Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zawieszone zajęcia w ZSB oraz ZS Nr 3 w Jaśle

31
Ze względu na sytuację powodziową informuję, że w dniach od 07 do 11 czerwca 2010 r. zajęcia dydaktyczne w Zespole Szkół Budowlanych w Jaśle oraz Zespole Szkół Nr 3 w Jaśle zostają zawieszone.  

W szczególnych przypadkach uczniowie wymagający wyłącznie zajęć opiekuńczych mogą zgłaszać się do dyrektorów swoich szkół:

- w przypadku uczniów Zespołu Szkół Budowlanych do Zespołu Szkół Nr 4  
w Jaśle, ul. Sokoła 6,

- w przypadku uczniów Zespołu Szkół Nr 3 do I Liceum Ogólnokształcącego  
w Jaśle, ul. Czackiego 4.

Nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi zgłoszą się do pracy:

- w przypadku nauczycieli i pracowników administracyjnych Zespołu Szkół Budowlanych do Zespołu Szkół Nr 4 w Jaśle, ul. Sokoła 6,

- w przypadku nauczycieli i pracowników administracyjnych Zespołu Szkół  
Nr 3 do I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, ul. Czackiego 4.
 
 
Starosta Jasielski
Adam Kmiecik

Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
0
@
dnia 10.06.2010, 22:24 · Zgłoś
Gim 2 od poniedziałku idzie do szkoły, więc wtedy można chyba zdać: )
Odpowiedz
0
@ <lol2>
dnia 08.06.2010, 10:15 · Zgłoś
Wiecie gdzie można zdawać z gim 2 .?
Odpowiedz
0
@ real2008
dnia 07.06.2010, 19:57 · Zgłoś
niech sami sprzątają w tych szkołach
Odpowiedz
0
@ GIMNAZJALISTKA
dnia 06.06.2010, 21:47 · Zgłoś
kurczę, ludzie, zs nr 3 to podstawówka i gimnazjum nr 2!!! więc jeśli lekcje odwołane w zs nr 3, to lekcje odwołane w gimnazjum i podstawówce!!

[...] ludzi poraża -.-
Odpowiedz
0
@ vip
dnia 06.06.2010, 18:37 · Zgłoś
Gimnazjum nr1 uczy sie normalnie.
Odpowiedz
0
@ Karolciaa
dnia 06.06.2010, 17:00 · Zgłoś
Jutro jest narada nauczycielska w chemiku i w budowlance. Będzie tam ustalany dalszy plan działań w związku z podtopieniem szkoły. Najprawdopodobniej jeśli chodzi o chemik klasyfikacja będzie przełożona o tydzioeń , aby każdy z uczniów miał możliwość zdawki , która przepadła w tym tygodniu. A po za tym zachęcam każdego kto ma wolny czas o pomoc w sprzątaniu szkoły która po powodzi wygląda niestety fatalnie - błoto, muł itp.
Odpowiedz
0
@ ro.
dnia 06.06.2010, 16:25 · Zgłoś
własnie, ma ktoś może inf co z ludźmi którzy są w gim1? a gim 2 ma zajęcia? bo oni podobno też zalani to nie wiem. przedszkole 9 podobno nie ma zajęć też, bo zalane, a gim 2 to co?
Odpowiedz
0
@ gim1
dnia 06.06.2010, 14:01 · Zgłoś
ej wie ktoś co z gimnazjum nr 1? tam są ludzie też.
Odpowiedz
0
@ gim1
dnia 06.06.2010, 14:00 · Zgłoś
ej wie ktoś co z gimnazjum nr 1? tam są ludzie też.
Odpowiedz
0
@ on
dnia 06.06.2010, 13:20 · Zgłoś
macie sie z czego cieszyc,z ludzkiej tragedii,wy jesttescie wszyscy chorzy
Odpowiedz
0
@ sdg
dnia 06.06.2010, 11:54 · Zgłoś
halooooooooooooo a w pon dotr do szkoly czy dalej jasło bedzie zamnietne????
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 06.06.2010, 10:29 · Zgłoś
a co z tymi uczniami ktorzy mieli cos jeszcze zaliczac?
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 06.06.2010, 10:28 · Zgłoś
i co teraz z osobami ktore maja zaliczac co jeszcze
Odpowiedz
0
@ OrSoN
dnia 06.06.2010, 09:34 · Zgłoś
3i Chemik the best xd
Odpowiedz
0
@ Duszosmanianos
dnia 06.06.2010, 08:06 · Zgłoś
kazek zamknij pape [...]... Zal...
Odpowiedz
0
@ mika
dnia 05.06.2010, 22:35 · Zgłoś
Ja nie mam zamiaru tego później odrabiać!
Odpowiedz
0
@ taa...
dnia 05.06.2010, 22:13 · Zgłoś
A co z Gim nr 1.?
Odpowiedz
0
@ kołdra
dnia 05.06.2010, 18:13 · Zgłoś
jakie to przypadki szczególne? takie że ktoś ma coś zdawać na lepsze oceny?? hello odpisujcie :( :( :( a ja tak chciałam iść do szkoły a teraz musze siedzieć z tym prześcieradłem..
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 05.06.2010, 16:55 · Zgłoś
a co z gimem ,wie ktoś coś ??
Odpowiedz
0
@ z chemika
dnia 05.06.2010, 16:14 · Zgłoś
no i będziemy musieli odrabiać na wakacjach ;/
Odpowiedz
0
@ on
dnia 05.06.2010, 16:12 · Zgłoś
ciekawe kiedy my teraz mamy zaliczac niieeeeeeeeeee
Odpowiedz
0
@
dnia 05.06.2010, 16:03 · Zgłoś
haha
Odpowiedz
0
@
dnia 05.06.2010, 16:03 · Zgłoś
W dobrym okresie sie to stało..;/ pozdrowienia dla 3I z chemika i dla Pani Basi:D
Odpowiedz
0
@ wynalazek
dnia 05.06.2010, 15:37 · Zgłoś
Jak na razie tydzień wolnego.
Odpowiedz
0
@ Zadowolony :D
dnia 05.06.2010, 15:15 · Zgłoś
Jak superrr :D:D
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 05.06.2010, 15:10 · Zgłoś
A gim 2 Jasło
???
Odpowiedz
0
@ on
dnia 05.06.2010, 14:54 · Zgłoś
a Co z gimem?
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 05.06.2010, 14:50 · Zgłoś
a czy Zespół szkoł nr 4 tez bedzie zamknięte w poniedziałek(ekonomik)??
Odpowiedz
0
@ x
dnia 05.06.2010, 14:43 · Zgłoś
zajęcia tylko tam będą odwołane czy w innych szkołach też ?
Odpowiedz
0
@ kazek
dnia 05.06.2010, 14:28 · Zgłoś
ale fajnie wioska do szkoły nie pujdzie hip hip hura
Odpowiedz
0
@ nnnn
dnia 05.06.2010, 13:44 · Zgłoś
jeaaa ;DDDD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.