Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zjechał z drogi i przeleciał nad korytem rzeki

62
Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku do którego doszło w Pielgrzymce. Wczoraj w nocy daewoo lanos zjechał z drogi, przeleciał nad korytem rzeki, uderzył w jej brzeg i kilkakrotnie dachował. Dwóch młodych mężczyzn zostało rannych.








Dyżurny jasielskiej komendy o wypadku został powiadomiony około godz. 23.40. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący daewoo lanosem 22-latek, jechał od Nowego Żmigrodu w kierunku Gorlic. W Pielgrzymce na łuku drogi, tuż przed mostem, stracił panowanie nad pojazdem i staranował barierkę ochronną. Siłą rozpędu samochód przeleciał nad korytem rzeki, a jego tył uderzył w przeciwległy brzeg. Następne pojazd jeszcze kilkakrotnie dachował.

W wypadku ranne zostały dwie osoby. Kierujący lanosem 22-letni mieszkaniec Ogrodzieńca i podróżujący z nim 17-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Kierowca doznał wstrząśnienia mózgu i stłuczeń w okolicy lędźwiowej, pasażer wstrząśnienia mózgu i licznych ran głowy.

Na miejsce wypadku przyjechali również strażacy, którzy pokryli samochód pianą gdyż istniało niebezpieczeństwo zapalenia. Siła uderzenia była tak wielka, że oderwała koła, które wylądowały kilkadziesiąt metrów dalej. Pogotowie ratunkowe po udzieleniu pierwszej pomocy na miejscu wypadku przewiozło ranne osoby do jasielskiego szpitala.






Policyjni specjaliści techniki kryminalistycznej przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Od uczestników wypadku pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Dębowcu.


KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 62

Dodaj komentarz Widok:
0
@ news!!
dnia 14.02.2010, 13:10 · Zgłoś
w czwartek final owej sprawy w jasielskim sadzie ,zobaczymy jak poiatu jasielskiemu zalezy na ukaraniu stawia ze umozone bedzie hehe
Odpowiedz
0
@ adi
dnia 04.08.2009, 14:56 · Zgłoś
i nic sie nikomu nie dzieje kierowca nadal bezkarny smiech na sali
Odpowiedz
0
@ Znajomy
dnia 11.06.2009, 13:16 · Zgłoś
kierowca...... sam jestes ****** ******* ****** ****.... zal mi takich jak ty !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Znajomy
dnia 11.06.2009, 13:14 · Zgłoś
Oj paja paja szczescie masz ...
Odpowiedz
0
@ nie za wesoło
dnia 10.06.2009, 12:10 · Zgłoś
Nie za wesołoz pasażerem leży w szpitalu w ciężkim stanie , a kierowca wyszedł ze szpitala.
Odpowiedz
0
@ nie tak wesoło...
dnia 10.06.2009, 11:17 · Zgłoś
Z kierowca podobno jest już ok i wyszedł do domu a z pasażerem nie za wesoło podobno jest w nie najlepszym stanie :(
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 08.06.2009, 21:44 · Zgłoś
Ci co piszą negatywne komentarze na kierowce z Lanosa to pewnie nie mają prawa jazdy albo mózgu jeżdżą pewnie starym maluchem który rozwinie prędkość max 80km/h i nim szkoda że szybko jechał. Jak można komuś źle życzyć .
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 08.06.2009, 17:24 · Zgłoś
A ja wam powiem,że gdyby normalnie jechał to nic by z tego niebyło.Gdzie można przycisnąć to można.A Samochód to nie czołg.Pozatym [...] mi nieżal
Odpowiedz
0
@ klaus
dnia 08.06.2009, 08:11 · Zgłoś
panowie Ż. to koło [...] to nawet nie stali:)...nie ma na nich określenia...istny cyrk...szkoda 17-latka
Odpowiedz
0
@ ongjhg
dnia 07.06.2009, 20:58 · Zgłoś
Taki [...] jaki tatus!!!
Odpowiedz
0
@ Wandal88
dnia 07.06.2009, 13:38 · Zgłoś
znam kierowce.. wiedzialem ze tak bd wczesniej czy pozniej... [...]
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 07.06.2009, 09:51 · Zgłoś
umiejetnosci w lataniu samochodem.....hahahahha..was chyba pogieło...gdyby choć troche miał pojecie o jeździe to by nie parkował na brzegu rzeki...i mandat dać z 400 zł za parkowanie w niedozwolonym miejscu...i 300 za ochrone srodowiska....
Odpowiedz
0
@ sypien95
dnia 07.06.2009, 09:25 · Zgłoś
podziękujcie temu który udzielił wam pierwszy pomocy,i ściągną pomoc. Bo do rana było by już po was.....B)
Odpowiedz
0
@ slaw
dnia 07.06.2009, 08:07 · Zgłoś
Czesci z zaginionego Airbsa....:):D:):):):):):):)
Odpowiedz
0
@ GAgatek
dnia 07.06.2009, 06:35 · Zgłoś
Żaden kaskader tak by nie wycyrklował;)Gdyby jechali wolniej, to pewnie lądowaliby w rzece!?.....Najbardziej śmieszą komentarze-"licznik się zatrzymał na........"
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 07.06.2009, 00:10 · Zgłoś
nie takie sie ze szwagrem klepało :)
Odpowiedz
0
@ salsa
dnia 06.06.2009, 23:10 · Zgłoś
jak to się mówi [...] to ma szczęście
ale słowo [...] jest tu chyba nie na miejscu
jakiś [...] mógłby się obrazić
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 06.06.2009, 22:26 · Zgłoś
do ciekawy

hha jak można opanować dachujący samochód :DD ale żal
to naprawede szczęście żę żyją!!
Odpowiedz
0
@ eK
dnia 06.06.2009, 21:46 · Zgłoś
do ciekawy: ciekawe niby jak zapanować nad dachującym samochodem? :D ciałem balansować?...
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 06.06.2009, 21:05 · Zgłoś
aby wyjsc z takiej masakry trzeba miec szczescie..albo miec niesamowita sprawnosc w opanowaniu dachujacego samochodu...i ten lot nad rzeka...po prostu mistrzostwo swiata...dzisiaj byla wiadomosc o smierci 4 mlodych ludzi ...powracajacych samochodem po pijanemu z dyskoteki...
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 06.06.2009, 20:03 · Zgłoś
[...],[...] i jeszcze raz [...]!!!
Odpowiedz
0
@ FOL
dnia 06.06.2009, 19:52 · Zgłoś
przyszła [...] na hanyska:d:d:d
Odpowiedz
0
@ rjs
dnia 06.06.2009, 17:16 · Zgłoś
brawo dla kierowcy, zabrac prawo jazdy na minimum 2 lata!!!!
Odpowiedz
0
@ Bodek
dnia 06.06.2009, 16:25 · Zgłoś
[...] mieli szczęście, ponieważ w tym miejscu nie było drzew. Gdyby było inaczej...wiadomo jak by sie to skończyło...
Odpowiedz
0
@ Bodek
dnia 06.06.2009, 16:22 · Zgłoś
[...] mieli szczęście, ponieważ w tym miejscu nie było drzew. Gdyby było inaczej...wiadomo jak by sie to skończyło...
Odpowiedz
0
@ igi
dnia 06.06.2009, 15:59 · Zgłoś
:@koles szalony policjo dzialaj puki czas na resocjalizacje
Odpowiedz
0
@ nn
dnia 06.06.2009, 15:36 · Zgłoś
pijany grozny niebezpieczny gosc nie tylko w samochodzie oby wladze tym razem nie puscily sprawy zwyklym zabraniem prawajazdy co to da :)
Odpowiedz
0
@ młoda
dnia 06.06.2009, 14:47 · Zgłoś
policja w debowcu prowadzi postepowanie hi hi a oni wogóle potrafia cos robic
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 06.06.2009, 14:31 · Zgłoś
1945 - no widać jego umiejętności na załączonym obrazku..
Odpowiedz
0
@ Do kierowcy!!!!!
dnia 06.06.2009, 14:09 · Zgłoś
Ciekawe czy Tobie by bylo fajnie jak bys mial sam taki wypadek!!! Zobacz na siebie a potem komentuj bo na pewno sam nie masz Prawa Jazdy a sie udzielasz ped... jamajski !!!!!!
Odpowiedz
0
@ lessiu
dnia 06.06.2009, 13:54 · Zgłoś
Szkoda ale pasażera!!! fajny chłopak
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 06.06.2009, 12:29 · Zgłoś
mądrzy som ci ludzie czy nie
Odpowiedz
0
@ LAJKONIK
dnia 06.06.2009, 12:12 · Zgłoś
USER TO TEN SAM
Odpowiedz
0
@ user
dnia 06.06.2009, 09:36 · Zgłoś
Fredi jak to ten sam gość co na filmie to ma [...] [...], żaden z niego kierowca tylko [...] i nie do Częstochowy za ocalenie ale do psychiatryka.
Odpowiedz
0
@ nano50
dnia 06.06.2009, 09:13 · Zgłoś
No czy ja wiem,
Chłopak może i jest [...], ale niezwykle umie panować nad pojazdem...
Z takimi umiejętnościami prowadzenia samochodu tylko na wyścigi i pracować też z tym...B)
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 06.06.2009, 08:47 · Zgłoś
mieli szczęście:)
Odpowiedz
0
@ ssss
dnia 06.06.2009, 08:37 · Zgłoś
tam ich było trzech, tylko jeden sobie.... i mieli ponad 100hm/h
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 05.06.2009, 23:17 · Zgłoś
no nie wiem..po postu do cczestochowy...raczej powinni nie zyc..to ciekawe?..
Odpowiedz
0
@ kooloo
dnia 05.06.2009, 23:11 · Zgłoś
ale jazda
Odpowiedz
0
@ jol
dnia 05.06.2009, 22:46 · Zgłoś
[...]
po [...] z taką prędkoością
mogl nie tylko siebie zabic ale i kogos
to nie jego pierwszy raz
i fakt jakby wyladowal na wozku to moze by sie czegos nauczyl
bo ten wypadek i tak nie da mu do myslenia
Odpowiedz
0
@ Fredi
dnia 05.06.2009, 22:35 · Zgłoś
0
@ giw
dnia 05.06.2009, 22:12 · Zgłoś
Ale się skasował...
Odpowiedz
0
@ eL
dnia 05.06.2009, 21:46 · Zgłoś
Zielony Lanos - hehe -kilka dobrych lat temu - tez na drodze do gorlic - mialem z ziomkami podobną przygode z dachowaniem - nikomu nic sie nie stalo .. ale nikt nie byl pijany ;) pozdro dla tamtej ekipy
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 05.06.2009, 21:37 · Zgłoś
Lanos 200 km/h? Mam Lanosa ale 190 km/h na niemieckiej autostradzie z górki i z wiatrem to wszystko.
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 05.06.2009, 21:29 · Zgłoś
Tata dali auto:)
Odpowiedz
1
@ krzysztofp321
dnia 05.06.2009, 21:28 · Zgłoś
17 latek i tak ma szczęście to już jego takie 3 starcie ze śmiercią.
Odpowiedz
0
@ Anonim sąsiad
dnia 05.06.2009, 21:17 · Zgłoś
Licznik zatrzymał się na ok 200 km/h to i tak mieli szczęście. Odległość którą przelecieli jest niesamowita:o:o:o.
Odpowiedz
0
@ zxcv
dnia 05.06.2009, 21:09 · Zgłoś
Powinni puścić totolotka.... bo mega szczęściarze
Odpowiedz
0
@ Estetka
dnia 05.06.2009, 20:59 · Zgłoś
Komus sie "Powrot do przyszlosci" przypomnial hep, hep....;)
Odpowiedz
0
@ pit
dnia 05.06.2009, 20:51 · Zgłoś
DO WIDZA NIE MÓW TAK GOŚCIU NIE ŻYCZĘ TEGO NIKOMU MIELI PECHA I TYLE?ONI MAJĄ JUŻ NAUCZKĘ.B)
Odpowiedz
0
@ jaslo1125
dnia 05.06.2009, 20:46 · Zgłoś
mieli wielkie szczescie...Polacy potrafią, za niedługo będzie jak nowy - bezwypadkowy oczywiście;P
Odpowiedz
0
@ acomitam
dnia 05.06.2009, 20:37 · Zgłoś
dobrze ze nie było pasażerów z tyłu bo wtedy nie było by tak kolorowo a tak tylko auto do kasacji każdemu może się zdarzyć nawet najlepszemu kierowcy i żeby każdy miał takiego fuksa:D
Odpowiedz
0
@ XxX
dnia 05.06.2009, 20:21 · Zgłoś
Mają chłopy szczęście :D:D:D;)
Odpowiedz
0
@ olek11
dnia 05.06.2009, 20:18 · Zgłoś
*** sam powinieneś sobie złamać kręgosłup jak jesteś taki [...] i [...] to nie komentuj takich rzeczy i ile masz lat
Odpowiedz
0
@ łon
dnia 05.06.2009, 20:05 · Zgłoś
Szczesciarze B) Ale koreanczyk na zlom chyba ze w Osobnicy wyklepia :D
Odpowiedz
0
@ Gal Anonim
dnia 05.06.2009, 20:04 · Zgłoś
widz - widź do kuchni, otwórz szafkę z garnkami, poszukaj patelni, weź ją w prawą dłoń, dobrze się zamachnij i per...nij się z całej siły w [...], ale tak żebyś stracił przytomność, albo dostał wstrząśnienia mózgu, no bo musisz zapamiętać swoją głupotę!!!
Nie bronie gości, ale to co piszesz mnie przeraża. Trochę zastanowienia:@
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 05.06.2009, 19:46 · Zgłoś
powinni połamać kręgosłupy i na wózek by pamiętali swoją głupotę B)
Odpowiedz
0
@ dziewczynabnadzieji
dnia 05.06.2009, 19:28 · Zgłoś
Ktoś wie jak się nazywał ten chłopak 17-letni ????????
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 05.06.2009, 18:33 · Zgłoś
oj mieli szczescie mieli...
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 05.06.2009, 18:28 · Zgłoś
sttaszna sprawa dobrze ze chłopacy żyja ...Zwolnijcie chlopacy noga z gazu gdzie wam sie tak spieczyło omały włos a skonczyło by sie to tragedia
Odpowiedz
0
@ kana
dnia 05.06.2009, 18:26 · Zgłoś
Cud, że żyją...
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 05.06.2009, 18:01 · Zgłoś
brawa dla kierowcy, auto nieźle [...] a gadom się nic niestało, ale wiadomo, pijany ma zawsze szczęśće (mieli po ponad 2 promile) szkoda że tego niemogłem zobaczyć, takie wypadki miło oglądać, bo nikomu nic niezrobnili, a efekt nieziemski;]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.