Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmiana w organizacji pracy w ZSM nr 3

19
Dyrekcja Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle zawiadamia uczniów o zmianach w organizacji pracy szkoły.

Od dnia 14 czerwca 2010 zajęcia lekcyjne dla uczniów Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle będą się odbywały w Gimnazjum Nr 1 w Jaśle, ul. Czackiego 2 od godz. 13.15 według dotychczasowego harmonogramu.

Dla uczniów Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Jaśle od dnia 14 czerwca 2010 zajęcia odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle od godz. 8.00 – 10.15.

Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich Nr 3
Aleksandra Zajdel-Kijowska

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ja
dnia 16.06.2010, 10:38 · Zgłoś
Wieś to zawsze była jest i będzie w jedynce :) Dobranoc !
Odpowiedz
0
@ DumnaUczennicaGIM2!
dnia 15.06.2010, 18:39 · Zgłoś
Zaraz mnie tu trafi ;/
Nauczyciele i dyrektor gim1 nagadali uczniom, że my tylko demolkę umiemy zrobić.
NIE ZNACIE NAS, więc się najzwyczajniej w świecie ODWALCIE. Oceniacie nas sugerując się opinią, która się za nami od lat ciągnie, bezpodstawnie. Tym samym pokazujecie, że to WY nie macie za grosz klasy.
NIE JESTEŚMY W NICZYM GORSI!
PS. U nas przynajmniej mieści się więcej niż 2 osoby na korytarzu :))
POZDRO DLA UCZNIÓW GIM2!!
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 14.06.2010, 21:08 · Zgłoś
no ja tu się nie chcę wtrącać, ale nie powiem, że Jedynka jest...ehm...jakaś ekstraklasa.fakt korytarze i sale małe.
Odpowiedz
0
@ renia
dnia 14.06.2010, 20:35 · Zgłoś
goleniowa wam zalatwi wakacje z nosem w ksiazkach bo ta [...] szkola tylko to potrafi...
Odpowiedz
0
@ do Uczeń Gim 1
dnia 14.06.2010, 17:08 · Zgłoś
po pierwszym dniu stwierdzam że macie strasznie *** szkołę ciasne korytarze huk za oknem małe klasy i ogólnie do [...] a jeśli chodzi o malowanie po ścianach to mi możesz na s[...]ć i jeszcze dostać *** ...
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 14.06.2010, 16:20 · Zgłoś
"Uczeń Gim1" podaj mi swoje imię to ci napisze dedykacje na ścianie (markerem) ^.-
Odpowiedz
0
@ xd
dnia 14.06.2010, 10:16 · Zgłoś
jedynka to [...] ;d mazac ściany hahaha xd
lekcje są od 13.15 do 16.05 od sali 48-3d i trwaja po 20 min ;d
Odpowiedz
0
@ huuh
dnia 14.06.2010, 08:55 · Zgłoś
to wy tam w 1 gim macie ladnie przej****e, jak malowac sciany musicie ; ] vivat jaslo viva gim 2
Odpowiedz
0
@ di gim 1 . .
dnia 14.06.2010, 07:42 · Zgłoś
Nigdy nie musieliście mazać no ale wiesz musi być ten pierwszy raz hahaha;]
i próbuj nogi powyrywać powodzenia ;]
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 14.06.2010, 00:00 · Zgłoś
nie zrobili końca roku bo szkoła musi mieć w semestrze ściśle określoną liczbę przerobionych dni
Odpowiedz
0
@ gim2
dnia 13.06.2010, 21:00 · Zgłoś
Lekcje po 20min, wiec kolo 15-16 koniec ;) o 13.15 zbiorka na parkingu
Odpowiedz
0
@ do gim 1
dnia 13.06.2010, 18:29 · Zgłoś
a czy my kiedys mielismy lekcje u was ze musieliscie mazac gumkami sciany?? nigdy wiec co sie czepiacie..
Odpowiedz
0
@ ;**
dnia 13.06.2010, 14:24 · Zgłoś
ale cały tydzień tak będziemy chodzić ?
Odpowiedz
0
@ Uczeń Gim1
dnia 13.06.2010, 12:56 · Zgłoś
Jak popiszecie jakąś ścianę w naszym gimie to wam nogi z [...] powyrywamy! Bo potem musimy mazać gumkami po lekcjach albo malować!! Nawet nie próbujcie!
Odpowiedz
0
@ stachu
dnia 13.06.2010, 11:50 · Zgłoś
a do której mamy lekcje bo niebardzo wiem od 13.15 do ????????????????????
Odpowiedz
0
@ Uczeń Gim1
dnia 13.06.2010, 11:40 · Zgłoś
Jak popiszecie po ścianach w naszej szkole to na nogi z [...] powyrywamy!!! Bo my to później musimy mazać gumkami albo malować.!!
Odpowiedz
0
@ ;d
dnia 12.06.2010, 18:20 · Zgłoś
nie narzekajcie.. dobrze,że przynajmniej Mikrut zgodził się udostępnić nas swoją piekną i cudowną sql..;/... a jak bedzie to zobaczymy, wiem ,że lekcje będą trwały po 20 min.. oczywiście z naszymi nauczycielami..;D xDDDD

będzie lajtowo..pośmiejemy..xDD
Odpowiedz
0
@ Inka
dnia 12.06.2010, 15:52 · Zgłoś
Jestem na wózku - będą mnie po piętrach nosić czy jak?... bardzo mądre... też mogli nam te zajęcia w MDKu albo JDKu, albo koniec roku...
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 12.06.2010, 10:00 · Zgłoś
jeszcze mamy sie w obcej szkole uczyc..
mogliby juz koniec roku szkolnego zrobic a nie...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.