Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zjedz przy Świątecznym Stole Pajacyka!

4

Już w najbliższy piątek 2 grudnia 2011 roku odbędzie się 10. edycja Świątecznego Stołu Pajacyka. Jest to jednodniowa akcja, podczas której właściciele restauracji, pubów i kawiarni przekazują 1/10 obrotu na rzecz dożywiania dzieci w Polsce i na świecie. Dzięki akcji przez 10 lat zapewniliśmy dzieciom ponad sto tysięcy posiłków!


Włącz się do akcji! Wystarczy, że w piątek, 2 grudnia zjesz w jednej z pięciuset restauracji/knajp oznaczonych plakatem Świątecznego Stołu Pajacyka. Tutaj znajdziesz listę wszystkich lokali z całej Polski, które włączyły się do akcji.

W powiecie jasielskim w akcji bierze udział Zajazd Pod Skałą w Krajowicach. ZAPRASZAMY do wzięcia udziału w akcji!!! Więcej szczegółów: www.zajazdpodskala.pl

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ ADAM
dnia 30.11.2011, 19:55 · Zgłoś
Ja jadam w domu.A dzieci niech żywi rząd wraz ze swoimi wiernymi poddanymi,co na niego głosują.To mój [...].Amen!
Odpowiedz
2
@ Harcownik
dnia 30.11.2011, 21:03 · Zgłoś
[...] chłopie. Pewnie byłoby dobrze gdyby te pieniądze przeznaczyli dla ciebie, wtedy miałbyś sobie co w domu zjeść.
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 02.12.2011, 13:57 · Zgłoś
Widać, że w Jaśle potrzeba dobrego psychiatry...
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 03.12.2011, 14:17 · Zgłoś
Życzę Ci, abyś zawsze miał co jeść, niezależnie od tego, na kogo głosujesz lub nie.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.