Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zatrzymany za narkotyki

50

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Młody mężczyzna przywiózł narkotyk z Holandii. Przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.
 
Wczoraj w nocy na ul. Franciszkańskiej w Jaśle,  policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowe bmw. Podejrzenia patrolu wzbudziło nerwowe zachowanie kierowcy. Wkrótce okazało się co było tego powodem. 19-latek miał przy sobie woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Po użyciu testera funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina.
W toku postępowania policjanci ustalili, że mężczyzna przywiózł narkotyk z Holandii. Wczoraj usłyszał zarzut przemytu amfetaminy z Holandii do Polski. Przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii kto, wbrew przepisom ustawy, dokonuje przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy lub przewozi przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa środki odurzające, substancje psychotropowe lub słomę makową, podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat 5.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 50

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Smierc [...]
dnia 26.11.2010, 17:35 · Zgłoś
Kazdy cfany na forum idzcie spoleczniacy na komende takie zeczy mowic to zobaczycie czy pierwsze zgina dlerzy czy [...] [...] na puche a [...] [...]!!! Zostawcie chlopaczyne wspokoju zajmijcie sie swoimi sprawami!! *** konfideci...!!! Ciekawe czy zeznalibyscie to samo prosto w oczy komus na rozprawie z wiedza ze jak wyjdziece z tamtad to zginiecie marnie [...] prawa!!!
Odpowiedz
0
@ a ful
dnia 26.11.2010, 16:12 · Zgłoś
zawsze psy muszą się szwędać w nie odpowiedniej chwili, jp
Odpowiedz
0
@ kukuś
dnia 24.11.2010, 22:28 · Zgłoś
wspieram Cie duchowo ! ;)
Odpowiedz
0
@ peq
dnia 24.11.2010, 15:02 · Zgłoś
haha dobrze mu tak [...]!!!
Odpowiedz
0
@ do anonim
dnia 23.11.2010, 19:08 · Zgłoś
ty [...] jak nie masz dowodów na kogoś że jest dilerem to nie oskarżaj nikogo najlepiej by było żebyś to ty posiedział te 48h na dołku. a gośc jest ok bo nikogo nie sprzedał tak jak ty byś to zrobił. najwyraźniej to ty zadużo bierzesz bo to tobie się w główce poprzewracało. i ne oskarżaj niewnnych ludzi [...]!!!
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 22.11.2010, 22:18 · Zgłoś
[...] to [...] ja bym go na 48h [...] i niech sypie od kogo ten [...] ma pozniej sie przewraca chlopakom w glowie od tego [...] tak jak nie ktorym wlasnie w jasle...
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 22.11.2010, 19:18 · Zgłoś
ej [...] nie widzieliscie kogo zlapali wiec sie nie wypowiadajcie
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 22.11.2010, 17:45 · Zgłoś
pewenie maja linie produkcyjną w jasle moze sie policja lepiej temu [...] przypatrzy
Odpowiedz
0
@ Miłosz
dnia 22.11.2010, 13:55 · Zgłoś
ej [...] [...]
Odpowiedz
0
@ klaka
dnia 22.11.2010, 01:09 · Zgłoś
Każdy kto posiada , lub sprzedaje [...] i nie sa to lekarstwa powinien być natychmiast odstrzelony, nawet bez wyroku sądu.
Śmieci powinny być likwidowane natychmiast po znalezieniu.
Odpowiedz
0
@ dzieciaku z 16:15
dnia 21.11.2010, 22:35 · Zgłoś
chybas sie za duzo Firmy nasluchal. jak cie pierwszy raz prznocuja na komendzie to bedizeszp isal takie [...]. narzie kapec na ucho i [...]
Odpowiedz
0
@ do Jasło
dnia 21.11.2010, 18:47 · Zgłoś
czy ty wiesz co piszesz dzieciaku jresteś m... jakich mało, [...] a jak przyjdzie co do czego to sikasz w majtki
Odpowiedz
0
@ Sebastian
dnia 21.11.2010, 16:17 · Zgłoś
lepiej palic niz wciagac...
Odpowiedz
0
@ Brawo dla chlopaka
dnia 21.11.2010, 16:15 · Zgłoś
Do >>do jp<< jak cie zlapia to ty tak powiedz ze na ulicy znalazles [...] to na sankach posiedzisz troche bo bedziesz siedzial do ustalenia bo i tak ci nie uwierza haha...Nastepny dobry chłopak z banka do gory podniesiona wychodzi, nikogo nie dal dla niego zloty medal... PZDR ziomeczku!!! JP na 100%
Odpowiedz
0
@ Noripsni
dnia 21.11.2010, 14:32 · Zgłoś
Hehehe o jak mi przykro kolego z 20letniego BMW niestety pieniążki na nowe felgi lub tez na przyciemniwnie szyb przepadly hahaha bardzo dobrze burakowi i ktoś tam wyżej mądrze napisał szkoda ze go w Niemczech nie zatrzymali hehe a Holandia to może pseudonim dostawcy tego towaru a nie kraj. Tu na miejscu jasielskiej [...] bym się zastanowił ;)) upss sorry oni potrafią tylko radar rostawic ale już np godziny na radarze nie hahaha
pozdrawiam ;)))
Odpowiedz
0
@ Miszcz
dnia 21.11.2010, 11:29 · Zgłoś
Szacunek kogo?? [...]??
Odpowiedz
0
@ gumis
dnia 21.11.2010, 07:27 · Zgłoś
Wczoraj w nocy na ul. Franciszkańskiej w Jaśle, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowe bmw. To jakie miało byc to BMW ciężarowe??? hehe żallllllllll
Odpowiedz
0
@ gibon
dnia 20.11.2010, 22:01 · Zgłoś
a jak pare lat temu u pana Piotrusia O.znalezli manuufakturke, to przepchneli sprawe bez echa i typa po kilku tygodniach wyouscili. A pan Piotrus slynal najbardziej z tabletek [...], ktore rozdawal w dzisiatkach niepelnoletnim zeby dilowali. jaka to sprawiedliwosc?
Odpowiedz
0
@ yeti
dnia 20.11.2010, 20:36 · Zgłoś
I dobrze !!! Przynajmniej [...] sie nie naćpają
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 20.11.2010, 15:18 · Zgłoś
przywiózł z holandii żeby poszpanować i powiedzieć kogo on tam nie znał HaHa [...]
Odpowiedz
0
@ 20-latek
dnia 20.11.2010, 13:51 · Zgłoś
ja nierozumie co oni widza w [...] to jest droga do smierci!!!
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 20.11.2010, 12:54 · Zgłoś
Chore prawo! szkoda chłopaka. Bo z tego co pamiętam, za zabójstwo na cmentarzu warzyckim [...] też dostali po 5 lat
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 20.11.2010, 12:47 · Zgłoś
[...] przywiozl chlopak z zagranicy bo nasi niektorzy komentatorzy, z tej strony nawet, potrzebuja srodka tego typu do funkcjonowania i myslenia bo normalnie nie daja rady co widac po komentach, przy tej informacji i innych tez :] Niestety... Trzymam kciuki za [...] i cwaniakow, kiedys sie wyleczycie i znajdziecie szczescie :) PEACE!
Odpowiedz
0
@ cmb
dnia 20.11.2010, 09:08 · Zgłoś
co wy [...] to nie Michał widzę się z nm codziennie za takie coś napewno by go wsadzii na 48h a on przecież jest cały czas na mieście!!! podejrzewacie niewinnych. A ty kobuz zastanów się co piszesz.
Odpowiedz
0
@ Jasło
dnia 19.11.2010, 22:47 · Zgłoś
Kolega ma szacunek. A co do policji to [...]
Odpowiedz
0
@ do jp
dnia 19.11.2010, 22:31 · Zgłoś
ales ty gluuupi...jak to cale wasze jp:/ jakby powiedzial ze znalazl na ulicy grozilobymu tylko 3 lata a nie 5 <[...]> lol lol
Odpowiedz
0
@ Do ciebie [...]
dnia 11.10.2011, 16:01 · Zgłoś
to powiedz ze znalazles tylko ciekawe czy ci prokurator uwierzy...
Odpowiedz
0
@ hgf
dnia 19.11.2010, 22:06 · Zgłoś
A gdzie wyrok podany ile dostał media to już przeszłość nic nie umią napisac tylko kase brać
Odpowiedz
0
@ czesc
dnia 19.11.2010, 21:42 · Zgłoś
BRAWO TAKICH TRZEBA TEPIC NIECH SIE BIORA ZA ROBOTE I NORMALNE ZYCIE A NIE ZA BIALE PROSZKI BO CO MU TO DA BRAWO DLA POLICJI
Odpowiedz
0
@ kobuz
dnia 19.11.2010, 21:21 · Zgłoś
bardzo dobrze! narkomańskie [...]!
Odpowiedz
0
@ Dan
dnia 19.11.2010, 20:23 · Zgłoś
No i dobrze mu tak. Trzeba karać nawet za najmniejsze ilości.
Odpowiedz
0
@ klaudia
dnia 19.11.2010, 20:11 · Zgłoś
[...] ? no chyba nie michaL?
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 19.11.2010, 20:08 · Zgłoś
Co to się stało, że policja zatrzymała bmw....nie bali się??
Odpowiedz
0
@ Aniak
dnia 19.11.2010, 19:28 · Zgłoś
to Michał??
Odpowiedz
0
@ oo
dnia 19.11.2010, 19:17 · Zgłoś
tak jakby to jeden chlopak woził amfe czy cos innego.....
cuda swiata.......;-)
bo to tylko to sie wozi..........
wszystko sie dzisiaj da.........;-)
a jeszcze jak sie ma dobre znajomosci... ;-)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 19.11.2010, 19:16 · Zgłoś
[...]
Zalicza się do tzw. stymulantów. Pochodzi z grupy syntetycznych środków chemicznych, do których oprócz [...] zalicza się też metyloamfetaminę, [...] oraz deksamfetaminę. Jej najczęściej spotykaną w dzisiejszych czasach formą jest wodorek d-metyloamfetaminy.
Już podczas drugiej wojny światowej była wykorzystywana przez żołnierzy brytyjskich, japońskich, amerykańskich i niemieckich. Panuje pogląd, iż codziennie zażywał ją Adolf Hitler.
W medycynie stosowana była pod nazwą benzedryny od 1927 r., jako środek leczący astmę oskrzelową oraz napadową senność. [...] rozszerza oskrzela, zmniejsza zapotrzebowanie na sen, zmniejsza apetyt. Obecnie jej zastosowanie w medycynie zostało bardzo radykalnie ograniczone. Istnieją państwa, gdzie lekarze wciąż przepisują deksamfetaminę osobom ze zdiagnozowanym zespołem ADHD oraz przy leczeniu napadowej senności. W Polsce została ona całkowicie wykreślona z lekospisu.
Niekiedy [...] stosowana jest przez osoby odchudzające się, a także przez sportowców, jako środek dopingujący.
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 19.11.2010, 18:57 · Zgłoś
lol społeczniaki [...] !
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 19.11.2010, 18:09 · Zgłoś
Zażywanie amfertaminy jest niewątpliwie mniej szkodliwe niż wypicie rozpuszczalnika do farb, a jednak rozpuszczalnik nie jest zakazany. Pytam się dlaczego !
Odpowiedz
0
@ do
dnia 19.11.2010, 16:46 · Zgłoś
to nie [...] wiem kto ale nie będę nikogo sprzedawał też ma bmke i to że go zatrzymali na Francszkańskiej gdzie mieszka [...]Ale dobrze gość wykombinował że przywiózł z Holandii bo tam to jest legalne więc nic mu nie zrobią a nie miał tego dużo.
Odpowiedz
0
@ bob
dnia 19.11.2010, 16:30 · Zgłoś
posiadacie złe informacje to niie był [...]
Odpowiedz
0
@ Provibe
dnia 19.11.2010, 16:23 · Zgłoś
hah akcja na wielka skale brawo dla jasielskiej policji żal.pl
Odpowiedz
0
@ k
dnia 19.11.2010, 16:12 · Zgłoś
zgodnie z Ustawą kto, wbrew jej przepisom xD

nie ogarniam
Odpowiedz
0
@ f
dnia 19.11.2010, 15:47 · Zgłoś
dobrze ze cie NIEMIECKA POLICJA nie zlaplala nie mial bys tam za wesolo
Odpowiedz
0
@ da
dnia 19.11.2010, 15:35 · Zgłoś
a to wpadł:) szkoda
Odpowiedz
0
@ no
dnia 19.11.2010, 14:52 · Zgłoś
wielki sukces policji wykryto powazny przerzut [...] na teren Polski,brawo.
Odpowiedz
0
@ ACAB
dnia 19.11.2010, 14:43 · Zgłoś
Trzymaj sie!
Odpowiedz
0
@ lukasz
dnia 19.11.2010, 14:28 · Zgłoś
,,Jeszcze jedno dilowanie rąk nie brudzi
Dzięki wszystkim za towar który nigdy się nie nudzi,, szkoda chłopaka
Odpowiedz
0
@ JP
dnia 19.11.2010, 14:24 · Zgłoś
gosc dobrze powiedzial ze przywiozl z Holandii RESPEKT !!
Odpowiedz
0
@ Abc
dnia 19.11.2010, 14:23 · Zgłoś
[...] popłynął...:D
Odpowiedz
0
@ blob
dnia 19.11.2010, 14:00 · Zgłoś
hehe nastepnym razem nie bedzie sie nerwowo zachowywal xD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.