Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zderzenie samochodów na Grunwaldzkiej

60

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Klasztorną w Jaśle.<<FOTOGALERIA>>

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 10:00. Z wstępnych ustaleń wynika, iż prowadzący  samochód osobowy marki Citroen Berlingo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy subaru jadącemu ulicą Grunwaldzką. W wyniku uderzenia w prawy bok samochodu subaru kierowca pojazdu znalazł się na przeciwległym pasie ruchu, po czym uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka opla.

Zderzenie okazało się na tyle silne, że subaru znalazło się na ogrodzeniu pobliskiej posesji. Jedna z osób podróżujących oplem trafiła do szpitala.

(icz)

Reklama

Komentarze: 60

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ ksj
dnia 22.12.2012, 18:45 · Zgłoś
uważam na wsioków zwłacz pod kauflandem najechało sie dzisjaj tego
Odpowiedz
-1
@ AGA
dnia 19.12.2012, 21:15 · Zgłoś
do ksj to uwazaj na ludzi z wioski Dlaczego TY ich tak nie lubisz ludzi ze wsi?
Odpowiedz
0
@ ksj
dnia 18.12.2012, 18:15 · Zgłoś
proszę was bardzo uwazajcie bo dużo ludzi z wioski w ostatnich dniach napłynie w swoich zachodnich maszynach na zakupy do miasta . Po powrocie z emigracji trzeba gdzies tą kasę wydać ,najlepiej w kauflandzie i galeri
Odpowiedz
-1
@ Laura Diaz
dnia 18.12.2012, 12:42 · Zgłoś
49 komentów i żaden na temat. Jakie miasto, taki portal:)
Odpowiedz
0
@ stary
dnia 18.12.2012, 12:55 · Zgłoś
z odpowiedniego algorytmu można wyliczyć, że niektóre komentarze są powiązane z pierwotnym tematem. Dzięki Twoim obliczenią- a mianowicie, że jest 49 komentarzy- zaoszczedziles wszystkim daremnego liczenia! - mi również, za co dziękuje. okazało się, że aż 27,8% komentarzy jest powiązanych z tematem. Pozdrawiam
Odpowiedz
-5
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 18.12.2012, 16:30 · Zgłoś
Ale On nie liczył...Przeczytał w okienku w prawym górnym rogu...
A Ty biedaku liczyłeś :) ??? Nie rób tego.Maszyny zrobią to za Ciebie.
Idź na spacer albo oglądij Telexpress.
Odpowiedz
-1
@ stary
dnia 19.12.2012, 09:13 · Zgłoś
o faktycznie! Nie zauważyłem. Nie, nie- ja nie liczyłem, napisałem przecież wyraźnie, że skorzystałem z "obliczeń" ( które nimi nie były) forumowicza nade mną. Trafiłeś w moje gusty bo spacer jak i Teleexpress są godne polecenia!
Pozdrawiam
Odpowiedz
-1
@ mmm
dnia 18.12.2012, 08:28 · Zgłoś
śpiesz się powoli a ominą cię niebespieczeństwa
posuhaj mojej rady
naprawde!!!
Odpowiedz
0
@ ksj
dnia 17.12.2012, 21:55 · Zgłoś
do agi dziecinko długo na tym myslałaś
Odpowiedz
-3
@ takie...
dnia 17.12.2012, 21:44 · Zgłoś
i takie fajne ayta tak rozdupcyli :)
Odpowiedz
0
@ .
dnia 17.12.2012, 21:42 · Zgłoś
ale szkoda opla takie fajne miał nr KSY... widac ze juz troszke lat po tych drogach jezdził :/
Odpowiedz
0
@ rer
dnia 17.12.2012, 21:37 · Zgłoś
wszyscy nauczcie sie rozumu
Odpowiedz
7
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 17.12.2012, 20:38 · Zgłoś
Dobra. Żeby zaoszczędzić czasu forumowiczom, którzy poszukują merytoryki, zbiorę te wszystkie wywody w formie suchara w jedna pigułkę.
Ale to było dobre!!!
Ale urwał!!!
Tego sie nie pomaluje.To je amelinium!!!
Gdzie byli rodzice???!!!
Andrzeju nie denerwuj się...To sie wyklepie!!!
Za tydzień będzie jako bezwypadkowy.
Jestes [...].
Ty też jestes [...].
Sam [...]!!!
A Ty [...]!!!
Ty jesteś ze wsi.
A Ty jestes z miasta.
Jeśli ten styl komentowania Cie drażni, możesz śmiało odpuścić sobie czytanie wywodów pod tym artykułem i przenieść sie do działu "Sport" tudzież "Kulinaria".
Odpowiedz
-5
@ tarzan-zan
dnia 18.12.2012, 16:38 · Zgłoś
wreszcie jakaś merytoryczna wypowiedź !!!
Odpowiedz
5
@ 18
dnia 17.12.2012, 20:17 · Zgłoś
widzę że tarzan za mądry też nie jest
Odpowiedz
-4
@ tarzan-zan
dnia 17.12.2012, 20:31 · Zgłoś
a co ma mądrość lub jej brak do celowego robienia błędów dla jaj ??
Odpowiedz
0
@ 18
dnia 17.12.2012, 20:16 · Zgłoś
zapytanie do Mariusza skończyłeś podstawówkę chociaż
Odpowiedz
0
@ ksj
dnia 17.12.2012, 18:22 · Zgłoś
do xxs popracuj nad pisownią bo cię nie rozumiemy
Odpowiedz
-1
@ AGA
dnia 17.12.2012, 21:46 · Zgłoś
nie rozumiesz co pisze tomi kgr ksj to jedna i ta sama osob wiec nie rob z siebie [...] Nie wypisuj glupot co nie ma zwiazku z wypadkiem
Odpowiedz
-8
@ tarzan-zan
dnia 17.12.2012, 18:18 · Zgłoś
a gdzie jes ólica grunwalcka a gdzie klasztora i czy drive ask - ta kurczakarnia na wynos samochodowa jezszcze dziala ???
Odpowiedz
4
@ ksj
dnia 17.12.2012, 17:39 · Zgłoś
jechali z osobnicy pod kauflaanda,było slisko jechali z góry
Odpowiedz
0
@ xxs
dnia 17.12.2012, 18:11 · Zgłoś
aaaaa to juz osobnica nie wioska .. widze zmiana pseudonimow dobry ma na ciebie wplyw :) powoli i nauczysz sie porwanie myslec tylko jeszcze troche nad toba trzeba bedzie popracowac i wyjdziesz na ludzi
Odpowiedz
-21
@ MARIUSZ
dnia 17.12.2012, 17:10 · Zgłoś
na ulicy klasztornej od dołu zrubcie ulice jedno kierónkowom zróbcie zakaz w jazdu z ulicy klasztornej od dołu na ulice grunwaldzkom
Odpowiedz
16
@ RR
dnia 17.12.2012, 17:47 · Zgłoś
Mariusz, ty chodziłeś do szkoły?
Odpowiedz
11
@ Zocha
dnia 17.12.2012, 19:16 · Zgłoś
Do której szkoły MARIUSZ chodziłeś w Jaśle???
Odpowiedz
4
@ ZUZA
dnia 17.12.2012, 22:53 · Zgłoś
Do Zocha- a może <KOŁO> której szkoły Mariusz chodził???
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 17.12.2012, 17:05 · Zgłoś
Wszystko dlatego,że tam jest ograniczenie szybkości do 130 km.na godz.
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 17.12.2012, 16:12 · Zgłoś
O czym by pisano,gdyby wypadków nie zdybano???
Odpowiedz
10
@ oklaski
dnia 17.12.2012, 16:41 · Zgłoś
Pisali by wieszcze o polanie skąpanej złotym deszczem, o motylku radosnym latającym tuż obok swojego przyjaciela pszczółki- za rogiem bawiły by się wiewiórki! Tak by sie działo na tym padole-a że są wypadki, to o tym piszą niektóre [...]ki.
Odpowiedz
3
@ OBSERWATOR
dnia 17.12.2012, 17:05 · Zgłoś
o [...]ch by pisano
Odpowiedz
-2
@ allle urwał
dnia 17.12.2012, 14:37 · Zgłoś
jolll ale urwałłłłł ale to było urwaneee !!! I gdzie są rodzice???
Odpowiedz
-5
@ szukajcie nicka
dnia 17.12.2012, 13:49 · Zgłoś
ale z was [...]...
Odpowiedz
4
@ OBSERWATOR
dnia 17.12.2012, 17:04 · Zgłoś
i z ciebie też
Odpowiedz
7
@ st.pro.
dnia 17.12.2012, 13:27 · Zgłoś
koniec swiata powinien byc dla tego osla co to wymyslil i taka fame puscil a ciemny narod uwierzyl sredniowiecze powraca i epoka kamienia lupanego
Odpowiedz
15
@ mikołaj kopernik
dnia 17.12.2012, 13:20 · Zgłoś
o której godzinie w piątek jest koniec świata???
Odpowiedz
18
@ ptasznik
dnia 17.12.2012, 15:25 · Zgłoś
podobno po przerwie reklamowej między sportem a pogodą...
Odpowiedz
11
@ tarzan-zan
dnia 17.12.2012, 18:16 · Zgłoś
i właśnie, tu jest sedno sprawy, bo nie da się tak, żeby na całym świecie w danej chwili był dzień 21-szy grudnia... Pomijając różne kalendarze... Więc pewno ten koniec świata będzie tak szedł po kolei po różnych krajach... U nas już będzie koniec a w Ameryce jeszcze początek...
Odpowiedz
4
@ ZUZA
dnia 17.12.2012, 22:44 · Zgłoś
Kochani cieszmy się!!!Rosyjscy naukowcy poinformowali,że nie będzie końca świata.
Odpowiedz
1
@ tarzan-zan
dnia 18.12.2012, 16:36 · Zgłoś
w fakcie piszą że koniec zacznie się o 10 tej i że zostaniemy poinformowani smsami
Odpowiedz
8
@ amivisage
dnia 17.12.2012, 12:30 · Zgłoś
Gdzie byli w tym czasie strażnicy miejscy, pozwalając kierowcy na "bezkarne" przekroczenie prędkości?
Odpowiedz
3
@ OBSERWATOR
dnia 17.12.2012, 17:03 · Zgłoś
nie pisz gupio skąd strażnicy mogli wiedzieć że wydarzy sie na górce wypadek
Odpowiedz
7
@ hmm
dnia 17.12.2012, 17:19 · Zgłoś
a gdzie ty byłeś i ci twoi [...] z mickiewicz w odblaskowych kamizelkach... a jabys miał troszkę rozumu i znał sie na znakach to wiedziałbyś ze jest tam ograniczenie do 30km/h
Odpowiedz
3
@ amivisage
dnia 18.12.2012, 02:55 · Zgłoś
Rozumku brakło tobie skoro nie pojąłeś mojej wypowiedzi a gdyby kierowcy jechali 30 km/h to by nie było takich zniszczeń.
Odpowiedz
-1
@ poszedłeś po bandzie
dnia 19.12.2012, 14:41 · Zgłoś
Powiedz czy Ty jesteś blondynem ??
Odpowiedz
-1
@ poszedłeś po bandzie
dnia 19.12.2012, 14:42 · Zgłoś
tam non stop są wypadki, a raczej mało kiedy ich tam nie ma
Odpowiedz
7
@ gucio
dnia 17.12.2012, 11:54 · Zgłoś
szkoda subaru ;//
Odpowiedz
-1
@ ojtam
dnia 17.12.2012, 14:52 · Zgłoś
wyklepie sie :) bedzie jako bezwypadkowe za miesiąc
Odpowiedz
-52
@ tomi
dnia 17.12.2012, 11:18 · Zgłoś
znowu wioska wchodzi do miasta na zakupy
Odpowiedz
32
@ łodyniec
dnia 17.12.2012, 11:49 · Zgłoś
znowu [...] stoją w kolejce po mój "syr" z dodatkiem ... :P
Odpowiedz
9
@ czesio
dnia 17.12.2012, 13:40 · Zgłoś
a co tomi...twó [...]ziu z babcią z Grabiu w gośći przyjechali??:P
Odpowiedz
-9
@ GFH
dnia 17.12.2012, 15:49 · Zgłoś
Nie z KUNOWY przyjechała "świeta krowa " z łopla !
Odpowiedz
11
@ xxs
dnia 17.12.2012, 17:00 · Zgłoś
o tomi zmieniles [...] ... tylko cos slabo sie starasz :)

ty to tak wiosek nie lubisz chyba jakas kobieta z wioski cie roczarowala i stwierdzila ze z takim piskorzem jak ty to tylko strata czas
pozdrowienia dla kgr
Odpowiedz
-13
@ OBSERWATOR
dnia 17.12.2012, 17:06 · Zgłoś
ludzie z [...] twojej też stojom w kolejce po syr ty sam syr kupujesz
Odpowiedz
-7
@ OBSERWATOR
dnia 17.12.2012, 17:07 · Zgłoś
ja twojego sera nie kupuje na 100 procent
Odpowiedz
-15
@ ona26
dnia 17.12.2012, 11:13 · Zgłoś
ooo a zdjęcia gdzie???
Odpowiedz
-18
@ :)
dnia 17.12.2012, 11:06 · Zgłoś
drugi !!!
Odpowiedz
-18
@ takija
dnia 17.12.2012, 11:15 · Zgłoś
Boże! Ale Ty musisz być z siebie dumny!
Odpowiedz
15
@ a
dnia 17.12.2012, 10:49 · Zgłoś
Coż za szybkość artykułu
Jak nigdy... ;)
Odpowiedz
16
@ jezynka:)
dnia 17.12.2012, 11:25 · Zgłoś
No wreszcie udało się coś napisać w odpowiednim odstępie czasu:)Gratulacje :)
Odpowiedz
6
@ GFH
dnia 17.12.2012, 15:50 · Zgłoś
Jak mają układy to i wszystko wiedzą. Szkoda tylko że tylko wtedy kiedy jest potrzbna pomoc straży!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.