Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmarł prawdopodobnie z zimna

39

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 56-letniego mieszkańca gminy Brzyska. Ciało mężczyzny znaleziono na terenie prywatnej posesji. Prawdopodobną przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji. 

Wczoraj około godz. 14 dyżurny komendy został zawiadomiony o znalezieniu w Błażkowej zwłok mężczyzny. Ciało leżące na ziemi przy nowo budowanym domu zauważył właściciel prywatnej posesji, który natychmiast powiadomił Policję.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również lekarz, który potwierdził zgon mężczyzny. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalili tożsamość zmarłego. Jest nim 56-letni mieszkaniec gminy Brzyska. 

Mężczyzna poruszał się o kulach. Z policyjnych ustaleń wynika, że w czwartek po południu pieszo wracał do swojego domu drogą biegnącą w pobliżu posesji, na której znaleziono jego ciało. Najprawdopodobniej zmarł w wyniku wychłodzenia organizmu. 

Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 38

Dodaj komentarz Widok:
0
@ marzzzz
dnia 27.03.2013, 13:25 · Zgłoś
tylko ciekawe czemu poobijany byl
Odpowiedz
0
@ SP
dnia 27.03.2013, 11:15 · Zgłoś
tak czytam i sie zastanawiam ,dlaczego nikt nie podda propozycji ,aby znaleśc tego "'śniegosyp"" hakerów niema ?przeciez mozna go znaleść...
Odpowiedz
0
@ do śniegosyp
dnia 26.03.2013, 21:18 · Zgłoś
wiesz co śniegosyp ty na prawde masz jakieś kompleksy
fak jest taki że społeczeństwo nie lubi i nie szanuje policji i taka jest prawda ale ty naprawdę pisząc te [...] pokazujesz tylko jak jesteś inteligentny i jaki poziom reprezentujesz współczuję tylko twojej rodzinie bo z takim człowiekiem nie można żyć
Odpowiedz
0
@ śniegosyp
dnia 26.03.2013, 12:16 · Zgłoś
skoro z zimna to mroz jest winny teraz musicie przesluchac snieg mroz i ustalic sprawce a snieg mogl miec w tym wszystkim wspoludzial ciekawe czy odrazu zostanie sprawca zatrzymany i osadzony czy beda czekac az prokurator zdecyduje o dalszym jego losie snieg i mroz jestescie mordercami grozi wam dozywocie
Odpowiedz
1
@ do śniegosyp
dnia 26.03.2013, 09:37 · Zgłoś
z Twoich [...] to można wywnioskować że pewnie starałeś się o przyjęcie do jak Ty to mówisz [...] i nie wyszło pewnie w dyńce nie do końca poukładane jest i urażona duma teraz nie pozwala godnie żyć bidusia...
moim zdaniem takich jak Ty to policja powinna namierzyć a to wcale nie takie trudne dać pałę w zęby banana do kabury i na ulice wysłać i zobaczymy wtedy jak z podkulonym ogonkiem będziesz do mamusi uciekał hehehe
Odpowiedz
0
@ śniegosyp
dnia 25.03.2013, 22:00 · Zgłoś
czasem i lawka bywa niebezpieczna dla psa
Odpowiedz
-3
@ sasza
dnia 25.03.2013, 12:20 · Zgłoś
Zapraszam do pracy w policji wszystkie szczekaczki typu sniegosyp czy sven, zobaczymy ile wytrzymacie, jedynie potraficie ujadać i nic więcej, mocni w [...]
Odpowiedz
-1
@ sasza
dnia 25.03.2013, 12:20 · Zgłoś
śniegosyp i sven do budy i warować a głos dacie jak wam pozwole
Odpowiedz
-1
@ BN
dnia 25.03.2013, 12:37 · Zgłoś
brawo sven i sniegosyp--brawooooooooooooooooooo!!!
Odpowiedz
-10
@ łodyniec
dnia 24.03.2013, 19:12 · Zgłoś
to se chłop uciął komara ,a zima mu nie odpuściła i po chłopie ...
Odpowiedz
-3
@ mundurowy
dnia 24.03.2013, 18:50 · Zgłoś
pracuje w służbach mundurowych ju z w nie jednej i nie wiem czy tak ciekawo jechać do najbliższego sasiada i go odciać czy tym podobne a tak wogóle tyczy się śniegosypa który tylko się do śniegu nadaje to na prace policjanta składaja sie polecenia oficerów a nie pamiętam takich posterunkowych którzy na własne życzenie sie zwalniali
Odpowiedz
-5
@ Niedaleko jakies 14 km ;d
dnia 24.03.2013, 18:31 · Zgłoś
a nie wiecie jak ma na imie i jak na nazwisko??
Odpowiedz
0
@ RR
dnia 24.03.2013, 22:13 · Zgłoś
Kowalski albo Nowak
Odpowiedz
0
@ gerggggr
dnia 26.03.2013, 15:27 · Zgłoś
Oglądnij sobie klepsydry bo już wiszą
Odpowiedz
9
@ Sieka
dnia 24.03.2013, 17:52 · Zgłoś
Do śniegosyp!

A od kiedy to wisielców wnosi się do karetki. Podejrzewam że "skoro byłeś" odcinać to raczej [...] nie żył a martwych do karetki się nie wnosi a watpie że jako policjant odcinałeś jeszcze żyjącego. Krótko mówiąc W[...] BYŁEŚ G[...] WIDZIAŁEŚ
Odpowiedz
-4
@ śniegosyp
dnia 25.03.2013, 14:33 · Zgłoś
[...] a jeszcze malo w takim razie widziales wogole nie powinienem odpisywac takiemu jak ty bo takim reki sie nie podaje jedynie do buzi moge ci zapodac
Odpowiedz
-1
@ jarooo
dnia 24.03.2013, 15:37 · Zgłoś
moze to ci zabezpieczali slady co powinni byc zawieszeni w sluzbie za bujki pod skala brawo
Odpowiedz
4
@ śniegosyp
dnia 24.03.2013, 17:10 · Zgłoś
tak i nie tylko bojki ale i robienie dzieci na lewo a teraz dzieci sie bląkają po rodzinach zastepczych w krosnie panowie z komendy w jasle wiedza kogo to sie dotyczy ale siedza w domkach przy zonach i udaja niewinnych
Odpowiedz
-13
@ Sven
dnia 24.03.2013, 14:31 · Zgłoś
ZŁODZIEJU ODDAJ MOJE DZIECKO bo przecież facet w Polsce zawsze jest winny i zły,a my Polki bohaterki narodowe same w sobie,na które haruje facet,aż padnie z wyczeńczenia jesteśmy wspaniałe BLONDYNKI.
Odpowiedz
-7
@ śniegosyp
dnia 24.03.2013, 15:33 · Zgłoś
masz racje sven narod jest [...] zaslepiony [...] pies [...] jakis [...] z rzadu co glupoty gada lud w nich wierzy a nie w samych siebie klera mają za boga psa za wspanialego obywatela i wzorowego stroza prawa a rządasa za bossa co im na chleb da a to wszystko jest pic na wode [...] [...] narodzie to jest jedna banda jedna z najwiekszych mafii tylko im nic nie udowodnimy bo na stolkach nie siedzimy oto w tym wszystkim chodzi
Odpowiedz
8
@ RR
dnia 24.03.2013, 22:07 · Zgłoś
współczuję twojej babci, pewnie modli się za ciebie dniami i nocami...oczywiście o zdrowie bo o rozum już za późno
Odpowiedz
-2
@ śniegosyp
dnia 25.03.2013, 21:45 · Zgłoś
tak moja sie modli a twoja kwiatuszki wąch wolala odejsc niz miec takiego polglowka w domu
Odpowiedz
-13
@ śniegosyp
dnia 24.03.2013, 13:18 · Zgłoś
psy zabezpieczyly slady to jakis chyba zart albo rzeczywiscie są takimi [...] i jakie slady czego bo nie wiem wlamania slady butow odciski osoby trzecie itd wiec co te [...] mogly zabezpieczyc jak facet byl sam powiedzmy sobie prawde [...] dopiero sie uczy tego zawodu i takie glupoty podaja a do pracy w policji to im jeszcze bardzo duzo brakuje latają s[...]ją jak popyrtani popisują sią jeden przed drugim swoją madroscią a są [...] jak [...] jaja nic tylko jazda autkiem moze jakis biedny rowerzysta im wpadnie w oko to zatrzymia a pozniej wypisują bzdury jaka maja duzą wykrywalnosc a pozatym to siedzą na stoleczkach przed komputerkiem i tyle to jest cala ich praca i cale dnie im schodzi na temacie jakie dzis zimno u mnie bylo minus osiem a u mnie minus dziewiec i wiatr a mi rano szyby zamarzly i tak z dnia na dzien i koniec zmiany wielce zmeczeni wracaja do domu po calym dniu gadania bezsensownych glupot
Odpowiedz
16
@ pies
dnia 24.03.2013, 16:18 · Zgłoś
jak Ty taki oczytany i madry jesteś więc zapraszam do pracy zobaczysz jak wygląda praca technika kryminalistyki. zobaczysz czy to takie proste pooglądzsz sobie troche weźmiesz udział w sekcji zwłok zobaczymy czy taki kozak będziesz? odetniesz wisielca zobaczymy jak sobie poradzisz bo opisać to każdy potrafi.
Odpowiedz
-8
@ śniegosyp
dnia 24.03.2013, 17:07 · Zgłoś
powiem ci nawet ze nie tylko odcinalem wisielca ale wynosilem do karetki a ty jestes mieczak szukaj pracy przy odsniezaniu
Odpowiedz
2
@ pies
dnia 25.03.2013, 16:20 · Zgłoś
zapraszam na sekcje wtedy pogadamy
Odpowiedz
-2
@ śniegosyp
dnia 25.03.2013, 21:44 · Zgłoś
przeciez ty sekcji nie robisz dostajesz papier i czytasz taki masz udzial w sekcji czyli zaden
Odpowiedz
-21
@ sven
dnia 24.03.2013, 12:47 · Zgłoś
Czekam na teksty od tych ,,dobrotliwych'' .izd typu WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY.
Odpowiedz
13
@ SZLACHCIC
dnia 24.03.2013, 19:45 · Zgłoś
Współczucia dla rodziny !!
Odpowiedz
3
@ kicek
dnia 25.03.2013, 12:28 · Zgłoś
współczucia dla rodziny !
Odpowiedz
18
@ To ja
dnia 24.03.2013, 11:48 · Zgłoś
Mężczyznę znaleziono 22 marca o godz.14:00 czytaj tekst ze zrozumieniem wieskukb
Odpowiedz
-16
@ wiesiekb
dnia 24.03.2013, 11:41 · Zgłoś
Jakim cudem tekst został napisany 23. marca 2013r. o godz. dziewiątej z minutami, jak mężczyznę znaleziono 23.marca po południu?
Odpowiedz
4
@ asasasas
dnia 24.03.2013, 10:44 · Zgłoś
kochana wiosna , kondolencje dla rodziny !
Odpowiedz
44
@ ZwiazekSocjalistycznychRepublikEuropejsk
dnia 24.03.2013, 09:51 · Zgłoś
Ja sie pytam gdzie byly wszystkie nieroby burzednicze czyniace 'dobro' za moja kase zwane MOPSem ? Dlaczego nie podali mu cieplej zupki ani kocyka ? Pociagnac wszystkich do odpowiedzialnosci ! Za co wam place podatki OBIBOKI ! Wyplaty bierzecie, cieple posadki sa, a ludzie umieraja z ZIMNA ? TO JEST KARYGODNE !!!
Odpowiedz
17
@ ola
dnia 24.03.2013, 13:35 · Zgłoś
ok, ale facet nie byl bezdomnym ani bez grosza, radzil sobie sam dosc dobrze, ale niestety mial zlamana noge i dlatego chodzil o kulach, musialo mu sie zrobic slabo albo cos podobnego i dlatego tam podszedl do tego domu , niestety juz nie wstal;
Odpowiedz
13
@ pepsi
dnia 24.03.2013, 19:20 · Zgłoś
a w mopsie coraz ich wiecej...niewiadomo czemu...
Odpowiedz
-17
@ SZLACHCIC
dnia 24.03.2013, 09:36 · Zgłoś
...znowu Brzyska...
Odpowiedz
-16
@ BN
dnia 24.03.2013, 12:17 · Zgłoś
och [...] zabezpieczyla slady-brawoooooooooooooooooooooo
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.