Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmiany w żmigrodzkim „Koperniku”

44

W związku z dużym zainteresowaniem oraz częstymi pytaniami, Dyrekcja Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie informuje, że Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie zmienia wyłącznie nazwę na Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie. Szkoła funkcjonuje nadal, nabór będzie odbywać się na dotychczasowych zasadach.

Dyrekcja ZS Nowy Żmigród

Reklama

Komentarze: 44

Dodaj komentarz Widok:
2
@ edu
dnia 30.01.2013, 07:54 · Zgłoś
do Bela . Chyba masz ze szkołą wspólnego tyle co ja z baletem , bo nie wiesz , żę jest w całym powiecie jasielskim nabór elektroniczny. Czyli jakbyś nie wiedział (a) to wystarczy kliknąć w komputer i podanie jest kierowane do szkoły którą kandydat wybrał.Więć jak chcesz zabierać głos w sprawie to najpierw się zapoznaj z nowymi zasadami , a potem wypisuj głupoty.
Odpowiedz
-1
@ kandydat
dnia 29.01.2013, 21:09 · Zgłoś
Jak zostaje LO to nie ma żadnych szans z innymi szkołami!Bo taka dyrektorka jsst skończona i nic nie może zrobić , żeby Kmiecik prosił ją na kolanach!???Ani rodzice ani [...]kowie nic nie pomogą nawet gdyby byli synami Stalina!!!
Odpowiedz
1
@ vv
dnia 29.01.2013, 20:28 · Zgłoś
no changes no fun ... wiec musieli cos pozmieniac xD
to tam w koncu tylko LO zostaje czy technikum i zawodowka tez ??? xD
Odpowiedz
-1
@ :]
dnia 29.01.2013, 20:53 · Zgłoś
Zostaje tylko samo LO,i szczerzę wątpię w to że ta szkoła będzie jeszcze za 3 lata.
Odpowiedz
2
@ leyus poleyus
dnia 29.01.2013, 21:19 · Zgłoś
No właśnie to ciekawe, dlaczego dyrekcja oświadcza iż zmianie uległa tylko nazwa szkoły, żeby było śmieszniej pod oświadczeniem podpisuje się starą nazwą, ciekawe co obiecali pani dyrektor za zniszczenie własnego miejsca pracy, pewnie lepsze miejsce na liście wyborczej,bo że uczniowie z wiosek w górach, władzy nie interesują to wiadomo, pożyjemy zobaczymy ale będziemy pamiętać
Odpowiedz
-1
@ :)
dnia 29.01.2013, 20:18 · Zgłoś
woow masakra jakie zmiany powalił mnie to
Odpowiedz
3
@ jo
dnia 29.01.2013, 20:13 · Zgłoś
bebeś zgadzam się z toba otworza dom dla czubków jak na foluszu
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 29.01.2013, 20:09 · Zgłoś
RiP [*][*][*]
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 29.01.2013, 18:27 · Zgłoś
...aby szkoła nie poszła do likwidacji proponuje zrobić modlitwę w jej intencji albo debatować w parlamencie na temat związków partnerskich lub narciarzach (legalnych złodziejach prezesach i innych wynalazkach) podobno to pomaga zatem efekt końcowy będzie pozytywny.
Odpowiedz
-1
@ zając
dnia 29.01.2013, 18:16 · Zgłoś
Alusi ratuj mnie umierająca przed tym tyranem krwawym adamem bo czeka na mnie już grasela1A jak mnie zabraknie to upadnie szkoła ! A wraz ze szkola wszystkie twoje kontakty!
Odpowiedz
-4
@ bebeś
dnia 29.01.2013, 16:10 · Zgłoś
Idżcie stąd dzieci tu szkoły nie będzie!
Odpowiedz
-1
@ AUDI
dnia 29.01.2013, 16:43 · Zgłoś
A co według ciebie tam ma się znajdować?
Odpowiedz
5
@ Sven
dnia 29.01.2013, 15:57 · Zgłoś
Ile powstało w Jaśle okolicach zakładów pracy od 1989 roku NIC,a kościołów i urzędów nikomu nie potrzebnych pełno...Nie ma dzieci i szkoły się zamyka dobrze nie znam kraju,który by oszukał ekonomie.W ekonomi podstawą dobrobytu jest dwie rzeczy:ludzie (im więcej tym lepiej) i pieniądze natomiast w takim Jaśle jest pełno pasożytów w urzędach,które same się zatrudniają na zasadzie matka wsadzi syna,córkę później córka urodzi ,,chłopoka) i już jest kandydat [...] na [...] co tylko cie [...] .swoją rzecz jasna kompetencją w chwili obecnej jest 490 tysięcy [...] nigdy w Polsce nie było armii większej niż 320 tysięcy pomimo iż żołnierz w czasie służby dziennie kosztuje niewiele tak państwo często mówi,że ich niestac na utrzymanie armii.Tymczasem teraz należy pomyśleć ile kosztuje [...] [...] podatnika dziennie w skali roku i ich liczba i co ciekawe,że nikt nic nie mówi na ten temat.

Jestem przekonany,że w samym tylko Jaśle jest dwie dobre dywizje [...] pasożytów i żaden urząd nie upadnie i nigdy mu nie brakuje pieniędzy w przeciwieństwie do szkół lub zakładów pracy.
Odpowiedz
4
@ :P
dnia 29.01.2013, 15:46 · Zgłoś
Szkoda tylko, że do naszej Pani od matematyki chciały chodzić osoby z innej klasy maturalnej na dodatkowe zajęcia, które ona z nami prowadziła:)
Odpowiedz
4
@ xD
dnia 29.01.2013, 16:38 · Zgłoś
W końcu ktoś gada jak człowiek niech się uczniowie wypowiedzą na ten temat zobaczycie kto jest lepszym nauczycielem :D
Odpowiedz
11
@ lutek
dnia 29.01.2013, 17:53 · Zgłoś
Pani Kmiecikowa jest najlepszym nauczycielem w powiecie ponieważ otrzymała nagrodę starosty-męża!!!
Odpowiedz
2
@ Ziarno
dnia 29.01.2013, 23:19 · Zgłoś
A jej mąż - uciekł z sesji jak sztubak , schował się pod spódnicę mamusi. Miał bardzo ale to bardzo ważne spotkanie w Warszawie. Gdzie pan był mężu pani K . że pana nie było na sesji likwidacyjnej ?
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 30.01.2013, 06:56 · Zgłoś
Miał baaardzo ważny wyjazd służbowy.
Odpowiedz
0
@ ang
dnia 30.01.2013, 15:28 · Zgłoś
nauczyciel powinien paaarę spraw rozumieć...
Odpowiedz
-8
@ Sven
dnia 29.01.2013, 15:42 · Zgłoś
Jeżeli chodzi o mnie mogą zamykać bo przecież to,że nie ma teraz narybku to wynik rzekomo właściwych poczynań katolickich rządów z przed lat CZYŻ NIE TAK ?
Odpowiedz
4
@ ixi
dnia 29.01.2013, 14:46 · Zgłoś
robcie dzieci i nie nazekajcie tyle
Odpowiedz
1
@ Bela
dnia 29.01.2013, 14:39 · Zgłoś
A osoba pracujaca w tej szkole nie będzie odsyłała dzieci z podaniami do innej?
Odpowiedz
8
@ zeniu
dnia 29.01.2013, 14:32 · Zgłoś
a pan poseł Rzonca to do jakiej szkoly chodził ,nie dotej czasami
Odpowiedz
-7
@ S.
dnia 29.01.2013, 12:31 · Zgłoś
Świetna szkoła, wróciłabym się na lekcje do pani Baraś, ciepło ją wspominam jak również pania [...], dużo wymagały, ale dużo też potrafiły nauczyc, błędem nowych uczniów jest unikanie tych pań czy strach przed ich lekcjami, do pewnych rzeczy chyba trzeba dorosnac i po czasie docenia się takie osoby i wiedzę którą przekazały. Polecam te szkołe choc ostatnio słyszałam, że pani od mametamtyki raczej się nie nadaje na nauczycielke ;)

pozdrawiam
absolwentka 2012 :)
Odpowiedz
2
@ xD
dnia 29.01.2013, 16:36 · Zgłoś
A ja słyszałem, że gdy przyszła to 3 osoby z klasy potrafiło napisać maturę na marne 30 % :D a gdy skończyła swoja naukę tylko 3 nie zdały ... Więc wiesz nie wiesz a gadasz... :D pozdrowienia
Odpowiedz
1
@ S.
dnia 29.01.2013, 18:07 · Zgłoś
Nie wypowiadałam się tu na temat pani która uczyła w tej szkole tylko pani która od niedawna w tej szkole uczy, wiec może nie oceniaj co wiem, a czego nie bo to nie twój interes :)
Odpowiedz
13
@ xsx
dnia 29.01.2013, 18:09 · Zgłoś
Do kogo byś wróciła do p.Baraś ??? mało nie umarłam ze śmiechu.
Odpowiedz
8
@ sekator
dnia 30.01.2013, 08:55 · Zgłoś
Totalnie subiektywna i bezwartościowa ocena. O ile nie w pewien wiadomy sposób - interesowna. ;) Zresztą próba wywyższania jednych i krytyka drugich w oparciu o rzekomo zasłyszane informacje tylko to potwierdza.

Zostaw komputer, ubieraj mini i idź odśnieżać :)
Odpowiedz
0
@ edu
dnia 29.01.2013, 12:11 · Zgłoś
do nusiu taka dobra jak Twój wpis. Trzeba przyznać , że kawał Ci wypalił?
Odpowiedz
2
@ Patryk
dnia 29.01.2013, 10:45 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
-1
@ jasiu
dnia 29.01.2013, 11:09 · Zgłoś
Efekty rewolucji solidarnościowej są widoczne gołym okiem
Odpowiedz
-8
@ nusiu
dnia 29.01.2013, 11:22 · Zgłoś
Ja zem skońcył to liceóm tam nadole imam papiery na gotowanie dla dózo ludzi a teraz jestem spawacem i robie w norwegi za 20 tyś na miesiąc ale w szkole mnie naumieli gotować i dla koleguf teraz gotuje to dobra była szkoła
Odpowiedz
4
@ leyus poleyus
dnia 29.01.2013, 10:17 · Zgłoś
Czy portal Jasło4u sprawdza w ogóle swoje wiadomości ?
Czy ktoś zorientowany mógłby się wypowiedzieć jak wygląda sytuacja,do jakich klas będzie nabór, a jakie zostały zlikwidowane bo z tego co wiem przy ulicy Gorlickiej nie ma już nic ,a w takim wypadku to jednak nie tylko zmiana nazwy szanowna dyrekcjo
szkoły, oraz szanowna redakcjo.Pozdrawiam

4
Odpowiedz
1
@ jan
dnia 29.01.2013, 09:57 · Zgłoś
No i masz ci los :)
Odpowiedz
2
@ edu
dnia 29.01.2013, 09:56 · Zgłoś
I bardzo dobrze w końcu liceum w Żmigrodzie ma długotrwała bo ponad 60-letnią tradycję . Wychowało wielu wspaniałych i znanych ludzi . Gratulacje!!
Odpowiedz
-19
@ łodyniec
dnia 29.01.2013, 09:59 · Zgłoś
kogo niby ? masę [...] to wiem ...
Odpowiedz
12
@ mark
dnia 29.01.2013, 10:09 · Zgłoś
[...] to obecnie. Kiedyś liceum w Żmirodzie to było coś.
Odpowiedz
4
@ iga do edu
dnia 29.01.2013, 10:12 · Zgłoś
Wymień tych wspaniałych znanych ludzi,bo jakoś nie wiem o kogo chodzi.
Odpowiedz
3
@ Serafina
dnia 29.01.2013, 16:16 · Zgłoś
Mm :) [...] pierwsza klasa z Ciebie , gratulacje - zacny tytuł ! :D
Odpowiedz
1
@ Serafina
dnia 29.01.2013, 16:17 · Zgłoś
Wspaniałych i znanych a nie wspaniałych znanych ! Proszę uważnie czytać gdyż spójnik "i" ma znaczenie mądry człowieku.
Odpowiedz
1
@ Mrow.;
dnia 29.01.2013, 17:54 · Zgłoś
A np. Rzońca... Wielu lekarzy jest rowniez absolwentami tego LO. Zresztą nie wiem skąd taki pogardliwy stosunek do tej szkoły... a na jakiej niby podstawie
łodyncu twierdzisz ze jej absolwenci to "masa glabow"???
Odpowiedz
4
@ ...
dnia 29.01.2013, 09:56 · Zgłoś
Dlaczego dyrekcja ZS Nowy Żmigród nie wykorzystała okazji oraz w ogóle nie zareklamowała w tym ogłoszeniu szkoły.
Odpowiedz
5
@ :)
dnia 29.01.2013, 09:48 · Zgłoś
zamknijcie wszystkie szkoły i tak wszędzie pracują tylko...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.