45 · Zgłoś
chcieli pomóc ludziom poprzez sprzedaż tańszych [...]! Pazerne państwo ich dopadło...
Odpowiedz
6
@ Goć
dnia 06.04.2013, 16:27 · Zgłoś
Człowieku, jaka to pomoc jak podsuwasz drugiemu przyczynek do raka płuc, raka krtani oraz innych dziwnych schorzeń. Przy okazji podtruwa się niepalących. Można rzec drastycznie, że to mordercy - tylko skutek ich działania jest opóźniony w czasie. Obserwuje się stopniowe odchodzenie od wątpliwej jakości mody na palenie. Jednak tacy "agenci" jak bohaterowie artykułu z fordzika utrudniaj odejście od nałogu poprzez wrzutkę na rynek bele jakiego towaru. Opakowanie lux, a nadzienie lepiej nie mówić.
Odpowiedz
0
@ leon
dnia 07.04.2013, 11:55 · Zgłoś
Acha czyli jak oni mają tańsze [...] to są be bo prowadzi do chorób. Ale jak to samo robi państwo dopuszczając do sprzedaży [...] to jest ok?
Odpowiedz
0
@ Goć
dnia 07.04.2013, 21:03 · Zgłoś
leon - Ja nie twierdzę, że państwowe są ok. Jak się wczytasz dobrze w przekaz, to znajdziesz wiedzę, że palenie jako takie prowadzi do schorzeń bez względu z jakiego źródła są [...]. Natomiast różnica jest zasadnicza. [...] z legalnego źródła muszą spełniać kryteria UE pod katem zawartości różnych świństw zawartych w [...] - to wynika z technologii produkcji. Te lewe to mają sporo z tablicy mendelejewa. Druga sprawa, to podatki, które wynikaj z legalnej sprzedaży. Z tychże podatków finansuje się różne programy społeczne. Każdy kto kupuje [...] z nielegalnego źródła, musi mieć wiadomość, że utrzymuje przestępców. To jest tak jak z tymi [...] produktami żywnościowymi - pachnące wędliny za pół ceny, chipsy, przetwory mleczne, które stoją miesiąc nie psując się. Wszyscy wiemy, że to mówić wprost [...], a ilu z nas nie łakomi się na zakup tych "wspaniałości"? Dzięki bezmyślnemu zakupoholizmowi nie ma refleksji nad tym co dobre, a co złe. Zasada jest prosta - jest klient jest rynek. Nie będziemy kupować tego świństwa nie będzie pseudo biznesmenów.
Odpowiedz
35
@ [...]
dnia 05.04.2013, 10:43 · Zgłoś
Niestety w polsce tak juz jest...jak chcesz zarobic to ci nie dadza...bo panstwo na tym cierpi...ale pałkarze tez swoje interesy maja w tym wszystkim!!!
Odpowiedz
229
@ Młodzi - zdolni
dnia 05.04.2013, 10:33 · Zgłoś
Co w tym złego, że młodzież (nie mająca pracy) próbuje w jakiś sposób zarobić na życie?

Kogo tak naprawdę okradli? Komu wyrządzili krzywdę?

Jak złodziej okradnie złodzieja, to też jest ZŁODZIEJEM ???
Odpowiedz
109
@ ymhj
dnia 05.04.2013, 11:32 · Zgłoś
no to psy dostana ordery ...i popala sobie za free zlodzieje-bo kazdy z nich pali po 60 i [...] na potege pomijajac kilku ktorzy leja wlasne kochane zonki i dzieci
Odpowiedz
47
@ stary prok
dnia 05.04.2013, 12:10 · Zgłoś
własnie zlodzieje okradli legalnie nie zlodzieji i jest przyklad strozow prawa w jaki sposob trzeba krasc zeby nie wpasc POLICJA ZŁODZIEJE !!! POLICJA ZŁODZIEJE!!! POLICJA ZŁODZIEJE!!! tlumy ludzi powinni sie zebrac pod komendom i tak krzyczec POLICJA ZŁODZIEJE!!!
Odpowiedz
81
@ Tarzan-zan
dnia 05.04.2013, 12:30 · Zgłoś
"Wartość uszczuplenia skarbowego z tytułu nie odprowadzonej akcyzy oszacowano na blisko 70 tys. zł. "

Tyle że gdyby akcyzę mieli zapłacić (te 70 tyś) to by tych [...] NIE KUPILI więc i tak by ta akcyza do skarbu państwa NIE WPŁYNĘŁA.
Takie gadanie to jest zawracanie wisły kijem. Równie dobrze ktoś by mógł żądać od państwa miliona złotych - bo jak by dostał państwową posadę to by mu tyle wpłynęło, a że jej nie dostał to mu nie wpłynęło ale on chce i się mu należy...

A poza tym nie złapano ich na handlu tymi papierochami, być może kupili je na Słowacji czy Ukrainie bez akcyzy np na własny długoletni użytek...

To jest chore... Możesz np na Ukrainie kupić cysternę paliwa, legalnie i jest to Twoja WŁASNOŚĆ, ale nie wolno ci SWOJEJ WŁASNOŚCI zabrać ze sobą do własnego kraju którego jesteś obywatelem... (tzn wolno ale po zapłaceniu zbójeckiej akcyzy, a niby ZA CO ja się pytam ???)
Odpowiedz
24
@ RwPg
dnia 05.04.2013, 14:48 · Zgłoś
zawineli dwóch , hehe to były plotki na wabika , za nimi poszedl transport z 500kg fajek . Klasyka
Odpowiedz
11
@ wuj
dnia 05.04.2013, 18:27 · Zgłoś
jak zwykle w każdej takiej sytuacji ,,W czasie sprawdzania stanu technicznego pojazdu, podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie kierowcy'' jaki ten naród nerwowy :)
Odpowiedz
0
@ Jacek Wielgosz
dnia 07.04.2013, 00:15 · Zgłoś
Nasz [...] RZĄD okrada nas to dlaczego nie możemy tak samo robić ?
Odpowiedz
2
@ ktoś
dnia 07.04.2013, 19:29 · Zgłoś
Święta prawda:) nie ma pracy dla młodych a za coś trzeba żyć. Niech się wezmą za polityków bo to oni nas najbardziej okradają a młodych niech zostawią w spokoju.
Odpowiedz
3
@ hodowca
dnia 08.04.2013, 21:27 · Zgłoś
Sprzedam 460 [...] ze świniarni na Wiejskiej.
Większość powyżej 100 kg, trafiają się okazy po 150.
Chętnych proszę o kontakt.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.