Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zlicytowano prace Magia Świąt za prawie 16 tys. zł

10

Jasło jako jedno z siedmiu miast wzięło udział w akcji charytatywnej Polskiego Radia "Choinki Jedynki". Spośród wielu prac wykonanych przez polskich celebrytów cztery trafiły do naszego miasta. Prace zostały sprzedane za 15 800 zł.<<FOTOGALERIA>>

Od samego rana na jasielskim rynku program Polskiego Radia prowadzili Roman Czejarek i Karolina Rożej. W międzyczasie do Jasła przyjechał Święty Mikołaj, który wraz z burmistrzem Andrzejem Czerneckim bryczką zajechał do centrum miasta. Dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkolaki dostały upominki w postaci słodyczy, kolorowanek oraz kredki i farbki. Ponadto rozdane zostały nagrody laureatom konkursu na kartkę świąteczną włodarza miasta.

Przed południem rozpoczęto licytację rysunków wykonanych przez aktora Dawida Ogrodnika, Andrzeja Krzywego z De Mono,wielokrotną mistrzynię olimpijską Irenę Szewińską oraz kompozytora Jana Kantego Pawluśkiewicza. Miasto Jasło wraz ze Stowarzyszeniem Jasielskich Przedsiębiorców walczyło w licytacji o ostatnią z tych prac. Ostatecznie proponowaną przez nich sumę przebił Andrzej z Roztocza dając 5800 zł.

Pozostałe prace Dawida Ogrodnika sprzedano za 5600 zł, Andrzeja Krzywego z De Mono za 900 zł i Ireny Szewińskiej za 3500 zł. Zebrane pieniądze z licytacji trafią do Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko i Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk.

(icz)

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
4
@ stary
dnia 07.12.2013, 15:00 · Zgłoś
no to w mieście jest pięknie i wesoło teraz młodzi zaczną wracać za granicy bo i praca dla nich będzie ???
Odpowiedz
5
@ Aśka
dnia 07.12.2013, 14:44 · Zgłoś
Fajna imprezka :) Słuchałam w radio audycję na żywo i czułam się dumna. Jaślanie reprezentujący różne środowiska promowali nasze miasto i to było piękne, a burmistrz z mikołajem chyba przeszli samych siebie :) Gratuluję pomysłu!
Odpowiedz
9
@ jiubhj
dnia 07.12.2013, 13:46 · Zgłoś
mikołaj był super!!!ale najbardziej podobała się dzieciakom zjeżdżalnia,do świąt będą miały dzieci frajdę!!!
Odpowiedz
0
@ PAWEŁ
dnia 07.12.2013, 11:00 · Zgłoś
Takiegom jeszcze burmistrza nie widział.Co też łon nie zrobi dla fotki i podkreślenia własnego ego?? Może w Kosmos go podesłać<nim go jesienne wybory powalą!?
Odpowiedz
2
@ Piwniczanka
dnia 07.12.2013, 19:03 · Zgłoś
OJ tam..sokołowski to byłby dobrym bu-mistrzem, same układy w ubecji...
Odpowiedz
4
@ czesio
dnia 06.12.2013, 19:56 · Zgłoś
wow...ale show...i te tłumy dzieciaków (co widać na fotogalerii) masa prezentów...i w ogóle...i w szczególe!!!
Odpowiedz
6
@ KUL
dnia 06.12.2013, 21:24 · Zgłoś
I WSZYSTKO ZLE czesio Zrob sam cos i pochwal sie Moze cie ktos doceni W co bardzwo watpie
Odpowiedz
4
@ wer
dnia 07.12.2013, 06:43 · Zgłoś
trzeba było przyjść i zrobić tłum a nie ujadać zza klawiatury [...]!
Odpowiedz
1
@ czesio
dnia 07.12.2013, 13:10 · Zgłoś
ok...ale proszę mi łaskawie wskazać gdzie w moim komentarzu jest napisane że coś mi nie pasi???

lekka nadinterpretacja ???panowie ...po co te nerwy i wyzwiska...hehe
miłego weekendu...a do ciebie "wer" ...cuś czuje że Mikołaj w tym roku nie zaglądnął? hehe
Odpowiedz
15
@ Qui Pro Quo
dnia 06.12.2013, 19:12 · Zgłoś
Mikołaj piękny :) Gdybym była przedszkolakiem zrobiłby na mnie ogromne wrażenie. Brawo!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.