Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Złapani złodzieje plebanii w Czeluśnicy!

19

Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu razem z kryminalnymi z jasielskiej komendy ustalili, kto okradał plebanie w powiecie jasielskim.

W toku postępowania o włamanie podejrzewano trzech mężczyzn w wieku 17, 19 i 21 lat z Jasła. Podejrzani zostali zatrzymani. W trakcie przeprowadzonego przesłuchania przez Policję przyznali się do popełnionego czynu. Mieszkańcom Jasła grozi kara do 10 lat więzienia.

Cała trójka próbowała włamać się również do plebanii w Bączalu Dolnym, a najmłodszy z nich ma na sumieniu jeszcze kradzież pieniędzy z plebanii w Załężu. Policjanci z Tarnowca oraz Jasła wspólnie ustalili, jakie osoby stoją za kradzieżami. Wobec podejrzanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

(icz)

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...].A
dnia 26.03.2011, 16:39 · Zgłoś
[...] są te wasze komentarze chłopaki będą kraść dalej i nic i nikt tego nie zmieni hahahha!!!
Odpowiedz
0
@ ziomek ziomka
dnia 26.03.2011, 16:31 · Zgłoś
znam jednego ziomka z tej trójki i wiem że jest dobry w tym co robi ale jak działa w pojedynkę...lub góra z jedną osobą a jak jest taka gromada to zawsze są problemy!!!
Odpowiedz
0
@ STARY ZŁODZIEJ...
dnia 26.03.2011, 16:28 · Zgłoś
A Ja powiem tak złodzieje i tak mają wiecej praw niż pokrzywdzeni także powiem krótko...KRADZIEŻ POPŁACA!!!
Odpowiedz
0
@ oooooo
dnia 30.10.2010, 12:39 · Zgłoś
prawa dla policji z tarnowca taka okazja raz na 10 lat xD
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 29.10.2010, 13:30 · Zgłoś
romek uratowany krat nie musi robiś ;d
Odpowiedz
-1
@ SS
dnia 26.10.2010, 19:14 · Zgłoś
gdyby nie nagłosnienie sprawy w mediach, pewnie nikt by się o tym nie zainteresował. jasl4u więcej może zdziałać niż policja:d taka prawda. brawo mimo wszystko dla policji.
rozumiem wszystko, ale żeby kraść to juz trzeba być naprawdę skończonym [...] bez jakiegokolwiek honoru, wstydu, ambicji. chyba bym się spalił ze wstydu nawet jakbym lizaka w sklepie ukradł, to nie do pomyślenia. a co dopiero plebanie okradać! chlopaki, złodzieje lepiej się wezcie za jakąś robotę i nie tłumaczcie że nie ma pracy, bo jak ktoś chce znalezc prace to znajdzie, co jak co ale złodziejstwo to już dno! nie wstyd wam teraz patrzeć rodzinie, znajomym w twarz? jacy z was bohaterzy. przez taki wybryk pozostaniecie w oczach innych na zawsze złodziejami. kto was teraz przyjmie do pracy z taką kartoteką? to przestroga dla innych [...] zeby się zastanowili, zamiast okradać, wziąć się za prace!
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 26.10.2010, 19:07 · Zgłoś
bardzo dobrze! Co jak co ale złodziejstwa nie znosze
Odpowiedz
0
@ maki
dnia 26.10.2010, 18:48 · Zgłoś
HahaxD Jasło idzie siedzieć xD ale urwał:D
Odpowiedz
1
@ psq
dnia 26.10.2010, 16:40 · Zgłoś
zawsze ta [...] policja musi wtykać nos w nie swoje sprawy!!! wolność dla złodziei !!!
Odpowiedz
1
@ do ojoj
dnia 26.10.2010, 14:22 · Zgłoś
[...], nigdzie nie pojda na 10 lat, zawiasy jak nic...
Odpowiedz
1
@ PvS
dnia 26.10.2010, 09:08 · Zgłoś
10 lat za coś takiego??

Okradać [...], to nie wstyd (za to, co oni robią ;)) ;)
Odpowiedz
-1
@ dudu
dnia 26.10.2010, 07:17 · Zgłoś
pierwszy sukces policji w Tarnowcu zawsze to cos choc taki rozbój zuchwały jest i wkoncu policja na cos sie przydała
Odpowiedz
1
@ ojoj
dnia 26.10.2010, 01:37 · Zgłoś
oni pójdą za kradzież na 10 lat a MORDERCY będą na wolności to jest [...]R.A Polskie Prawo.. tamtych na dożywocie..
Odpowiedz
-1
@ ona
dnia 25.10.2010, 21:36 · Zgłoś
dajcie namiary na nich i jaki mieli samochód ?
Odpowiedz
1
@ hh
dnia 25.10.2010, 21:27 · Zgłoś
chaa drobni zlodziejaszki obrobili MEGA ZŁODZIEJI I ROZBiORCOW POLSKI,dooobre-dobrze ze ich [...] nie zlapał,bo by w pampersach musieli zyc lub całe ziwmniaki połykac...
Odpowiedz
0
@ kul
dnia 25.10.2010, 21:10 · Zgłoś
no to trzech kradlo a mieszkancy jasla pujda siedziec icz zastanow sie co piszesz
Odpowiedz
0
@ Rysiek z klanu
dnia 25.10.2010, 17:33 · Zgłoś
ALI ;d
Odpowiedz
0
@ czithit
dnia 25.10.2010, 16:21 · Zgłoś
haha co za [...] okradac plebanie i dac sie zalpac
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 25.10.2010, 16:11 · Zgłoś
Bandziory zaj....e.wypałować ich kó..a
I spokuj będzie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.