Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zatrzymano sprawcę brutalnego pobicia

234

Policjanci z jasielskiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę pobicia mieszkańca gminy Dębowiec. Napastnik zaatakował pokrzywdzonego na dworcu autobusowym. Kopiąc i uderzając rękoma spowodował u 34-letniego mężczyzny ciężkie obrażenia. Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 
Do zdarzenia doszło 26 października w Jaśle. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 34-letni mieszkaniec gminy Dębowiec czekał na dworcu autobusowym na przyjazd autokaru. W pewnej chwili został zaczepiony przez młodego mężczyznę. Nieznajomy zażądał od niego papierosa. Gdy pokrzywdzony oświadczył, że nie ma papierosów, napastnik po krótkiej wymianie zdań, wymierzył mu kilka ciosów. Następnie pomiędzy mężczyznami doszło do kolejnej rozmowy, w trakcie której podejrzany po raz drugi zaatakował mieszkańca gminy Dębowiec. Napastnik przewrócił 34-latka, dotkliwie go pobił i uciekł z miejsca zdarzenia. Napadnięty mężczyzna z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej. 

Gdy policjanci dowiedzieli się o sprawie, rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Funkcjonariusze przesłuchiwali świadków oraz  zbierali informacje mogące pomóc w zatrzymaniu podejrzanego. Dzięki zdobytej w ten sposób wiedzy, ustalili grupę młodych osób, które były na miejscu zdarzenia, a wśród nich wytypowali napastnika. Podejrzanym okazał się 19-letni mieszkaniec Jasła. Wiedząc, że jest poszukiwany przez Policję unikał swojego miejsca zamieszkania. W minionym tygodniu policjanci ustalili, gdzie się ukrywa i zatrzymali mężczyznę. 

W obliczu zgromadzonych dowodów 19-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego. Sąd Rejonowy w Jaśle zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe trzy miesiące spędzi w odosobnieniu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. W tym przypadku kara będzie zaostrzona z uwagi na chuligański charakter zachowania podejrzanego.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 214

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Kolonia Sz
dnia 20.04.2013, 13:06 · Zgłoś
jak nie wiecie jaka jest prawda to nie piszcie takich głupot . na [...] robicie przypał innym osobom??? jak cos wiecie to zostawcie to dla siebie
Odpowiedz
1
@ Gryps
dnia 19.11.2012, 14:32 · Zgłoś
No To Kaol Soe troche polezy . !!!
Odpowiedz
1
@ Riddick00
dnia 16.11.2012, 15:29 · Zgłoś
macie link z [...] tego bandyty
http://photos.n [...] eg
Odpowiedz
1
@ Jaslanin w austri!
dnia 15.11.2012, 21:22 · Zgłoś
po pierwsze to powinni sobie [...] w brode Ci co tam byli a nie zareagowali !!! TAK na prawde sa współwinni tego czynu, ponieważ nie było reakcji!! powinno ich spotkac to samo, zeby sie przekonali co to bezczynnosc...
Odpowiedz
0
@ boski
dnia 15.11.2012, 17:08 · Zgłoś
jak bym dopadł [...] to bym go za[...]ł!
Odpowiedz
2
@ Zall
dnia 15.11.2012, 21:10 · Zgłoś
hahaha napewno!
Odpowiedz
0
@ ggggg
dnia 15.11.2012, 16:00 · Zgłoś
Co to za [...]ek???
Odpowiedz
1
@ koleżanka A.
dnia 15.11.2012, 13:54 · Zgłoś
Biedny Andrzej. ;((..
Odpowiedz
0
@ MAQJKA
dnia 15.11.2012, 12:44 · Zgłoś
do ja wiem jak bylo chlopie siedz nie dyskutujtu swiadkowie dobrze wiedza jak bylo a ty nie zmyslaj tylko pomodl sie za tego co tak zrobil
Odpowiedz
1
@ Pseudo
dnia 14.11.2012, 20:24 · Zgłoś
[*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*]
Odpowiedz
2
@ ja wiem jak było
dnia 14.11.2012, 18:43 · Zgłoś
Wcale nie poszło o [...]. Tem 34 latek czyli mój kolega pobił wcześniej tego 19 latka bo widział jak uderzył dziewczynę na imprezie potem tamtem go dorwał w Jaśle
Odpowiedz
0
@ santrope
dnia 14.11.2012, 14:05 · Zgłoś
chłopak z Krempnej też zmarł [*]
Odpowiedz
2
@ santrope
dnia 13.11.2012, 23:37 · Zgłoś
Spoczywaj w pokoju [*]
Odpowiedz
0
@ szukając sprawiedliwosci
dnia 13.11.2012, 21:14 · Zgłoś
sprzątam!!!
Odpowiedz
3
@ ja
dnia 13.11.2012, 20:21 · Zgłoś
Andrzej spoczywaj w pokoju [*]
Odpowiedz
5
@ Junak
dnia 13.11.2012, 18:46 · Zgłoś
Temat powinien byc poruszony jeszcze raz na głownej stronie Pani redaktor.
Odpowiedz
2
@ MAQJKA
dnia 13.11.2012, 17:52 · Zgłoś
swiec panie nad jego dusza odszedl dzisiaj w poludnie
Odpowiedz
0
@ zakapior
dnia 14.11.2012, 08:49 · Zgłoś
to nie on tylko ten z Krempny!
Odpowiedz
4
@ really
dnia 13.11.2012, 12:32 · Zgłoś
wlasnie chlopak zmarl wiec nie piszcie glupot tylko sie pomodlcie a ten co to zrobil lepiej niechh sie modli o przebaczenie bo zmarnowales soebie zycie ... [*]
Odpowiedz
-4
@ za kaolem
dnia 10.11.2012, 18:10 · Zgłoś
trzymaj sie wypijemy
Odpowiedz
0
@ ff
dnia 13.11.2012, 15:17 · Zgłoś
Co Ty chcesz [...] z nim pic? daruj sobie bo gotuje się we mnie jak czytam to co [...] piszą i czego się dokonali a szczególnie ten KAŁol, samosąd istnieje.
Odpowiedz
1
@ gość
dnia 10.11.2012, 16:52 · Zgłoś
znajoma pracująca w szpitalu w Jaśle mówiła że gość leżał w śpiączce jak roślina i dawali mu 2% szans ale podobno matka już wydała zgodę na odpięcie od respiratora a temu co to zrobił zrobić pranie mózgu bo inaczej to mu nic nie pomoże a i kolesi mógłby sypnąć to by się w Jaśle lepiej oddychało
Odpowiedz
1
@ do dość
dnia 10.11.2012, 11:24 · Zgłoś
Chłopie ogarnij się, człowiek w ciężkim stanie a ty jakieś [...] wypisujesz!!! mam nadzieję że ten kto to zrobił dostanie na to co zasłużył !!! i lepiej módl się żeby tamten chłopak wyszedł jakoś w miarę z tego a nie strugaj wielkiego ziomka !!!
Odpowiedz
-7
@ lol
dnia 10.11.2012, 01:09 · Zgłoś
cała rodzinka udana :D
Odpowiedz
3
@ !!1
dnia 11.11.2012, 21:55 · Zgłoś
No ale twojej nikt nie pobije!
Odpowiedz
2
@ Konfiturkie Je{...}ne
dnia 09.11.2012, 23:46 · Zgłoś
A [...] [...] cicho!!!
Odpowiedz
-3
@ kolo
dnia 09.11.2012, 21:31 · Zgłoś
nie bo ich nie lubie
Odpowiedz
-2
@ dośc!!!
dnia 09.11.2012, 20:13 · Zgłoś
[...] prawda to co jest napisane to [...] kaol jescze raz wypije a ciebie
Odpowiedz
1
@ ehoheh
dnia 09.11.2012, 19:32 · Zgłoś
Czytam komentarze jak się mówi, że to wina świadków i według mnie , śmieszne to jest.
Może i powinni podejść i pomóc . Odciągnąć go , fakt.
ale co z pracownikami PKSu ?
Kiedy tam przyszłam to przy tym mężczyźnie było kilku chłopców , którzy starali się mu pomóc a nikt z pracowników nie raczył ruszyć [...] , że się tak wyrażę i przyjść.
Nie było mnie przy samym zdarzeniu , a jakbym była to sama nie jestem pewna czy podbiegłabym z pomocą. Teraz się tak mówi , a jak ktos z was by był to jestem ciekawa jaka byłaby reakcja. Kozak w necie , [...] w świecie -.-
Odpowiedz
2
@ kolo
dnia 09.11.2012, 18:52 · Zgłoś
Karolu dobrze ci może się wkońcu ogarniesz rambow
i też by się przydała dyscyplina :)
Odpowiedz
-3
@ glglgl
dnia 09.11.2012, 19:55 · Zgłoś
od ramba to się od [...]...
Odpowiedz
3
@ Dzika
dnia 11.11.2012, 21:54 · Zgłoś
Ej ten temat jest o Karolu a nie o Rambie więc [...] sie od niego
Odpowiedz
-16
@ dośc!!!
dnia 09.11.2012, 18:00 · Zgłoś
kaol trzymaj się :"(
Odpowiedz
-7
@ dośc!!!
dnia 09.11.2012, 18:00 · Zgłoś
kool trzymaj sie ziomeczku zostałeś wj... w bagnoooo
Odpowiedz
3
@ jasło 2
dnia 09.11.2012, 17:00 · Zgłoś
Takie sytuacje nie raz już miały miejsce na dworcu w jaśle , jeden gość niby sępi fajkę a reszta czai i chodzi tylko o to żeby dojechać kogoś (przeważnie wybierają najsłabszą ofiarę ) i niewierze że jeden mu tak dowalił ... znając takich typów to pojedynczo się po prostu boją, głowa w dół i własnego cienia się cyka . W towarzystwie kozak i jp a na komendzie szlochanie . Zero honoru a na solo jak z nim idziesz to z jego kolegami łącznie .
Odpowiedz
-13
@ dośc!!!
dnia 09.11.2012, 17:49 · Zgłoś
typku je<<< nic nie widziałeś >>> aśie [...] jak [...] [...] wszystkich za kofidenctwooooooooooooo!!!
Odpowiedz
1
@ peter
dnia 11.11.2012, 20:28 · Zgłoś
zbierać dla kolegi na [...]
Chyba że wyręczycie kolegę łach udry
Odpowiedz
-2
@ JA
dnia 12.11.2012, 23:27 · Zgłoś
dojedz swoja matke za to ze na swiat takiego [...]...a wydala
Odpowiedz
1
@ hahahahahahh
dnia 09.11.2012, 16:35 · Zgłoś
rambo ten le..cz hahao skończy tak jak jego brat
Odpowiedz
6
@ ja
dnia 09.11.2012, 16:30 · Zgłoś
ten ziomek jest lamusem i trafil na jakiegos starszego pana. powiesic za jaja na latarni
Odpowiedz
3
@ ehh...
dnia 09.11.2012, 14:39 · Zgłoś
Ten pobity chłopak leży w śpiączce . . . Nie wiadomo czy się wybudzi :/
Odpowiedz
-4
@ xdd
dnia 09.11.2012, 13:57 · Zgłoś
co wy [...]cie wgl ? zaden jego brat nie jest księdzem ani nie siedzi w więzieniu. tak tak piszcie dalej takie głupoty. powodzenia
Odpowiedz
-15
@ ppp
dnia 09.11.2012, 13:52 · Zgłoś
karol jestesmy z tobą ;( trzymaj sie
Odpowiedz
6
@ lucek
dnia 09.11.2012, 11:01 · Zgłoś
na prawdę [...]... ściska jak się czyta ,,trzymaj się kaol,, tak jak by to on był pokrzywdzony. Znam Andrzeja bardzo dobrze na prawdę nie zasłużył na takie coś, na pewno nie on.
Odpowiedz
-9
@ lucek
dnia 09.11.2012, 10:10 · Zgłoś
ziomek dostał wyrok psy go zabrały z chałupy ktos za[...]ł z [...] ; Dkaool: D
Odpowiedz
-3
@ Malolaci [...]
dnia 09.11.2012, 00:31 · Zgłoś
haha chyba zar
Odpowiedz
-14
@ pita1991
dnia 08.11.2012, 19:20 · Zgłoś
Trzymaj sie karol.. [; za to wyjdzie na areszcie..zwolnic.. trzeba cos zrobic. ... :]
Odpowiedz
1
@ wiesz cos
dnia 08.11.2012, 14:39 · Zgłoś
teraz pół jasła to policjanci, spece od prawa, świadkowie którzy byli 200km od miejsca wydarzenia,adwokaci,sędziowie itp a najbardziej mnie dziwi jak mówicie trzymaj się karol we wiezieniu, jakie trzymaj sie? nie pobiłby to nie byłoby sprawy ciekawe jakby jego pobili i leżał nieświadomy niczego czy byłoby fajnie? jeszcze obwinianie rodziny albo rodzeństwa zaraz sie nasunie. a co mają zrobić rodzice, nie chodzą za nim krok w krok, jak [...] i sobie nazbierał to teraz ma, rodzeństwo większe czy mniejsze tez nie będzie niczemu winne nie zawsze bracia czy siostry chodzą razem. jemu zk nie pomoże tylko wysłanie na oddział żeby poznał jak najwięcej ludzi którzy zostali w taki sposób pokrzywdzeni, żeby sie napatrzył. lepiej by było jakby pożył tak przez 10 lat jak człowiek niepełnosprawny co sam nigdzie nie pójdzie świata nie widzi czasem do niego nic nie dociera, w rekach sam nic nie utrzyma to moze by cos do tego pustego [...] wpadło. a wiezienie [...] mu zrobi wyjdzie gorszy niz wszedł i oto nasze prawo. jeszcze pobić za [...] to cos dziwnego, chłopak nie jest agresywny tylko ma [...] psychiczne niezdiagnozowane w takim wypadku. jeszcze bedzie pewnie że [...] go wsypali, nie wsypali tylko trzeba ponieść kare za swoje winy. to jest hipokryzja bo jakby pokoleniu JP pobili kogoś bliskiego to tez dresy by sie [...] żeby dojechać tą osobę co pobiła, to jest jedno i to samo.
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 08.11.2012, 14:14 · Zgłoś
słyszalem o najgorszym prawda to ?
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 09.11.2012, 16:59 · Zgłoś
też słyszałem że ten pobity zmarł ale nie wiem czy to prawda i czy to ten przypadek...
Odpowiedz
-23
@ Ganjaaa18
dnia 08.11.2012, 14:12 · Zgłoś
Trzymaj sie Kaol, [...] [...], zapłaci za to ...;)
Odpowiedz
3
@ tom
dnia 08.11.2012, 18:19 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
5
@ ja
dnia 08.11.2012, 13:07 · Zgłoś
Czytając te [...] kometarze żal mi tych ludzi co tak piszą Andrzej wracaj do zdrowia walcz mamusia bardzo cię potrzebuje .
Odpowiedz
1
@ nnn
dnia 08.11.2012, 12:19 · Zgłoś
ja nie rozumiem jak pisza trzymaj sie karol przeciez on pobil ze skutkiem prawie smiertelnym to nie wiedzial co moze sie stac jak [...] normalne ze kazdy jest za swoim ale az tak gona smierc zmasakrowac 10 lat za pobicie jezeli osoba zyje ale tu jest inaczej szkoda jest mi chlopakow obydwu bo to sa synowie koledzy ale stalo sie a tak stac sie nie musialo mozna tez winic i tam gapiow bo podobno bylo ich kolo 40 i nie oddarli chlopaka ktory [...] ktos powinien siedziec pod kamera i ogladac co sie na stacji dziej bo pozniejsze ogladanie nagrania to juz po fakcie
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 09.11.2012, 17:00 · Zgłoś
tam powinna być jakaś ochrona albo coś w tym stylu. Na każdym dworcu powinno tak być bo nie zawsze patrol policji jest wystarczającym zabezpieczeniem.
Odpowiedz
4
@ Jaslanin
dnia 08.11.2012, 12:11 · Zgłoś
Ostatnio wróciłem na weekend do domu, pod moim blokiem kolo dworca , zostałem zaczepiony przez 5 młodych , przypuszczam ze naćpanych delikwentów, pod pretekstem kradzieży telefonu rzucili sie na mnie :/ na ich nieszczescie byłem umówiony i czekałem na kolegów którzy przybyli z odsieczą , aczkolwiek gdyby nie oni to nie wiem jakby się to skonczyło. Nie chce wracać za często do tego [...], co raz to gorzej sie dzieje...
Odpowiedz
6
@ obserwator
dnia 08.11.2012, 11:05 · Zgłoś
najlepszym rozwiązaniem byłoby rozwiązać straż miejską a za te pieniądze ustawić na rynku pręgierz i dyby oraz opłacić kata, odniosło by to większy skutek
Odpowiedz
-8
@ Roni JP
dnia 08.11.2012, 10:00 · Zgłoś
czymaj sie kaol :D
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 08.11.2012, 10:39 · Zgłoś
"Roni Jp" czas by się wybrać do szkoły bo poprawnie napisać nie potrafi :) Kup koledze mydło w płynie lub na jakimś sznurku, żeby nosił przy sobie bo nie będzie miał kolorowy.. Dobrze mu tak. A naszym "kochanym" służbą da to coś do myślenia!!! bo to nie pierwszy przypadek na PKS'ach!! Jestem z Tobą Andrzejku!! HZ pamięta!
Odpowiedz
-26
@ Z buta wjeżdżam!
dnia 07.11.2012, 22:18 · Zgłoś
Ludzie zastanówcie się co piszecie. Nie byliście tam nie widzieliście to po [...] takie głupoty wypisujecie! TRZYMAJ SIĘ TAM jesteśmy z tobą! A [...] dopadniemy!!!
Odpowiedz
-2
@ teks
dnia 07.11.2012, 22:29 · Zgłoś
a ty byłes kolego?:)ze taki kozak jestes?
Odpowiedz
2
@ kris
dnia 08.11.2012, 18:14 · Zgłoś
nie strasz nie strasz bo się [...]
Odpowiedz
-32
@ policjaaa
dnia 07.11.2012, 22:04 · Zgłoś
nie widzieliscie nic a bredzicie takie brednie, [...] lby jestescie. widocznie mial powod. i niech sie trzyma w tym wiezieniu chlopak.. a ten kto sprzedal juz nie zyje.
Odpowiedz
4
@ teks
dnia 07.11.2012, 22:17 · Zgłoś
kolego...policjaaa...uwazaj co piszesz...i gdzie:)...bo juz niedligo mozesz sie przekonac czy...nie przesadziles:)ze swoim pustym...[...]...komentarzem...uwazaj
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 07.11.2012, 22:36 · Zgłoś
Myślę, że jesteś [...]!
Odpowiedz
7
@ xyz
dnia 07.11.2012, 21:43 · Zgłoś
A mam pytanie gdzie była straż miejska pewnie fotoradar rozkładali żeby wzmocnić budżet jasła albo wpisywali mandaty za złe parkowanie . Patologia !!!
Odpowiedz
7
@ xxx
dnia 07.11.2012, 21:28 · Zgłoś
dożywocie dla [...]a!!!
Odpowiedz
8
@ .....:(
dnia 07.11.2012, 20:33 · Zgłoś
Piszecię o kamieniołomach dla osoby tak zdemoralizowanej to raczej byłaby nagroda powinien być przymusowo zgłoszony do jakieś pomocy dla osób ciezko chorych i mam tu na myśli głębokie wady wrodzone zeby sie taki napatrzył ile nieszczescia jest na świecie i moze by sobie w końcu uswiadomił jak zdrowie drugiej osoby jest cenne wyryłaby sia w takiej psychice może chociaz jakas czastka człowieczeństwa. Bo wiezienie napewno mu nie pomorze , bo znajac życie trafi na kilku takich co sie nim zaopiekuja i zrobia z niego jeszcze gorsza osobe...ANDRZEJ MA NIESTETY MINIMALNE SZANSE NAWET GDYBY BÓG DAŁ MU SIE WYBUDZIĆ TO NIE CHCE SOBIE NAWET WYOBRAŻIĆ JAK MIAŁOBY WYGLADAĆ JEGO ŻYCIE SKORO CZEŚC JEGO MÓZGU OBUMARŁA myśląc racjonalnie każdy ma świadomość ze nie byłby to juz zdrowy człowiek na naszym swiecie cuda już sie nie zdażaja ...mam nadzieje ze postawiony zarzut zmieni sie temu człowiekowi na dużo cięższy bo jakas sprawiedliwosc musi być...
Odpowiedz
-7
@ jaaa
dnia 07.11.2012, 20:25 · Zgłoś
do tych którzy tak bardzo narzekają na świadków. czy jakaś kobieta miała się rzucić na niego i go przytrzymać? nie wiadomo czy wtedy jej by nie [...]. a może nie wyglądało to na jakieś bicie od razu tylko na sprzeczkę pomiędzy znajomymi. słyszałem też że po tym kopaniu sprawa uciekł a kilka osób bez namysłu rzuciło się na pomoc poszkodowanemu. więc nie osądzajmy wszystkich ludzie proszę was
Odpowiedz
-2
@ Na sznurek z nim
dnia 07.11.2012, 19:35 · Zgłoś
Jego brat tez taki madry jest i był z nim wtedy .
Odpowiedz
-4
@ Jasło!!!!!!!!!!
dnia 07.11.2012, 22:30 · Zgłoś
ty [...] nie było mnie
Odpowiedz
0
@ kris
dnia 08.11.2012, 18:11 · Zgłoś
IjpETXEy2pzd to zwykła [...]
Odpowiedz
-2
@ ty też tak skończysz
dnia 09.11.2012, 16:28 · Zgłoś
Rambo hahah patooo
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 07.11.2012, 18:53 · Zgłoś
Dlaczego w tamtej chwili nikt nie odszedł na bok Zeby zadzwonić na policję??? przecież dzisiaj każdy ma komórkę przy sobie.
Odpowiedz
1
@ franz
dnia 07.11.2012, 18:51 · Zgłoś
Pociąg Trans Syberia z biletem w jedną stronę i kopa w [...] na pożegnanie.
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 09.11.2012, 17:03 · Zgłoś
tylko żeby go drzwi nie ścisły...
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 07.11.2012, 18:50 · Zgłoś
Dlaczego nikt nie zadzwonił po policję???
Odpowiedz
-2
@ ja
dnia 07.11.2012, 18:25 · Zgłoś
a skad byl sprawca?
Odpowiedz
4
@ track
dnia 07.11.2012, 18:24 · Zgłoś
Za takie czyny powinno się karać ostro.
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 07.11.2012, 16:05 · Zgłoś
Powinni [...] dożywocie dać, albo ciężką prace w kamieniołomie! Andrzej był spoko gosciem nikomu krzywdy nie robił, wiem bo go znam, a teraz nie wiadomo czy chłopak przezyje. oby wyszedł z tego.
Odpowiedz
3
@ on
dnia 07.11.2012, 16:00 · Zgłoś
JA bym mu [...]a dał [...] !!! ma szczescie, ze nie trafił na lepszego od siebie
Odpowiedz
1
@ Jasło!!!!!!!!!!
dnia 07.11.2012, 14:42 · Zgłoś
najlepiej obarczyc rodziców fakt ale w jasle mieszka usytułowana porządna rodzina rodzice wzór opini jeden syn księdzem a drugi wiezieniu czyzby inaczej byli wychwywani
Odpowiedz
3
@ SAMOSĄD
dnia 07.11.2012, 13:27 · Zgłoś
dlaczego do tej pory nikt jeszcze nie napisał z pełnego imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania co to za bandyta go pobił?
Odpowiedz
0
@ Zall
dnia 15.11.2012, 21:00 · Zgłoś
Weż się ogarnij! To może ty podaj swój adres imie i nazwisko o wpadniemy na kawę do ciebie!
Odpowiedz
1
@ xyz
dnia 07.11.2012, 13:21 · Zgłoś
Aby uniknąć aspołecznych zachowań radzę zająć się młodzieńcami we wcześniejszym wieku ! Szczególnie rodzice- gdyż pierwotna socjalizacja następuje w domu. Wtedy nie będzie potrzeby resocjalizacji jednostki!!
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 09.11.2012, 17:04 · Zgłoś
rodzice nie wiedzą o tym co dzieci robią... Nikt nie wie bo udają świętoszków a potem wyrastają o na takich jak widać.
Odpowiedz
3
@ mmm
dnia 07.11.2012, 11:29 · Zgłoś
to juz andrzejowi nic nie pomoze wiele osob moglo temu zapobiec ale tego nie zrobilo nawet kamera nic tzn zrobila po nie czasie ale to cosie dzieje na stacji ktos ogladal boze ludzie reagujcie na takie rzeczy no naturanie jak ktos jest sam to sie boi ale tam gapiow bylo duzo
Odpowiedz
12
@ sprawiedliwości
dnia 07.11.2012, 08:31 · Zgłoś
straż miejska co robi ano bilety sprawdza parkingowe bo to naj lepsze zajęcie a i foto śmietniczek bo kasę im nabija.
Odpowiedz
4
@ m
dnia 06.11.2012, 23:46 · Zgłoś
No wlasnie a gdzie ci miejscy straznicy porzadku byli chociaz by tam setki kamer wisialo i sm widziala by to pobicie daje sobie leb uciac ze by zadnej reakcji nie bylo bylem w takiej sytuacji zadzwonilem to mi ten ... niechce obrazac nikogo powiedzial ze jak sie cos stanie prosze dzwonic i po co to sie zastanawiac czy likwidowac czy nie powinno dawno nie byc tych sierot tam i mam nadzieje ze sie ktos wreszcie za nich wezmie
Odpowiedz
-22
@ Jasło!!!!!!!!!!
dnia 06.11.2012, 23:15 · Zgłoś
...nie sądzcie a nie bedziecie sądzeni,,,kto z was jest bez winny i grzechu niech pierwszy kamień podniesie
Odpowiedz
4
@ mój pseudonim
dnia 06.11.2012, 23:34 · Zgłoś
Grzechu ciężkiego pobicia bliźniego nie mam na sumieniu, więc o co ci chodzi?
Odpowiedz
-8
@ Audi
dnia 06.11.2012, 23:36 · Zgłoś
Niech pierwszy żuci kamień tak to ma być
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 07.11.2012, 07:30 · Zgłoś
dej kamiynia !!!
Odpowiedz
16
@ Malolaci [...]
dnia 06.11.2012, 23:13 · Zgłoś
A teraz świadkowie sie mądrzą na forum ze kara smierci ze do kamieniołomow z nim owszem moze i tak ale z wami tak samo bo ani jeden nie pomógł bo co strach [...] otworzyc na głowniarza jak to jest z wami pomyslcie co soba reprezentujecie mieli byscie troche honoru i zareagowali tak jak nalezy jak to widzieliscie bo mnie to by teraz chyba sumienie zeżarły jak bym to widział i bym nie pomógł nie szkoda by mi było jednego czy tam kilku zębów za czyjeś życie bo zeby sobie wstawisz a nowego zycia nie bardzo gość teraz walczy o życie w szpitalu a wy macie wszystkie zęby chociaż nie jest powiedziane ze byście je stracili bo to [...] małe [...]e i gwarantuje ze nie sa tacy wielcy jak sobie myslicie... szkoda słów dla swiadkow tego zdarzenia życze wam zeby kiedys wam albo waszym znajomym sie cos takiego przytrafiło to zobaczycie jak to jest kiedy nikt nie pomoże a może pomóc. W szkołach ucza i rodzice powtarzaja małym dziecia krzyczcie jezeli by sie wam działo cos złego na ulicy heh ale do kogo tu krzyczec? do tej straży miejskiej ktorej nigdzie nie ma bo pilnuja fotoradaru?? bo ludzie to głuchną na widok jezeli sie cos komus dzieje złego. Mozecie mnie minusowac ale to jest moje zdanie na ta całą solidarna pomoc ehhh...
Odpowiedz
5
@ teks
dnia 07.11.2012, 22:27 · Zgłoś
popieram...wstyd dla swiadkow...szczegolnie dla facetow żenada i tyle...niewazne ilu jest pierwszy dostaje w [...] reszta zmyka...malolaty w grupie fikaja a solo kazdy ogon chowa...taka mamy mlodziez w jasle ...i nie bojmy sie tylko dzialajmy...bo na policje i straz miejska to mozemy liczyc...na [...] z radarem...niestety:(
Odpowiedz
14
@ kakiwik
dnia 06.11.2012, 22:59 · Zgłoś
na [...] trzeba sobie zapracowac [...] !!!
Odpowiedz
0
@ Pola
dnia 15.11.2012, 16:22 · Zgłoś
Dokładnie. Nauczył się palić, to powinien nauczyć się kupować.
Odpowiedz
13
@ Malolaci [...]
dnia 06.11.2012, 22:50 · Zgłoś
Taki wielki chuligan a dostał 2 liście to spadł na ziemie i sie telepał jak by dostał padaczki żeby go nie bić i tylko patrzył kiedy odejdę taki własnie był z niego cfaniak w kryminale przekopią pare razy [...] i sie zkonczy cfaniakowanie co mu chłop winien co do domu po robocie spokojnie chciał wrócić... ojjj chłopie jeszcze cie kiedys dopadne i znowu pokażesz jaki to jestes cfaniaczek znowu bedziesz glebe gryzł zobaczysz!!! Śmierc [...] szpącicielą i [...]!!!
Odpowiedz
-10
@ kakiwik
dnia 06.11.2012, 22:39 · Zgłoś
gostek ponoc zmarl prawda to?
Odpowiedz
-1
@ 007zgłóś się......
dnia 06.11.2012, 22:59 · Zgłoś
nie zmarł jest nieprzytomny :(:(:(
Odpowiedz
1
@ janusz
dnia 14.11.2012, 12:21 · Zgłoś
To juz zmarl
Odpowiedz
9
@ Manhattan
dnia 06.11.2012, 22:09 · Zgłoś
O [...] cygara . nie ogarniam tego
Odpowiedz
-29
@ malooooo
dnia 06.11.2012, 21:39 · Zgłoś
O [...] ziomek nie mogę uwierzyć co ci od[...]ło Trzymaj się
Odpowiedz
6
@ ten to se pożyje
dnia 06.11.2012, 21:37 · Zgłoś
Jak trafi do aresztu w Sanoku to będzie mial jak w raju.
Warunki na celi oddziału straszne, zimna woda w kranie, brak ciepłej, brak zasłony oddzielającej WC od reszty celi, brud robali chodzących po podłodze oraz po ścianach.
Niebyło na celi nic poza piętrowym łóżkiem i stołem. Cela była 2osobowa dziurawe ścianki działowe oddzielające WC od celi.
Ścianka zrobiona i łatana deskami, brak ciepłej wody i czajnika, posiłki nakładane i podawane przez otwórw dzwiach, potrawy [...] nieświeże porcje tak małe że przypominały porcje z przedszkola.
Albo cele od 3-8osób mały metraż , spacer dziennie 1godz. czasami to zależy od humoru dowódcy lub oddziałowego To samo z możliwością brania prysznica.
Na 190 skazanych prysznic otwarty czasami 5razy w tyg. 1godz po 21.
Jedzenie wstrętne,zaniżane porcje, zupy nienadające sie do jedzenia. Reszte potraw opartych jest na mortadelli pod piękną nazwą np: Pieczeń żymska lub poprostu Pieczeń wieprzowa.
Pracownicy wieziennia hamscy, brak pomocy z ich strony oraz brak pomocy z strony wychowawców i kierownika penitencjarnego.
Odpowiedz
9
@ sprawiedliwosc musi byc
dnia 06.11.2012, 22:29 · Zgłoś
i dobrze... a co tacy huliganie maja w luksusach zyć?
Odpowiedz
0
@ pąponik
dnia 07.11.2012, 21:17 · Zgłoś
To nie było w Sanoku tylko w Poznaniu.W Sanoku jest jeszcze gorzej. To najgorszy ZK i areszt śledczy na podkarpaciu, obsługuje sąd i prokuraturę w Jaśle.
http://prawo.wieszjak.pl/forum/thread/151638,ekstradycja-do-polski---jak-to-naprawde-wyglada.htm
Odpowiedz
1
@ kjhgyt
dnia 08.11.2012, 00:21 · Zgłoś
to pewnie ochronki były zeby pupa nie pekała.:D
Odpowiedz
18
@ Sylwi
dnia 06.11.2012, 21:23 · Zgłoś
Jasielski Dworzec Autobusowy powinien byc regularnie kontrolowany przez Straz Miejska,to nie pierwsze pobicie niestety o tragicznym skutku.Zamieszki odbywaja sie tam na porzadku dziennym;zaczepiaja,beszczelnie obrazaja... huliganstwo zarowno ze strony dziewczat jak i chlopcow ktorzy pod wplywem [...] i nie tylko zagrazaja innym!Oby wrescie naprawde zrobiono cos w tym kierunku.
Odpowiedz
8
@ BS/
dnia 06.11.2012, 21:32 · Zgłoś
popieram,oby wrescie ktos przejrzal z Wladz Miejskich !!!
Odpowiedz
6
@ jaslanka
dnia 06.11.2012, 22:28 · Zgłoś
zwłaszcza takie dwie zaczepiają .
Odpowiedz
11
@ KOLEK
dnia 06.11.2012, 21:01 · Zgłoś
Karolek zbieraj kasę na [...]. Licze na najwyższy wymiar kary..
Odpowiedz
11
@ Ronin
dnia 06.11.2012, 20:18 · Zgłoś
Sorki ale policja przesłuchiwała świadków - czyli byli ludzie to grupa ludzi się boj jednego 19 letniego wyrostka ?? pewnie jeszcze z wierzowców - co to było ciężko takiego [...] powalić na ziemię i go przytrzymać mocniej ludzie chyba sami sobie kręcicie sznur nałeb jak nie zaczniecie sami reagować na huligaństwo to ono będzie się czuło bez karne i bez obaw dalej to robiło - jak jeden skacze co za problem w kilka osób go obalić żaden.

Lidzie nauczcie się temu przeciwstawiać a nie stać jak skońcone ofiary losu i dawać się [...] [...]om za papieosa [...].

z informacji jakie mnie doszły chłopak jest po trepanacji czaszki... więc daej bądćie obojętni na [...]wysyń...stwo i liczcie że na was to nie trafi.

odrobina reakcji wystarczyła by żeby może ten chłopak skończył z sieniakami a nie stracił zdrowie ale moje zdanie jest proste świadków też powinno się postawić do odpowiedzialności kazrnej za nie udzielenie pomocy.

i nie wierze w słowo tłumaczonae - bo ja się bałem!
Odpowiedz
1
@ do Ronin
dnia 06.11.2012, 23:42 · Zgłoś
masz racje że powinno się reagować w tego typu sytuacjach. ale sam wiesz że łatwiej powiedzieć trudniej jest zrobić. ludzie boją się , że jak pomogą to sprawcy się zemszczą i potem tego co pomagał ofierze pobiją w kilka(bo młodzi pojedynczo się boją)osób.
Odpowiedz
10
@ Zocha
dnia 06.11.2012, 19:58 · Zgłoś
Gdzie była straz miejska
Odpowiedz
5
@ kulfon
dnia 06.11.2012, 23:37 · Zgłoś
sm jak to gdzie, pewnie swoje cacuszko , czyli fotoradar gdzies kitrali w krzaczersach żeby troszkę pengi uklepać przed swiętami :) przecież oni się boją. są dl pozoru i tyle.
Odpowiedz
-2
@ mmm
dnia 06.11.2012, 19:41 · Zgłoś
jezeli ktos widzial to niech napisze
Odpowiedz
15
@ olo
dnia 06.11.2012, 19:28 · Zgłoś
Będzie potrzebował dużo [...].
tam juz na niego czekają
Odpowiedz
6
@ zakapiory
dnia 06.11.2012, 19:40 · Zgłoś
19latek rzecz jasna!!
Szkoda Jędrka..
Odpowiedz
6
@ j
dnia 06.11.2012, 19:26 · Zgłoś
naprawde wstyd i zal zeby nikt [...] nie ruszyl pomoc temu biedakowi wystarczylo zadzwonic po policje zanim doszlo do takiej tragedii ale oczywiscie nikt tele nie ma i co niech sie leja az pozabijaja i macie teraz ten pan umiera a wy teraz plujcie sobie w twarz ze nie reagowaliscie teraz chlopaki to zwykle [...] co zaloza kaptur na leb i swieca a jak pomoc komus to juz nie takie hojraki bo to ich wina przeciez dziewczyny nie beda sie bic z nimi. zal mi tych dresow wspolczucia dla rodzicow
Odpowiedz
10
@ mój pseudonim
dnia 06.11.2012, 19:19 · Zgłoś
W głowie się nie mieści, żeby tak skatować człowieka z byle powodu. Bo się jakiemuś [...]owi zachciało palić i cygara nie dostał. Co za chora roszczeniowa postawa - chcę i mam dostać, a jak nie, to ręka, noga, mózg na ścianie. A co kogo obchodzi, że się komuś kurzyć albo [...] zachciało?
Odpowiedz
2
@ wściekła !
dnia 07.11.2012, 16:20 · Zgłoś
dokładnie ! jak się nie ma na [...] i palenie to sie nie pali !!! ale skąd [...] ma mieć? mógł matke sprać że mu 10 zł nie dała !!
Odpowiedz
3
@ do jaslo!!!
dnia 06.11.2012, 19:18 · Zgłoś
koza co duzo beczy malo mleka daje . [...]. Pucuj sie
Odpowiedz
0
@ barti
dnia 06.11.2012, 19:00 · Zgłoś
Ja już sam nie wiem ja słyszałem o innej wersji że Andrzej ratował jakąś dziewczynę bo ją zaczepiali i było ich dwóch a tu napisane jest całkiem co innego!!!
Odpowiedz
-1
@ Audi
dnia 06.11.2012, 19:17 · Zgłoś
Też tak właśnie słyszałem jak Ty.
Odpowiedz
5
@ stary
dnia 06.11.2012, 17:41 · Zgłoś
to pewnie młody komunista ???,bo katolik by tak bliżniego nie katowł.
Odpowiedz
-6
@ xDDDDDD
dnia 06.11.2012, 17:28 · Zgłoś
a jeszcze 1 to co tam pisze to glowno prawda! policja klamie !
Odpowiedz
4
@ kulfon
dnia 06.11.2012, 17:47 · Zgłoś
kłamie, ale w czym. napisz. chcemy znać prawdę. prawda nas wyzwoli.
Odpowiedz
-8
@ xDDDDDD
dnia 06.11.2012, 17:26 · Zgłoś
Jezuuu lUdzie zamknicie [...] ! nie byliscie tam i nie wiecie jak to wygladalo ! sam bylem na policji i zeznawalem i powiedzieli mi na poczatku jak wszedlem ze kamery juz sprawdzili ! i nie musialem nic gadac bo juz wszystko wiedzieli :(
Odpowiedz
4
@ wściekła !
dnia 06.11.2012, 17:53 · Zgłoś
więc jak to wyglądało?? podobało Ci się? było tak jak na filmach? jak w kinie tylko że zamiast krzesełek i popcornu były dworcowe ławki?
Odpowiedz
9
@ [...] wiesiek
dnia 06.11.2012, 16:53 · Zgłoś
nie rozumiem ludzi piszących tutaj, że się nie dziwi że takie coś się dzieje. bo nie ma pracy itp itd. a czy wszyscy ludzie niemający pracy idą pić, ćpać i się napier***ć . przecież nie. druga sprawa to pseudochuligani jp , [...] i i inni. wyzywajacy tu ludzi od konfitór i innych tego typu. a jakby na miejscu tego pobitego był/a Wasza Matka czy rodzenstwo? kto jest winny cięzko powiedzieć. rodzice, panstwo. nie wiem. natomiast zgodzę się z komentarzem dotyczacym pracy policji czy sm . łapać młodych za picie [...] to potrafią . ale w poważniejszych sytuacjach interweniować nie ma komu? trudno wymagać od osob postronnych reakcji. po prostu boją się żeby nie wyłapać. ale służby do tego powołane powinny być na miejscu i interweniować kiedy chodzi o ludzkie zycie czy zdrowie. a nie mandaty za picie czy palenie dawać, a w takiej sytuacji gdzie są?
Odpowiedz
-13
@ Jasło!!!!!!!!!!
dnia 06.11.2012, 16:15 · Zgłoś
@ łodyniec szmate sobie znajdź w rodzinie !!!...
trzym się po drugiej stronie zemsty nadejdzie jeszcze czas !!!
Odpowiedz
11
@ abc
dnia 06.11.2012, 16:12 · Zgłoś
za jaja go powiesic
Odpowiedz
3
@ xDDDDDD
dnia 06.11.2012, 15:22 · Zgłoś
Ludzie ogarnijcie sie ! kto byl swiadkiem to wie najlepiej ! sprawdzili monitoringg z pksu i go zlapali proste !
Odpowiedz
17
@ ZZZddd
dnia 06.11.2012, 14:15 · Zgłoś
Jasło jest wogóle niebezpiecznym miastem.W biały dzięń człowiek jest narażony na obelgi,zaczepki itp. ze strony młodych ludzi,a już nie wspomne po zmroku.Chuligaństwo jest wszędzie -na klatce schodowej w bloku, na ulicy.Duża wina jest dlatego ze nie mają zajęcia,pracy a najbardziej wina pochodzi od rodziców jak swoje i na co dzieci wychowali.Wystarczy że stoi grupka młodziaków na chodniku i chcąc przejść powie się przepraszam, nie chce tu pisać jakimi człowiek jest obrzucony słowami.
Odpowiedz
10
@ eska
dnia 06.11.2012, 15:26 · Zgłoś
nie wiem czy to wina rodziców - każdy młody człowiek ulega wpływom otoczenia, a w domu udaje że jest aniołem! każdy rodzic na pewno chce wychować swoje dziecko jak najlepiej! to wina systemu wychowawczego - nie wolno na dziecko nawet krzywo popatrzeć bo wokół trąbią jakie to dziecko ma prawa i taki [...] jeden z drugim robi co chce, a potem są wszyscy zdziwieni ich zachowaniem
Odpowiedz
-2
@ lll
dnia 06.11.2012, 13:54 · Zgłoś
a jak bylo jestem znajoma andrzeja bo anndrzej nam juz nie powie
Odpowiedz
22
@ N
dnia 06.11.2012, 13:12 · Zgłoś
Dobrze, że tamten się nie bronił i przypadkiem nie zadrapał napastnika, bo pewnie to on by siedział, a napastnik szukał nowej ofiary. Państwo prawa - żart jakiś. Prawo może i jest, ale egzekwuje się go jak wygodniej, albo wcale. Tak czy owak, pokrzywdzonemu zawsze dołożą, a napastnik będzie się śmiał. Taka to sprawiedliwość.
No chyba, że jest dłużnikiem Urzędu Skarbowego - o... to kara go nie ominie. No chyba, że nie zalega jakiś groszy tylko grube miliony to z pewnością mu je umorzą :)
Odpowiedz
13
@ wściekła !
dnia 06.11.2012, 12:58 · Zgłoś
tyle tam [...] sie kręci i ludzi i nie znalazło się NAWET dwóch osób żeby złapać tego [...]A i go odciągnąć ??!! w głowie mi się to nie mieści !!!
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 06.11.2012, 12:51 · Zgłoś
Posiedzi w [...] to zmięknie. Tam nie jest tak różowo jak na filmach.Żarcie jak dla świń (stawka żywieniowa to 4,80 na dzień).Zależy gdzie trafi.Jak nie recydywa to pewnie do "półotworka".
Odpowiedz
5
@ DJ
dnia 06.11.2012, 12:37 · Zgłoś
ja tez zostalem pobity tylko nieznam sprawcy i tez bym go bardzo surowo ukarał
Odpowiedz
-14
@ łodyniec
dnia 06.11.2012, 12:41 · Zgłoś
nie znasz numeru??? kolejny [...] ?
Odpowiedz
-6
@ Jasło!!!!!!!!!!
dnia 06.11.2012, 16:29 · Zgłoś
społeczniak :d
Odpowiedz
12
@ nistiillaa
dnia 06.11.2012, 12:19 · Zgłoś
ojj Karolku bardo dobrze , w końcu się ogarniesz!!
Odpowiedz
16
@ d
dnia 06.11.2012, 12:23 · Zgłoś
jaki karolku gdzie on mieszka jakie nazwisko? Ludzie powinni wiedzieć. W Polsce prawo chroni przestępców! Czy ktoś dowiedział się które polskie firmy spożywcze używały soli drogowej?
Odpowiedz
-6
@ anonim
dnia 06.11.2012, 16:52 · Zgłoś
szukasz [...]? czego teraz takie kozaki jesteście , a na miescie [...]!!! [...] was !!! konfitury z roz[...]mi [...]mi
Odpowiedz
27
@ sprawiedliwości
dnia 06.11.2012, 12:03 · Zgłoś
[...] [...]a pokazać bo jak będzie okazja można mu wyklepać w imię sprawiedliwości.
Odpowiedz
3
@ po
dnia 06.11.2012, 20:48 · Zgłoś
bo wy tylko lac sie potraficie i nic wiecej katy [...]n*
Odpowiedz
3
@ olo
dnia 08.11.2012, 18:04 · Zgłoś
może już szykować wiadro [...]
bedzie potrzebna
Odpowiedz
16
@ Ja
dnia 06.11.2012, 11:06 · Zgłoś
Ja powiem tak, teraz nadajecie na świadków , ale który z was spróbowałby go powstrzymać? Są tu ,jak widzę, wielu ekranowych bohaterów. Chociaż mnie przy tym nie było smutna rzeczywistość jest taka, że ludzie boją się reagować i takie są skutki.ja obecnie mieszkam w rzeszowie ale przeraża mnie fakt że wystarczyło 2 facetów , którzy by jeden z jednej, drugi z drugiej strony [...]ka by złapali i byłoby po wszystkim. Dopóki ludzie nie zaczną reagować , dopóty takie rozpasanie wśród młodych trwać będzie.
Odpowiedz
28
@ qwerty
dnia 06.11.2012, 11:18 · Zgłoś
Miałem kilka razy taką akcję więc słów na wiatr nie rzucam, szybko bym któregoś poprosił do pomocy i poszedł a jak nie to sam bym podszedł, może i reszta by się wtedy odważyła. To żadna hańba i strach podejść i i poprosić o uspokojenie się a jeśli nie pomoże to odpowiednio zadziałać. Tylko żeby wtedy policja nie waliła z tekstami o samosądach bo zwykle takie czekanie na policję kończy się śmiercią... My ludzie powinniśmy zawsze na takie czyny reagować bo jeśli nie będziemy to ten bandytyzm się rozrośnie. Z resztą... Już się rozrósł.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 08.11.2012, 13:59 · Zgłoś
Kolega raz zareagował, jak okradano kiosk. Stracił oko...
Odpowiedz
12
@ jarrroooo
dnia 06.11.2012, 10:37 · Zgłoś
10 lat wiezienia niech posiedzi [...]ek
Odpowiedz
22
@ ...
dnia 06.11.2012, 10:32 · Zgłoś
Pa[...] i [...] powinni ci zrobić tak samo!!! Patologia, pokolenia JP!!! Do paki niech gnije za to!!!
Odpowiedz
-3
@ Wjeżdzam z buta!
dnia 09.11.2012, 18:46 · Zgłoś
Życze ci żebyś też tan trafił [...]!
Odpowiedz
21
@ lkji
dnia 06.11.2012, 10:22 · Zgłoś
Powinni go [...] publicznie.
A te [...] z dworca co stały to w okół nich postawić tłum ludzi i ukamieniować .
Odpowiedz
11
@ ggt
dnia 06.11.2012, 12:20 · Zgłoś
chętnie popatrzyłbym na egzekucję!
Odpowiedz
24
@ kat
dnia 06.11.2012, 10:18 · Zgłoś
kara śmierci dla [...]!!!
Odpowiedz
44
@ qwerty
dnia 06.11.2012, 10:12 · Zgłoś
Jak któryś ze świadków to czyta to niech się wstydzi... Jesteście zwykłymi [...] zapatrzonymi w siebie, szukacie tylko swojej uciechy i nie umiecie nadstawić [...] dla dobra drugiego. Jakim problemem było podejść nawet w kilka osób i odedrzeć tego [...] od tego 34 latka?! Nie... Tych największych chojraków to stać tylko na telefonik i kręcenie głupot bo potem "fejsbuczek" i "jutub" będzie lajkował a [...]czki będą [...] przez głowy zrzucać... [...]! Tyczy się to samo reszty obecnych na tym dworcu. Żadna babka nie umiała rumoru narobić? Żaden plastik się umiał zawołać kogoś kto by to posprzątał? Nie... Widowicho było cudowne nie? Teraz się chłopina w szpitalu kończy... Pamiętajcie, następnym razem to możecie być wy i będziecie liczyć na pomoc która możliwie także nie nadejdzie...
Odpowiedz
-12
@ łodyniec
dnia 06.11.2012, 12:04 · Zgłoś
dziewczyna miała się bić [...]!!!
Odpowiedz
18
@ qwerty
dnia 06.11.2012, 12:06 · Zgłoś
Przecież napisałem wyraźnie że mogła zawołać szybko kogoś albo zwrócić komuś uwagę by coś zrobił nie? Ale widzę że ciebie boli używanie głowy jak i tych na dworcu...
Odpowiedz
-18
@ łodyniec
dnia 06.11.2012, 12:39 · Zgłoś
człowieku nie masz pojęcia jak było więc lepiej [...]...
Odpowiedz
18
@ qwerty
dnia 06.11.2012, 13:15 · Zgłoś
Aaaa to czyli byłeś tam tak? Pisać tutaj i się wykłócać masz odwagę ale człowieka bronić już nie?
Odpowiedz
-34
@ łodyniec
dnia 06.11.2012, 14:32 · Zgłoś
człowieku zamknij twarz bo jedna masz , to nie trawa że odrośnie [...]...
Odpowiedz
5
@ Ronin
dnia 06.11.2012, 20:25 · Zgłoś
własnie kolego pretensje największe można mieć do świadków - a niech ci świadkowie pomyślą trożkę i sie zastanowią jak by byli na miejscu tego chłopaka - to nie liczyli by na pomoc która nigdy nie nadeszła...
Odpowiedz
5
@ nnn
dnia 06.11.2012, 09:59 · Zgłoś
wy nawet nie wiecie co sie zmatka dzieje jaki ma bol w secu miala jednego syna
Odpowiedz
4
@ wuwuo
dnia 06.11.2012, 10:18 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
21
@ qwerty
dnia 06.11.2012, 10:25 · Zgłoś
Ale o kogo chodzi? O poszkodowanego czy o sprawcę bo jeśli matka ma ból w sercu że jej synek narozrabiał to cóż... Tak niestety się dzieje jak się przekroczy pewne granice. No chyba że to poszkodowany jest jej synem więc w takim razie nie ma co wiele mówić... Każdy rodzić będzie ubolewał i wcale się nie dziwię. Zdrowy chłop jechał do roboty albo do kogoś i niestety nie dojechał szczęśliwie... Teraz pewnie umrze za [...]. Ten świat już chyba dawno się skończył...
Odpowiedz
-16
@ [...]
dnia 06.11.2012, 10:57 · Zgłoś
Tak go wychowałaq - jak ma bóle to do lekarza.
Odpowiedz
2
@ ZUZA
dnia 07.11.2012, 23:02 · Zgłoś
A co w tym komentarzu było obrazliwego że go usunięto??? CO ??? no chyba że to twoja robota [...]
Odpowiedz
17
@ nnn
dnia 06.11.2012, 09:58 · Zgłoś
ale sprawcow bylo trzech a gdzie jeszcze doch
Odpowiedz
2
@ kjhgyt
dnia 08.11.2012, 00:02 · Zgłoś
zeznali na kolegę i dostali dozór
Odpowiedz
54
@ max21
dnia 06.11.2012, 09:53 · Zgłoś
Ci co stali i patrzyli na to to banda tchórzy !! A ta młoda [...] niech haruje na swoje żarcie i padnie z wycieńczenia bo my podatnicy nie będziemy utrzymywać takich bandytów!!!
Odpowiedz
28
@ nnn
dnia 06.11.2012, 09:49 · Zgłoś
tojest prawda ze swiadkowie tez powinni byc ukarani ludzie wracali z pracy przeciez a co z monitoringiem
Odpowiedz
63
@ wściekła !
dnia 06.11.2012, 09:46 · Zgłoś
dokladnie!!! dobrze się bawili ludzie którzy tam stali ? super widowisko !!! film sensacyjny NA ŻYWO ! tylu ludzi i nikt mu nie pomógł !!! Ci "świadkowie" którzy byli przesłuchiwani powinni zostać ukarani za WSPÓŁUDZIAŁ z tym bandyta !!!
Odpowiedz
13
@ znieczulica
dnia 06.11.2012, 17:27 · Zgłoś
Nie okłamujmy się teraz wszyscy mądrzy w [...] ale jak by przyszło co do czego to tak samo byście stali i się gapili albo [...]... nie znam go to po co mu pomagać jeszcze sam oberwe albo potem będą mnie ciągać po sądach [...]... znieczulica społeczna...
Odpowiedz
7
@ tarzan-zan
dnia 07.11.2012, 10:41 · Zgłoś
a swoją drogą taki obiekt jak dworzec powinien mieć ochronę. W wielu miastach po dworcach chodzi ochrona i w razie czego interweniuje. Tylko oczywiście OCHRONA a nie stare [...]ki ubrane w mundur co w razie czego uciekają. Sam widziałem kilka akcji takich ochroniarzy, załatwiają sprawę profesjonalnie i są tam gdzie są potrzebni.
Odpowiedz
3
@ kjhgyt
dnia 07.11.2012, 23:48 · Zgłoś
jest tam ochrona emeryturo-rentowa. do ucieczki zawsze gotowa.karuzela sie nazywa:D
Odpowiedz
1
@ kjhgyt
dnia 08.11.2012, 00:00 · Zgłoś
karabela -- krajowa aczkolwiek rentowa armia bojowa elitarnej lubiących alkohol :D
Odpowiedz
0
@ ochroniarz
dnia 16.11.2012, 15:22 · Zgłoś
Popieram- dobre hasło... sam tak kiedys pracowałem ale byłem z niską grupą i małodochodowy dla nich... zostały [...]ki z jedynkami i dwójkami- ochrona za 2,50 +vat...
Odpowiedz
-6
@ nnn
dnia 06.11.2012, 09:46 · Zgłoś
nie ma zadnych szans na przezycie a
Odpowiedz
64
@ owczarek niemiecki
dnia 06.11.2012, 09:38 · Zgłoś
ludzie !!! to zwierze powinni nabic [...] i podpalic na środku rynku-jak to kara 10 lat a wiadomo ze chłopak tego prawdopodobnie nie przeżyje bo przy zyciu utrzymuje go tylko respirato :( co za sprawiedliwość.

Dopiero tylu pisało o psie ktory stał na deszczu a tu w samo południe tyle ludzi na stacji nikt nie ruszył nawet palcem zeby zapobiec tej tragedii !!! co za kraj,[...] i obłuda !
Odpowiedz
43
@ J
dnia 06.11.2012, 09:34 · Zgłoś
19 lat- piękne lata na wolności ale za takie czyny to ciężka praca w kamieniołomie o wodzie i samym chlebie ,by się przydała.
Odpowiedz
23
@ łodyniec
dnia 06.11.2012, 12:28 · Zgłoś
śmierć dla [...]a !!! oko za oko !!!
Odpowiedz
9
@ pudzian
dnia 06.11.2012, 09:31 · Zgłoś
,,,jakby pobil ksiedza albo policjanta to 25 by dostal polskie prawo niema sobie rownych
Odpowiedz
27
@ anty jp
dnia 06.11.2012, 09:30 · Zgłoś
Sprawa karna sprawą karna . Ile dostanie to zależy od wielu czynników , może dostać 2 latka w zawieszeniu a może wyłapać nawet i 5 . Na miejscu pokrzywdzonego wytoczył bym mu dodatkowo sprawę cywilno-prawną o zadośćuczynienie .
Odpowiedz
1
@ tarzan-zan
dnia 07.11.2012, 10:35 · Zgłoś
w zawieszeniu nie dostanie skoro już jest w areszcie... na bank dostanie minimum 3 lata
Odpowiedz
10
@ Ona
dnia 07.11.2012, 20:19 · Zgłoś
Pokrzywdzony nie jest w stanie wytoczyć sprawy cywilnej , bo jakbyś nie zauważył -walczy o życie!!! A potworowi , który go pobił , kamień do szyi i na głęboką wodę.I jeszcze sprawa wszechobecnych gapiów - co z wami ludzie mieliście seans filmowy na żywo???!!! Wszyscy aż tak [...]li w [...] ,że nikt nie był w stanie ofierze pomóc???
Odpowiedz
1
@ kjhgyt
dnia 07.11.2012, 23:44 · Zgłoś
dziesiona aż sie patrzy::D
Odpowiedz
63
@ qqq
dnia 06.11.2012, 09:26 · Zgłoś
chcialam wam powiedziec ze ten pobity umiera ma 2procent zycia ale stalo sie to na stacji pks po godzinie 15 tyle ludzi i nikt andrzeja nie ratowal pod kamera
Odpowiedz
86
@ ...
dnia 06.11.2012, 10:08 · Zgłoś
Ale niech tylko ktoś na dworucu [...] odpali to już jest Policja, Straż Miejska i babki, którym szkodzi dym z [...]... Tyle ludzi i nikt nie zareagował???
Odpowiedz
-19
@ rd
dnia 06.11.2012, 10:16 · Zgłoś
w którym miejscu tam jest kamera?
Odpowiedz
54
@ [...]
dnia 06.11.2012, 10:54 · Zgłoś
Jaka Straż Miejska ??
[...] mają pełno jak trzeba wyjść ze swojej dziupli na miasto.
PRECZ ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ !!!
Odpowiedz
18
@ Król Azerbejdżanu
dnia 06.11.2012, 14:18 · Zgłoś
I słusznie.Ja reagowałem na takie sytuacje.Jednak Polsce świadek i zgłaszający jest traktowany gorzej niż podejrzany.Teraz z pełną premedytacją odwracam głowe i udaje, że nie widze aby zaoszczędzić sobie problemów.
Odpowiedz
16
@ Doniu
dnia 06.11.2012, 23:29 · Zgłoś
A co mieli zrobić ? takie mamy prawo niestety. Jakby ktoś się wtrącił to by dostał po [...] a jak by dowalił napastnikowi to by sam poszedł siedzieć!!! Takie życie w tym kraju!!!
Odpowiedz
15
@ A.M. friend
dnia 07.11.2012, 00:18 · Zgłoś
dokladnie...tyle ludzi, az w glowie sie nie miesci ze nikt nie pomogl.Kazdy bal sie dostac [...]ale jak tamten [...] katowal Andrzeja to tylko sie pewnie gapili. [...]SYNY A NIE LUDZIE!!!
Andrzej trzymaj sie...
Odpowiedz
7
@ kjhgyt
dnia 07.11.2012, 23:43 · Zgłoś
jak to gdzie s.m.,albo przy nowym cmentarzu albo na 17-go st. siedza w aucie i robia zdjęcia kierowcą bo przekroczył predkość o 11km. na godz. tam są.
Odpowiedz
46
@ ki
dnia 06.11.2012, 09:11 · Zgłoś
ukarać go należycie.
w końcu mieszkamy w państwie prawa.
Odpowiedz
10
@ Leo
dnia 07.11.2012, 08:51 · Zgłoś
Jakie państwo prawa ??? Gdzie to prawo- to prawo ale natury !!!
Odpowiedz
132
@ lep
dnia 06.11.2012, 09:11 · Zgłoś
Moge sobie tylko wyobrazic, jak te lajzy z pokolenia JP plakaly na komendzie i sypaly kolege az milo...hehe. A pewnie sa wsrod nich tacy, co to na necie rozpisuja sie co trzeba robic z [...]. [...], w kilku na jednego, a pojedynczo kaptur na leb i wydygani pod blokiem siedza, bo sie boja wyjsc na miasto.
Odpowiedz
70
@ qwerty
dnia 06.11.2012, 10:02 · Zgłoś
Jak jest OK to wtedy "JP na 100%" ale jak im rower ukradną albo pobiją to już "JP na 20%"... Dobrze prawisz. JA dopowiem tyle że te [...] dziś nic się nie boją ludzi i tylko nakręcają się tym rapem i innymi [...]. Z całym szacunkiem do muzyki bo sam słucham cięższych rytmów ale ja jestem spokojnym gościem bo nie biorę tego w życie i nie piszę po murach żadnych JP.
Odpowiedz
40
@ :D
dnia 06.11.2012, 10:30 · Zgłoś
Popieram ten komentarz na 100% !!
Odpowiedz
22
@ Król Azerbejdżanu
dnia 06.11.2012, 14:14 · Zgłoś
Spokojnie.Twórcy szumnego hasła Jp-czyli Panowie z zespołu krakowskiego-FIRMA, juz wycofują sie z ogólnie tłumaczonego sktótu. Teraz uważają, że tłumaczy sie to jestem przystojny.Albo uważają swoich fanów za [...] albo przeraziły ich efekty i bezmiar głupoty, którą aktywowali.
A co do takich [...] jak ten w artykule.Tak to sie kończy jak do małego mózgu nawkłada sie głupot. Wtedy ego wyprzedza intelekt i jesteśmy swiadkami nieuadanej próby kopnięcia sie w czoło, jak ta na dworcu.
Odpowiedz
4
@ Manhattan
dnia 06.11.2012, 22:28 · Zgłoś
Popieram ;D
100 %
Odpowiedz
1
@ kjhgyt
dnia 07.11.2012, 23:37 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
161
@ max21
dnia 06.11.2012, 09:06 · Zgłoś
Do ciężkich robót wysłać smarka młodego! W więzieniu go dojadą !!
Odpowiedz
102
@ łodyniec
dnia 06.11.2012, 12:03 · Zgłoś
kara śmierci to po pierwsze , po drugie gdzie jest i była ta straż miejska? ??? kolega już z tego nie wyjdzie ... a ten szma.ciaż co dostanie? nagrodę ? dach nad głową i żarcie za free!!! [...] kraj !!!
Odpowiedz
81
@ xy
dnia 06.11.2012, 17:56 · Zgłoś
Taczki do nogi przykuć i niech [...] jak taki cwany [...].Co się w tym mieście dzieje cały dworzec ludzi i nikt nie potrafił pomóc,zgroza!!!
Odpowiedz
-82
@ hans
dnia 06.11.2012, 19:40 · Zgłoś
[...]j sie [...] nie widziałeś to po [...] [...] piszesz [...]
Odpowiedz
45
@ Leo
dnia 07.11.2012, 08:54 · Zgłoś
Na Sybir w samych gaciach,albo nawet bez,to inni by zrozumieli że się nie opłaca takie zachowanie !!!
Odpowiedz
31
@ tarzan-zan
dnia 07.11.2012, 10:30 · Zgłoś
i super, niech gnije w [...] bandyta jeden, a inni młodzi gniewni teraz poczują respekt i przez chwilę znów będzie bezpieczniej...
Odpowiedz
24
@ xy
dnia 07.11.2012, 19:37 · Zgłoś
proszę jak się [...] z towarzystwa odezwali, kląć tylko umiecie i nic poza tym,kaptur na [...] [...] i pana zgrywa.Co tu jest do zobaczenia skutki wszyscy widzą, pobity człowiek walczy o życie
Odpowiedz
1
@ fdfdd
dnia 08.11.2012, 18:53 · Zgłoś
a ty niby widziałes ze tak cwaniakujesz? a ten [...] to powinien w kamieniołomach [...]ć a nie do wiezienia i siedział i nie miał nauczki z tego..!!!
Odpowiedz
0
@ Pieron
dnia 01.11.2013, 18:25 · Zgłoś
Jak taki cwany jesteś to sie ustaw i zobaczymy kto kogo dojedzie [...]U!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.