Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmiana organizacji ruchu na drodze relacji Jasło - Folusz

19

W związku z układaniem masy asfaltowej na drodze powiatowej nr 1854R relacji Jasło – Folusz w dniach 7 – 8 października bm. zostanie zamknięty odcinek tej drogi od miejscowości Dębowiec do przejazdu kolejowego na osiedlu Niegłowice przy skrzyżowaniu z drogą krajową Nr 28.

 

zdjęcie: archiwum

Wykonawca robót firma Skanska S. A. informuje, że 7 października zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 1854R Jasło – Folusz w miejscowości Dębowiec (od skrzyżowania do koscioła) do „diablego mostka” (obiektu mostowego na granicy Niegłowic i Dębowca).

W dniu 8 października zostanie zamknięty odcinek od „diablego mostka” do przejazdu kolejowego na osiedlu Niegłowice przy skrzyżowaniu z drogą krajową Nr 28. Zmiana w organizacji ruchu nastąpi w związku z układaniem masy asfaltowej.

Na czas robót wykonawca przygotował objazdy. Ruch pojazdów będzie odbywał się drogami gminnymi. Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych utrudnieniach w ruchu w kolejnych dniach będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia na odbudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
2
@ ciekawy.
dnia 07.10.2013, 20:44 · Zgłoś
czy ktos wie jak tam ida prace przy mascie, katy -Desznica ?
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 08.10.2013, 22:01 · Zgłoś
prace idą ino wre...
Odpowiedz
3
@ jednokierunkowy znak czasu
dnia 07.10.2013, 20:08 · Zgłoś
A kiedy będzie zmiana ruchu na jednokierunkowy spod starostwa do Nowego Żmigrodu, tak jak jest obecnie pod starostwem?
Odpowiedz
1
@ gazda
dnia 07.10.2013, 17:58 · Zgłoś
Czy dziś o tym wspaniałym czynie się dowiedziano ??? Nie można było dać tej notki tydzień wcześniej ...TAKI KRAJ :(
Odpowiedz
1
@ Głos ludu
dnia 07.10.2013, 16:32 · Zgłoś
Zacząć trzeba od tego że opisany tutaj odcinek robi firma Skańska. A droge relacji Dębowiec-Cieklin "buduje" Rejon Drug Jasło. Skańska jest najlepszą firmą w Europie, a rejon drug... no cóż. Tam przyjmują każdego kto umie trzymać łopate :P
Odpowiedz
2
@ Tum tam
dnia 07.10.2013, 16:40 · Zgłoś
i co w wniosku z tym żeeee? Golisz nogi?
Odpowiedz
3
@ Mieszkaniec Dębowca
dnia 07.10.2013, 21:01 · Zgłoś
Że niby Skańska lepiej wykonuje swoją prace ?;) np:
Odcinek Osobnica 5km Wałowane tylko walcem obumionym , i zostawione fosy zawalone ?;)
PRDM ma gorszy odcinek w Dębowcu niz skanska a skanska złacze na złączu 1 warstwa bije jak neiwiem. a PRDM miał cała przebudowe drogi kanalizacje chodniki zbieranie górki itp ( nie odbudowe jak skanska - rypnac asfalt i tylo) a Jakos PRDM jaslo jest 3 miesiace do przodu z tą budową . Skanska juz 2 razy w nieglowicach wybierala stary asfalt i sypala od nowa bo nie przeszla badan :P Trzeba miec cos pojecie na ten temat zeby sie wypowiadac , i jakos tamci co przyjmuja jak to nazwałeś ". Tam przyjmują każdego kto umie trzymać łopate :P" moim zdaniem lepiej sobie radza niz skanska
Odpowiedz
2
@ Bez głosu ludu
dnia 08.10.2013, 22:02 · Zgłoś
Może przyjmują każdego kto umie trzymać łopatę ale przynajmniej każdy tam wie że pracuje w rejonie "dróg" a nie drug [...] .
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 07.10.2013, 16:21 · Zgłoś
Może godzine temu jechałam w kierunku Dębowca i nie ma ani jednego pracownika na drodze ani żadnego sprzętu do kładzienia asfaltu - remont tej drogi to jest istna paranoja robią wszystko na odwrót . No ale niestety to jest możliwe tylko w naszej kochanej Polsce .
Odpowiedz
4
@ dino
dnia 07.10.2013, 15:31 · Zgłoś
To jak władca powiatu dojedzie na grzyby?
Odpowiedz
11
@ ojciec rydzyk.
dnia 07.10.2013, 14:38 · Zgłoś
straz miejska niech weznie odpowiedni sprzet i zap*** za odchodami psow bo po tym jasle to chodzic sie nie chce,
Odpowiedz
4
@ amivisage
dnia 07.10.2013, 13:47 · Zgłoś
Znaczy się już teraz nie będzie potrzebne 40 na godzinę na tym odcinku, ale profilaktycznie ograniczenie zostanie co by straż miejska nie zbankrutowała i ograniczyła zapędy tym co się zapomniało zwolnić z 120 z dębowieckiej górki.
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 08.10.2013, 10:12 · Zgłoś
na takim nowiutkim odcinku to by Dęboszczaki mieli OES :) i sypali tam po 100-110 :) swoimi gulfami 2 i 3 LPG lub TDi oraz audikami 80 i A4 TDi :)
Więc ograniczenie MUSI zostać, a wręcz - postulował bym o zaostrzenie do 30km/h !!!
Odpowiedz
1
@ jeri
dnia 07.10.2013, 13:22 · Zgłoś
A co z chodnikami w Dębowcu, dziury, stare płytki zostawione i nic się nie robi.
Odpowiedz
-9
@ ojciec rydzyk.
dnia 07.10.2013, 14:35 · Zgłoś
[...] zabic dechami i na [...] wam chodnikow!!! hahaha.
Odpowiedz
2
@ anonim
dnia 07.10.2013, 20:53 · Zgłoś
Chwaliliście Skańska tomacie :P PRDM Jaslo w zimie rypal zebyscie szanownych nóżek nie polamali:P códze chwalicie swojego nie znacie
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 08.10.2013, 10:14 · Zgłoś
Fajne zdjęcie mobilnej węglarki na kołach :) można by sobie węglik :) [...] prosto podwozić, super sprawa :D
Odpowiedz
0
@ Tarzan :P
dnia 09.10.2013, 07:50 · Zgłoś
To sobie kup taką węglarke to tylko koszt 1mln zł
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 09.10.2013, 09:58 · Zgłoś
Milion :) to chyba z zapasem węgla na 100 lat :P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.