Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Znalezione rowery oczekują na właścicieli

18

Policja poszukuje właścicieli znalezionych rowerów. Do tej pory nikt nie zgłosił ich utraty. Osoby, do których należą jednoślady, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle.

Porzucone jednoślady zostały znalezione na terenie powiatu jasielskiego. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 9 rowerów głównie górskich.

Właścicieli rowerów prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 380, 13 44 38 384 (w godz. 7.30-15.30). Udając się po odbiór jednośladu w miarę możliwości należy zabrać ze sobą dowód jego własności np. dokument zakupu, zdjęcie z rowerem.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
1
@ @pal
dnia 14.03.2012, 12:36 · Zgłoś
No czego wy oczekujecie od [...] ten artykoł wszystko mowi o ich poziomie
Widzisz a ja się zastanawiam nad Twoim poziomem hehe:)
Odpowiedz
-2
@ KOmisarz
dnia 13.03.2012, 23:05 · Zgłoś
No czego wy oczekujecie od [...] ten artykoł wszystko mowi o ich poziomie
Odpowiedz
-1
@ jozek
dnia 13.03.2012, 20:46 · Zgłoś
to gdzie można znaleźć takie rowery żeby nie było właściciela to z chęcią pójdę. idzie wiosna to się przyda
Odpowiedz
2
@ Gregor
dnia 13.03.2012, 19:24 · Zgłoś
Gdyby czasem nie znalazł sie ich właściciel to proponuje takie rozwiązanie że policja mogła by skorzystać i posadzić patrole policyjne na te właśnie rowery!!!
Odpowiedz
0
@ jaaa
dnia 13.03.2012, 18:36 · Zgłoś
a jak taki jak u X -a a dodatkowo ma mało powietrza w łańcuchu to mój!!
Odpowiedz
7
@ x
dnia 13.03.2012, 16:30 · Zgłoś
jak to taki z dwoma kołami kierownicą i siedzeniem to mój
Odpowiedz
-3
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim @@
dnia 13.03.2012, 15:55 · Zgłoś
a gdzie byli rodzice?
Odpowiedz
28
@ Paweł Sobniów
dnia 13.03.2012, 14:52 · Zgłoś
Wczoraj w Jaśle na ulicy Czackiego, znalazłem banknot o nominale 10 zł.
Właściciela proszę o zgłoszenie się do mnie, w miarę możliwości proszę posiadać jakiś dowód na prawo własności tej dyszki. Ewentualnie szczegółowo ją opisać.
Odpowiedz
-3
@ haha
dnia 13.03.2012, 14:55 · Zgłoś
hahahahhahahahhahahahahhaha Podoba mi sie twój komentarz hahaha:)
Odpowiedz
-3
@ zenon
dnia 13.03.2012, 15:06 · Zgłoś
podaj numer bankotu ;-)
Odpowiedz
1
@ kosmita
dnia 13.03.2012, 15:22 · Zgłoś
NO i jeszcze niech poda numery seryjne :D hahaha i dokładne wymiary banknotu ;]
Odpowiedz
0
@ gosia:)
dnia 14.03.2012, 13:28 · Zgłoś
no,to lecimy po dyszkę :))) a fotki z nią nie potrzebujesz ???
Odpowiedz
-2
@ Jaślanka
dnia 13.03.2012, 14:47 · Zgłoś
nie mogli napisac szczegolow, bo ten kto zgubił to sam poda, na dowód ze jego -.- to chyba jasne?
Odpowiedz
3
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 13.03.2012, 14:44 · Zgłoś
wystarczy jakby ktos go poprawnie opisal... np.kolor marka i znak szczegolny...
Odpowiedz
18
@ do maniek
dnia 13.03.2012, 13:53 · Zgłoś
No pewnie idź i powiedz, że wszystkie są Twoje... i tak na "[...]"weź także mój... a potem sprzedaj i miej z tego zysk. Wspaniale!!! Jak masz stulać głupoty, to lepiej nic nie pisz...
Odpowiedz
-1
@ jooo
dnia 13.03.2012, 14:00 · Zgłoś
porzuciłeś swój rower a teraz chcesz odzyskać? beznadzieja ... kto porzuca rower? moze byl nie potrzebny ,zawadzal w piwnicy ,to trzeba bylo wystawic kolo smietnika chetnych nie brakuje ,sam bym wzioł ze dwa :)
Odpowiedz
-9
@ maniek
dnia 13.03.2012, 13:42 · Zgłoś
WSPANIAŁE : Udając się po odbiór jednośladu w miarę możliwości należy zabrać ze sobą dowód jego własności np. dokument zakupu, zdjęcie z rowerem. Ja proponuję jeszcze na dokładkę dwóch świadków , zaświadczenie o niekaralności oraz zaświadczenie od lekarza, że się jest zdrowym na umyśle. Oczywiście kpię.
Odpowiedz
4
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 13.03.2012, 14:45 · Zgłoś
OD dzis wszyscy robcie sobie zdjecia z rowerami... bo jak potem ktos go ukradnie i porzuci to go nie odzyskacie...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.