Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Zmiany w programie Płatnik oraz obowiązki pracodawcy w 2014 roku" – zaproszenie na szkolenie

9

„Zmiany w programie Płatnik oraz obowiązki pracodawcy w 2014 roku" – zaproszenie na szkolenie

Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zapraszają Państwa do udziału w szkoleniu o tematyce:

„Zmiany w programie Płatnik oraz obowiązki pracodawcy w 2014 roku"

Szkolenie dobędzie się w dniu 29.01.2014 r. (środa) o godz. 10:00 w budynku siedziby Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, w sali nr 339 (sala konferencyjna)
Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

Chętnych uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojego udziału - telefonicznie 13 446 21 52, kom. 792 999 396 lub mailem biuro@jsp.org.pl  

Zapraszamy.

Program szkolenia

  1. Program „PŁATNIK’ wersja  9.01.001A

- Zmiany w porównaniu do poprzednich wersji programu.

- Zmiany funkcjonalne w programie PŁATNIK

- Pobieranie danych z ZUS

- Kartoteka płatnika

- Kartoteka ubezpieczonego

- Weryfikacja dokumentu

- Wysyłanie dokumentu

- Publikacja programu PŁATNIK

  1. Platforma Usług Elektronicznych (PUE)

- Możliwości, jakie daje Platforma Usług Elektronicznych

- Zasady uzyskanie dostępu do PUE

- Przykłady korzystania z PUE.

  1. Emerytury i renty

- Obowiązki pracodawcy w zakresie kompletowania wniosków o świadczenia emerytalno – rentowe i wypadkowe.

- Sporządzanie dokumentacji przez płatnika dla celów emerytalno – rentowych i wypadkowych.

JSP

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ bezrobotny
dnia 26.01.2014, 09:45 · Zgłoś
ja to bym zaprosil ale kontrole do urzedu pracy i pozal sie boze pracodawcow co wyciagaja kase niby na miejsca pracy np. firmy transportowe ..wszyscy wiedza o co biega...
Odpowiedz
-3
@ szczęch
dnia 25.01.2014, 09:00 · Zgłoś
... ale płacą prelegentowi.
Odpowiedz
-1
@ telewizja kłamie
dnia 24.01.2014, 21:18 · Zgłoś
Bezpłatnie to można [...] dostać . Poza tym nic nie jest bezpłatne!
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 24.01.2014, 21:02 · Zgłoś
I znowu mamy być wdzięczni "uni jewro-[...]" za pomoc w przyznaniu środków na tworzenie dobrobytu w "podległej republice"...
Odpowiedz
2
@ uczeń
dnia 24.01.2014, 14:12 · Zgłoś
czy na szkolenie mogą przyjśc także osoby które uczą się na ekonomiste i wiedza ta by się przydała? dodatkową są niepełnoletni
Odpowiedz
1
@ ksiądz Mateusz
dnia 24.01.2014, 20:02 · Zgłoś
zadzwoń do zusu i zapytaj
Odpowiedz
7
@ jan
dnia 24.01.2014, 11:09 · Zgłoś
dotyczy innego tematu a mianowicie kauflandu jeżeli chodzi odział mięsny
kupowałem wczoraj słoninę jest zwinięta w rulon po rozwinięciu tej słoniny w domu okazało się że to jest kawałek cienkiej słoniny ściętej
ze skury o grubości 3 milimetrów polecam takom słoninę kierownictwu
kauflandu
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 24.01.2014, 16:13 · Zgłoś
Słonina ze słonia pewnie była
Odpowiedz
3
@ Tarzan-zan
dnia 24.01.2014, 22:49 · Zgłoś
powinieneś zgłosić tą słoninę w programie płatnik... tam jest taka opcja...
Wchodzisz w ZUS > mięso > słonina > zła słonina > zgłoś problem...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.