Zlot Hondziarzy
61
Klub Honda „Podkarpacie” zaprasza na II Jasielski Zlot Hondy. Impreza odbędzie się w niedzielę, 27 września przy ul. Szkolnej, na boisku pomiędzy „Chemikiem” a „Budowlanką”. W Zlocie będą uczestniczyć miłośnicy japończyka z Podkarpacia i Małopolski. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, m.in. prezentację samochodów (modeli zabytkowych i nowych), przejazd przez miasto oraz wspólne grillowanie.

- Robimy to, żeby łączyć pokolenia, ale też pokazać się ludziom w naszym mieście. Chcemy im uświadomić, że jazda samochodem to nie tylko jazda po mieście z piskiem opon, ale także dbanie o samochód, jego mechanika i użytkowanie, tuning, zainteresowanie historią marki Honda. To nasze hobby, zajęcie po pracy – zachęca do udziału w Zlocie Damian Faryj, organizator.




Po raz pierwszy Zlot został zorganizowany na płycie jasielskiego Rynku 1 czerwca ubiegłego roku. Wówczas przybyło120 właścicieli Hondy, jak zapewnia Faryj, auta sportowego i taniego i z dobrymi osiągami silników. W tym roku jednak ze względu na porę roku „Hondziarzy” będzie nieco mniej. Nie odbije się to jednak na jakości imprezy.
Organizatorzy serdecznie zapraszają. Start: 27 września, godz. 14.00.
(omega)
- Robimy to, żeby łączyć pokolenia, ale też pokazać się ludziom w naszym mieście. Chcemy im uświadomić, że jazda samochodem to nie tylko jazda po mieście z piskiem opon, ale także dbanie o samochód, jego mechanika i użytkowanie, tuning, zainteresowanie historią marki Honda. To nasze hobby, zajęcie po pracy – zachęca do udziału w Zlocie Damian Faryj, organizator.
Po raz pierwszy Zlot został zorganizowany na płycie jasielskiego Rynku 1 czerwca ubiegłego roku. Wówczas przybyło120 właścicieli Hondy, jak zapewnia Faryj, auta sportowego i taniego i z dobrymi osiągami silników. W tym roku jednak ze względu na porę roku „Hondziarzy” będzie nieco mniej. Nie odbije się to jednak na jakości imprezy.
Organizatorzy serdecznie zapraszają. Start: 27 września, godz. 14.00.
(omega)
