Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zatrzymany za ugodzenie nożem

57

Policjanci zatrzymali 18-latka, który nożem zranił mieszkańca gminy Tarnowiec. Pijany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze zebrali dowody w tej sprawie i przedstawili sprawcy zarzut uszkodzenia ciała.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po północy przed jednym z lokali w Tarnowcu. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że do 20-letniego mężczyzny i jego znajomych podszedł znany im 18-latek wraz z dwoma kolegami. Doszło do wymiany zdań i przepychanek. W pewnej chwili 18-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec wyjął nóż i zranił nim w plecy 20-latka.

Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili napastnika i odebrali mu ostre narzędzie. Agresywny młody człowiek trafił do policyjnego aresztu. Był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Zraniony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzisiaj 18-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała pokrzywdzonego. Przyznał się do zarzuconego mu czynu i poddał dobrowolnie karze. Decyzją prokuratora zostanie objęty środkiem zapobiegawczym w postaci dozoru policyjnego.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 57

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Dra 78
dnia 28.11.2013, 22:42 · Zgłoś
tez jestem z tarnowca ,zdziwilo mnie to zajscie ,ciekawe ktory
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 21.09.2013, 00:02 · Zgłoś
co za łoś, nie potrafi szczeniaczek na pięści tylko za nóż się lapie, jak [...], żal takich szczeniaków, powinno sie izolować
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 17.09.2013, 12:25 · Zgłoś
haha nie kolego tam nie jest tak:)
Ich musi być kilku to wtedy cwaniaki ale jak juz wyskoczysz do jednego i drugiego to momentalnie spokój:)
Odpowiedz
3
@ Klon
dnia 17.09.2013, 16:02 · Zgłoś
hahahaha Nie rozśmieszaj mnie,byłeś kiedyś w tej pizzerii ? Jak tak to wiesz,że jak jesteś normalny to nikt na ciebie nawet nie patrzy ale jak Fikałeś to co się dziwisz,że w [...] dostałeś...
Odpowiedz
0
@ mala_24
dnia 17.09.2013, 10:34 · Zgłoś
W Tarnowcu to sami cwani i madrzy sa, do pizzeri tylko sami swoi chodza a jak ktos przyjdzie z poza ich ekipy to odrazu leja bo co beda na swoj teren obcych wpuszczac. Patologia. Ta pizzeria juz dawno powinna byc zamknieta. Chyba kogos znajomego w sanepidzie i skarbowce maja skoro ta mordownia jeszcze istnieje.
Nozownik dostal dozor a kolejny bandyta z Dobrucowej dalej na wolnosci wozi sie z kolegami i pije chyba trzeba kolejnego wypadku i kilku trupow zeby wkoncu ktos sie za niego zabral.
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 17.09.2013, 12:27 · Zgłoś
Z tym z Dobrucowej to sie zgodzę bo takich jak on to powinny od razu zamykać
Odpowiedz
0
@ wp
dnia 17.09.2013, 08:16 · Zgłoś
Kto wgl powiedział że to poszło o kluby ? nikt tego nie wie o co poszło a każdy ocenia sytuację przed komputerem i ma swoją wersję .. w Tarnowcu jest śmieszne już to że ponoć walka między chłopakami toczy się o swoje kluby a tak naprawdę to [...] i wojna wsi ''wieś na wieś'' tylko każdy boi sie przyznać bo to jest żałosne i śmieszne a teraz to wszystko poszło za daleko bo jeśli juz walczą teraz na noże to niech sie troche zastanowia nad sw życiem.
Odpowiedz
-2
@ onainna
dnia 16.09.2013, 19:36 · Zgłoś
z niego taki kibic Nafty że naprawde, na meczu nigdy nie był a w jedliczu to pewnie z mamusią w biedronce a wy [...]ie bzdury że kibol z Jedlicza itd. Temu drugiemu może i sie należało ale dostać w [...] a nożem w plecy to znaczna różnica. [...] nie mają co robić to niech sie pracy czepią albo nauki :)
Odpowiedz
-1
@ haha
dnia 16.09.2013, 22:01 · Zgłoś
Nie ma to jak sie teraz wymawiać swojego co? nie był na meczu hahaha dobre żarty ostatnio masz.:)
Odpowiedz
-4
@ siostroBasen
dnia 16.09.2013, 17:02 · Zgłoś
każdy mądry zaa klawiatury a tak to żadnego nie widać, Damianka to i Ja znam i to samo jest na Jedliczu też nie ma takiej osoby co by mu w [...] by nie chciała dać na drugim miejscu jedzin*** połamany chodzi co dwa dni .. pozdro dla ziomka i prawdziwych!
Odpowiedz
0
@ -.-
dnia 16.09.2013, 18:02 · Zgłoś
Ujawnij się a nie sapiesz do monitora .
Odpowiedz
4
@ !
dnia 16.09.2013, 18:23 · Zgłoś
Ps Transparent nafty "Oficialnie oświadczamy- sprzęt w [...] mamy" chyba nie jesteście słowni
Odpowiedz
0
@ ratatara
dnia 18.09.2013, 22:11 · Zgłoś
"każdy mądry zaa klawiatury" ujawnij się a zobaczymy twoją mądrość...
Odpowiedz
11
@ aaa
dnia 16.09.2013, 12:46 · Zgłoś
Znam tego cwaniaczka:) Cwaniak jakich mało,z tego co się orientuje to tam na Tarnowcu to jest chodliwy temat o tym gościu.
Nie ma chyba osoby która by mu w [...] nie chciała dać :):)
Krecik na 2 miejscu :)
Odpowiedz
1
@ byłem
dnia 16.09.2013, 16:12 · Zgłoś
co racja to racja :)
Odpowiedz
2
@ pysio
dnia 16.09.2013, 17:28 · Zgłoś
masz racje w tarnowcu cwaniakuw niebrakuje a krecik ma welbie kielbie
Odpowiedz
-4
@ tylko JKM
dnia 16.09.2013, 12:16 · Zgłoś
Podkarpacie PiSem stoi! Stąd wniosek: wysoce prawdopodobnym jest, że był to wyborca PiSu.
Odpowiedz
0
@ Zły
dnia 16.09.2013, 11:28 · Zgłoś
On nie jest z Tarnowca proszę nas nie obrażać bo aż takich [...] to u nas nie ma...
Odpowiedz
-4
@ Sven
dnia 16.09.2013, 10:43 · Zgłoś
Byliście tam,że oceniacie kogoś od góry te posądzenia to ja dobrze wiem co znaczą ktoś tu pisze,że pierwszy był kołek w reku...

Wszyscy wszystko wiedzą za komputera w ciepłym domku już jest ocena stanu rzeczy...

Tylko wpaść w wasze ręce.
Odpowiedz
5
@ byłem
dnia 16.09.2013, 10:50 · Zgłoś
Było tam wiele osób i oprócz napastnika z nożem nikt żadnego kołka nie widział a to nie pierwsza akcja w której kozak sięgnął po ostry sprzęt
Odpowiedz
1
@ pieczarka
dnia 16.09.2013, 09:52 · Zgłoś
W jasle w tamtym roku straszyli ptasiory orełkiem tak mi kolega jach powiedział pozdro dla kumpla z tarnowca i dla lewusa z jasła buhahaha
:-)
Odpowiedz
11
@ MIKE
dnia 16.09.2013, 09:21 · Zgłoś
Ciekawe czy gdyby ten nożownik zranił syna prokuratora albo sędziego to też by dostał dozór
Odpowiedz
7
@ MIKE
dnia 16.09.2013, 09:11 · Zgłoś
Ludzie w tym chorym kraju siedzą za kradzież kostki masła a taki cwaniak i [...] który mógł [...] człowieka dostaje dozór ale on się kiedyś przejedzie
Odpowiedz
-5
@ swiadek
dnia 16.09.2013, 05:58 · Zgłoś
Ktos zapomnial dodac ze pokrzywdzony wyjal z auta trewniany sztyl jak od siekiery ale noestety napastnik tez super pomyslal i wyskoczyl z nozem
Odpowiedz
-3
@ aaa
dnia 16.09.2013, 12:40 · Zgłoś
Widać po tym poście ze jesteś z Tarnowca.
"noestety" "trewniany"
W Tarnowcu i okolicach to każdy cwaniak a przyjdzie co do czego to uciekają po Kalwari
Odpowiedz
2
@ wxxxsie
dnia 16.09.2013, 18:58 · Zgłoś
byłeś przy zdarzeniu, skoro takie rzeczy opowiadasz? takiej wersji to jeszcze nie było. ludzie nie czytajcie takich opowiastek, bo jak widać jeden większy bajkopisarz od drugiego, w internecie to każdy sobie może. nie oskarżaj człowieka, skoro nie wiesz jak było. s"ztylem od siekiery to Ty sobie [...]**j", potem się wypowiadaj :)
Odpowiedz
3
@ bezstronny
dnia 16.09.2013, 05:50 · Zgłoś
I napastnik i ten co zostal ugodzony nozem maja swoje za uszami chyba kazdy wie co sie dzieje po tarnowcu i kazdy ich zna
Odpowiedz
16
@ [...]
dnia 16.09.2013, 01:42 · Zgłoś
chory kraj chory prokurator, co to jest za zarzut, uszkodzenie ciała, chłopak który dostał nożem, nóż ranił mu płuco i niewiele do serca zabrakło, jakby zginął to jaki zarzut by mu postawił nieumyślne spowodowanie śmierci ???
do puszki [...] co mu to zrobił !!!
Odpowiedz
3
@ z.n.c
dnia 15.09.2013, 23:41 · Zgłoś
a gdzie byli rodzice?
Odpowiedz
-1
@ wp
dnia 17.09.2013, 05:30 · Zgłoś
to co rodzice, daly mu nuż
i kazali nim ugodzić chłopaka, zastanuw się co piszesz,,
Odpowiedz
13
@ mala_24
dnia 15.09.2013, 22:56 · Zgłoś
Za jazde na rowerze po [...] idzie sie do kryminalu a za dzganie ludzi nozem dostaje sie dozor policyjny? Patologia. Pewnie w pizzeri byl i noz tez ukradl z tamtad haha
Odpowiedz
-1
@ w
dnia 15.09.2013, 22:44 · Zgłoś
tzn poszkodowanym ;x
Odpowiedz
-10
@ sasza
dnia 15.09.2013, 22:33 · Zgłoś
a mnie dzisiaj kura napadła, skoczyła mi na plecy i jaki mam jej zarzut postawić się pytam i czekam na odpowiedzi??
Odpowiedz
5
@ w
dnia 15.09.2013, 22:43 · Zgłoś
[...] y sie w [...] może co? jeżeli Ty sobie robisz z takich sytuacji zarty..ciekawe jak to Ty byś był ofiarą czy bylo by ci tak do smiechu, bo dowciapny to ty jestes naprawde taki ze hoho...
Odpowiedz
3
@ wxxxsie
dnia 15.09.2013, 22:45 · Zgłoś
ty się naprawdę zastanów nad tym co tu piszesz. sprawa jest poważna, a jak ty nie umiesz tego uszanować to [...] do tego swojego kurnika, bo tu się raczej nie nadajesz.
Odpowiedz
4
@ SZLACHIC
dnia 16.09.2013, 08:56 · Zgłoś
skoczyła i wydziobała ci mózg więc nie możesz ją skarżyć bo nie masz mózgu i nie myślisz
Odpowiedz
9
@ wp
dnia 15.09.2013, 21:46 · Zgłoś
a może niewłaściwy zarzut jak wynika z relacji, to było pobicie z użyciem niebezpiecznego narządzia ??? kpina ... a może j.w usiłownie zabójstwa
Odpowiedz
6
@ SZLACHIC
dnia 15.09.2013, 20:58 · Zgłoś
do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po północy przed jednym z lokali w tarnowcu ... no cóż w tarnowcu jest tylko jeden lokal ... nad centrum
Odpowiedz
1
@ tak jest
dnia 15.09.2013, 20:41 · Zgłoś
co robi alkohol z ludźmi... sąd powinien mu zasponsorować zapas [...] żeby [...] mógł się wyżywać... napij się i zabij rodzinę... przecież alkohol jest legalny
Odpowiedz
29
@ jo
dnia 15.09.2013, 20:08 · Zgłoś
To było usiłowanie zabójstwa!!! Więc areszt, wyrok adekwatny do czynu i po cwaniakowaniu!!!
Odpowiedz
35
@ gosc
dnia 15.09.2013, 19:25 · Zgłoś
Braklo minimalnie zeby trafił w serce i uznali to za uszkodzenie ciała??? Co to ma być, chyba ma w rodzibie sędziego. Śmieszne to jest bo ten chłopak poszkodowany może odczuwać skutki przez całe życie. Gdzie jest sprawiedliwość
Odpowiedz
3
@ Em.
dnia 15.09.2013, 22:23 · Zgłoś
No ten chłopak raczej sędziego w rodzinie nie ma.
Odpowiedz
0
@ bih
dnia 15.09.2013, 19:23 · Zgłoś
W kolaczycach mordercow z krzywymi nosami tez nie brakuje cwaniacy a matka czosnek sprzedaje zeby miec na zycie
Odpowiedz
30
@ kaska
dnia 15.09.2013, 19:21 · Zgłoś
Powinni go podpiąć pod usiłowanie zabójstwa. Następnym razem ktoś może poprostu nie przeżyć. Takich [...] powinni izolować. I ta babkę z puzzeri też skoro chłopak z nożem już w pizzeri nim wywijal
Odpowiedz
42
@ w
dnia 15.09.2013, 19:15 · Zgłoś
zarzut smieszny !!! dlaczego nie usiłowanie zabójstwa? przecież brakło nie wiele! -.-
Odpowiedz
23
@ gosc
dnia 15.09.2013, 19:14 · Zgłoś
[...] nie brakuje. W Tarnowcu mądrych nie znajdzie. Tylko musi byc taki jeden cwaniak z nożem bo co to nie on Rambo...
Odpowiedz
-3
@ m
dnia 15.09.2013, 19:49 · Zgłoś
Dobrze ze za klawiatura za to siedzi BARDZO madry i wie gdzie mu podobnych szukac. Dla Twojej informacji ani napastnik ani pokrzywdzony nie sa mieszkancami Tarnowca.
Odpowiedz
3
@ do @ m
dnia 15.09.2013, 20:25 · Zgłoś
napastnik jest mieszkańcem Gminy Tarnowiec
Odpowiedz
2
@ do @M
dnia 15.09.2013, 21:09 · Zgłoś
A myślisz że on był mądry bo raczej nie więc nie gadaj mi tu jaki jestem bo w przyrównaniu do tego nożownika z Tarnowca jestem mądrzejszy od niego. Bo nie chodzę z nożem i nie awanturuje się o byle [...]. Pomyśl trochę chyba że jesteś jednym z nich. także lepiej zamilknąć i szkoda się denerwować.
Odpowiedz
27
@ e
dnia 15.09.2013, 19:12 · Zgłoś
jeżeli walczysz rób to z honorem, ze sprzetem nie jestes dla nikogo wzorem! transparenty wywieszaja a sie [...] tego nie trzymaja ! -welcome nafta!
Odpowiedz
48
@ bro
dnia 15.09.2013, 19:03 · Zgłoś
a jakby miał giwerę i strzelił mu w udo, bo nie trafił w co innego, to też by miał zarzut uszkodzenia ciała?
Odpowiedz
84
@ Jotkaesiak
dnia 15.09.2013, 19:01 · Zgłoś
Kozak ze sprzętem w ręce,ot całe śmieszne Jedlicze.Teraz będzie płacz jak wytrzeźwieje.
Odpowiedz
-30
@ Nożem wojujesz..
dnia 15.09.2013, 20:28 · Zgłoś
od noża zginiesz.
Odpowiedz
10
@ Ja
dnia 16.09.2013, 07:59 · Zgłoś
nie ''ot całe śmieszne jedlicze'' tylko potakówka!!!
Odpowiedz
-1
@ Jotkaesiak
dnia 16.09.2013, 18:42 · Zgłoś
Nie wazne skąd bo i to wies i to wies,ważne za kim.
Odpowiedz
-1
@ wp
dnia 17.09.2013, 05:27 · Zgłoś
Taki jesteś kozak jak was jest dzieśęciu to kozaczysz a tak to jesteś cieki jak [...] bobika''
Odpowiedz
159
@ Z
dnia 15.09.2013, 19:00 · Zgłoś
A postawić [...]owi zarzut usiłowania zabójstwa niech przemyśli to za kratami!
My chcemy czuć się bezpiecznie na ulicy!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.