Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zderzenie podczas zawracania

45

Około godziny 11.00 w Bieździedzy (gm. Kołaczyce) doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku zdarzenia do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle trafiła jedna osoba.

Jak wynika z pierwszych ustaleń policji, kobieta poruszająca się fiatem seicento od strony Kołaczyc rozpoczęła manewr zawracania na zatoczce autobusowej. W chwili wykonywania zawrotu, nie zauważyła wyprzedzającego ją samochodu marki Peugot 306 kierowanego przez 54-letniego mężczyznę. 

W wyniku uderzenia fiat seicento został odrzucony do przydrożnego rowu. Przybyły na miejsce zespół ratowniczy pogotowia ratunkowego przetransportował 30-letnią kobietę z urazem głowy do jasielskiego szpitala. Przez ponad godzinę ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy PSP Jasło oraz jednostka OSP Kołaczyce.

(gm)

Reklama

Komentarze: 45

Dodaj komentarz Widok:
0
@ stary prokurator
dnia 05.12.2012, 17:45 · Zgłoś
ucza cie i tak sie nie nauczyles
Odpowiedz
2
@ Jacek Wielgosz
dnia 02.12.2012, 22:04 · Zgłoś
Oj dziewczynko!!! Nie wolno zawracać na zatoczkach autobusowych. Mnie na kursie prawa jazdy uczą jak prawidłowo powinno się taki manewr wykonywać. To co kierowcy wyprawiają to jest kompletna partyzantka. Kilka miesięcy temu policja w Jaśle zatrzymała kobietę która zatrzymała auto na przejściu dla pieszych. Podczas kontroli cieszyła się z własnej głupoty.
Odpowiedz
-1
@ rolnik
dnia 03.12.2012, 11:02 · Zgłoś
niby dlaczego nie można zawracać na zatoczkach autobusowych?
Odpowiedz
2
@ stary
dnia 02.12.2012, 18:05 · Zgłoś
teraz sołtys ma tam wybudować rondo,aby można bezkolizyjnie zawracać.
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 02.12.2012, 16:52 · Zgłoś
napiszcie cos o dwójce zaczadzonych w woli dębowieckiej
Odpowiedz
0
@ gm
dnia 02.12.2012, 15:59 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
2
@ ona
dnia 02.12.2012, 15:34 · Zgłoś
Mecyje! toście sensacje se zrobili. Jak wjade w rowyrem w pokrzywy to tysz napiszecie?
Odpowiedz
1
@ andrzej z zarzecza!
dnia 02.12.2012, 13:14 · Zgłoś
ja to widzialem, kiedy wyprodukuja maszynki z tego seicento?
Odpowiedz
5
@ Sensacją rewelacją
dnia 02.12.2012, 12:21 · Zgłoś
Sensacją na całą wieś jest co komentować masakra
Odpowiedz
13
@ Mroczny
dnia 02.12.2012, 10:50 · Zgłoś
Każdy nadaje że kolejny wypadek spowodowany przez nieuwagę kobiety. Sam jestem mężczyzną i kierowcą, ale już co niektórym zaczyna się mieszać w głowach.
Popatrzcie sami na siebie i uważajcie bo nie jesteście sami na drodze. Pokonując codziennie drogę do pracy spotykam różnych typów i [...] na drodze. Jeszcze się nie spotkałem by jakaś kobieta szarżowała z dużą prędkością i stwarzała ogromnie niebezpieczeństwo. Częściej to nam facetom odbija i dociskamy ten prawy [...] pod kierownicą i myślimy że jesteśmy królami szosy! Błąd! Więcej wyobraźni i myślenia na drodze a mniej egoizmu.
Odpowiedz
1
@ mistrz
dnia 03.12.2012, 00:48 · Zgłoś
Jeszcze chwila i wysnujesz wniosek że kobiety powodują więcej wypadków bo jeżdżą ostrożniej i wolniej od mężczyzn.
Odpowiedz
0
@ Mroczny
dnia 03.12.2012, 20:57 · Zgłoś
I właśnie problemem jest zwalanie winy na to że kobiety są nieostrożne, lub na odwrót - faceci uważają się za królów szos. Byle by zwalić winę na kogoś innego - egoiści! Popatrzcie na samych siebie dokładnie, a tylko wpatrujecie się w [...] własnego nosa a gdy nadarzy się okazja to belkę do czyjegoś oka tylko wepchnąć i być z siebie dumnym.
Ludzie mniej egoizmu!!
Więcej rozwagi i wyobraźni, sami na drodze nie jesteśmy. Widzę że kolegę mistrza zabolało. Ale zamiast krytykować to lepiej reflektować trochę nad samym sobą.

"Czy to świat jest zły, czy ty?"
Odpowiedz
-1
@ mistrz
dnia 02.12.2012, 10:20 · Zgłoś
I znowu wina kobiety, która to już z rzędu? chyba dziesiąta
Odpowiedz
-1
@ ja wiem ja wiem
dnia 02.12.2012, 09:27 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
3
@ Mroczny
dnia 01.12.2012, 22:27 · Zgłoś
ps tak dla ścisłości to te zderzenie miało miejsce nie w Bieździedzy a w Bieździadce...
Odpowiedz
9
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 01.12.2012, 22:04 · Zgłoś
Za niedługo na tym portalu będzie można przeczytać artykuły o tym, że Wieśkowi z Osobnicy szambo wywaliło ewentualnie o tym, że Zdzisek z Mrukowej w sobote [...] [...] o ile [...] nie zbije pierwszy Zdziska.
Ps.
Plakat OSP w Lisowie przyopomina mi początek szkolnych lat 90.Genralnie Photoshop poziom ultra ekspert.
Odpowiedz
0
@ ja 13
dnia 01.12.2012, 20:52 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-5
@ gosc
dnia 01.12.2012, 20:37 · Zgłoś
I znowu [...] za kierownicą. To wiadome że nie zauważyła.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 02.12.2012, 18:38 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
1
@ pirat
dnia 01.12.2012, 19:52 · Zgłoś
Chcący bezkolizyjnie przejechac przez te wieś trzeba mieć ze 1,50 na budziku!!!;)
Odpowiedz
1
@ zadowolony
dnia 01.12.2012, 19:28 · Zgłoś
osobówki na tory
Odpowiedz
8
@ xy
dnia 01.12.2012, 18:27 · Zgłoś
młotków tutaj na forum nie brakuje...
Odpowiedz
-5
@ innnnnnnn
dnia 01.12.2012, 18:22 · Zgłoś
nooooooooooo :D
Odpowiedz
-6
@ normalny
dnia 01.12.2012, 17:55 · Zgłoś
TO wina Kacznskiego ha ha ha super
Odpowiedz
0
@ @ mieszkaniec
dnia 01.12.2012, 17:18 · Zgłoś
Wypadek stał się w Bieździadce koło przystanku
Odpowiedz
-3
@ ortografia ludzi z gm Kołaczyce
dnia 01.12.2012, 18:05 · Zgłoś
Wypadek 'stał się' hahahahahahahahahahah
Odpowiedz
0
@ chłop z Bieździedzy
dnia 01.12.2012, 20:41 · Zgłoś
Jeżeli jest tu błąd, to stylistyczny, a nie- ortograficzny...
Odpowiedz
-1
@
dnia 01.12.2012, 23:57 · Zgłoś
Bierzemy przykład z naszej głowy komorowskiego który pisał w "Bulu - Bólu" pozdrawiam mojego ulubieńca jesteś super
Odpowiedz
-5
@ amivisage
dnia 01.12.2012, 16:55 · Zgłoś
A co z grunwaldzkim dębem, czy nic mu się nie stało?
Odpowiedz
-4
@ ja2
dnia 01.12.2012, 16:32 · Zgłoś
hahaha "w Bieździedzy" :D
Odpowiedz
15
@
dnia 01.12.2012, 16:11 · Zgłoś
Bardzo krótki ubogi reportaż ani jednego zdjęcia
Odpowiedz
6
@ kuchazzzz
dnia 01.12.2012, 17:18 · Zgłoś
zdjecie zrob seeee u fotografa
Odpowiedz
3
@ ZUZA
dnia 01.12.2012, 18:13 · Zgłoś
Wejdz na [...] tam coś więcej jest...
Odpowiedz
3
@ ZUZA
dnia 01.12.2012, 18:18 · Zgłoś
Kochana redakcja już się uczepiła wpisu i go wykropkowała!!! PORAŻKA
Odpowiedz
0
@ patologia
dnia 01.12.2012, 19:06 · Zgłoś
na innych jasielskich portalach mamy zdjęcia i pełną relacje a tu widze sprzeczne informacje
Odpowiedz
-1
@ kacper
dnia 01.12.2012, 16:06 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
7
@ GG
dnia 01.12.2012, 16:06 · Zgłoś
Winny rząd!
Odpowiedz
-3
@ dora
dnia 01.12.2012, 20:31 · Zgłoś
i tacy [...] jak ty...
Odpowiedz
-16
@ Mietek
dnia 01.12.2012, 16:06 · Zgłoś
A gdzie jest "Biedziedza" ?
Odpowiedz
9
@ Danio
dnia 01.12.2012, 16:19 · Zgłoś
zobacz na google maps
Odpowiedz
35
@ gagac
dnia 01.12.2012, 16:28 · Zgłoś
trzeba za twoją stodołą Mietek skręcić w lewo - jechać 1,5 km i za remizą jeszcze raz w lewo - 300m i Bieździedza
Odpowiedz
5
@ [...] ;d
dnia 01.12.2012, 18:20 · Zgłoś
"Biedziedza" nie istnieje... masz racje w swej głupocie :P
Odpowiedz
10
@ chłop z Bieździedzy
dnia 01.12.2012, 20:39 · Zgłoś
Mietek, co ty się tak jąkasz? Przestraszyli cię w dzieciństwie,czy co? Jak w Bieździedzy kościół budowali, to jeszcze nie było bitwy pod Grunwaldem, a w okolicach z maczugami po lasach grasowali, zaś w Jaśle szukali po rzece kamienia na Farę. Poducz się trochę o najciekawszych historycznie miejscowościach Podkarpacia, bo jak miecze rycerskie z dębu wyciągniemy, to cię Mietku znajdziemy...;)
Odpowiedz
4
@ Mietek
dnia 02.12.2012, 08:41 · Zgłoś
Na początku było "Biedziedzy" tylko redaktorki poprawili :) Minusować dalej! :) haha
Odpowiedz
0
@ xdx
dnia 02.12.2012, 12:53 · Zgłoś
Z Google, widać że gdzieś koło NIEWIEDZY .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.