Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zatrzymano sprawcę kilku włamań

47

Policjanci z Dębowca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z domów w Zarzeczu. Łupem złodzieja padł m.in. sprzęt elektroniczny oraz narzędzia. Funkcjonariusze ustalili osoby, do których trafiły skradzione przedmioty. Podejrzany na swoim koncie ma również inne przestępstwa.

Policjanci o włamaniu zostali powiadomieni w minionym tygodniu. Mieszkanka Zarzecza opiekująca się niezamieszkanym domem zawiadomiła, że ktoś wyważył jedno z okien, po czym wszedł do środka i spenetrował pomieszczenia. Łupem złodzieja padła kosiarka elektryczna, kosa mechaniczna, telewizor, odtwarzacz DVD, wieża audio, narzędzia i inne przedmioty.

Funkcjonariusze, którzy zajęli się sprawą, po rozpytaniu świadków i zabezpieczeniu śladów na miejscu zdarzenia, rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W toku prowadzonych czynności zebrali informacje, dzięki którym ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 37-letni mężczyzna z gminy Dębowiec. Podejrzany został zatrzymany.

W czasie dochodzenia policjanci potwierdzili, że 37-latek trzykrotnie „odwiedzał” niezamieszkany dom. Za każdym razem kradł wartościowe przedmioty, które następnie sprzedawał. Funkcjonariusze ustalili osoby, do których trafiły pochodzące z kradzieży rzeczy i odzyskali łup. Ponadto śledczy zgromadzili dowody, z których wynika, że podejrzany na swoim koncie ma również inne podobne przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 45

Dodaj komentarz Widok:
3
@ prawda
dnia 19.11.2012, 09:41 · Zgłoś
bonczola juz nikt nie zmieni to [...] [...] i babiasz kolejne dziecko zrobil i zostawi super tata pozazdroscic tym kobieta.
Odpowiedz
-4
@ :)
dnia 16.11.2012, 13:41 · Zgłoś
dajcie mu spokój zajmicie się ludzie swoimi problemami i nie piszcie na kogo,każdy ma coś za sobą ale każdy widzi kogoś pod lasem a nie swoje pod nosem
Odpowiedz
-3
@ :)
dnia 16.11.2012, 13:39 · Zgłoś
on jak nie pije to jest spoko a picie wszystko robi
Odpowiedz
-1
@ lucjanek
dnia 16.11.2012, 10:03 · Zgłoś
on jak miał prace i chwile nie pił to jakis człowiek z niego był ale niestety tez była bym ofiarą jego pijackiej kradzieży telefonu jak by nie mój facet
Odpowiedz
-2
@ Żal !
dnia 15.11.2012, 22:50 · Zgłoś
komu?. dlaczego nie pisza o A. ŚW pamięci taki [...] bo inaczej nie powiem a tylo zajmuja sie głupotami niech szukaja tych co zabijaja ! szkoda mi tej redakcji
Odpowiedz
-2
@ znajoma
dnia 15.11.2012, 22:18 · Zgłoś
a co cie to twoje zycie nie to o co ci chodzi? Daj mi spokój!!!
Odpowiedz
-2
@ znajoma
dnia 15.11.2012, 22:03 · Zgłoś
od[...] sie [...] odemnie i mojego dziecka ! Pilnuj siebie bedziesz w niebie ! A co do mnie to dwa kroki w bok ***
Odpowiedz
-2
@ odwalcie sie
dnia 15.11.2012, 21:58 · Zgłoś
inorus* a co ci to przeszkadza ze pił za twoje nie wiec o co ci chodzi ? Jeszcze zobaczycie jakie bedzie mial dobre zycie! Cwaniak napisał bo jak on pracował i kase miał to nie jeden pozyczał na wieczne oddanie !
Odpowiedz
2
@ 2@@
dnia 15.11.2012, 21:54 · Zgłoś
ty wiesz jak byl to napisz a moze go broni zowaczanka kolejna baczola [...] on tak umie zrobic dziecko i zostawic [...] a teraz jeszcze kradnie super tata [...]
Odpowiedz
-1
@ :)
dnia 15.11.2012, 21:45 · Zgłoś
ludzie co wy piszecie przecierz on nikogo nie [...] a jak ukradł to musi za coś żyć jak nie ma roboty
Odpowiedz
2
@ inoros
dnia 15.11.2012, 21:47 · Zgłoś
chyba nie ucieli mu rączek co???
juz nie jedna mjal prace i tylko robil do pierwszej wyplaty!
a puzniej wszystko przepijał
Odpowiedz
1
@ mecenas
dnia 15.11.2012, 22:09 · Zgłoś
jak sie kradnie na [...] wina to sorry pomylilem portale
Odpowiedz
-4
@ :)
dnia 15.11.2012, 21:42 · Zgłoś
Jak nie wiecie jak było nie oceniajcie nikogo,on jest ok
Odpowiedz
0
@ Żal !
dnia 15.11.2012, 21:31 · Zgłoś
tu jest sprawiedliwość! co zrobić z takimi ludzmi którzy zabijaja
Odpowiedz
3
@ inoros
dnia 15.11.2012, 21:36 · Zgłoś
śmierć za śmierć nic innego!!!
zadne wiezienie tylko stryczek!
Odpowiedz
-1
@ Żal !
dnia 15.11.2012, 21:29 · Zgłoś
a zajmijcie sie tym kto odbiera zycie innym dlaczego nie pisza o tym ze KOLEGA A. musiał umrzec dlaczego o tym nie pisza
za smierć kara dożywocia
Odpowiedz
2
@ inoros
dnia 15.11.2012, 21:11 · Zgłoś
ci wszyscy co go bronia to chyba zapomnieli jakim on jest cwaniakiem i [...] i nie ma mocnego nad niego !!! a teraz jak myszka siedzi w domku i czeka jak policja zajedzie i powie witamy pana buncola!!! i pan pozwoli z nami!!
Odpowiedz
4
@ stary
dnia 15.11.2012, 18:55 · Zgłoś
zatrzymanie każdego złodzieja cieszy,ale kiedy i kto zatrzyma złodziei tych co rozkradli cała Polskę a młodzież zsyłają na roboty u baorów ?
Odpowiedz
3
@ qwerty
dnia 15.11.2012, 19:05 · Zgłoś
No też stawiam sobie to pytanie. W zasadzie nie mam zamiaru nikogo bronić ale takim złodziejaszkom wcale się nie ma co dziwić. Każdy chce zarobić trochę grosza a rządzący nam tego nie umożliwiają. Bójta się wszyscy bo niestety złodziejstwo zacznie rosnąć :/
Odpowiedz
-4
@ Żal !
dnia 15.11.2012, 18:08 · Zgłoś
trudno dajcie żyć innym .!
Odpowiedz
-2
@ 0000000099
dnia 15.11.2012, 18:02 · Zgłoś
a wy wszyscy tacy sami to jest choroba wy poprostu nie rozumiecie jak mozna dopuscic sie do takiego stanu
dajcie ludzią życ .!!!
Odpowiedz
0
@ jarrroooo
dnia 15.11.2012, 17:46 · Zgłoś
odciac paluszki i posprawie a na czole napisac [...] a ja sie pytam gdzie byli rodzice
Odpowiedz
3
@ ZUZA
dnia 15.11.2012, 17:54 · Zgłoś
Do jarrroooo--nooo ale pojechałeś!!!ten złodziejaszek to chyba jest już na tyle duży żeby rodzice go nie musieli pilnować...niech teraz sam się martwi o swój [...]
Odpowiedz
2
@ inoros
dnia 15.11.2012, 17:59 · Zgłoś
oj masz racie!!
a [...] on ma i to w [...] mu trosze przetrzepią
Odpowiedz
-11
@ odwalcie sie
dnia 15.11.2012, 17:43 · Zgłoś
do inoros* ty może siedzisz na [...] i [...] [...]
Odpowiedz
4
@ inoros
dnia 15.11.2012, 17:50 · Zgłoś
wole na [...] jak w [...]!!!
Odpowiedz
1
@ inoros
dnia 15.11.2012, 17:55 · Zgłoś
ty a co go ty tak bronisz co?
moze i ty paluchy w tym maczales co?
złodziej jest złodziejem i nic tego nie zmieni
Odpowiedz
-7
@ odwalcie sie
dnia 15.11.2012, 17:39 · Zgłoś
nazmyslali napisali i myślą ze świecą a moze błyszczą *
Odpowiedz
7
@ inoros
dnia 15.11.2012, 17:39 · Zgłoś
i teraz buncol siedzi i mysli co narobil i ile sobie moze posiedziec w [...]!!!
Odpowiedz
-9
@ odwalcie sie
dnia 15.11.2012, 17:22 · Zgłoś
do kolega z pod sklepu * a to moze ty byłes a teraz piszesz na kogoś * idz sie leczyc [...]u
Odpowiedz
-7
@ odwalcie sie
dnia 15.11.2012, 17:17 · Zgłoś
mecenas a ty sobie wloz palec do [...] a nie nagaduj na kogos bo sam nie jestes napewno swiety ! Tu komentujesz ale chlopaka nie winnego [...] to nie pokomentujesz ! Idz sie leczyć!
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 16.11.2012, 08:30 · Zgłoś
a co ma [...] do wiatraka?
Odpowiedz
-7
@ odwalcie sie
dnia 15.11.2012, 17:05 · Zgłoś
do mecenas ! Ciekawe jaki ty jestes dobry i nie pisz [...] jak nie wiesz ok ! [...] sie od tej osoby bo nikt nie jest az taki swiety !
Odpowiedz
3
@ ZARZECZE kolega [...]
dnia 15.11.2012, 17:15 · Zgłoś
buncolowata robota
Odpowiedz
3
@ inoros
dnia 15.11.2012, 18:18 · Zgłoś
masz racie kolego
Odpowiedz
4
@ mecenas
dnia 15.11.2012, 15:39 · Zgłoś
to nie kaziu hahahaha są lepsi daj 2 zł albo pożycz 50 gr
Odpowiedz
1
@ inoros
dnia 15.11.2012, 21:07 · Zgłoś
pożycz na wieczne oddanie hihihihi
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 16.11.2012, 08:29 · Zgłoś
o dwa złote jedzie o złotówka podjechała pod sklep :0
Odpowiedz
-2
@ stano
dnia 15.11.2012, 13:32 · Zgłoś
Kaziu!!! Trzymaj się!!
Odpowiedz
15
@ ZUZA
dnia 15.11.2012, 12:47 · Zgłoś
Jak to mówią!!! co nie twoje to nie rusz-tyczy się to oczywiście złodzieja.Brawa dla policji
Odpowiedz
5
@ ciekawy
dnia 15.11.2012, 12:44 · Zgłoś
kiedy panowie z posterunku w Dębowcu zajmą się egzekwowaniem przepisów o zatrzymaniu i postoju pojazdu?
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 15.11.2012, 19:02 · Zgłoś
Niby w którym miejscu cię to razi że ktoś staje? Ja nie widziałem żadnych przeszkód...
Odpowiedz
18
@ Mieszkaniec Dębowca
dnia 15.11.2012, 12:25 · Zgłoś
Niech mi tylko ktoś powie, że posterunek Policji w Dębowcu nie jest potrzebny. Brawo Panowie:)) Mam nadzieję , że to nie była wasza ostatnia interwencja z Dębowca.
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 16.11.2012, 08:28 · Zgłoś
buncolek przestał pić :P nawet obiad zrobił ostatnio łał !! jeśli trafi do [...] w co wątpie to będzie miał raj, tyle ludzi w jednym miejscu do obsępienia :) ile złotówek wkoło będzie chodziło , tylko się schylać i zbierać :p zeksanka wiedziała że chłop kradnie ale mu nie pomogła nic! ją też za d.upe wziąć a dziecko do adopcji ...:P
Odpowiedz
1
@ inoros
dnia 18.11.2012, 11:20 · Zgłoś
a skąd wież ze obiad robil?
poczęstował cie może ???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.