Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zderzenie osobówki z ciężarówką

61

Wczoraj po godz. 15. 00 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach. Kierujący Volkswagenem Golfem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżającą ciężarówkę. Kierowca osobówki i podróżująca z nim kobieta trafili do szpitala.

Do wypadku doszło na drodze krajowej w Kołaczycach. Przyczyną zdarzenia była prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych, w wyniku czego mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas zderzając się z samochodem ciężarowym.

Kierowca volkswagena 32-letni mieszkaniec Cisnej wraz z pasażerką trafili do szpitala. Kobieta nie odniosła poważnych obrażeń, a mężczyzna został hospitalizowany. Kierowcy obu pojazdów byli przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli trzeźwi.

Zdjęcia nadesłane przez Czytelnika. 

(Red.)

Reklama

Komentarze: 61

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ .
dnia 15.09.2013, 08:43 · Zgłoś
Dlaczego są tylko minusy??
Odpowiedz
0
@ znający temat
dnia 13.09.2013, 20:09 · Zgłoś
Nie wina TIRA, tylko tego z "bardzo dobrego niebitego nigdy germańskiego" auta
Odpowiedz
0
@ Przyzwyczajony
dnia 13.09.2013, 12:47 · Zgłoś
Jesteś dobrym kierowcą, masz sprawny samochód, jedziesz zgodnie z przepisami? Na odcinku Jasło- Pilzno to nie ma znaczenia. Wcześniej czy później i tak ktoś na ciebie wpadnie. Powodzenia i szerokiej drogi.
Odpowiedz
-3
@ Vontrupka
dnia 12.09.2013, 23:27 · Zgłoś
"łodyniec" na burmistrza miasta Jasła? kto na tak daje +
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:42 · Zgłoś
łodyniec na burmistrza a golfy na złom, ja daję plus
Odpowiedz
-7
@ PiotrekXD
dnia 12.09.2013, 22:31 · Zgłoś
Odwalcie sie od golfa jeszcze nie jedno nowe auto przeżyje!!!
Odpowiedz
-12
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:41 · Zgłoś
no... wszak rdza go trzyma w kupie :P a w kupie siła...
Odpowiedz
-13
@ @gratka
dnia 12.09.2013, 21:35 · Zgłoś
@ koko to chyba źle zauważyłeś bo droga była mokra cały dzień przecież padało.
Odpowiedz
-21
@ 123
dnia 12.09.2013, 19:46 · Zgłoś
wiochą wali od was wszystkich a wasze komentarze są gówniarskie i cwanieckie
Odpowiedz
-9
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:43 · Zgłoś
a od ciebie wali miastem
Odpowiedz
-34
@ misiek
dnia 12.09.2013, 19:14 · Zgłoś
A szczególną wiochą trąci vv golf GTI Który ma ze trzysta kucyków i każdy się za nim ogladnie!!!No ale cóż tutaj nawet w takim zacnym mieście jak Jasło to go nie widzieli jeszcze, chyba że ktos przyjezdny z niemniej światowych miast polski zajechał.
Odpowiedz
-21
@ mirek handlarz
dnia 12.09.2013, 20:22 · Zgłoś
jak chcesz to ci naklejke na magnecie GTI opchne za 10 zlotych w sam raz do twojego bolida 54 konnego!
Odpowiedz
-15
@ qwerty
dnia 12.09.2013, 20:58 · Zgłoś
Ale masz metropolie to jasło haha,z jednego końca na drugi w 10 minut piechotą haha
Odpowiedz
-16
@ misiek
dnia 12.09.2013, 21:57 · Zgłoś
Mam wrażenie że takowym 54 konnym jezdzisz a o magnecie tego typu to nawet nie słyszałem.W ten sposób widzę jak tuningujesz swoje pojazdy-naklejkami kupionymi na oddpuście w Dębowcu!
Odpowiedz
-10
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:39 · Zgłoś
golf i 300 koni :P to chyba na stożku i strumiennicy :P bo normalnie to tylko 50 koni ma :P
Odpowiedz
-37
@ koko
dnia 12.09.2013, 18:49 · Zgłoś
przejeżdżałem obok tego golfa o 15,25 i na drodze było sucho poprostu [...] szybko jechał
Odpowiedz
-12
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:38 · Zgłoś
"szybko" to ten [...] nie da rady jechać, bo te jego 150-160 max to nie jest szybko, a pomimo tego zamiast jechać prosto - penetruje fosy... taka technologia wozu drabiniastego... te wynalazki bezpiecznie jadą przy prędkości max 30 km/h, powyżej stają się nieprzewidywalne...
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:44 · Zgłoś
a najlepszy napęd dla golfa to koń - JEDEN ŻYWY - wywalić przednią szybę, zaprząc do konia, [...] przez przedni otwór po szybie poganiać, wioooo wioooo chaaa :) jedziemy :) na jarmak po kurceuta :P
Odpowiedz
-30
@ 1234
dnia 12.09.2013, 18:13 · Zgłoś
a bmw to nie [...] szrot? samo oznaczenie bmw bolid młodzieży wiejskiej górujące 3 i 5
Odpowiedz
-12
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:35 · Zgłoś
BMW też złom, ale nieco droższy więc [...] przesiadło się na audiki i wieś-wagony
Odpowiedz
-2
@ 1234
dnia 13.09.2013, 14:24 · Zgłoś
bmw to tez tani zlom którego już pa pare groszy kupi
Odpowiedz
-19
@ lol
dnia 12.09.2013, 16:08 · Zgłoś
nie widzę ani jednego komentarza na + ...
Odpowiedz
-37
@ Sven
dnia 12.09.2013, 15:35 · Zgłoś
Ludzie oglądnijcie sobie ten link jakie [...] z golfów mocny ten [...] z disco polo dostaje irytacji z głebi mojej podświadomości nie łodchłoć łod dymnie bo sie płowiesze...

http://www.youtube.com/watch?v=U2doPbsqBHs
Odpowiedz
-36
@ Sven
dnia 12.09.2013, 15:27 · Zgłoś
Widzę te obmierzłe golfy i passaty to [...] albo AŁDI 80
Odpowiedz
-12
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:33 · Zgłoś
Masz rację, [...]... wolał bym patrzeć na wannę wypełnioną [...] niż na te wynalazki typu golf czy [...] albo audi 80...
Powinni zakazać rejestrowania tego złomu w Polsce... Ale oczywiście [...] nie kupi hondy, mazdy, mercedesa czy nissana - bo to za drogie... lepiej kupić 20 letniego GŁOLFA TDi i sie cieszyć że mało PŁOLI...
Odpowiedz
-34
@ Sven
dnia 12.09.2013, 15:26 · Zgłoś
Jest taka nazwa w Niemczech na golfy 2 i 3 generacji nazywają ich ,,golf śmietnik''

Natomiast na passaty ,,szczury'' oczywiscie z [...] napisem z tył ,,TDI'' [...].
Odpowiedz
-15
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:29 · Zgłoś
prosta sprawa, pozbywają się tego obciachowego złomu, a tu "polaczki" kupują bo "mało płoli" i "sienie psuje" )tzn czy naprawi czy nie to i tak powoli sie będzie toczyło do przodu, coz tego że w kierownicy luz na dwa obroty, ale jedzie...
Odpowiedz
-25
@ łodyniec
dnia 12.09.2013, 15:23 · Zgłoś
Ciekawi mnie któremu głąbowi się chce tak oceniać wypowiedzi :p czyścić cooki za każdym razem :p

łohohohohoho
Odpowiedz
-15
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:28 · Zgłoś
coś pięknego... WSZYSTKIE komentarze na minusach !!! aż miło... golf audica passtuch mondeo laguna MEGA ZŁOM NA ZŁOM !!
Odpowiedz
-16
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:28 · Zgłoś
i vectra do tego bo zapomniałem
Odpowiedz
-24
@ kiosk
dnia 12.09.2013, 15:20 · Zgłoś
jestem dumny z tych komentarzy
Odpowiedz
-39
@ Sven
dnia 12.09.2013, 13:17 · Zgłoś
Zrozumiała osoba ?
Odpowiedz
-43
@ Sven
dnia 12.09.2013, 13:00 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-84
@ Vontrupka
dnia 12.09.2013, 11:37 · Zgłoś
[...] z golfów nas minusują :/
Odpowiedz
-11
@ xxxs
dnia 12.09.2013, 12:48 · Zgłoś
jestem bardzo ciekawa jakie WY macie samochody Kazdy ma taki samochod na jakiego go stac .A to ze jest wypadek to tylko i wylacznie jest wina kierowcy .
Odpowiedz
-41
@ Vontrupka
dnia 12.09.2013, 13:28 · Zgłoś
Wejdź sobie na allegro i zobacz ile jest marek samochodów. W cenie golfów i passatów jest multum innych aut, ale nie, wszyscy kupujmy wieśwageny :)
Odpowiedz
-17
@ jasko
dnia 12.09.2013, 14:56 · Zgłoś
Ciekawe jakim ty super wozem jeżdzisz ?? pewnie jakimś koreańskim albo francuskim złomem,a może nie stać cię wcale na samochód,i żal ci d.upe ściska.
Odpowiedz
2
@ xxxs
dnia 12.09.2013, 21:09 · Zgłoś
mam taki samochod na jakiego mnie stac . nie krytuje innych jakimi samochodami jezdza A tu nie ktorzy krytykuja wszystkich i wszystko swiadczy tylko o Was
Odpowiedz
-72
@ łodyniec
dnia 12.09.2013, 11:34 · Zgłoś
Właściciele szrotów się oburzają :PPP

łohohohohoh

teraz oburzenie ,ale jak jeden z drugim auto skasuje bo sie rozsypie na drodze ,to miny zrzedną i rację przyznają ,że szrot ma miejsce u Freda a nie na drogach :PP

łohohohoho
Odpowiedz
-73
@ mateusz2655
dnia 12.09.2013, 11:16 · Zgłoś
król i książę każdej wsi, golf i passat w tdi!!!
Odpowiedz
-51
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 12:08 · Zgłoś
i audi i laguna i mondeo...
Odpowiedz
-84
@ Vontrupka
dnia 12.09.2013, 11:09 · Zgłoś
szrot 20 letni, a opony 10 letnie, kto w ogóle takie auta do ruchu dopuszcza? cały złom z niemiec jest już u nas.. :/
Odpowiedz
-64
@ ngoga
dnia 12.09.2013, 11:45 · Zgłoś
bo polska to jedno wielkie złomowisko.. najgorsze i nastarsze auta u nas, najgorsi ludzie u nas, najgorsze zarobki u nas, wiec co się dziwisz?
Odpowiedz
-55
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 12:08 · Zgłoś
jeszcze nie cały :) część tego złomu jeszcze jest w Niemczech bo narazie polaków na niego nie stać... Musi się zestarzeć o kilka lat i zawitają do naszego kraju kolejne passtuski B6, audiki A4 i A6, golfy 5 i 6 i inne wynalazki będące już w momencie wprowadzania do produkcji technologicznie przestarzałe o jakieś 10 lat...
Odpowiedz
-33
@ jezynka:)
dnia 12.09.2013, 12:16 · Zgłoś
Zgadza się tylko to ,że najniższe zarobki są u nas ...!!!
Odpowiedz
-30
@ ...@...
dnia 12.09.2013, 14:35 · Zgłoś
a ty jakim autem jeździsz? masz w ogóle prawo jazdy?
Odpowiedz
-23
@ Sven
dnia 12.09.2013, 18:52 · Zgłoś
Tarzan-zan ale ci [...] nadała minusów...Są wściekli na ciebie !
Odpowiedz
-17
@ qwerty
dnia 12.09.2013, 20:55 · Zgłoś
Lepiej mieć swoje auto za własne zarobione pieniądze,niż bujać się furą tatusia i szpanić
Odpowiedz
-17
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 23:24 · Zgłoś
a najlepiej mieć swoje dobre auto a nie [...] 20 letniego zespawanego z dwóch które na złomie leżały skasowane...
Odpowiedz
-100
@ łodyniec
dnia 12.09.2013, 10:37 · Zgłoś
Kolejny szrot [...] :P kupujecie złom a później wielkie zdziwienie że wypadki :P

łohohohohohho
Odpowiedz
-60
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 12:12 · Zgłoś
Golf 2 (i golf 3 też, bo różni się tylko nieznacznie z zewnątrz) - konstrukcyjnie jest bardzo mocno zbliżony do drabiniastego wozu konnego którym niegdyś rolnicy zwozili zboże, słomę i siano do swych stodół, później w okresie jesiennym ziemniaki oraz drzewo z lasu na opał. Dlatego te pojazdy są tak lubiane przez mieszkańców okolicznych wsi - raz że jest to bliska im sercu konstrukcja i podróż takim "samochodem" do złudzenia przypomina jazdę na "furze słomy" ciągniętej przez konia, a dwa - prosta budowa umożliwia dowolnego typu remont w stodole tudzież u pobliskiego kowala który dawniej podkuwał konie a teraz zajmuje się naprawami "samochodów" typu golf...
Odpowiedz
-11
@ qwerty
dnia 12.09.2013, 20:53 · Zgłoś
Wóz drabiniasty powiadasz ok,ale on już ma 20 lat co najmniej,a zobacz sobie na nowe samochody z salonu sam plastik i nic więcej i wymień sobie [...] żarówke to trzeba pół przodu rozebrać,i zobaczysz jeszcze że zatęsknisz za parę lat za dobrymi starymi samochodami
Odpowiedz
-17
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 22:56 · Zgłoś
tęsknić można z DOBRYMI, ale stare nie są dobre...
Odpowiedz
-35
@ Kudłaty
dnia 12.09.2013, 09:58 · Zgłoś
Dobrze że tak sie to tylko skończyło.
Odpowiedz
-75
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 12:13 · Zgłoś
i znów wina TIRA !!! Tiry na Tory, tiry wiozą śmierć !!
Odpowiedz
-26
@ adw
dnia 12.09.2013, 13:56 · Zgłoś
To była wina golfa, a o ile się orientuje to Golf nie jest tirem!!! Dawno już deszczu nie było i kierowcy zapomnieli jak jeździć na mokrym.
Odpowiedz
-53
@ Jestem z wami :*
dnia 12.09.2013, 14:32 · Zgłoś
Najgorsza wies to użytkownik golfa 2 do 4...Na lusterku wisi płyta zespołu bayer full.Basem daje z wydechu chromowana koncówka z leadla za 13 zł.W bagazniku tandetna tuba dibeisi.Felgi pomalowane srebrzanko.Tuning nakładki na [...],nogi podświetlone diodami led.Budzi respect jego podjazd pod remize a z tyłu siedzą cuchnące potem blondynki z pól metrowymi odrostami,z brudnymi [...] i w pożyczonych butach.I każdy z nich myśli że jest MACHO
Odpowiedz
-33
@ Jestem z wami :*
dnia 12.09.2013, 15:50 · Zgłoś
WOW,ale szał .Same minusy od góry do dołu.
Odpowiedz
-21
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2013, 22:55 · Zgłoś
ale ja mam najwięcej minusów - jestem KUUULLL :) widać najprawdziwszą prawdę która najbardziej w oczy kole - napisałem :)
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 13.09.2013, 00:00 · Zgłoś
Przykład "geniuszu" niemieckich inżynierów - do zobaczenia w BMW Audi czy golfie - ELEKTRYCZNIE sterowane lusterka a szyby na... KORBĘ... GENIUSZ w całej rozciągłości...
Japończycy uważali za standard szyby elektryczne i nawet w wiekowych hondach toyotach czy nissanach szyby są "elektryczne", z lusterkami różnie bywa, ale ile tym lusterkiem regulujemy... raz na rok ??? Ale oczywiście Niemcy na to nie wpadli... Lusterkiem pewno "kręcili" 10x na dzień więc jest elektrycznie sterowane, a szyby otwierali raz na dwa lata - więc są na "KORBĘ"...
Dziwne że odpalanie zrobili elektryczne a nie na korbę...
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 13.09.2013, 12:10 · Zgłoś
Tiry na tory, nie niszczyć dróg. W Ameryce wykorzystują tory kolejowe, tiry sa aż po 2 w pionie i transporty nocą po ok. 120 wagonów długości. Nasz rząd niszczy transport kolejowy i wyprowadza tiry na drogi a to niebezpieczeństwo dla obywateli.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.