Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zderzenie opla z autobusem

39

Dzisiaj rano policjanci interweniowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Warzycach. Na skrzyżowaniu dróg, opel corsa zderzył się z autobusem. W wyniku zdarzenia, kierujący samochodem osobowym mężczyzna trafił do szpitala. Żadna z osób jadących autokarem nie odniosła obrażeń.

Zgłoszenie o wypadku w Warzycach dyżurny komendy otrzymał około godz. 6.30. Interweniujący policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący oplem corsą jechał od Jasła w kierunku Krosna. W Warzycach, 62-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, skręcając w lewo na skrzyżowaniu w drogę prowadzącą do Frysztaka, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka autobusowi, doprowadzając do czołowego zderzenia się pojazdów.

Wskutek zdarzenia do szpitala trafił kierujący oplem mężczyzna, gdzie z uwagi na doznane obrażenia pozostał na dalszym leczeniu. Kierowca i pasażerowie autobusu nie odnieśli obrażeń. Osoby jadące autokarem przesiadły się do zastępczego pojazdu i kontynuowały podróż.

Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło.

Reklama

Komentarze: 39

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jip
dnia 13.12.2013, 19:49 · Zgłoś
niech zyja niedzielni kierowcy i ich znakomici instruktorzy nauki jazdy,pozal sie boze nad nimi.jak ich widze ,stare wygi,tysiace kil;emetruw przejechane,30 lat praktyki.25 lat maja i oni wielcy instruktory.jak by ich wpuscic na slask czy w inne wiekrze miasto to by sie [...] ze strachu jak tam trzeba jezdzic.oni by tam zgineli
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 14.12.2013, 00:18 · Zgłoś
Wiśniowski z rene pewnie go uczył :) Wiśniowski uczy jako instruktor pomimo tego że nie ma uprawnień za jazde pod wpływem :P
Odpowiedz
0
@ mkl
dnia 13.12.2013, 16:47 · Zgłoś
a gdzie byli rodzice
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 10.12.2013, 13:08 · Zgłoś
Czy kierowcy byli trzeźwi? - bo nie pisze. Ile zastępów straży z wozami bojowymi zadysponowano?
Odpowiedz
-1
@ MaTijas123
dnia 10.12.2013, 20:48 · Zgłoś
Jako uczestnik tego zdarzenia informuję: kierowcy byli trzeźwi. Do zdarzenia, przyjechały dwa wozy strażackie, jedna karetka i aż dwa wozy policyjne.
Odpowiedz
0
@ MaTijas123
dnia 10.12.2013, 20:54 · Zgłoś
I to nie do końca było zderzenie czołowe, bo opel tuż przed moemntem zderzenia stał niemal w poprzek drogi...
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 11.12.2013, 10:03 · Zgłoś
Jeszcze jedna kwestia: Czy strażacy byli wyposażeni w hełmy (bo przecież mogło by im coś spaść na [...] z nieba, np. meteoryt), osęki, OP-1?
Odpowiedz
2
@ jx
dnia 11.12.2013, 15:02 · Zgłoś
No i po co i komu takie bzdury wypisujecie,nie macie co pisać to nie piszcie.
Odpowiedz
-1
@ janek
dnia 09.12.2013, 21:16 · Zgłoś
Ciekawe gdzie byli wtedy rodzice .
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 14.12.2013, 00:14 · Zgłoś
twoi za bursą siedzą :)
Odpowiedz
1
@ Blow me
dnia 09.12.2013, 19:42 · Zgłoś
piesi na tory a tiry do domu. Ople na złom a Mesiu do blacharza
Odpowiedz
-4
@ nie dzwiedż
dnia 09.12.2013, 18:39 · Zgłoś
tiry rowerzyści piesi i biety na tory
Odpowiedz
-4
@ fluckasz
dnia 09.12.2013, 17:50 · Zgłoś
wypadki sa good..;) jak sie nie potrafi jezdzic to niestety...
Odpowiedz
3
@ Do Tarzan-zan
dnia 09.12.2013, 17:27 · Zgłoś
Tarzan-zan na tory!!! niech sie ściga z pendolino;-) jak już chora istoto to "towary na tory" Radził bym Ci [...] leczenie...
Odpowiedz
4
@ Pogromca Tarzana
dnia 09.12.2013, 16:53 · Zgłoś
(do Tarzana) Koleś jakby nie te tiry to byś nie miał co jeść ... Albo napewno byś musiał wiecej sie napracować aby sobie pojeść.
Odpowiedz
7
@ TVN24
dnia 09.12.2013, 16:43 · Zgłoś
Piesi na tory!
Odpowiedz
-1
@ mozkit
dnia 09.12.2013, 21:51 · Zgłoś
Ople na tory
Odpowiedz
15
@ stfu
dnia 09.12.2013, 22:11 · Zgłoś
Tarzan na tory!
Odpowiedz
10
@ SLD
dnia 10.12.2013, 09:31 · Zgłoś
Jak wszyscy pójdą na tory, to gdzie te biedne dziewczyny będą stać? Przy torach!
Odpowiedz
9
@ sasza
dnia 10.12.2013, 10:31 · Zgłoś
wszyscy chodźmy na tory i będzie spokój, kolej nam nie upadnie
Odpowiedz
-1
@ Do Tarzan.
dnia 09.12.2013, 16:36 · Zgłoś
Weź nie pisz pisz takich glupot o TIRach bo pewnie nawet w nim nigdy nie siedziałes i nie powtarzaj sie, zeTTIRy na tory bo to jest juz nudne, siadaj do jednego i zobaczymy co Ty potrafisz jak poradzisz sobie w warunkach takich jak byly dzisiaj rano.
Odpowiedz
10
@ ttoo!
dnia 09.12.2013, 15:53 · Zgłoś
to autobus nie tir:)
Odpowiedz
8
@ Do Tarzan
dnia 09.12.2013, 15:24 · Zgłoś
Chłopie , jestes tak pusty i [...] ze poprostu szok. Juz sie powtarzasz o tirach ze na tory , Byly, są i bedą wypadki a to ze z udzialem tir-ow czy innych to pech , cikawe jak twoj ojciec zarabial by na chleb jako kierowca czy tez bys tiry na tory wysylal. [...] tym pustym [...] o mur, i zastanow sie co piszesz..
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 10.12.2013, 10:51 · Zgłoś
a ty na pewno jesteś kierowcą tira i dlatego cię to tak boli...
Odpowiedz
3
@ aro
dnia 10.12.2013, 19:17 · Zgłoś
może nie, ale ja będę kierowcą ciągnika siodłowego. Życie mnie zmusiło.
Odpowiedz
3
@ jx
dnia 11.12.2013, 14:57 · Zgłoś
A skąd taki Tarzan może wiedzieć co to jest ciągnik siodłowy?
Odpowiedz
2
@ aro
dnia 11.12.2013, 19:47 · Zgłoś
na początku pomyśli "ciągnik" i pomyśli o potocznie mówionym traktorze, a "siodłowy" bo ma siedzenie :)
Dobrze, że nie napisałem " Pojazd członowy", dopiero by miał do myślenia.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 14.12.2013, 00:12 · Zgłoś
jakby tak kazdy myslal jak ten głomb z dżungli to mielibyśmy ładne bezrobocie :/
Odpowiedz
7
@ Leon K
dnia 09.12.2013, 14:57 · Zgłoś
Niedawno pisałem do tych co im drzewa przeszkadzają żeby walczyli o rozdzielenie pasów na drogach bo czesto dochodzi do czołówek , no i masz nie trzeba było długo czekać .
To jak drzewa wycinac bo czesto ludzie w nie uderzają i rodzielac pasy na drogach tak żeby nie było czołówek ?
Odpowiedz
21
@ kierowca
dnia 09.12.2013, 14:13 · Zgłoś
Wystarczyła chwila nieuwagi ze strony kierującego oplem a o mało nie doszło do tragedii.
Odpowiedz
-26
@ Tarzan-zan
dnia 09.12.2013, 14:58 · Zgłoś
Witam tira, to rzecz oczywista !!! Tiry na tory...
Ciekawe kiedy pojawi się info o TIRZE który zatarasował dziś trasę na duklę...
Widzi taki jeden z drugim jaka pogoda jest, to zamiast siedzieć w domu to rozpali te karawane i blokuje drogi tym swoim tirem, a pod byle górkę nie wyjedzie... Tiry na tory !!!
Odpowiedz
-35
@ nbbnbn
dnia 09.12.2013, 15:19 · Zgłoś
jestem trzeci...hurrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
36
@ kit
dnia 09.12.2013, 16:04 · Zgłoś
jestem [...] tak sobie napisz i wszyscy ci to potwierdza a nie trzeci
Odpowiedz
8
@ """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""
dnia 09.12.2013, 18:44 · Zgłoś
Ten co widzi to siedzi w biurze a ten co jedzie to myślisz że ma jakieś wyjście idze do pracy i ma jechać w trase żeby państwo miało na twój zasiłek zapewne.
Odpowiedz
11
@ [...]
dnia 09.12.2013, 20:43 · Zgłoś
to jest autobus nie tir
Odpowiedz
10
@ KUL
dnia 09.12.2013, 21:03 · Zgłoś
tarzan -zan czytam czasem te twoje [...] i jestem juz przekonany ze ty jestes chory najblizsza przychodnia za bursa
Odpowiedz
-10
@ Tarzan-zan
dnia 09.12.2013, 22:44 · Zgłoś
no ja wiem że to jest autobus, ale tir to przecież nie samochód tylko "TIR (skrót od fr. Transport International Routier[1] – Międzynarodowy Transport Drogowy)"
Czyli autobus transportujący ludzi "między narodami" to też TIR !!! tyle że zamiast gwoździ czy [...] wiezie pasażerów (ludzi bądź inne istoty [...])...
Odpowiedz
5
@ sasza
dnia 10.12.2013, 10:30 · Zgłoś
tarzan a ty dalej [...]sz od rzeczy, mózg już ci całkiem wyparował o ile kiedykolwiek go miałeś
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 14.12.2013, 00:09 · Zgłoś
a ja myślałem że Lódź jest w Polsce...ale wg Tarzan-zan chyba nie jest :/
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.