Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Złodzieje w rękach Policji

41
Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o dokonanie kilku kradzieży i włamań. Złodzieje kradli na terenie tylko jednej miejscowości. Mają na swoim koncie co najmniej kilka takich przestępstw. Teraz odpowiedzą za swoje czyny.

 
Policjanci z Tarnowca prowadzili czynności w sprawie włamań i kradzieży, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie Sądkowej. Na podstawie zebranego materiału i uzyskanych informacji, wytypowali dwóch mężczyzn z terenu gminy, którzy mogli mieć związek z tymi przestępstwami. W wyniku zatrzymania i przesłuchań podejrzanych, a także przeszukań w miejscach ich zamieszkania, funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy potwierdzający ich podejrzenia.
 
W czasie prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że zatrzymany 30-latek z jednego z budynków gospodarczych skradł m.in. kosiarkę spalinową oraz kanister z benzyną. Podczas kolejnej kradzieży z niezamkniętego garażu zabrał następny kanister i kosę elektryczną. W tym samym okresie, włamał się wspólnie ze swoim 23-letnim kolegą do piwnicy i kolejnego budynku gospodarczego, skąd ukradli m.in. silnik i piekarnik elektryczny. Złodzieje nie pogardzili nawet kaloszami.  
 
Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Podejrzani usłyszeli zarzuty. Decyzją prokuratury zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. Sprawa ma charakter rozwojowy.


KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dante
dnia 07.05.2012, 03:19 · Zgłoś
dobrze chlopaki zrobili tym [...]m sadkowiakom z tego co wiem to maja wies spalic i okrasc niewiem czy wiecie ale oni pracuja dla policjantow z jasla i tarnowca ktorzy sa paserami i oni zlecaja im robote a pozniej jada oszacowac straty porobic zdjecia stwierdzic czy kradziez byla z wlamaniem czy nie a wieczorem wspolnie napic sie [...] i ustalic nastepne wlamanie ludzie z tej [...] jak myslicie logicznie to kapli byscie sie ze policja na waszym paliwie jezdzi i dobrze sie tez sprzedaje za pol ceny znam ta sprawe dobrze bo w ten sposob sie dorobilem i odszedlem w spokoju na emeryture pozdrawiam was chlopaki tak dalej
Odpowiedz
0
@ loll
dnia 27.06.2010, 06:36 · Zgłoś
Osobiście nie żal mi "człowieka" który nie uczy się, nie pracuje, nie płaci na swoje własne dziecko, dopuszcza się podpalenia sąsiada a kilku innych sąsiadów okrada. A Ty "kiki"chcesz to mu pomagaj może nawet Cie nie okradnie, nie podpali twojego dobytku, a jeśli masz córkę lub jesteś kobieta to i dzidziusia machnie. Masz racje sad jest od sprawiedliwości ale może ktoś nie wytrzymał widząc jak pomimo tylu "występków" dalej chodzi i cieszy się wolnością, a może ktoś miał już dosyć wstydu i wytykania palcami.
Odpowiedz
0
@ kiki
dnia 25.06.2010, 09:16 · Zgłoś
a wiecie ze w Sądkowej są [...] tak pobic czlowieka to wstyd jest sąd od sadzenia !Żal mi tych co go pobili wyśmiewać się tylko umiecie zastanówcie się trochę a może wystarczy mu pomóc a ładnie tak ich nazwiska pisać a sami się nie przedstawicie cwaniaki
Odpowiedz
0
@ sądkowa
dnia 16.06.2010, 09:04 · Zgłoś
wstyd że nawet sie uchciwili na kalosze
Odpowiedz
0
@ aaaaa
dnia 13.06.2010, 17:34 · Zgłoś
Bezcenne mieć tyle lat i być takim [...],a jaki przystojny, ludzie wejdźcie na NK i się przekonajcie, normalnie ósmy cud świata, łeeeeeeeeeeeee
Odpowiedz
0
@ ten teges xd
dnia 13.06.2010, 17:12 · Zgłoś
ludzie by sie zastanowili co robia a nie...
Odpowiedz
0
@ CSI-Sądkowa
dnia 13.06.2010, 14:28 · Zgłoś
Tutaj: CSI Kryminalne zagadki Sądkowa:D

Hahaha Biedny Tusek Tusiek żebyy chłopok ażż tak zdesperowany Kradł Kaloszee... <haha>
noo nie ma się co z niego smiać jest nadczym zapłakać :)
haha ale i tak wszyscy wiedza kim jest tak zwany Tusek Tusiek Prawda Mateuszku?
Po co się ukrywać skoro możesz stać się sławny!:D ---> strażak podpalacz !:D
śmich na sali Puste Krzesła !! `^ ;dd
Pzd..:P
Odpowiedz
0
@ CSI-Sądkowa
dnia 13.06.2010, 14:23 · Zgłoś
Tutaj CSI Sądkowa-"Kryminalne Zagadki Sądkowa "

Tusek Tusiek--Normlanie strach sie bać [...]!:D
Mhmmm Ciekawee kto to?:D haha no pzrezciez Wiadomo Kto Pan M.B. =) żol [...] ścisko jak sie już nawet za kalosze chopok bierze:)
Pewnie Bidee Klepie w chołpie:)
^^ śmich na sali `` xD
Odpowiedz
-1
@ Tarnowiec
dnia 12.06.2010, 19:08 · Zgłoś
Do luck. Jak juz piszesz nazwiskami to łaskawie sie sam przedstaw wszystkim. A nie pseudonimem sie podpisuj. Chyba sie nie boisz [...]:-P. Jesli zawinił jeden z drugim to niech ich poradzą. Ale ty sie w wymiar sprawiedliwości nie baw bo ławnikiem ani prokuratorem nie jestes! I chwała Bogu.
Odpowiedz
0
@ niuń
dnia 12.06.2010, 13:28 · Zgłoś
nie ma jak ukrasc kalosze haha :D
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 12.06.2010, 09:46 · Zgłoś
do luck a skąd ty możesz wiedzieć czy ma rodzine w prokuraturze. śmiech na sali. pierwsze się dowiedz czy ma a potem pisz głupoty na ten temat!!!!!! i to w internecie. dziękuje!!!
Odpowiedz
0
@ Sądkowianka
dnia 12.06.2010, 09:38 · Zgłoś
Powiem tak - młodszy to [...] on by sam czegoś takiego nie wymyślił- to było przywództwo i wpływy starszego co się go ludzie boją żeby czasami co nie zrobił- a żeby było śmieszniej - już obaj są na wolności- prokuraturo -wiwat inteligencjo
Odpowiedz
0
@ tusek tusiek
dnia 12.06.2010, 00:19 · Zgłoś
przestancie pisac takie [...] rzeczy o mnie bo przyjde i was [...] albo kalosze ukradne!
Odpowiedz
0
@ luck
dnia 12.06.2010, 00:16 · Zgłoś
mam pytanie do POLICJI PROKURATURY I do wszystkich ktorzy to czytaja :
czy Pan tusek-tusiek( Mateusz B.) musi kogoś [...] zęby zostać ukarany kradzieże podpalenia to jeszcze za mało znowu mała szkodliwość czynu??? A dziwili się linczowi we Włodowie jeśli służby powołane by ścigać i karać takich tusków maja to w nosie lub są bezradne to ja się już niczemu nie dziwie.
Odpowiedz
0
@ brrrrrr
dnia 11.06.2010, 20:08 · Zgłoś
Pan tusek-tusiek hmmmm. No tak pseudonim taki sam jak i jego właściciel.Co i komu jeszcze zwiniesz? Nie może byś co podpalił??? Przecież to cię kręci, nie??? A ty jesteś przecież kozak.....
Odpowiedz
0
@ znajoma
dnia 11.06.2010, 13:53 · Zgłoś
sznur na [...] i do lasu z takimi [...].
upier...obie ręce przy samej [...]
Odpowiedz
0
@ SĄDKOWA
dnia 11.06.2010, 13:42 · Zgłoś
im to powinni nogi z [...] powyrywac.niech sie wreszcie roboty chwycą.wtedy może będą wiedzieć ile kosztuje praca a nie tylko złodziejka i jeszcze raz zlodziejka!!!
a ten młodszy to nawet własną żonę i córkę okradł.
nie mają w sobie za grosz dumy ani ambicji!!!
Odpowiedz
0
@ luck
dnia 11.06.2010, 11:15 · Zgłoś
do tusek tusek: mam nadzieje ze zostało Ci tylko i wyłącznie zdjęcie i to tyle masz wspólnego ze strażą pożarną bo strażak podpalacz to cud natury i bezkarny do tego, no cóż rodzina najważniejsze szczególnie ta która jest ławnikiem sadowym i ma znajomości w prokuraturze -prawda??
Odpowiedz
0
@ inna
dnia 11.06.2010, 09:05 · Zgłoś
Nie trzeba być jasnowidzem ,żeby przewidzieć zakończenie tej sprawy - umorzona - jak i wszystkie poprzednie , których sprawcami byli ci co teraz. A oni chodzą sobie jakby nigdy nic i śmieją się mieszkańcom w twarz.Porażka :(
Odpowiedz
0
@ lolita
dnia 11.06.2010, 08:49 · Zgłoś
no i taki ma wszystko i wszystkich w [...] poje wyśpi za darmo jeszcze żeby mu w gardle nie zaschło to mu dali pić na przesłuchaniu
TO JEST NASZA SPRAWIEDLIWA POLSKA!
Odpowiedz
0
@ domi
dnia 11.06.2010, 07:48 · Zgłoś
Jak można tak kraść to pzecierz są rzeczy innych ludzi.Skąd tacy ludzie biorą się na świecie wogóle?
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 11.06.2010, 02:08 · Zgłoś
Znam jednego z tej miejscowości ale przypuszczam że on kalosze ma to chyba nie on :) ale jak się nie ma co sie lubi to sie kradnie co popadnie!
Odpowiedz
-1
@ tusek tusiek
dnia 10.06.2010, 23:17 · Zgłoś
zapraszam na NK na mój profil :) mam nawet zdjęcie w mundurze strażaka! :)
Odpowiedz
0
@ no i co z tego
dnia 10.06.2010, 23:02 · Zgłoś
też mi wiadomość, od tego są.
Odpowiedz
0
@ sprawiedliwy
dnia 10.06.2010, 22:39 · Zgłoś
do [...] nie powinni ich dawać bo my musimy darmozjaduw utrzymywać, kruminal to dla nich nagroda, kamieniołom suchy chleb i kawa, i dobre manto, niech zarabiajom na utrzymanie [...] i klawiszy, a nie wczasy i tv, zarcie doktorek i lezenie, i prawa czlowieka, i tyle ma mieć cela, bo zaciasno zle, powinno być ich tyle zeby na stojacy spali i sie niewywrucili, jak kara to kara, i takie [...] niepowinni miec zadnych praw,
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 10.06.2010, 22:16 · Zgłoś
Przecież to wszystko z fotografii nadaje się na śmietnik i złomowisko [...]ostwo jak się patrzy ja bym ich raczej osądził jako kleptomanów.
Odpowiedz
0
@ zdziwko
dnia 10.06.2010, 21:43 · Zgłoś
widzę że teraz przestępcom podczas przesłuchania nawet kawusię się serwuje a do [...] też go zabierzecie przed odsiadką?
Odpowiedz
0
@ Warzyce
dnia 10.06.2010, 21:32 · Zgłoś
Brawo policjanci oby tak dalej:)
Odpowiedz
0
@ (L)egia
dnia 10.06.2010, 21:23 · Zgłoś
Ci panowie służą diabłu więc dlaczego uchodzi im to płazem? Ludzie mam nadzieję,że dla waszego dobra sąd was skaże może w więzieniu coś zrozumiecie.
Odpowiedz
0
@ bis
dnia 10.06.2010, 21:06 · Zgłoś
brawo dla policji z Tarnowca!!!
Odpowiedz
1
@ beta
dnia 10.06.2010, 20:43 · Zgłoś
Przecież to słynny strażak z Sądkowej, który z racji wykonywanego zawodu nawet sąsiada podpali, trzech innych okradnie a przy tym bawi się świetnie w ciuciubabkę z wymiarem sprawiedliwości. Prawdziwy skarb!!! [...]!!!
Odpowiedz
0
@ Powodzianka
dnia 10.06.2010, 19:42 · Zgłoś
10 lat i bardzo dobrze, wcale mi ich nie szkoda :)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 10.06.2010, 18:50 · Zgłoś
Ekipa ta kradnie wiele lat i co z tego jak zaraz ich wypuszczają i dalej robią to samo .Są już zapewne w domu i już planują następny skok !!!
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 10.06.2010, 17:40 · Zgłoś
i łapska poucinać! wywiesić jego zdjęcie na tablicach ogłoszeń w całej gminie i podpisać złodziej!!!

robić się nie chce tylko kraść [...] skończone
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 10.06.2010, 17:10 · Zgłoś
Ci panowie na swoim koncie nie mają co najmniej kilka ale kilkadziesiąt takich i nie tylko takich przestępstw, i jak dotąd są nietykalni.
Może w końcu znajdzie się ktoś co ich uświadomi że ich działalność jest jak najbardziej nielegalna...
Odpowiedz
0
@ ga
dnia 10.06.2010, 16:32 · Zgłoś
moze to nie jakas wielka rzecz , ale dobrze ze ich zlapali , przynajmniej inny amatorzy cudzej wlasnosci widza ze sie nie oplaca bo zostana zlapani
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 10.06.2010, 15:53 · Zgłoś
No Jestem pod wrażeniem,ale maksymalną karą jaką dostaną to wyrok w zawieszeniu i karę grzywny
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 10.06.2010, 15:29 · Zgłoś
[...] :D:D:D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 10.06.2010, 14:50 · Zgłoś
kupił bym ta kosiareczke zyłkowa jak była by po dobrej cenie ; d
Odpowiedz
0
@ pseudo
dnia 10.06.2010, 14:30 · Zgłoś
No to się chłopaki obłowili
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 10.06.2010, 14:20 · Zgłoś
a może to Ci sami, którzy podpalili we Wrocance budynek, żeby ukraść paliwo z remizy strażackiej
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.