Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmarł 24-latek w wyniku wypadku w Jareniówce

132

W sobotę o godzinie 23. 30 na drodze relacji Jareniówka-Jabłonica doszło do poważnego wypadku z udziałem trzech osób. Kierowca oraz pasażerowie trafili do jasielskiego szpitala.

W sobotę tuż przed północą w Jareniówce doszło do wypadku, w którym jeden z pasażerów 24-letni mieszkaniec gminy Jasło zmarł w szpitalu w wyniku poważnych obrażeń. Do zdarzenia doszło na łuku drogi. Kierujący mazdą 6 26-latek stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu uderzając w betonowy mostek. Następnie odbił się od niego i samochód zatrzymał się na środku drogi.

Trzech mężczyzn trafiło do szpitala w Jaśle. Kierowca oraz jeden z pasażerów zostali hospitalizowani. Drugi zaś zmarł. Policja pobrała od kierowcy krew do badań.

(Red)

Reklama

Komentarze: 131

Dodaj komentarz Widok:
1
@ szkodaaaaaaaaa
dnia 26.07.2013, 23:02 · Zgłoś
proponuje na kursie na prawko pokazywać zdięcia sekcji zwłok ofiar wypadków samochodowych może przyszły kierowca dwa razy się zastanowi zanim wsiądzie za kierownice po pijanemu.wtedy nie będzie wypadków gdybania,obrazliwych komentarzy bólu płaczu itp.Dobry Jezu a Nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.
Odpowiedz
0
@ drift
dnia 20.07.2013, 20:14 · Zgłoś
organizator pseudo rajdow jakos milczy ...
Odpowiedz
1
@ :(:(
dnia 19.07.2013, 17:01 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych :( Szkoda chłopaka jeszcze przed nim dużo dużo radości by miał :( no ale trudno się mówi!:(
Odpowiedz
1
@ .
dnia 18.07.2013, 09:09 · Zgłoś
Boże, Boże... Co się teraz z tymi młodymi dzieje? Kolejny wypadek.
Odpowiedz
2
@ kolega
dnia 18.07.2013, 01:21 · Zgłoś
kierowca na pewno znal droge...gdyby jechal z predkoscia odpowiednia do wszystkich warunkow jakie byly nadrodze, to raczej nic by sie nie stalo ale chyba byl pod wplywem alkocholu ...i reszta zalogi też !!

Szkoda Michala ktory tak naprawde nie kierowal samochodem, tylko byl jako pasazer !!!

Miał całe życie przed sobą!!!

Zostało sie tylko pomodlić za niego i by było coraz mniej takich bezmyślnych wypadków!!!
Odpowiedz
0
@ jaslo1910
dnia 18.07.2013, 00:52 · Zgłoś
a co w tym dziwnego wiec jak sie nazywal?
Odpowiedz
-4
@ jaslo1910
dnia 17.07.2013, 22:42 · Zgłoś
dowiem sie w koncu jak sie nazywal?! Michal jaki ?
Odpowiedz
0
@ niewazne
dnia 18.07.2013, 00:34 · Zgłoś
koles [...] a nie o nazwisko pytasz.
zalosny.
Odpowiedz
3
@ ola
dnia 17.07.2013, 21:39 · Zgłoś
zablokujcie te [...] komentarze, artukuł jest tylko dla informacji oi tyle, koniec, nie trzeba tego na forum publicznyum komentować...
Odpowiedz
2
@ Kaczusia
dnia 17.07.2013, 20:28 · Zgłoś
To straszne;( wyrazy wspolczucia:(
Odpowiedz
-9
@ asd
dnia 17.07.2013, 10:45 · Zgłoś
kierowca byl pod wpływem ;p
Odpowiedz
0
@ jjaa
dnia 17.07.2013, 21:41 · Zgłoś
do asd ...razem imprezowali to jaki miał być ??? tylko że zmarły imprezował od paru tygodni a kierowca wtedy pracował.
Odpowiedz
0
@ Spam
dnia 17.07.2013, 08:19 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ jaslo1910
dnia 17.07.2013, 03:30 · Zgłoś
jak sie nazywal chlopak ktory zginal?
Odpowiedz
6
@ XxX
dnia 16.07.2013, 21:50 · Zgłoś
łodynca powinni zablokowac ;DD
Odpowiedz
8
@ X
dnia 16.07.2013, 20:56 · Zgłoś
"Dobrzy ludzie umierają młodo, bo nie muszą udowadniać Bogu, że zasługują na niebo ...
Odpowiedz
5
@ Puszylka
dnia 16.07.2013, 19:23 · Zgłoś
Kondolencje dla rodziny [*] :(
Odpowiedz
0
@ cmon
dnia 16.07.2013, 15:17 · Zgłoś
Młodzi kierowcy = śmierć na drodze
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 15:54 · Zgłoś
masz plusa :p chociaż do końca to nie jest tak ...

łohohohohohho
Odpowiedz
-5
@ szczera
dnia 16.07.2013, 16:12 · Zgłoś
jak mlody ma troche rozumu to nie konczy sie to wypadkiem ani smoercia
Odpowiedz
7
@ szczera
dnia 16.07.2013, 14:53 · Zgłoś
tacy ludzie jak lodyniec to nie powinni miec ostepu do internetu.ludzie pierwotni byli bardziej rozwinieci jak on.
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 15:53 · Zgłoś
"ostepu" ?? nic mi to nie mówi :PP

łohohohohhoo
Odpowiedz
-1
@ Vontrupka
dnia 16.07.2013, 14:20 · Zgłoś
kto chce namiary na łodyńca? :) 100pln, zarobkiem dzielimy się po połowie ;d
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 15:53 · Zgłoś
dawaj ,też chce :P

tylko nie traf na babcię 78 lat ,bo ona winna niczemu nie jest

łohohohohhohohohhoo
Odpowiedz
10
@ szczera
dnia 16.07.2013, 12:27 · Zgłoś
modlmy sie o szybki przeszczep mózgu dla lodynca..
Odpowiedz
5
@ lol
dnia 16.07.2013, 13:13 · Zgłoś
martw się o siebie, da niego już za późno
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 15:52 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]

łohohohohho
Odpowiedz
5
@ Jaś
dnia 16.07.2013, 11:41 · Zgłoś
Nasze drogi weszły do Europy otrzymując zarazem ogromne, przepaśćiste rowy. Głębokość tych rowów niemal gwarantuje śmierć w kazdym przypadku wypadnięcia z drogi, nawet gdy sami niewinni chcemy tylko "uciec" z drogi by zapobiec zderzeniu. Bezmyślność projektantów tych rowów jest powalająca.
Odpowiedz
-2
@ lol
dnia 16.07.2013, 13:14 · Zgłoś
50km/h max, mówi Ci to coś inżynierze ?
Odpowiedz
6
@ dzoana
dnia 16.07.2013, 03:19 · Zgłoś
lodyniec rozwykly kozaczek mocny w buzi nie dowiemy sie ktoz stoi zz tym zal dziecka
Odpowiedz
3
@ dzoana
dnia 16.07.2013, 03:13 · Zgłoś
łodyniec [...]...lu podaj nr umowimy sie porozmawiamy czy faktycznie jestes taki madry w mo...rdce na zywoo;o z zycia wiem ze to tylko kozaczki pisza ...
podaj namiary to zobaczymy co beedzisz mowil
Odpowiedz
-10
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 09:00 · Zgłoś
prosisz o numer ? proszę bardzo = 997 . dzwoń o każdej porze dnia :Pp

łohohohhoho
Odpowiedz
15
@ niewazne
dnia 16.07.2013, 00:46 · Zgłoś
dlaczego redakcja jaslo4u pozwala na komentowanie takich artykulow jak ten?
potrzebne sa te [...] wypowiedzi?
artykuly sponsorowane (reklamy) nie mozna komentowac a tragedie ludzka mozna?

pozdrawiam
Odpowiedz
-7
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 08:56 · Zgłoś
pozdrawiam również:P

łohohohhoho
Odpowiedz
7
@ jjaa
dnia 16.07.2013, 00:10 · Zgłoś
Michał nie żyje a Sławek został z ciężarem do śmierci , ogromna tragedia dla tych rodzin , to byli dobrzy koledzy i nie ma tu winnego , winni są wszyscy trzech bo razem pili i razem jechali , żaden żadnego do niczego nie zmuszał . Stało się i został ogromny żal bo to fajne chłopaki i taką traumę nam zgotowali. Szkoda ich wszystkich ...
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 08:56 · Zgłoś
a kto kierował -ten co zginął ? na 3 [...] jednego mądrego nie było ?
Odpowiedz
14
@ [*]
dnia 15.07.2013, 23:44 · Zgłoś
tragedia na kierowcy tragedia dla samej rodziny zmarlego znajomego michała i jego rodziny. Nie wiem co bym zrobil na miejscu tego kierowcy czy bym wiecie... Ale jedno alkochol i auto to nic dobrego no nisetstey szkoda ze wlasnie... szkoda ze wyjechali raz ten jedyny zawiezdz kolege ;/ naszego dobrego... Wiadomo wszystkiego szkoda i rodziny zmarlego rodziny poszkodowanego i rodziny kierowcy a samego kierwowcy bo bedzie nosil to brzemie to ostatnich swych chwil. Powiem tyle mozna gdybac mozna byc madrym ale nie znosze takiego wypowiadania sie na forum w obliczu takiej tragedii. Na miejscu rodziny poszkodowanego niestety smiertelnie kolegi ś.p Michała pozwał bym portal do sądu i was samych za takie oszczerstwa. BYlisci tam? Widzieliscie to? po co takie snujecie tezy poki policja zbiera dowody i prokuratura??? Zeby fame slac w eter w nasze miasto jak zamkniete hermetyczny sloik?? Ogarnijcie sie bo to tragedia dla wszystkich. Pomyslcie co by bylo gdyby tak Z WAMI USIADŁA SMIERC DO AUTA Z WAMI???Pozdrowienia i zycze wiecej ooglady wy hejterzy na jaslo4u!
Odpowiedz
-16
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 08:54 · Zgłoś
ale się napinasz -po co ? myślisz że twój komentarz w czymś komuś pomoże ?

śmierć siadła do auta ? - co za brednie , za dużo czarnych mafiozów słuchasz ,to oni was tak ogłupiają ,wbijają wam w puste głowy durnoty nie stworzone a wy jak pelikany chłoniecie wszystko ...

szkoda ,bo czarnych już dawno nie powinno być w tym pięknym słowiańskim kraju :))

łohohohhoho
Odpowiedz
0
@ Masakra
dnia 17.07.2013, 21:00 · Zgłoś
Ty od tego znicza w nicku skąd się urwałeś?
A odnośnie [...] i prowadzenia pojazdów. Piłeś - nie jedź. Nie jedź z pijanym bo skończysz tak jak "bohater" artykułu. [...] kierowca przeżył a pasażer poszedł z tego świata.
Nie wiem na prawde co ludzie mają pod tymi kopułami. Ewolucja nam zrobiła prezent w postaci rozwiniętego mózgu, a niektórzy widzę pragną się zrównać znów z pierwotniakami.
Ciekawe to ilu pustych pał dotrze ten artykuł.
Odpowiedz
4
@ olllo
dnia 15.07.2013, 22:44 · Zgłoś
Michal nazawsze w naszej pamieci ...
Odpowiedz
3
@ hary
dnia 15.07.2013, 22:42 · Zgłoś
a co z najstarszym uczestnikiem tego tragicznego wypadku w konicu uniego była ta zakrapiana [...] cz on dokonica jest taki czysty cz on niepowinien zareagować i niepozwolić prowadzić pojazd temu kierowcy.
Odpowiedz
3
@ gość
dnia 15.07.2013, 23:30 · Zgłoś
może by zareagował gdyby był trzeżwy ale niestety myślał tylko o tym aby jeszcze dolać
Odpowiedz
-2
@ Vontrupka
dnia 15.07.2013, 21:54 · Zgłoś
łodyniec czekamy na Svena? ;d
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 08:51 · Zgłoś
z [...] ciężko jest się dogadać ,więc tylko wybrańcy rozumieją moje intencje

łohohohohhohoho
Odpowiedz
7
@ lasencja
dnia 15.07.2013, 21:44 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla rodziny [*]
Odpowiedz
8
@ do łodyńca
dnia 15.07.2013, 21:43 · Zgłoś
Widać, że nie masz z kim pogadać bo spamujesz, starsza w dzieciństwie kręciła cie w betoniarce na lewych obrotach[...]
Odpowiedz
-5
@ łodyniec
dnia 16.07.2013, 08:49 · Zgłoś
a ty cwaniaczku co robisz ?
Odpowiedz
5
@ UFO
dnia 15.07.2013, 21:16 · Zgłoś
Nie ma się co rozczulać nad [...] jadącymi ile fabryka dała, w kolejną sobotę będą kolejne [...].
Odpowiedz
3
@ :)
dnia 15.07.2013, 23:25 · Zgłoś
Obyś Ty nie był między nimi...
Odpowiedz
-1
@ gość
dnia 15.07.2013, 23:27 · Zgłoś
[...] !!!
Odpowiedz
2
@ nnnn
dnia 16.07.2013, 23:43 · Zgłoś
lepiej będzie jak juz odlecisz UFO -wcu
Odpowiedz
10
@ obserwator
dnia 15.07.2013, 20:26 · Zgłoś
łodyniec , nie szkoda Ci czasu na wypisywanie tych bzdur ? wiesz dobrze ze przez numer IP mozesz dostac zidentyfikowany i to Twoje łohohoho zabrzmi w innym sensie niż tutaj
Odpowiedz
-11
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 20:40 · Zgłoś
tym się martw :P nikogo imiennie nie obrażam więc ... passsssss:P

łohohohhohohho
Odpowiedz
12
@ lisiczka
dnia 15.07.2013, 19:52 · Zgłoś
Pogarda dla rodziny poszkodowanych i zmarlego-to sa ludzie lodyniec. Oni teraz bardzo cierpia. A twoje dowcipy sa nie na miejscu.
Odpowiedz
13
@ 123
dnia 15.07.2013, 19:41 · Zgłoś
rodzicom łodyńca składam wyrazy współczócia.CO ZA [...]
Odpowiedz
-18
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 19:45 · Zgłoś
przekaże w najbliższym czasie pozdrowienia i całusy hahahaha

łohohohohhohoho
Odpowiedz
8
@ lisiczka
dnia 15.07.2013, 19:40 · Zgłoś
Rozum nie chodzi w parze z krzepa . Nie o zasob stada tu chodzi. Rzecz cala w pogardzie do ludzi tragedi i smierci. Do lodynca i vontroby. Kim kolwiek jestescie jestescie zalosni...
Odpowiedz
-5
@ zk
dnia 15.07.2013, 19:32 · Zgłoś
umuwmy sie na festyn jaki lodyncu [...]nienty nie bedziesz lodyniec tylko polamaniec
Odpowiedz
-10
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 19:47 · Zgłoś
ciebie już chyba ktoś kopnął w czerep ...
Odpowiedz
5
@ tomek
dnia 16.07.2013, 08:17 · Zgłoś
straciłeś rezon wyraznie internetowy napinaczu :) nic się nie martw [...] nie rychliwa ale Sprawiedliwa-to takie polskie przysłowie lubi się sprawdzać
Odpowiedz
-18
@ Vontrupka
dnia 15.07.2013, 19:28 · Zgłoś
jeśli macie coś do łodyńca to macie coś do mnie :) on ma więcej kolegów niż wy włosów na głowie :)
Odpowiedz
12
@ qwerty
dnia 15.07.2013, 19:35 · Zgłoś
Kolegów partyzantów? Czyli jak przyjdzie co do czego do uciekną?
Odpowiedz
-10
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 19:42 · Zgłoś
widziałeś kiedyś uciekającego łodyńca ? nie wydaje mnie się :P

łohohohohhoo
Odpowiedz
9
@ mela
dnia 16.07.2013, 21:52 · Zgłoś
posluchaj wontrupka-lepiej by bylo zeby zamiast tak wielkiej liczby kolegòw jak twierdzisz,mial taka sama ilosc rozumu ten caly lodyniec.bo do tej pory pokazal jedynie swoja pustote i brak szacunku do wszystkich.nie wiem ile ten dzieciak ma lat,miejmy nadzieje ze kiedys zmadrzeje. a ty skoro go bronisz to moze jedynie oznaczac ze masz taki sam poziom inteligencji jak on.zal mi was i waszych rodzicòw ze niczego was nie nauczyli,napewno jestescie z patologicznych rodzin,bo normalni ludzie nie pisza takich farmazonòw jak wy. Glupota nigdy nie zablysniecie!
Odpowiedz
8
@ lisiczka
dnia 15.07.2013, 19:11 · Zgłoś
Do Lodyniec- kto tobie krzywde wyrzadzil???A dla rodziny wyrazy glebokiego wspoczucia.
Odpowiedz
-15
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 19:41 · Zgłoś
hmmm niech pomyślę ,jeszcze się taki nie urodził/a a dla czego pytasz ?
Odpowiedz
6
@ mmm
dnia 15.07.2013, 19:00 · Zgłoś
Misiek spoczywaj w pokoju wyrazy wspoczucia dla rodziny[*][*][*]
Odpowiedz
-25
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 19:03 · Zgłoś
a może w salonie albo łazience ?
Odpowiedz
-4
@ .......................
dnia 15.07.2013, 18:48 · Zgłoś
[*] [*] [*] [*] [*]
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 19:04 · Zgłoś
co to za zabawa w ślaczki hmm ?

(===)

bojka :P
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 15.07.2013, 18:45 · Zgłoś
{*} szkoda chłopaka .
Odpowiedz
-7
@ ksicdju
dnia 15.07.2013, 18:44 · Zgłoś
biedne chłopaki , jechali na imprezke do sepi , juz nie daleko mieli .:(
Odpowiedz
1
@ NANANAN
dnia 15.07.2013, 18:42 · Zgłoś
co ta rodzina musi przeżywać . Chłopak młody , silny a tu macie , całe życie było przed nim . Kierowce będą zawsze męczyły wyrzuty sumienia , a Michałowi " Grubemu " nikt życia nie wróci . Spoczywaj w spokoju . Wieczne odpoczywanie racz mu dać panie ...
Odpowiedz
0
@ tomek
dnia 16.07.2013, 08:12 · Zgłoś
twoja głupota i zajadłość zaczyna mnie fascynować myślę,że niejeden psychiatra ręce by załamał i włosy z głowy rwał nad twoim przypadkiem hajterze portalu jasło4u
Odpowiedz
0
@ Pararara
dnia 15.07.2013, 18:14 · Zgłoś
A 4u na banerach reklamuje się jako "pierwsze źródło informacji".. Kłamstwo w żywe oczy ;) Oby tak dalej to upadniecie ;)
Odpowiedz
-7
@ dzoana
dnia 15.07.2013, 17:24 · Zgłoś
do tomek.
nie gdybaj co by bylo..bo sie odwroci przeciwko tobie i to twoja matka tamtedy bedzie szla. moze i przez głupote ale czy po smierci trzeba wypominac. troche szacunku.
Odpowiedz
3
@ JA
dnia 15.07.2013, 16:57 · Zgłoś
to straszne, przerazajace, ale coz zawinił alkohol i lekkomyslosc kierowcy :( jak i pasazerow. Zmarly byl mlody, cale zycie bylo przed nim :( wyrazy wspolczucia dla rodziny i znajomych, spoczywaj w pokoju
Odpowiedz
14
@ Niespodzianek :D
dnia 15.07.2013, 16:41 · Zgłoś
Szkoda , ze w tak ciezkich chwilach dla rodziny zmarłego wypisujecie takie [...] rzeczy. Rozpacz. HORROR. ale pamietajcie , ze w zyciu wszystko sie odwraca... lepiej sie nie [...] , i najlepiej jak nie ma potrzeby , to nie komentowac glupio tytm bardziej,.
Odpowiedz
4
@ kratka
dnia 16.07.2013, 19:08 · Zgłoś
Wreszcie jakiś mądry komentarz
Odpowiedz
0
@ @@@@
dnia 15.07.2013, 15:11 · Zgłoś
kierowce zamknąć jednego [...] będzie mniej !!!
Odpowiedz
5
@ pp
dnia 15.07.2013, 14:17 · Zgłoś
droga jest nowa wiec jakie dziury?
Odpowiedz
4
@ lola
dnia 15.07.2013, 14:11 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla rodziny
Odpowiedz
-3
@ mayday
dnia 15.07.2013, 14:07 · Zgłoś
Inteligencja ...
Odpowiedz
-9
@ Rydz Śmigły
dnia 15.07.2013, 14:07 · Zgłoś
Zakazać betonowych mostków i wprowadzić jedynie słuszne 'unijne' gumowe mostki. Od radu będzie bezpieczniej!
Odpowiedz
-4
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 15:46 · Zgłoś
ogrodzenia też gumowe a i drzewa gumowe by pasowały :P

Ci co mają gumowe mózgi sami [...] na swoją prośbę ,tylko niech innych do aut nie zabierają :P
Odpowiedz
11
@ Gosia
dnia 15.07.2013, 13:48 · Zgłoś
szczere wyrazy współczucia dla rodziny spoczywaj w spokoju [*][*][*]
Odpowiedz
1
@ drivt
dnia 15.07.2013, 13:40 · Zgłoś
jak[...] n nie umie jezdzic to niech nie wsiada za kierownice...takich mi nie szkoda.
nauczka dla nastepnych którzy chcą poszalec.
Odpowiedz
1
@ Naturalna selekcja wciąz dziala
dnia 15.07.2013, 13:34 · Zgłoś
na cóż to przeznaczenie,każdego z nas ono znajdzie.
Odpowiedz
4
@ lol
dnia 15.07.2013, 17:20 · Zgłoś
przeznaczenie nie istnieje. istnieje tylko ludzka nierozsądność i głupota
Odpowiedz
-29
@ Kupie
dnia 15.07.2013, 13:21 · Zgłoś
Chętnie zakupił bym te aluski dość dobre są
Odpowiedz
-6
@ dzoana
dnia 15.07.2013, 12:41 · Zgłoś
wy glupie [...] y zamiast wypisywac wasze malo inteligentne tezy zamknijcie [...] bo jezeli to byl by ktos z waszego otoczenia napewno nie pisaalibyscie czegos takiego.
Grubyy [*]...R.I.P.
Odpowiedz
13
@ tomek
dnia 15.07.2013, 13:34 · Zgłoś
[...] [...]. Ok, rozumiem, to był Twój kolega, ale ciekawe jak byś pisała jakby np. Twoja matka szła akurat tamtędy i oberwała tym samochodem... Ludzie często giną przez swoją głupotę lub głupotę innych i tyle.
Odpowiedz
-3
@ emte
dnia 15.07.2013, 12:18 · Zgłoś
jakby nie mieli po 2 promile a byli by zapieci moze bylo by inaczej . gratulacje za rozsadek
Odpowiedz
-17
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 12:34 · Zgłoś
prędkość [...] czy mostek ? a może auto [...] hmmm ...
Odpowiedz
24
@ MIS
dnia 15.07.2013, 13:16 · Zgłoś
Zabila glupota i brawura .Szkoda chlopaka Byl mlody i cale zycie bylo przed nim To czasami za naszym przyzwoleniem wsiadaja po wypiciu [...] ,jak sie cos wydarzy to wtedy jest tyko wina kierowcy nie bronie [...] .Nie bylo zadnego trzezwego kolegi i zdrowo myslacego aby odebrac kluczyki kierowcy Bedzie zyl z sumieniem ze zabil kolege Wyrazy wspolczucia dla rodziny
Odpowiedz
13
@ twardy
dnia 15.07.2013, 19:55 · Zgłoś
nie prędkość zabija tylko nagła jej utrata ;)
Odpowiedz
-33
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 12:07 · Zgłoś
dobrze że nie w drzewo ,bo kolejne było by oskarżone i zabójstwo łohohohohhoho
Odpowiedz
10
@ bez komantarza
dnia 15.07.2013, 12:16 · Zgłoś
bez komentarza jesteś dla mnie marny [...]:/ zajmij się robotą to ci glupie teksty wyjda z głowy. i Daj innym spokój!
Odpowiedz
11
@ alfred
dnia 15.07.2013, 12:21 · Zgłoś
nic lodyniec tylko isc i cie szczelic w [...],,widze ze krytykowac [...]ie to ty umiesz
Odpowiedz
-24
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 12:33 · Zgłoś
dawaj alfred :p strzelaj może o tobie wtedy artykuł zrobią hihihi "zabity przez kopnięcie łodyńca"

łohohohohhohohoh
Odpowiedz
-10
@ Vontrupka
dnia 15.07.2013, 16:00 · Zgłoś
teraz "mostek" posadzą na 25 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci, w złym miejscu stał :(
Odpowiedz
26
@ paa
dnia 15.07.2013, 11:41 · Zgłoś
michał spoczywaj w pokoju...
Odpowiedz
-82
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 12:07 · Zgłoś
w czyim pokoju ?
Odpowiedz
12
@ Vontrupka
dnia 15.07.2013, 15:56 · Zgłoś
w Twoim łodyńcu, za wynajem weźmiesz :D
Odpowiedz
-25
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 18:57 · Zgłoś
pół wiadra [...] za dzień :P
Odpowiedz
-50
@ szybki
dnia 15.07.2013, 11:04 · Zgłoś
Ja jeżdżę szybko ale z Głowa kiedy mogę dać więcej na licznik to daje kiedy nie to jadę wolno jak widzę zakręty
Odpowiedz
15
@ ...
dnia 15.07.2013, 11:55 · Zgłoś
ale jestes inteligentny naprawdę... pozazdrościć takich uwag w tym czasie i tych okolicznościach :/
Odpowiedz
-15
@ sese
dnia 15.07.2013, 10:54 · Zgłoś
tak szybko ludzie ginął ;(
Odpowiedz
9
@ tomek
dnia 15.07.2013, 10:48 · Zgłoś
Była noc, krzywa droga + pewnie deszcz, bo od kilku dni ciągle pada, no ale oczywiście trzeba przyszpanować przed znajomymi prędkością.
Odpowiedz
-11
@ ...
dnia 15.07.2013, 11:33 · Zgłoś
Po co piszesz ten komentarz ? Ku pokrzepieniu serc ?? czy jak?? bo nie kumam. Co Ci da, że napiszesz, że szybko jechali ? Jak i tak efekt jest jaki jest...
Odpowiedz
13
@ tomek
dnia 15.07.2013, 12:31 · Zgłoś
Boli Cię, bo piszę prawdę? Równie dobrze możesz to napisać pod każdym komentarzem, bo efekt jest jaki jest i nic tego nie zmieni. Wiem, że to cios dla rodziny i w ogóle, ale jak ktoś pędzi w nocy i deszczu to musi się liczyć z tym, że na zakręcie może wypaść z drogi, a piszę to po to, bo jak widać nie każdy o tym wie i trzeba uświadamiać o oczywistych rzeczach.
Odpowiedz
-19
@ łodyniec
dnia 15.07.2013, 12:36 · Zgłoś
kogo wylewiło ? pasażera z tylnej kanapy ?
Odpowiedz
3
@ qwerty
dnia 15.07.2013, 10:14 · Zgłoś
To są właśnie polskie drogi. Jedziesz kawałek dobrym odcinkiem z odpowiednią prędkością a gdy stan drogi nagle się pogarsza jedziesz już zdecydowanie za szybko na te dziury... Pola minowe a nie drogi. Strasznie szybko chyba nie jechali bo jeśli uderzyli w mostek to auto jest mało rozbite. Zakładam że zmarły pasażer nie miał w tym wypadku pasów bezpieczeństwa zapiętych i o coś musiał uderzyć. Z resztą, co by nie było to stało się niedobrze, współczucia rodzinom.
Odpowiedz
17
@ mela
dnia 15.07.2013, 13:30 · Zgłoś
a co ma droga do wypadku? jesli jest dziurawa i w fatalnym stanie,to rozsadny czlowiek dostosuje odpowiednia do niej predkosc i nie dojdzie do wypadku.ale wiekszosc ludzi o tym nie mysli,ciagle czytamy o wypadkach w ktorych gina tak mlodzi ludzie przez wlasna glupote.wyrazy wspòlczucia dla rodziny zmarlego.i ludzie!-uwazajcie,badzcie rozsadni za kierownica,oszczedzicie rodzinie bòlu i lez.
Odpowiedz
16
@ tomek
dnia 15.07.2013, 13:55 · Zgłoś
Dokładnie tak jak napisała mela. Większość sobie myśli, że są terminatorami albo, że "mi przecież się nic nie stanie", a to wcale nie tak trudno o wypadek. Zresztą każdy kto jeździ dobrze wie, że takich co "gazują" nie jest mało, niektórzy [...] tak, że mi tylko migną i już ich nie widać, a najlepsze akcje są w nocy, ostatnio jechałem jakąś wiejską nieoświetloną drogą, jechałem mniej niż ograniczenie, bo mało było widać i ciągle miałem [...], że jak mi nagle ktoś wyskoczy, to nawet nie zdążę dobrze wcisnąć hamulca..no, ale takich co jechali 3x szybciej niż ja oczywiście nie brakowało.. jak chcą sobie ginąć, to ich sprawa, tylko że najczęściej poszkodowanymi są też inne niewinne osoby... sam tak straciłem kolegę, przez takiego, co to go właśnie w nocy wyrzuciło na zakręcie, a koleżanka została potrącona przez takiego rajdowca, który się nawet nie zatrzymał aby jej pomóc, ona 3 miesiące była sparaliżowana i chociaż minęło już kilka lat, nadal nie jest w pełni sprawna..
Odpowiedz
-1
@ qwerty
dnia 15.07.2013, 18:20 · Zgłoś
Widzę że nie jeździcie zbyt daleko i nie znacie polskich dróg... To że znacie drogę tu w pobliżu jaką jedziecie i wiecie jak nią jechać nie znaczy że inni znają. Załóżmy że masz ładną drogę i ograniczenie do 90. Ktoś nią jedzie i raczej nie ma prawa się nic stać ale wyobraźmy sobie że był przekop przez drogę który niezbyt ładnie potem naprawiono albo jest koleina w jakimś miejscu. Wpadasz w to i wywala cię z drogi... Podobnie z pojedynczymi dziurami które też się zdarzają. Najlepiej powiedzieć że kierowca [...] ale wielokrotnie nie ma brawury i niestety jazda kończy się śmiercią bo drogi robi się jak paciarę w piaskownicy.
Odpowiedz
2
@ www
dnia 16.07.2013, 20:41 · Zgłoś
Z drogi to Cię wywala jak trzymasz kierownicę jedną ręką z wywalonym łokciem za okno...Gdy jedziesz 50-70km/h to chyba musiałaby być dziura na 50cm zeby wywaliło samochód z drogi...Co innego przy 150km/[...]
Proponuję zróbcie sobie test: na wielopasmowej drodze z koleinami spróbujcie pozmieniać pasy...trzymając kierownicę mocno i lekko...i wszystko będzie jasne..
Poza tym skoro nie znasz drogi nie jedź szybko..prosta zasada..A skoro znasz...to wiesz w jakim jest stanie...;)
Odpowiedz
0
@ zzzzz
dnia 18.07.2013, 09:29 · Zgłoś
Jeśli się nie [...] ile fabryka dala to każda dziurę czy przełom da się przejechać bez wywalania z drogi. Trzeba mieć wyobraźnie.
Odpowiedz
20
@ rajdowiec
dnia 15.07.2013, 10:10 · Zgłoś
Artykuł jak zwykle w porę chyba redakcja miała ciężki week...
Odpowiedz
13
@ gelo7
dnia 15.07.2013, 10:05 · Zgłoś
oto wakacje trzeba szybciej gazu na cmentarzu są jeszcze miejsca powroty widać z zagranicy wracają na urlopy, dopiero 7,rannych 33, ile do końca wakacji.
Odpowiedz
14
@ do realita
dnia 15.07.2013, 10:00 · Zgłoś
chyba tempo ;p
Odpowiedz
19
@ ja
dnia 15.07.2013, 09:52 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla rodziny[*]
Odpowiedz
33
@ realita
dnia 15.07.2013, 09:47 · Zgłoś
Zdumiewające tępo przesłania informacji Brawo redakcjo:D
Odpowiedz
10
@ glaca
dnia 15.07.2013, 13:54 · Zgłoś
zaiste -zdumiewająca - ale twoja TĘPO - TA językowa !
Odpowiedz
68
@ ;(
dnia 15.07.2013, 09:33 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych :(
Odpowiedz
6
@ obserwator
dnia 15.07.2013, 09:48 · Zgłoś
37
@ Anonimowy
dnia 15.07.2013, 10:25 · Zgłoś
kurcze... jakby jechali szybciej to może udałoby im się przelecieć nad przeszkodą i nikt by nie ucierpiał... kolejny dzień... kolejna informacja o wypadku spowodowanym brawurą młodocianego kierowcy... czy nikt do jasnej [...] nie czyta informacji chociażby na jasielskich portalach informacyjnych - bo o tym, żeby jakiś [...] wyciągał z tego wnioski to już szczerze wątpię!!! wyrazy współczucia - a jutro i tak kolejny [...] zginie na drodze!!!
Odpowiedz
-43
@ bvftdd
dnia 15.07.2013, 12:55 · Zgłoś
kupujcie dalej te azjatyckie zabawki...
Odpowiedz
43
@ xxx
dnia 15.07.2013, 14:49 · Zgłoś
Ja zawsze jak wsiadam na motor czy do samochodu wspominam kolegę, który mając kilkanaście lat przewrócił się na motorze. Uszkodził kręgosłup, nie chodzi, leży na łóżku, wymaga całodobowej opieki. Zawsze gdy o nim pomyślę chęć do brawury i pokazów kaskaderskich odchodzi.
Odpowiedz
18
@ xxx
dnia 16.07.2013, 11:04 · Zgłoś
Dodam jeszcze, że według mnie gdyby w telewizji zamiast nieśmiertelnego rambo co na motorze po kilkunastu wywrotkach dalej jedzie pokazano od czasu do czasu skutki wypadków (np inwalidę po wywrotce na motorze) to młodzi ludzie inaczej podchodziliby do jeżdżących maszyn mechanicznych. A tak jak taki rambo wywróci się kilkanaście razy i nic mu nie jest to młody człowiek przyjmie to za prawdę i wydaje mu się, że jest nieśmiertelny.
Odpowiedz
2
@ zzzzz
dnia 18.07.2013, 09:26 · Zgłoś
Nie ważne jaki ma się samochód, jak wsiada się za kierownice to trzeba mieć wyobraźnie a nie [...] w głowie i [...]ć ile fabryka dala.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.