Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Złodziej przewodów elektrycznych zatrzymany

54

Policjanci ze Skołyszyna zatrzymali 20-latka, który włamał się do prywatnego garażu. Mężczyzna na swoim koncie ma również włamanie do budynku gospodarczego. Jego celem była kradzież przewodów elektrycznych, z których uzyskaną miedź sprzedał w skupie złomu. Podejrzany przyznał się do przestępstw i poddał dobrowolnie karze.

Funkcjonariusze na trop podejrzanego wpadli początkiem tygodnia. Policjanci zebrali informacje, z których wynikało, że mężczyzna w miniony piątek w nocy włamał się do prywatnego garażu w Harklowej, skąd ukradł kilkadziesiąt metrów przewodów elektrycznych.Funkcjonariusze potwierdzili, że 20-latek swój łup zabrał do miejsca zamieszkania. Tam opali kable z izolacji, po czym uzyskaną w ten sposób miedź sprzedał w jednym ze skupów złomu.

Ponadto w toku prowadzonego postępowania śledczy ustalili, że podejrzany podobnego przestępstwa dokonał w październiku br. Wówczas włamał się do budynku gospodarczego w Harklowej, z którego również skradł przewody elektryczne, a uzyskaną z nich miedź sprzedał.

Początkowo  zatrzymany mężczyzna zaprzeczał, że włamania to jego dzieło. Zmienił jednak zdanie w obliczu przedstawionych przez policjantów dowodów i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Poddał się dobrowolnie karze i zobowiązał do wyrównania poniesionych przez pokrzywdzonych strat.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 52

Dodaj komentarz Widok:
0
@ matka
dnia 25.11.2012, 09:38 · Zgłoś
ukradł bo nie miał za co pić ,proste że nie przeznaczył kasy na chleb dla dzieci
Odpowiedz
0
@ co to
dnia 23.11.2012, 20:01 · Zgłoś
??? kto to zrobił ???
Odpowiedz
0
@ społeczna [...]
dnia 23.11.2012, 19:57 · Zgłoś
Mam [...]nnnnnnneeeee !!!
Odpowiedz
0
@ $$
dnia 23.11.2012, 19:49 · Zgłoś
to ten od Grześka?
Odpowiedz
0
@ HRK !!!
dnia 23.11.2012, 19:51 · Zgłoś
nie to nie ten :v
Odpowiedz
0
@ HKS
dnia 23.11.2012, 19:46 · Zgłoś
jestem pewien krytyki kibicuje zlodziejom jestes z tych ktorzy pewnie tego nie zrozumieja, złodziejaszki jedne monkej za kratkami hahahaha
Odpowiedz
1
@ $$
dnia 23.11.2012, 15:19 · Zgłoś
Jest pato i nas to [...] w Harklowej trzeba kraść :D D&G $$
Odpowiedz
2
@ HRK !!!
dnia 23.11.2012, 14:28 · Zgłoś
hahahhaha policja wpadła na trop o ja. JP a mi sie wydaje że ktoś z [...] strzelił bo to Polska zamiast pomagać sobie nawzajem to każdy tylko patrzy jak innego [...]
Odpowiedz
2
@ Harklowiak
dnia 23.11.2012, 14:25 · Zgłoś
Stokrotka teraz to najmądrzejsza jestes jak wiedziałas o wszystkim to czemu nie pomogłas tylko teraz zwalasz na kogo sie da. Żal mi Cię i nie mądruj tylko pomagaj jak widzisz krzywde u innych
Odpowiedz
-1
@ :):)tutifrutiŁ=
dnia 23.11.2012, 00:00 · Zgłoś
Chciał na ostatki uzbierać biedaczysko tym razem nie będzie ich miał :)
Odpowiedz
0
@ amigo
dnia 22.11.2012, 22:24 · Zgłoś
Stokrotka. Która dyrektorka? Stara, czy nowa?
Odpowiedz
0
@ sven
dnia 22.11.2012, 21:56 · Zgłoś
Widzicie ludzie do czego jest zdolna policja i prokuratura [...] z pod ciemnej gwiazdy nikt nie pójdzie nie sprawdzi księdza co nakradnie na podatniku miliony.Dla mnie osobiście to nieszczęście tego człowieka,a tragedia całego narodu.
Odpowiedz
-1
@ tarzan-zan
dnia 22.11.2012, 22:38 · Zgłoś
księdzu dają z dobrej woli...
Odpowiedz
-1
@ guru
dnia 23.11.2012, 08:42 · Zgłoś
... NA składę napewno nie dajesz więc nie zabieraj głosu na ten temat.
Odpowiedz
1
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 22.11.2012, 21:28 · Zgłoś
Być czy Miedź ???
Det is de kłeszczyn.
Odpowiedz
2
@ michaloso
dnia 22.11.2012, 20:49 · Zgłoś
Stokrotka-piszesz ze jak nie zlapali za reke to niewolno oskarzac-jestes jego pokroju.brawo takich ludzi wiecej w polsce i pozostanie tylko [...]c.
Odpowiedz
3
@ michaloso
dnia 22.11.2012, 20:46 · Zgłoś
Stokrotka-przestan [...]...glupoty.to nie pierwszy raz cos zakosil,a ze niema co jesc to inna sprawa,ale za to na picie ma.cala zime powinien harklowa odsniezac to by sie nauczyl a do roboty sie isc niechce lepiej cos [...]...
Odpowiedz
3
@ inoros
dnia 22.11.2012, 19:54 · Zgłoś
to ze ukradł to fakt !!
ale jak znam życie nic mu nie zrobia bo za mała szkodliwosc czynu !!
i dalej sobie bedzie chodzil i obrabial pobliskie domy
Odpowiedz
-1
@ mr.fun
dnia 22.11.2012, 16:56 · Zgłoś
Kopalnie miedzi to mit.
Każdy przecież wie, że miedź uzyskuje się
w procesie opalania izolacji.
Odpowiedz
-1
@ ciasny_wiesiek
dnia 22.11.2012, 16:43 · Zgłoś
ale bedzie mial braci z pod celi przewinie sie mu bajerke i bedzie lux
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 22.11.2012, 16:41 · Zgłoś
On nie ma rodziców
Odpowiedz
-1
@ ciasny_wiesiek
dnia 22.11.2012, 16:41 · Zgłoś
pojedzie na sanok na 2 tygodnie dostanie grupe P2Z i zwioza go na warzyce tam przygarne go pod skrzydelko
Odpowiedz
0
@ stokrotka
dnia 22.11.2012, 16:11 · Zgłoś
Proszę nie usuwać komentarzy bo nie zawierały obraźliwych treści!!!Proszę nauczyć się czytać!! Pokazujecie tylko to co chcecie!!!
Odpowiedz
5
@ lala
dnia 22.11.2012, 15:05 · Zgłoś
nikogo tu nikt nie obraża tylko stwierdza fakty.nie kradnij.tylko niech idze do pracy a nie obwiniaj cały świat za to że tak wyszło.gdyby chciał isc do pracy to zawsze by cos znalazł a nie kradły.a jak tak bronisz tego chłopaka to trzemu mu nie pomozesz,to by wtedy może nie kradł...
Odpowiedz
12
@ stasz
dnia 22.11.2012, 14:41 · Zgłoś
a kto zatrzyma prawie 400 złodziei z wiejskiej...
Odpowiedz
7
@ tarzan-zan
dnia 22.11.2012, 15:31 · Zgłoś
niedawno jeden profesor próbował ich zatrzymać ale niestety się mu nie udało...
Odpowiedz
4
@ lala
dnia 22.11.2012, 14:36 · Zgłoś
stokrotko tobie sąsiad nie daje jesc i też go pójdziesz okrasc.żałosne to jest co piszesz.
Odpowiedz
-4
@ stokrotka
dnia 22.11.2012, 13:42 · Zgłoś
A skąd wiesz że nie!!!wiesz co a skąd wiesz że mu daje jeść!!!???A Rodzicom jego Dajcie SPOKÓJ!!!Jak się ludzi nie zna to się ich nie obgaduje!!!Plotka- plotkę niesie!!! Wszyscy wierni do kościoła chodzą ale do wydawania wyroków są pierwsi!!! Tak dobrze znasz tą osobę , że tak piszesz?!!!Współczuje mieć takiego znajomego jak Ty-że wydajesz samosądy!!!
Odpowiedz
1
@ do Ciebie
dnia 23.11.2012, 14:18 · Zgłoś
sama nie znasz a najwięcej obgadujesz więc po co tak piszesz
Odpowiedz
4
@ lala
dnia 22.11.2012, 12:42 · Zgłoś
stokrotko co ty siostra jego jestes ze tak piszesz ktos mu pomaga daje jesc a pozniej ich okrada.to według ciebie jest ok.
Odpowiedz
-3
@ jarekoooo
dnia 22.11.2012, 12:25 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
3
@ spec
dnia 22.11.2012, 12:55 · Zgłoś
Rodzice byli w tym czasie u Twoich i pili [...]
Odpowiedz
1
@ stokrotka
dnia 22.11.2012, 11:50 · Zgłoś
Widzę że są jeszcze ludzie co wiedzą co to jest życie i do czego skłania ludzi!!!Ja tez nie popieram tego co zrobił! A jak ktoś nie złapał za rękę to niech głupot nie pisze!!!Tylko niech się zastanowi co on robi!Można podziękować za to wszystko Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej W Harklowej!!!To ona przyczyniła się do tego sukcesu i władze Sądu rodzinnego!!!Oni wiedzą jak ludzi niszczyć zamiast im pomóc!jeszcze raz gratuluje!!!
Odpowiedz
1
@ do Ciebie
dnia 23.11.2012, 14:15 · Zgłoś
trzeba go było adoptować a nie zwalac na innych. Widze ze wszystko wiesz czyli pewnie swój udział w tym miałaś.
Odpowiedz
12
@ czarna
dnia 22.11.2012, 11:40 · Zgłoś
Tu nie chodzi oto kto jest z jakiego pokolenia,ale o to ,ze jest juz taka bieda,ze ludzie dla paru groszy dopuszczają się kradzieży,zbrodni itp.kradziezy nietkorych można by uniknąć,a nawet zupełnie z nimi skończyć:(wystarczyłoby,aby nikt na słupach zlomu tego nie kupił i problem z głowy:),ale to moje marzenie:)najgorsze ,ze takich sytuacji kradzieży ,rozbojów jest coraz więcej i nic nie wskazuje na to ,ze coś się zmieni, ludzie nie maja pracy i dlatego nie którzy posuwają się do czegoś takiego,proszę nie myśleć,ze popieram to co zrobił,ale coś go do tego skłoniło .jak by miał prace,a co zatym idzie pieniążki tak by się nie stało.
Odpowiedz
8
@ [...]
dnia 22.11.2012, 16:13 · Zgłoś
Uwierz mi ze ten co nie ma na zycie nie ukradnie,ukradnie tylko taki ktoremu nie chce sie robic bo woli siedziec na murku i pic tanie wino.
Odpowiedz
-4
@ stokrotka
dnia 22.11.2012, 11:36 · Zgłoś
tak właśnie tak!jak nie znasz faktów to głupot nie gadaj!!!
Odpowiedz
-14
@ ulan
dnia 22.11.2012, 10:58 · Zgłoś
to jest wlasnie ten kraj,trzymam kciuki za zlodziei
Odpowiedz
7
@ UFO
dnia 22.11.2012, 13:04 · Zgłoś
Ty to chyba pod mostem mieszkasz i tobie już nic nie mogą ukraść.
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 22.11.2012, 10:49 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-12
@ stokrotka
dnia 22.11.2012, 10:48 · Zgłoś
Jak można wypisywać takie bzdury ,że policja wpadła na trop !!!Śmiechu warte!!!Osoba której zginęły kable zgłosiła to na policje!!!I bez skrupułów podała imię i nazwisko tej osoby!!!A przecież go za rękę nie złapali!!!A w dodatku było to dwóch młodych mężczyzn a nie jeden!!!Jak policja dręczy i wmawia mu że tak zrobił to w końcu się przyznał!!Nie rozumiem dlaczego policja zastrasza i podają swoją wersję !!!O tym już nikt nie pisze!!!Powiedzcie mi jak ma ma zapłacić karę jak nie ma za co żyć i kupić chleba!!!
Odpowiedz
13
@ tarzan-zan
dnia 22.11.2012, 10:57 · Zgłoś
a ty co - z pokolenia JP jesteś ??? wg ciebie można kraść i rabować bo się nie ma za co chleba kupić ??
Odpowiedz
2
@ Ok
dnia 22.11.2012, 21:18 · Zgłoś
jeśli tak uważasz jak piszesz, to weź gościa do siebie, daj pieniądze itd. Samarytanka się odezwała
Odpowiedz
1
@ ben
dnia 22.11.2012, 23:47 · Zgłoś
hahahaha... no ja bym się nie przyznał jeśli bym tego nie ukradł :) nasza wspaniała młodzież :D
Odpowiedz
-16
@ :)
dnia 22.11.2012, 10:36 · Zgłoś
To już nie ma ważniejszych spraw żeby pisać ,tylko takie bzdury .Widać teraz ,że portal nie ma już tematów do opisiania ...Jeszcze trochę a zaczną tu pisać kto i kiedy zle samochód zaparkował i jaki mandat dostał !!
Odpowiedz
11
@ [...]
dnia 22.11.2012, 11:26 · Zgłoś
Pisza o sprawach waznych-zle.Pisza o sprawach blachych-tez zle.To o czym do jasnej ciasnej wedlug ciebie maja pisac.
Odpowiedz
17
@ tarzan-zan
dnia 22.11.2012, 12:15 · Zgłoś
nikt nikogo nie zmusza do czytania... to nie lektura w podstawówce że musisz ją przeczytać. Jak nie masz ochoty - nie czytaj, pały za to nie dostaniesz...
Odpowiedz
-16
@ otto:)
dnia 22.11.2012, 10:34 · Zgłoś
No to pewnie trafił na jakiś magazyn kabli,bo kto w garaży ma kilkanaście metrów kabli i po co?
Odpowiedz
20
@ tarzan-zan
dnia 22.11.2012, 11:00 · Zgłoś
tak... wystarczy że miał przedłużacz do kosiarki, albo kabel do cyrkularki... Ty nie masz w gospodarstwie żadnych kabli ???
Prawda jest taka że z tych kabli miał może parę kilo złomu za który pewnie nawet 100 zł nie wziął ale takiemu nie wytłumaczysz... Zniszczył kable warte kilkaset złotych, dokonał włamania, a "wziął" z tego grosze... No ale cóż... gdyby myślał to zamiast kraść poszedł by do jakiejś pracy...
Odpowiedz
6
@ KO
dnia 22.11.2012, 14:44 · Zgłoś
Zwykły przedłużacz do kosiarki ma 20-40 m b.
Odpowiedz
-3
@ xx
dnia 22.11.2012, 09:46 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-5
@ dudek
dnia 22.11.2012, 23:01 · Zgłoś
podobno ma lody robić pokrzywdzonemu do końca 2013 roku (dwa razy w tygodniu, wymienne na wielokrotność minet córce właściciela) - nie wiem czy to prawda, ale wiem że "nasza" [...] niewiedząc o co chodzi mogłaby na to przystać.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.