Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zlot Hondziarzy

61
Klub Honda „Podkarpacie” zaprasza na II Jasielski Zlot Hondy. Impreza odbędzie się w niedzielę, 27 września przy ul. Szkolnej, na boisku pomiędzy „Chemikiem” a „Budowlanką”. W Zlocie będą uczestniczyć miłośnicy japończyka z Podkarpacia i Małopolski. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, m.in. prezentację samochodów (modeli zabytkowych i nowych), przejazd przez miasto oraz wspólne grillowanie.



- Robimy to, żeby łączyć pokolenia, ale też pokazać się ludziom w naszym mieście. Chcemy im uświadomić, że jazda samochodem to nie tylko jazda po mieście z piskiem opon, ale także dbanie o samochód, jego mechanika i użytkowanie, tuning, zainteresowanie historią marki Honda. To nasze hobby, zajęcie po pracy – zachęca do udziału w Zlocie Damian Faryj, organizator.





Po raz pierwszy Zlot został zorganizowany na płycie jasielskiego Rynku 1 czerwca ubiegłego roku. Wówczas przybyło120 właścicieli Hondy, jak zapewnia Faryj, auta sportowego i taniego i z dobrymi osiągami silników. W tym roku jednak ze względu na porę roku „Hondziarzy” będzie nieco mniej. Nie odbije się to jednak na jakości imprezy.
Organizatorzy serdecznie zapraszają. Start: 27 września, godz. 14.00.

(omega)

Reklama

Komentarze: 61

Dodaj komentarz Widok:
0
@ escorciara
dnia 03.10.2009, 21:45 · Zgłoś
Gratuluję zoorganizowania zlotu, świetna sprawa... duze wrazenie robiła jazda w korowodzie przez miasto :)az mi sie przypomniał mój zlot escorta...
Odpowiedz
0
@ real-fan-of-tunning
dnia 03.10.2009, 15:52 · Zgłoś
lipa, brak konkretnych przeróbek...hehe zlot to wszystko bo imprezki tuningowej z tego nie zrobi...z czym do ludzi.yyy
Odpowiedz
0
@ ALFA
dnia 01.10.2009, 11:56 · Zgłoś
Zlot fajny ale chciałbym kiedyś uczestniczyc w zlocie alfy romeo:)
Odpowiedz
0
@ mag
dnia 29.09.2009, 01:15 · Zgłoś
szczeze smiac z pewnych komentazy a dla wiadomozsci niektórych ... utrzymanie zabytka 20 letniego a takiego mam to jest sztuka sama przy nim robie i jestem z niego dumna ( a nie chwale sie pieniedzmi moich rodzicaw jak chcieli by niektuzy zeby bylo)... pozatym nie slyszalam jeszcze zeby ktos organizowal drift dla przednio napendowych samochodów . A tak sczeze to wydaje mi sie ze ci do tu pisza [...] nigdy honda nie jeczali i nawet nie wiedza jaki to jets fajny samochód, ciekawe co tych ludzi sklania do pisania takich pieról... nuda , glupota a moze poprosty zazdrosc :-) pozdrowki dlaorganizatorów , dzieki za fajne spotkanie
Odpowiedz
0
@ Audi
dnia 28.09.2009, 18:55 · Zgłoś
zorganizujcie zlot Audi:!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ gzyp
dnia 28.09.2009, 11:27 · Zgłoś
hehe audi pewnie z instalacja lpg lejace olejem.rodzice wam dali pieniarzki na [...] z rajhu,hehe nie jestescie w stanie dorownac wiekszosci hond i dlatego besztacie na forum ich posiadaczy.moze sie kiedys scigniemy ale nie na prostej-kozaczki!!!
Odpowiedz
0
@ Grzesii
dnia 27.09.2009, 20:14 · Zgłoś
A ja musze zorganizowac zlot motorowerow i zlot jawy ;p
Odpowiedz
0
@ kamilos408
dnia 27.09.2009, 17:29 · Zgłoś
Wie ktos moze do której bedzie ten zlot czy jak to nazwac... ?
Odpowiedz
0
@ Kuki
dnia 27.09.2009, 12:31 · Zgłoś
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA ZLOT BEZ WZGLEDU NA TO JAKA MARKA SAMOCHODU SIE PORUSZA NA CODZIEN. CHLOPAKI SIE STARAJA I DOCENIAM TO, NASTEPNYM RAZEM POSTARAMY SIE WSPOLNYMI SILAMI ZORGANIZOWAC JESZCZE WIEKSZA IMPREZE. JA POSTARAM SIE ZAWITAC I ZAPREZENTOWAC SWOJ PROJEKT A TAKZE SAMOCHODY "DOPIESZCZONE" W NASZEJ FIRMIE :D. DO ZOBACZENIA
Odpowiedz
0
@ Mitsumaniak
dnia 27.09.2009, 12:26 · Zgłoś
hondy są dla szpanerów, nie ma to jak czteronapędówka EVO IX
Odpowiedz
0
@ Kuki
dnia 26.09.2009, 18:48 · Zgłoś
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA ZLOT BEZ WZGLEDU NA TO JAKA MARKA SAMOCHODU SIE PORUSZA NA CODZIEN. CHLOPAKI SIE STARAJA I DOCENIAM TO, NASTEPNYM RAZEM POSTARAMY SIE WSPOLNYMI SILAMI ZORGANIZOWAC JESZCZE WIEKSZA IMPREZE. JA POSTARAM SIE ZAWITAC I ZAPREZENTOWAC SWOJ PROJEKT A TAKZE SAMOCHODY "DOPIESZCZONE" W NASZEJ FIRMIE :D. DO ZOBACZENIA
Odpowiedz
0
@ szaman1720
dnia 26.09.2009, 16:09 · Zgłoś
szkoda ze niemozemy uczestniczyc w takiej imprezie gratulacje za pomysl pozdrowienia z bawari!!! ogien!:)
Odpowiedz
0
@ szaman
dnia 26.09.2009, 16:04 · Zgłoś
pozdrowienia z bawarii szkoda ze nie mozemy byc razem z wami na zlocie pozdrowienia ogien!!!!!
Odpowiedz
0
@ em
dnia 26.09.2009, 13:11 · Zgłoś
Chawran
w Golfie to sie chodzi a nie jeżdzi :D
Odpowiedz
0
@ Pietia
dnia 25.09.2009, 23:30 · Zgłoś
Oj widze że sie szykuje konkretna impra, kurde nie dam rady sie pojawic, taka praca, Drake111 robisz super robote -tak trzymaj , pozdro, udanego spocika życze :)
Odpowiedz
0
@ Drake111
dnia 25.09.2009, 22:10 · Zgłoś
Dzisiaj juz wiem ze zaprezentuje sie szanowany w Europie od samego poczatku w klubie Honda Podkarpacie - "Kuki" ze swoja "cwiartkowa rajdowka"
Odpowiedz
0
@ Kuki
dnia 25.09.2009, 21:49 · Zgłoś
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA ZLOT BEZ WZGLEDU NA TO JAKA MARKA SAMOCHODU SIE PORUSZA NA CODZIEN. CHLOPAKI SIE STARAJA I DOCENIAM TO, NASTEPNYM RAZEM POSTARAMY SIE WSPOLNYMI SILAMI ZORGANIZOWAC JESZCZE WIEKSZA IMPREZE. JA POSTARAM SIE ZAWITAC I ZAPREZENTOWAC SWOJ PROJEKT A TAKZE SAMOCHODY "DOPIESZCZONE" W NASZEJ FIRMIE :D. DO ZOBACZENIA
Odpowiedz
0
@ Tomek
dnia 24.09.2009, 18:00 · Zgłoś
bardzo fajna impreza. polecam!!!
Odpowiedz
0
@ ......
dnia 24.09.2009, 16:24 · Zgłoś
a zlotu renówek nie bedzie gdzie????
Odpowiedz
0
@ Hołek 192
dnia 23.09.2009, 19:58 · Zgłoś
Jak czytam te wasze komenty to nie wiem czy sie smiac czy plakac.Co nie ktorzy krytykuja honde inni audi inni vw. Tak sie sklada ze mialem honde civic coupe, audi a4, a teraz jest vw passat i wcale nie jest salonowy bo ma 21 lat ale wcale sie go nie wstydze i uwazam ze jesli auto jest zadbane to nie ma powodow zeby mowic ze odrazu zlom. wszystkie te marki maja cos w sobie wiem to z doswiadczenia. A jesli chodzi o organizacje to odrazu Warszawy nie zbudowali z roku na rok bedzie lepiej i wiecej od czegos trzeba zaczac. wiec najpierw sami zorganizujcie cos a potem sie wypowiadajcie. Najprosciej jst wziasc autko od tatusia ktory jeszcze da na paliwko i wtedy szpanowac .Kup sobie cwaniaczku za swoje pieniadze auto a potem jeszcze oplac go i utrzymaj .wtedy sie dowiesz ile to kosztuje i ciekawe czy bedzie z rocznika 2008. pozdro [...].
Odpowiedz
0
@ hondik
dnia 23.09.2009, 19:25 · Zgłoś
żalosne,,,tyry,tyry co to za slownictwo,to Ciebie czekoladko na zlom trzeba wyslac bo slownictwo sie sypie i to bardzo
Odpowiedz
0
@ czekoladka
dnia 23.09.2009, 13:50 · Zgłoś
tyry tyry tyry tyry hahah organizator ma fiu fiu w glowce ->chyba za duzo sie nawdychal gazow swojego rupiecia
WIEC panie organizatorze PRZYPOMINAM->miasto JASLO juz ma zlomowisko gdzie ma pan mozliwosc odstawic swoja BRYKE (niech sie pan nie martwi! za dramo!!) a co do zlotow ->prosze to zostawic wielbiciela ktorzy faktycznie maja auta warte pokazu!
Odpowiedz
0
@ Bamse
dnia 23.09.2009, 10:02 · Zgłoś
Krzysiu, w "tych szrotach" w wiekszości przypadków, zakładane są dedykowane tłumiki, nikt nie "dziurawi" tłumików, mase naszych samochodów nawet tych ponad 12 letnich nieraz jest w lepszym stanie od niejednego innego z 2002... roku, i uwież, że bardzo duża ilość osób do samochodu za powiedzmy srednie 10 koła inwestuje o wiele więcej, ;) pozatym do samochodów innych marek nie mamy absolutnie nic, porpostu my bardziej lubimy Hondy :P
Odpowiedz
0
@ Max_Damage
dnia 23.09.2009, 09:25 · Zgłoś
wrzućcie na luz Panowie... info poszło, czyta te posty całe Podkarpacie, pół Małopolski i Lubelskiego a tu taki [...]...
razem z Drake111 zapraszam wszystkich na Zlot(właścicieli i pasjonatów innych marek również), pooglądać samochody, nawet jeżeli nie są nowe i nie wszystkie są DemoCar'ami to na pewno będzie co oglądać i o czym rozmawiać!!
pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ Drake111
dnia 22.09.2009, 23:09 · Zgłoś
Tak Krzysiu nawet z jednym chadzam;)...na Imie ma jak Ty... takze buziaczki od niego w Twa strone;)
Odpowiedz
0
@ hondik
dnia 22.09.2009, 21:16 · Zgłoś
zazdrosc przemawia przez tych co krytykuja nic wiecej,.pokaz co Ty potrafisz a potem oceniaj drugich.Do przedszkola bo brak wychowania.I kto tu pisze ,sami faceci wypowiedzi jak u dzieci. hahaha
Odpowiedz
0
@ krzysiek
dnia 21.09.2009, 22:54 · Zgłoś
nikt nie pieje, tylko teraz Panowie pokażcie kulturę i nie dziurawcie wydechów w tych szrotach tylko( bo szczera prawda jest taka ze srednia wieku tych aut to bedzie pewnie z 12lat)Osobiscie mysle ze to fajna sprawa tylko nie "szalejcie" po miescie i nie stwarzajcie zagrożenia.słyszałem ze organizator [...]:hhahaaa
Odpowiedz
0
@ do zlotar
dnia 21.09.2009, 13:13 · Zgłoś
Jeśli uważasz, że auta produkowane przez Audi sa trupami, to raczej ty nie masz pojecia o motoryzacji.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 21.09.2009, 10:06 · Zgłoś
co a ograniczeni ludzie... jak masz nick VW to już tylko tym jeździsz?? a jak Cie widzę jadąc do pracy wysiadającego z Autobusu z takim kapturem na głowie żeby nie było widać twarzy to siedzisz cicho...
zresztą większość VW jeżdżących po mieście to golfy II z super tjuninkiem ... a tu piszecie że Honda to złomy... hahaha
Odpowiedz
1
@ hahah
dnia 21.09.2009, 10:01 · Zgłoś
śmieszą mnie wasze komentarze...
zlot będzie dla ludzi z pasją... myślisz że jak jeździsz Mesiem tatusia to błyszczysz?? wyrwiesz jakaś gorącą 16stke i tylo - bo nawet żarówki w nim sam nie zmienisz bo nie umiesz...
przyjdź na zlot i poznaj ludzi którzy sami potrafią wymienić silnik w swoim samochodzie, poznaj auta które maja 22 lata i nadal jeżdżą bo ktoś się nimi opiekuje...
ograniczeni jesteście i tyle...
jeszcze nie widziałem zlotu VAG,ów w jaśle żeby była większa frekwencja niż w tamtym roku na dzień dziecka na rynku...gdzie nie było żadnych reklam a przyjechało ponad 100 Hond...

chcesz żeby w jaśle była impreza driftingowa? jak problem, znajdź tor, pozwolenia, załatw media, policje, ochronę, pomoc medyczna,sponsorów - pewnie już Ci przeszło... a to dopiero początek wyliczanki...
czym jeździcie dzieci? że śmiejecie się z "starych trupów" bo jakoś na miesicie to was nie widzę wieczorami żeby młodzi jeździli w autach powyżej 2007roku i jeszcze z jakiejś godnej marki...
jak tata ma Seata to byś się dał [...] za Seata..i żadnej innej marki nie znasz... przyjdź na Zlot i pooglądaj.. komentował będziesz później. PEACE
Odpowiedz
0
@ Kris
dnia 21.09.2009, 08:45 · Zgłoś
50% osób tu piszących widzę że pieje zazdrością do tych którzy potrafią coś zorganizować i mają jakąś pasję..

Honda to 10-letni [...] ? Niestety nie każdego stać na nowe Audi RS4... - ale pewnie każdy kto napisał taki komentarz nie ma jeszcze prawa jazdy a co dopiero własnego samochodu.

Jak dla mnie ten zlot to super sprawa. Dobrze że jest bardziej nagłośniony niż w tamtym roku.

Zloty VW też już odbywały się w Jaśle, niestety nie byłe na tyle dobrze nagłośnione żeby ktoś o tym wiedział. A też mamy w Jaśle rodzynka VW Golf V R32 :)

Pozdro. - Ja się tam pojawię napewno :)
Odpowiedz
0
@ śmich
dnia 20.09.2009, 21:37 · Zgłoś
To są jaja, stare rupiecie za 6 tys się zjadą i dresiarski szpan bedzie nic wiecej,pe..ły, żele i tyle dędzie
Odpowiedz
0
@ czarna
dnia 20.09.2009, 21:14 · Zgłoś
NIE ROZUMIE TU INNYCH NIBY WAM SIĘ NIE PODOBA A I TAK TAM BĘDZIECIE KAŻDY MA PRAWO DO ZDANIA ALE KRYTYKA PRZYCHODZI ŁATWO MOIM ZDANIEM TO FAJNY POMYSŁ ŻEBY PODZIELIĆ SIĘ SWOJA PASJA I ZDOLNOŚCIAMI . AUTA PO TUNINGU MAJA ZABÓJCZY WYGLĄD WYSTARCZY POPATRZEĆ PRZED I PO . BARDZO FAJNY POMYSŁ ORGANIZATORA GRATULACJE
CZARNA
Odpowiedz
0
@ VW
dnia 20.09.2009, 20:36 · Zgłoś
Zlot Fanów VAG-a był w tym roku i w poprzednim, tylko ciekawe dlaczego nie był tak rozreklamowany jak tego badziewia??
Odpowiedz
0
@ Speedoo
dnia 20.09.2009, 19:29 · Zgłoś
Juz nieraz byl zlot VW w Jaśle i była dobra frekfencja bez jakis reklam na jaslo4u
Odpowiedz
0
@ hhhhonda
dnia 20.09.2009, 19:20 · Zgłoś
zabytki na szrot a nie na zloty... Na złomie maja wieksza wartość niż na giełdzie bo ciężkie od szpachli... <lol>
Odpowiedz
0
@ do chawran...
dnia 20.09.2009, 18:25 · Zgłoś
Jak to nie ma zlotu VW w Jaśle??? Ja już byłem na 2 spotach na parkingu przy farze w ostatnich 4 miesiącach :D Nie wiesz, to się nie wypowiadaj :P
Odpowiedz
0
@ zlotar
dnia 20.09.2009, 16:24 · Zgłoś
Niektórzy widze to nie mają pojecia co pisza tam ktos pisze że audi i nic wiecej a moim zdaniem to są dopiero [...] a cała reszta to poprzyjezdzala z zagranicy pokupili Volkswagen-y i BMW i próbują zaszpanować schowajcie się bo do hondy tymi rupieciami to wam jeszcze dużo brakuje. A narazie mozecie pooglądać nasze hondy i pomarzyć. Napewno sie tam zjawie:)
Odpowiedz
0
@ podkarpaciarz
dnia 20.09.2009, 16:23 · Zgłoś
ale działajcie przynajmniej cos sie dzieje ale niech organizuja profefsjonalisci to, Pozdrawiam KUKIego.
Odpowiedz
0
@ podkarpaciarz
dnia 20.09.2009, 16:20 · Zgłoś
wasze hondy to babcie stare, macie silniki 1,6 i 2,0 z preludki i 160 koni pod machą to nie wszystko... jakieś osiągi proszę np: KUKI najlepszy samochód najlepszy człowiek i najlepszy osiąg jak narazie wraz z doskonałym pojazdem :) to jest koleś wie co to honda, od dziecka sie tym zajmuje a nie wy laiki od roku macie swoje "babunie", posiedźcie w tym przez kilkanascie lat to wtedy bedziecie miec jakies pojecie. KUKI GÓRĄ i zycze nowych osiągów wiadomo lepszych osiągów, pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ Kris
dnia 20.09.2009, 15:35 · Zgłoś
Pięknie !
Mi się to jak najbardziej podoba :)
Odpowiedz
0
@ CZARNA
dnia 20.09.2009, 13:42 · Zgłoś
NIE ROZUMIE TU INNYCH NIBY WAM SIĘ NIE PODOBA A I TAK TAM BĘDZIECIE KAŻDY MA PRAWO DO ZDANIA ALE KRYTYKA PRZYCHODZI ŁATWO MOIM ZDANIEM TO FAJNY POMYSŁ ŻEBY PODZIELIĆ SIĘ SWOJA PASJA I ZDOLNOŚCIAMI . AUTA PO TUNINGU MAJA ZABÓJCZY WYGLĄD WYSTARCZY POPATRZEĆ PRZED I PO . BARDZO FAJNY POMYSŁ ORGANIZATORA GRATULACJE
Odpowiedz
0
@ bzzzzzyk18
dnia 20.09.2009, 10:02 · Zgłoś
a ja gratuluje pomysłu...i tego ze udało sie to zoorganizowac...niektórzy lubia hondy a inni audice...wiec panowie teraz kolej na was zoorganzujcie zlot audic wtedy inni beda was wysmiewac tak jak wy tych ktorym bynajmniej udało sie to zrobic...
Odpowiedz
0
@ on
dnia 19.09.2009, 20:55 · Zgłoś
stary to ty jestes...jesli ci sie nie podoba to nie musisz isc i patrzyc na samochody...mi sie podobaja i ide[...] i tak pewnie lepszego samochodu nie masz to siedz cicho:P nie wazne jaki rocznik tej hondy ale silniki za to maja bardzo dobre!!
Odpowiedz
0
@ michał
dnia 19.09.2009, 20:30 · Zgłoś
Smiech na sali...stare 10 letnie auta sprowadzone z niemiec, czy belgi.takie jaka w jasle to może zapewnic tylko [...]
Odpowiedz
0
@ samolot
dnia 19.09.2009, 20:13 · Zgłoś
peygotem jak samolotem a nie jakimis wynalazkami jak honda
Odpowiedz
0
@ jaslanka88
dnia 19.09.2009, 16:41 · Zgłoś
co niektore komentarze sa załosne .
Są ludzi ktozi maja swoja passe i lubia robic to co lubie i sprawia im to przyejmnosc ...
i bardzo dobrze ze cos sie dzieje w tym jasle ... brawo za pomysł ;))
Odpowiedz
0
@ Drake111
dnia 19.09.2009, 15:17 · Zgłoś
Kamilos408
Wypominasz innym by zorganizowali impreze.. zrob to sam...
Odpowiedz
0
@ kamilos408
dnia 19.09.2009, 13:09 · Zgłoś
do hehehheh co ty wiesz ...
mam tylko pytanie dlaczego w Jaśle nie mozna zorganizowac imrezy driftingowej ?? Poprostu masakra hondzinami przyjadą postoją na rynku i koniec do domu, zero emocji co innego drift ludzie zweźcie sie za siebie i zorganizujcie jakies spotkanie dla maniaków driftu. Byla by to prawdziwa reklama dla miasta ( Na Podkrapaciu bardzo malo takich imprez)
Odpowiedz
0
@ Rimmon
dnia 19.09.2009, 12:19 · Zgłoś
Jak nie rozumiesz że coś sie komuś podoba to sobie siedź w tym swoim audi i podniecaj sie nim w samotności bo nikt nie chce słuchać twoich retrospekcji
Odpowiedz
0
@ brawo
dnia 19.09.2009, 11:10 · Zgłoś
gratuluję pomysłu:) a jeszcze bardziej że dało się to zorganizować. Teraz ja czekam na zlot "mazdziarzy" oraz motorów jawa :)
Odpowiedz
0
@ fc
dnia 19.09.2009, 09:55 · Zgłoś
I TAK NAJLEPSZA HONDĘ W JASLE MA KUKI ! ! !
Odpowiedz
0
@ chawran
dnia 19.09.2009, 05:43 · Zgłoś
dobrze że nikt nie robi zlotów Volkswagen-a w jaśle bo nie byłoby gdzie tych aut pomieścić:P:D hehe
Odpowiedz
0
@ Korek
dnia 18.09.2009, 21:03 · Zgłoś
Zrobili przynajmniej to :D Są jakieś postępy !:D:D:D:D:D
Odpowiedz
1
@ maxz
dnia 18.09.2009, 20:55 · Zgłoś
ooo widać w komentarzach ciekawe wypowiedzi właścicieli maluchów, starych opli, skód itp. <lol2> ciekawe incjatywa, jakbym miał honde to też bym się zjawił :PP
Odpowiedz
0
@ werty
dnia 18.09.2009, 20:40 · Zgłoś
znowu komentarze ograniczonych ludzi
Odpowiedz
-1
@ hehehheh
dnia 18.09.2009, 18:45 · Zgłoś
Audi i nic wiecej/a nie honda śmiech 90 roczniki stare [...] które wydobywaja z siebie trujące dla środowiska gazy
Odpowiedz
0
@ dudus
dnia 18.09.2009, 16:43 · Zgłoś
brawo sąsiad ;d
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 18.09.2009, 16:35 · Zgłoś
Przyszedł ze szkoły i wielki szpaner
Odpowiedz
-1
@ ..
dnia 18.09.2009, 13:25 · Zgłoś
zlomy rocznik 1989..nie oslabiajcie sie..
Odpowiedz
0
@ gryszu
dnia 18.09.2009, 08:00 · Zgłoś
Brawa za pomysł. Młody [...] działa ;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.