Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Ducala

28

Jutro, 28 lutego, wprowadzana będzie zmiana organizacji ruchu na ulicy Ducala w Jaśle. Zmiana ta polegać będzie na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na całej długości ulicy Ducala od ulicy 3-go Maja do ulicy Dworcowej, z możliwością postoju pojazdów po lewej stronie drogi.

Dla zachowania bezpieczeństwa i płynności ruchu wprowadzona zostanie zmiana pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Ducala i 1-go Maja. Obecnie drogą z pierwszeństwem przejazdu będzie ulica 1-go Maja, a podporządkowaną dla ruchu, ulica Ducala. W okresie wiosennym planowany jest remont nawierzchni ulicy Ducala i wprowadzenie oznakowania poziomego umożliwiającego skośne parkowanie pojazdów.

Zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wprowadzanego nowego oznakowania ulicy Ducala i 1-go Maja w Jaśle.

UM w Jaśle

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
3
@ Ech...
dnia 28.02.2014, 22:38 · Zgłoś
Nie byłem fanem Kurowskuej, ale to co obecna banda wyprawia to sie w [...] nie miesci, jak mawiał pewien [...] za komuny.
Folwark prywatny [...] dyletantów.
Jasło pikuje do dna. Żałuje, ze wybudowałem tutaj dom.
Odpowiedz
4
@ Mieszkanka
dnia 28.02.2014, 14:20 · Zgłoś
Staszica i Ducala jednokierunkowe w tą samą strone. Mieszkancy najblizszego-rozowego bloku od strony dworcowej beda musieli jechac az na kosciuszki z dworcowej zeby wjechać od strony sądu i jakoś dojechać do domu, bo zakaz. Ew. atakować z lenartowicza. Wystarczyłoby wprowadzic zakaz parkowania po jednej stronie i byłoby łatwo tu jeździć. Brawo ! No Sekretarz miasta nie ma samochodu, jezdzi na rowerze. A co do busów na dworcowej - od rana stoją i z dworcowej sie robi druga ducala- ciezko sie minac dwukierunkowa a wolny jeden pas, drugi robi za parking. Dziekuje dobranoc
Odpowiedz
0
@ bx
dnia 28.02.2014, 18:51 · Zgłoś
Sekretarz na rowerze? a ja myślałem ze to ojciec Mateusz
Odpowiedz
1
@ stary
dnia 28.02.2014, 13:46 · Zgłoś
jeśli nie wiadomo o co chodzi to na pewno o kasę,moze jest plan aby i tam zarabiać na parkowaniu ???
Odpowiedz
5
@ klara
dnia 28.02.2014, 11:20 · Zgłoś
nareszcie dobry pomysł na tej ulicy. Auta zaparkowane po dwóch stronach i jak tu się minąć.
Odpowiedz
0
@ jan
dnia 28.02.2014, 06:51 · Zgłoś
ciekawy jestem kiedy rondo zaczną robić Baczyńskiego a 3 maja
Odpowiedz
0
@ asa
dnia 27.02.2014, 23:39 · Zgłoś
dobra decyzja.
Odpowiedz
6
@ xl
dnia 27.02.2014, 22:20 · Zgłoś
zakaz parkowania i jedno kierunkową drogę proponuje zrobić pod domem pana burmistrza
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 28.02.2014, 00:39 · Zgłoś
Pod domem burmistrza powinno byc codziennie [...]n.e
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 28.02.2014, 00:40 · Zgłoś
Nas..ra.ne codziennie pod domem tego c[...]
Odpowiedz
2
@ Malcolmx36
dnia 27.02.2014, 19:06 · Zgłoś
Ło kurde...Teraz przydałaby się jeszcze wywrotka na szkło.
Odpowiedz
4
@ .....
dnia 27.02.2014, 18:52 · Zgłoś
Sliczna i czytelna ta mapka...
Odpowiedz
6
@ zx
dnia 27.02.2014, 18:13 · Zgłoś
O jejku ale poważna zmiana ciekawe ile [...] nad tym myślało.No przecież nie wezmą się za to aby korki rozładować żeby się płynniej jeżdziło bo to dla nich za trudne.
Odpowiedz
0
@ xl
dnia 27.02.2014, 17:47 · Zgłoś
[...] pomysł z tą zmianą ,zobaczycie będą wypadki na krzyżówce z 1go maja i ciekawe kto za to odpowie.Powinni skonsultować się z mieszkańcami a nie sami ustalać
Odpowiedz
13
@ BX
dnia 27.02.2014, 17:15 · Zgłoś
Zajmijcie się busami na ulicy Dworcowej z rana od przystanku po ul Lenartowicza stoją nie można ominąć ani wyjechać z Ducala, autobusów nie obowiązuje 10 metrów od krzyżówki?Jak miasto wprowadziło opłaty na Staszica to auta ze szkoły i urzędów stoją na Ducala, przez to taki tłok na Ducala w dzień i po południu w soboty i niedziele nie ma kłopotu z parkowaniem ,wystarczy postawić zakaz parkowania i nie dotyczy mieszkańcółw i po kłopocie i zmiana na jedno kierunkową nic nie załatwi
Odpowiedz
4
@ jaślok
dnia 27.02.2014, 17:45 · Zgłoś
A co to mieszkańcy ulicy to święte krowy, że zakaz parkowania ma nie dotyczyć mieszkańców.
Odpowiedz
10
@ alfred
dnia 27.02.2014, 17:57 · Zgłoś
Po namalowaniu znaków poziomych wprowadzi się opłaty i będzie porządek na Ducala .
Odpowiedz
4
@ xl
dnia 27.02.2014, 22:29 · Zgłoś
Porządek w mieście i na Ducala będzie jak miasto naprawi od 4 lat połamane kratki kanałowe i piasek po zimie z tamtego roku co pozatykał rowki między asfaltem a chodnikiem i po deszczu woda stoi na ulicy.
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 22:59 · Zgłoś
No tak... Pewno docelowo temu ma służyć ten remont :) - wprowadzeniu płatnej strefy parkingowej :)
Odpowiedz
10
@ trzeżwy
dnia 27.02.2014, 17:02 · Zgłoś
Kto taki ważny mieszka przy ulicy Ducala ?
Odpowiedz
13
@ jakto
dnia 27.02.2014, 17:08 · Zgłoś
Sekretarz Miasta Jasla.
Odpowiedz
8
@ ania
dnia 27.02.2014, 17:45 · Zgłoś
dr niemiec>>>
Odpowiedz
1
@ Keksik
dnia 28.02.2014, 12:32 · Zgłoś
Nikt. Tam po prostu jest przedszkole..
Odpowiedz
6
@ GELO 7
dnia 27.02.2014, 16:44 · Zgłoś
komu to potrzebne ...gelo...
Odpowiedz
2
@ DJ Bobo
dnia 27.02.2014, 21:42 · Zgłoś
pewnie ktos "mundry" z władz wezmie premie za pomysł racjonalizatorski a na nastepna kadencje odwróci sie kierunek jazdy i znów kasa wpadnie .
Odpowiedz
4
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 22:53 · Zgłoś
I BARDZO DOBRZE... Bo ta ulica nadawała by się do ruchu dwukierunkowego gdyby tam był ZAKAZ PARKOWANIA, a tak - nie sposób się tam wyminąć z nadjeżdżającym z przeciwka...
Odpowiedz
0
@ No nie mogę.
dnia 28.02.2014, 11:23 · Zgłoś
CO za [...]. Tyle lat interwencji w sprawie stających w niedozwolonych miejscach samochodów, a oni zamiast postawić zakaz po jednej stronie to...lepiej wszystko wywrócić do góry kołami i zrobić kogel mogel. Ja tam idę z aparatem i będę kręcił "dzwony" na krzyżówce z 1-go Maja. Bo i bez tego było tam ich pełno. A teraz jak ludzie będą się zapominać to tam będzie istne złomowisko :)
Odpowiedz
0
@ Old
dnia 28.02.2014, 22:32 · Zgłoś
Taki [...] jak ty ogóle nie powinien dostać prawa jazdy i od tego należy zacząć.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.