Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Znaleziono pęk kluczy

27

Policjanci poszukują właściciela pęku trzynastu kluczy z zielonym brelokiem. Zostały one znalezione w rejonie skrzyżowania ulicy Kołłątaja z ulicą Ducala w Jaśle i przekazane funkcjonariuszom przez mieszkankę Jasła.

Właściciela odnalezionych kluczy prosimy o ich odbiór w Rewirze Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Jaśle ul. Kochanowskiego 2, tel. 13 44 38 342, tel. 13 44 38 445.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
1
@ ank
dnia 12.03.2012, 20:03 · Zgłoś
moze wreszcie ta akcja skonczy sie sukcesem jasielskiej policji
Odpowiedz
1
@ ....
dnia 12.03.2012, 20:01 · Zgłoś
Takimi sprawami się policja zajmuje, ale jak na dworcu chodzi sobie pijany i pod wpływem [...] gościu to straż miejscka oraz policja porozmawiała z nim i pojechała a facet dalej sobie chodził wykrzykiwał itd. to jest własnie policja nie zajmie się konkretną sprawą tylko jakimiś głupotami
Odpowiedz
2
@ nik
dnia 12.03.2012, 16:23 · Zgłoś
ale akcja trza dac to do telewizji albo rutkowskiemu on to znajdzie wlasciciela zachwile
Odpowiedz
1
@ Plisiu
dnia 12.03.2012, 08:44 · Zgłoś
Brawo dla policji!
Świetna akcja! Czuję się bezpieczny :)
Odpowiedz
-4
@ shadow
dnia 12.03.2012, 07:57 · Zgłoś
a może zdjęcie jakieś, co? inteligenci
Odpowiedz
2
@ se se se
dnia 12.03.2012, 19:34 · Zgłoś
Tobie za to brak inteligencji!!! Jak zgubiłem pęk kluczy to małe prawdopodobienstwo że w tym samym czasie w tej małej wiosce zrobił to ktoś jeszcze!! Zresztą wygląd może być sposobem weryfikacji przynależności zguby do właściciela - INTELIGENCIE!!!
Odpowiedz
3
@ luka
dnia 11.03.2012, 23:31 · Zgłoś
dzielnicowy juz napewno sobie dorobil te klucze tak ze radze wymienic zamki;)
Odpowiedz
-8
@ janek
dnia 11.03.2012, 23:00 · Zgłoś
Wyrazy współczucia.Tyle drzwi na komendę przytachać żeby dopasować pęk kluczy.
Wreszcie konkretne zajęcie.
Odpowiedz
-1
@ Mój
dnia 11.03.2012, 21:09 · Zgłoś
PEwie tadek d zgubił z praktyk
Odpowiedz
-2
@ romek
dnia 11.03.2012, 23:30 · Zgłoś
a on on ma ich duzo;D
Odpowiedz
-3
@ mymy
dnia 11.03.2012, 21:07 · Zgłoś
Szczęśliwa 13 tka !!! Skreśl TOTKA
Odpowiedz
1
@ Zumi
dnia 11.03.2012, 20:42 · Zgłoś
Hmmmm A gdzie w Jaśle jest rejon skrzyżowania ulic Kołłątaja i Ducala??? 3-go Maja i Ducala to i owszem...
Odpowiedz
1
@ Warszawiak
dnia 11.03.2012, 20:36 · Zgłoś
Muszą dać jasielskim dzieciom anonimowe pole do popisu bo na czym te [...] mogą się wyżyć
Odpowiedz
8
@ ii
dnia 11.03.2012, 20:12 · Zgłoś
i dobrze ze takie ogloszenia tez sie znajduja. nigdy nie wiadomo co moze spotkac czlowieka
Odpowiedz
0
@ nono
dnia 11.03.2012, 21:13 · Zgłoś
Zgadzam się powinni ogłosić, ale te osoby co nie chodzą do Kościoła to niby ską mają się dowiedzieć o zgubie?
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 11.03.2012, 19:50 · Zgłoś
powinni to ogłosić w kościołach a nie w internecie
Odpowiedz
36
@ aga
dnia 11.03.2012, 19:49 · Zgłoś
Łatwo sie nabijać, ale jakby jednemu, albo drugiemu cwaniakowi pare zamków w drzwiach przyszło wymienic z powodu utraty kluczy to inaczej by śpiewali, ale zawsze dobry pretekst żeby poubliżać, ot tak w końcu czymś trzeba sie dowartościować!
Odpowiedz
-1
@ onon
dnia 11.03.2012, 21:04 · Zgłoś
Jak ma 13 kluczy to tak jakby prawie trafił w tokolotka. To nie musi być mieszkaniec Jasła a może być powiatu, lub... Więc jakie prawdopodobieństwo :)
Odpowiedz
2
@ Gord.
dnia 12.03.2012, 14:22 · Zgłoś
Tylko powiedzmy sobie, ile z tych osób mieszkających na terenie powiatu nosi przy sobie pęk 13 kluczy. Dodatkowo te klucze opatrzone są zielonym brelokiem. Ba. Kto noszący 13 kluczy z zielonym brelokiem zgubił je ostatnimi czasy. Jak widzisz prawdopodobieństwo odkrycia, że to właśnie TA osoba zgubiła klucze jest bardzo duże.

Dodatkowo ja rozesłałbym informacje po szkołach, albo spółdzielniach mieszkaniowych, bo zazwyczaj dozorcy i konserwatorzy lubią takie kluczyki nosić ze sobą ;)
Odpowiedz
1
@ mili
dnia 12.03.2012, 20:06 · Zgłoś
mimo ze sie znalazły to i tak kto ma troche oleju w głowie wszystkie zamki wymieni ...mam nadzieje ze nie jestes policjantem...
Odpowiedz
3
@ olo
dnia 11.03.2012, 19:23 · Zgłoś
Tekst na miarę Pulitzera. Trzymam kciuki.
Odpowiedz
-12
@ 4u Dno
dnia 11.03.2012, 18:56 · Zgłoś
Poszukują ? Napiszcie coś więcej, jak oni to POSZUKUJĄ ? Z psami tropiącymi, czy może z wykrywaczami metalu, czy po prostu siedzą i maja w "d" ?
Odpowiedz
0
@ Anka
dnia 11.03.2012, 19:01 · Zgłoś
Zapewne oczekują, aż właściciel kluczy sam się zglosi.
Odpowiedz
22
@ art
dnia 11.03.2012, 19:06 · Zgłoś
a co maja biegać po mieszkaniach i próbowac do którego pasjue ??? weś ty sie człowieku zastanów co piszesz !!!
Odpowiedz
3
@ baflo
dnia 11.03.2012, 18:39 · Zgłoś
trzymam kciuki, żeby im się w końcu coś udało może znajdą właściciela "_'
Odpowiedz
-6
@ stefan
dnia 11.03.2012, 18:33 · Zgłoś
ale [...] na tym portalu...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.