Zdrowa wiosna prezentem dla Jaślan!
W miesiącu Kwietniu w Jaśle odbędzie się akcja pt.: Zdrowy Kwiecień Prezentem dla Jasła, skierowana jest do wszystkich mieszkańców miasta Jasła i okolic. O jej znaczeniu warto mówić głośno i jak najwięcej, bo zdrowie jest bardzo ważne dla każdego z nas. Głównym celem tej akcji jest promowanie szeroko pojętej profilaktyki oraz zdrowego trybu życia.
Zakres i charakter działań związanych z tą akcją jest bardzo szeroki i różnorodny, Firmy biorące w niej udział wykonywać będą bezpłatne badania słuchu, stóp, ciśnienia, jak również udzielą rabatów na zakup ziół kosmetyków oraz leków bez recepty, czy zabiegi fizjoterapeutyczne i optyczne. Osoby chcące wziąć udział w specjalnie organizowanej kwietniowej akcji powinny zabrać ze sobą stosowany kupon, który dostępny będzie we wszystkich medycznych placówkach i firmach biorących udział w tym przedsięwzięciu.

<Kliknij aby pobrać i wydrukować kupon>
Ponadto kupony będą dostępne w miejscach publicznych i przychodniach oraz będą rozsyłane do mieszkańców Jasła i wręczane wszystkim chętnym do skorzystania w różnych wyznaczonych do tego miejscach na terenie miasta. Warto dodać, że termin akcji nie jest przypadkowy. Chcemy zwrócić uwagę ludzi na profilaktyczno - kontrolne badania po ciężkim okresie pogrypowym i sezonie najczęstszych urazów związanych z trudnymi warunkami pogodowymi. Zlekceważenie pozornie nieszkodliwych objawów, może skutkować ciężkimi powikłaniami zdrowotnymi. Nie warto ryzykować, zdrowie jest tylko jedno!
Zapraszamy wszystkich do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji.
Dnia 24 maja 2013 r. pragniemy zaprosić Jaślan na bezpłatne, profilaktyczne badanie wzroku i słuchu, które odbędzie się na płycie jasielskiego Rynku. Honorowym patronem akcji jest burmistrz miasta Jasła, Andrzej Czernecki.
