Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zginął przygnieciony przez samochód

32

W miniony weekend doszło do dwóch nieszczęśliwych wypadków przy pracy. Jeden z nich zakończył się tragicznie. W gminie Jasło zginął mężczyzna przygnieciony przez samochód. W Jaśle poważnych obrażeń doznał pracownik, który spadł z wysokości podczas montażu rolet w oknach budynku. Policjanci ustalili wstępne okoliczności tych zdarzeń.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w minioną sobotę po południu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letni mężczyzna naprawiał swój samochód. Podczas usuwania usterki auto  zsunęło się z podnośnika przygniatając leżącego częściowo pod pojazdem jego właściciela. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

Kilka godzin wcześniej w Jaśle doszło do wypadku podczas wykonywania prac budowlanych. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że 44-letni mieszkaniec Jasła wspólnie z drugim pracownikiem montował rolety w prywatnym domu. Mężczyzna stojąc na daszku, znajdującym się pod jednym z okien, wiercił otwory w murze. W pewnym momencie spadł z wysokości pierwszego piętra na chodnik. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
4
@ junak16
dnia 03.10.2012, 07:01 · Zgłoś
Niektorzy tutaj na forum to straszne [...].Jak macie pisac pie
rdoly to idzcie lepiej na [...] i przestancie [...] glupoty.
Odpowiedz
12
@ Pelaśka
dnia 02.10.2012, 18:10 · Zgłoś
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny tego zmarłego mężczyzny. I osobne wyrazy współczucia dla [...] piszących te chore komentarze. Na was też przyjdzie kolej i ktoś napisze: JEDNEGO [...] MNIEJ.
Odpowiedz
5
@ J-64
dnia 02.10.2012, 16:37 · Zgłoś
Szczerze współczuję rodzinie z powodu straty bliskiej osoby. Nieszczęśliwy wypadek??? A może Bóg tak poprzestawiał tory życia? Bo i jemu w niebie potrzebne są dusze dobrych, uczynnych, i zaradnych ludzi...Spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
0
@ ):
dnia 02.10.2012, 16:35 · Zgłoś
to byl mojego taty kuzyn
Odpowiedz
1
@ cywil
dnia 02.10.2012, 08:55 · Zgłoś
czegoś nie rozumie wczoraj było ze 53 a dziś ze 44 odmłodnieli od wczoraj czy jak albo ktoś to na [...] pisze albo uważa czytelników za bez mózgów
Odpowiedz
4
@ mat
dnia 01.10.2012, 22:24 · Zgłoś
dlatego też jak robie cos pod autem zabezpieczam jeszcze dodatkowym słupkiem
Odpowiedz
3
@ renia
dnia 02.10.2012, 08:50 · Zgłoś
13 lat temu w rodzinie był taki sam wypadek. Wielka tragedia bo chłopak miał 24lata i dwoje dzieci w tym 10cio dniowego niemowlaka.Co cię ma sptkać to... Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Odpowiedz
9
@ filipka
dnia 01.10.2012, 21:54 · Zgłoś
tak wlasnie,wspolczucie dla rodziny,to naprawde tragedia,to nie byl zaden [...],czy [...],ci ktorzy go znali to wiedz jaki wspanialy ojciec,maz,kolega i wogole uczynny czlowiek.
Odpowiedz
12
@ Martreew
dnia 01.10.2012, 21:07 · Zgłoś
Zawsze podstawiaj klocki pod koła i zaciągaj reczny.
Odpowiedz
-4
@ ta
dnia 01.10.2012, 20:03 · Zgłoś
podobno w szpitalu i tak nie ma tomografu komputerowego...tak że i tak by było posprzątane...
Odpowiedz
4
@ o co Ci chodzi
dnia 02.10.2012, 06:51 · Zgłoś
jest tomograf a co więcej nawet rezonans magnetyczny więc nie wiem do czego pijesz...
Odpowiedz
3
@ No
dnia 02.10.2012, 09:48 · Zgłoś
No ale o co chodzi z tym tomografem? Jemu już tomograf nie pomoże, ani by nie pomógł.Został PRZYGNIECIONY i ZMARŁ NA MIEJSCU rozumiesz?
Co za ludzie...
Odpowiedz
-6
@ pytajka
dnia 01.10.2012, 19:48 · Zgłoś
w 13letnich świerkach!
Odpowiedz
-15
@ pytajka
dnia 01.10.2012, 19:47 · Zgłoś
To prawda, że w Magurskim Parku Narodowym potworzyli rezerwaty ścisłe i hodują tam konopie? Na Ciechani ktoś widział w 6letnich świerkach
Odpowiedz
5
@ mate
dnia 01.10.2012, 19:25 · Zgłoś
[...] z artykułem i z tym jak i co napisali. Nieszczęście i tyle !!
Odpowiedz
13
@ Ibanez
dnia 01.10.2012, 19:19 · Zgłoś
Straszna śmierć...współczucie dla całej rodziny
Odpowiedz
20
@ lil
dnia 01.10.2012, 20:26 · Zgłoś
Dziewczyny trzymacjcie się Wasz tato i mąż jest z Wami i zawsze będzie
Odpowiedz
41
@ se se se
dnia 01.10.2012, 19:00 · Zgłoś
Taki nasz kraj niestety :( gdyby człowiek miał więcej pieniędzy to pojechałby do mechanika który posiada specjalistyczny i bezpieczny sprzęt. Współczucie dla najbliższych...
(ps. chłopaki nigdy nie wchodźcie pod samochód który stoi jedynie na podnośniku, zawsze podłóżcie jakiś klocek i zelżyjcie dźwignie; podłóżcie coś pod koła)
Odpowiedz
13
@ makgajwer
dnia 01.10.2012, 21:21 · Zgłoś
najłatwiejszy sposób to podłożyć odkręcone koło z boku auta

nic się nie stanie
Odpowiedz
0
@ bolo
dnia 02.10.2012, 22:28 · Zgłoś
do makgajwer !!! tu własnie koło okazało się za mało kolego szanowny!!!
Odpowiedz
21
@ ;/
dnia 01.10.2012, 18:35 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodziny
Odpowiedz
1
@ :p
dnia 01.10.2012, 17:43 · Zgłoś
jest napisane :p
Odpowiedz
7
@ mk
dnia 01.10.2012, 17:22 · Zgłoś
no teraz pisze bo poprawili artykul!!
Odpowiedz
-14
@ Link
dnia 01.10.2012, 17:02 · Zgłoś
Przeciz pisze 44 lata...;)
Pierwszy komentarz...zal
Odpowiedz
0
@ a
dnia 02.10.2012, 14:46 · Zgłoś
edytowali -,-
Odpowiedz
-7
@ odpowiedz do ktoss
dnia 01.10.2012, 16:37 · Zgłoś
to pisze Ci tu że miał 44 lata ten co naprawiał samochód
Odpowiedz
-2
@ monisia4you
dnia 01.10.2012, 19:22 · Zgłoś
Bo artykuł został prostowany więc się nie czepiaj
Odpowiedz
99
@ ika
dnia 01.10.2012, 14:37 · Zgłoś
człowiek żyje zabiega o wszystko ciągle goni za kasą w wystarczy ułamek sekundy i po wszystkim a wy zamiast kłocić się ile kto miał lat pomyślcie nad swoim życiem ile jest warte.
Odpowiedz
-23
@ łodyniec
dnia 01.10.2012, 20:07 · Zgłoś
czopke gruszek ...
Odpowiedz
6
@ tarzan-zan
dnia 02.10.2012, 11:07 · Zgłoś
niestety oczy się robią kwadratowe jak widzę nie raz, nawet przejeżdżając gdzieś jak niektórzy "mechanicy" naprawiają swoje pojazdy... Auto podniesione na podnośniku, nie ma żadnych zabezpieczeń a ten cały pod autem leży... Odrobina wyobraźni... Zabezpieczyć dodatkowo np podkładając jakiś klocek drewniany, pustaki czy coś... A tak sami się proszą o nieszczęście...
Odpowiedz
-17
@ ktoss
dnia 01.10.2012, 13:58 · Zgłoś
jesli chodzi o tego czlowieka przygniecionego przez auto z osobnicy to nie mial 53 lata tylko 44 , tak jest na klepsydrze, chyba ze chodzi o jeszcze innego czlowieka
Odpowiedz
-27
@ KJ
dnia 02.10.2012, 14:52 · Zgłoś
to musiał byc jakis niemiecki kwadratowy mini rzep z salonu z technologia 2 korby i fuull miejsca [...]pod maska silnika (bojowy muł [...], audi lub golfinka),bo i jaki by mogł inny naprawiac,moze francuza ewentualnie buahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.