„Zmiany w programie Płatnik oraz obowiązki pracodawcy w 2014 roku" – zaproszenie na szkolenie

„Zmiany w programie Płatnik oraz obowiązki pracodawcy w 2014 roku" – zaproszenie na szkolenie
Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zapraszają Państwa do udziału w szkoleniu o tematyce:
„Zmiany w programie Płatnik oraz obowiązki pracodawcy w 2014 roku"
Szkolenie dobędzie się w dniu 29.01.2014 r. (środa) o godz. 10:00 w budynku siedziby Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, w sali nr 339 (sala konferencyjna)
Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.
Chętnych uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojego udziału - telefonicznie 13 446 21 52, kom. 792 999 396 lub mailem biuro@jsp.org.pl
Zapraszamy.
Program szkolenia
- Program „PŁATNIK’ wersja 9.01.001A
- Zmiany w porównaniu do poprzednich wersji programu.
- Zmiany funkcjonalne w programie PŁATNIK
- Pobieranie danych z ZUS
- Kartoteka płatnika
- Kartoteka ubezpieczonego
- Weryfikacja dokumentu
- Wysyłanie dokumentu
- Publikacja programu PŁATNIK
- Platforma Usług Elektronicznych (PUE)
- Możliwości, jakie daje Platforma Usług Elektronicznych
- Zasady uzyskanie dostępu do PUE
- Przykłady korzystania z PUE.
- Emerytury i renty
- Obowiązki pracodawcy w zakresie kompletowania wniosków o świadczenia emerytalno – rentowe i wypadkowe.
- Sporządzanie dokumentacji przez płatnika dla celów emerytalno – rentowych i wypadkowych.
JSP
