Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmarł Tadeusz Bernacki

18

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kb
dnia 07.02.2012, 18:42 · Zgłoś
Niech odpoczywa w pokoju...

Żegnaj Wujku...
Odpowiedz
3
@ hm
dnia 27.09.2011, 15:44 · Zgłoś
Był porządnym, szanowanym człowiekiem. A [...] jeśli nie wiedzą nic na ten temat, niech milczą albo przepiorą przepocone kapturki.
Odpowiedz
0
@ kapturek
dnia 29.09.2011, 18:30 · Zgłoś
...i zastanowią się,bo nikt nie zna dnia ani godziny,a na kazdego przyjdzie czas odejścia.Nie znałem tego pana,ale jestem pewien że był też w swoim zyciu młody i piękny jak niektórzy z tych tutaj.
Odpowiedz
6
@ bogusław
dnia 27.09.2011, 09:26 · Zgłoś
Panie Tadeuszu . Byłeś skromny, byłeś wielki i szanowany. Spoczywaj w Pokoju a Pan niech da Ci wieczną Radość.
Odpowiedz
-5
@ ????
dnia 27.09.2011, 12:51 · Zgłoś
jaki Pan ?
Odpowiedz
2
@ antyróż
dnia 27.09.2011, 13:41 · Zgłoś
o proszę, pytajnik od Palikota? nie wie jaki PAN, biedactwo :-) a może plastik z SLD? myśl synu alias córko niech omota cię chrzęst zwojów mózgowych, a owionie cię łaska domysłu i w finale rzekniesz: myślę więc i rozumiem, rozumiem więc ufam, ufam więc nie znam lęku ...
Odpowiedz
2
@ CZARNY
dnia 26.09.2011, 20:34 · Zgłoś
cześć jego pamięci
Odpowiedz
3
@ Kazek
dnia 26.09.2011, 20:23 · Zgłoś
Tego Pana znało raczej starsze pokolenie. Zapytajcie babci [...]zia. Czy to ten były Radny Jasła?
Odpowiedz
3
@ didi =
dnia 26.09.2011, 19:22 · Zgłoś
ja też pierwsze słyszę o chłopie
mi się wydaje że od tego jest tablica ogłoszeń a nie jaslo4u
Odpowiedz
2
@ mika
dnia 26.09.2011, 18:58 · Zgłoś
miał ok 80 lat więc już dawno na emeryturze więc napewno go nie znaliście
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 26.09.2011, 17:23 · Zgłoś
rip
Odpowiedz
-5
@ m
dnia 26.09.2011, 17:09 · Zgłoś
pierwsze slysze o chlopie
Odpowiedz
6
@ aaaaauuuuuuuuu
dnia 27.09.2011, 11:51 · Zgłoś
do m - to tylko dowód na to, że lepiej byłoby nie pisać głupkowatych komentarzy. Ten czas lepiej przeznacz na uzupełnienie wiadomości na temat Jasła i jaślan, którzy w swoim życiu coś dla innych zrobili.
Odpowiedz
-2
@ Niewiadomy
dnia 26.09.2011, 17:02 · Zgłoś
kto to był ?
Odpowiedz
3
@ tolo
dnia 27.09.2011, 20:39 · Zgłoś
to byl poczciwy czlowiek
Odpowiedz
1
@ KkKk
dnia 26.09.2011, 15:51 · Zgłoś
[*] :(
Odpowiedz
8
@ [...]
dnia 26.09.2011, 14:44 · Zgłoś
taki los kazdego czlowieka
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 28.09.2011, 01:11 · Zgłoś
nie taki byl moj komentarz!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.