Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Znaleziono pieniądze

34

Pieniądze, które przypadkowo znalazł mieszkaniec gminy Tarnowiec znajdują się w Rewirze Dzielnicowych jasielskiej Policji. Mężczyzna przekazał banknoty funkcjonariuszom, gdyż nie odnalazł ich właściciela. Osoba, która utraciła pieniądze proszona jest o kontakt z Policją.

Zdjęcie: archiwum

Pieniądze zostały znalezione w miniony piątek około godz. 10.30 w Parku Miejskim w Jaśle. Banknoty znalazł spacerujący parkiem mieszkaniec gminy Tarnowiec. Mężczyzna pieniądze przekazał funkcjonariuszom z prośbą o pomoc w odnalezieniu właściciela.

Osoba, która zgubiła pieniądze proszona jest o kontakt z Rewirem Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Jaśle przy ul. Kochanowskiego 2, tel. (13) 44 38 445, (13) 44 38 342.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
1
@ on
dnia 29.04.2014, 23:14 · Zgłoś
szkoda tylko ,że jak sie nikt nie zgłosi to pieniadze trafią do skarbu państwa czyli do czarnej dziury ;/ a tak to by przynajmniej znalazca coś z tego miał
Odpowiedz
1
@ ale kasiury
dnia 29.04.2014, 22:27 · Zgłoś
jo byk je normalni "przechowoł"
Odpowiedz
0
@ tuskolandia.
dnia 29.04.2014, 17:28 · Zgłoś
wiem jak bylo to ten koles z starego sacza ktory rzekomo trafil "szostke" w lotka-haha napewno to on.
Odpowiedz
0
@ milutka
dnia 29.04.2014, 13:55 · Zgłoś
ten ktos pewnie spisał juz na straty te swoja kase bo w dzisiejszym swiecie gdzie tyle rozpusty i pijanstwa to naprawde mial szczescie ze znalazł taki ktos naprawde uczciwy
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 29.04.2014, 09:39 · Zgłoś
a może ten co zgubił nie czyta internetu wstydzi sie powiedziedz innym osobom a w sobie bardzo meczy sie z problemem, kazda osoba roznie reaguje na takie niecodzienne sprawy
Odpowiedz
6
@ stella
dnia 28.04.2014, 22:33 · Zgłoś
ja tez jestem mieszkanka gminy tarnowiec i jestem pelna podziwu dla osoby ktora oddala znalezione pieniadze tez bym tak postapila
Odpowiedz
0
@ walikot
dnia 28.04.2014, 20:49 · Zgłoś
Widzita jaki w Jaśle dobrobyt.
Odpowiedz
6
@ bebe
dnia 28.04.2014, 20:38 · Zgłoś
jakie te co niektóre komentarze są "żałosne i [...]"żallllll...
wnioskuję,że piszą je małolaty z "wiejskiej"chaty(nie obrażając mieszkańców wsi,sam z takowej pochodzę).
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 28.04.2014, 20:36 · Zgłoś
kurcze...chcialbym tyle zgubic..
Odpowiedz
-5
@ walikot
dnia 28.04.2014, 20:25 · Zgłoś
Może to kasa sokolnika już pewnie [...] tymi pieniędzmi z nadmiaru głupoty Jasielskich władz.
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 28.04.2014, 20:34 · Zgłoś
Zapraszamy w przyszłym roku, będzie Pan latał na minilotni i płoszył gawrony. Faktycznie wyjdzie taniej. Ale czy skuteczniej?
Odpowiedz
-3
@ walikot
dnia 28.04.2014, 20:45 · Zgłoś
Latać to będziesz ty na balonie a ja będe trzymał sznurek żebyś nie uciekł.
Odpowiedz
15
@ qq
dnia 28.04.2014, 19:47 · Zgłoś
Z drugiej strony- dziwne że nikt nie zgłosił zaginięcia pieniędzy na policję, czyżby pochodziły z nielegalnego źródła? I co na to monitoring w parku? Gratuluję uczciwości temu znalazcy.
Odpowiedz
-3
@ zzzz
dnia 28.04.2014, 19:34 · Zgłoś
nieźle :) dede
Odpowiedz
49
@ elf
dnia 28.04.2014, 18:41 · Zgłoś
Wielki szacunek dla uczciwego znalazcy, życzę Panu wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
-14
@ [...]ek
dnia 28.04.2014, 18:36 · Zgłoś
jeżeli właściciel się nie zgłosi trzeba je wysłać ojcu dyrektorowi bo jemu są zawsze niezbędne.
Odpowiedz
50
@ 9977777777777777777777777777777777777777
dnia 28.04.2014, 17:38 · Zgłoś
Jestem pełen podziwu dla tego człowieka który znalazł i nie zatrzymał dla siebie
Odpowiedz
3
@ gilu
dnia 28.04.2014, 13:51 · Zgłoś
kto dzis ma kase zeby zgubic...jak przed wojna...ksiadz albo urzednik...tam popytajcie...
Odpowiedz
-15
@ nauczyciel
dnia 28.04.2014, 14:48 · Zgłoś
Ja tez mam i nie narzekam , jest wreszcie tak jak powinno być , byle tylko [...] nie dopuścic do władzy i będzie OK .
Odpowiedz
-9
@ KNP
dnia 28.04.2014, 15:09 · Zgłoś
Janusz Korwin Mikke sprawi że każdego będzie stać na zgubienie .
Odpowiedz
-31
@ masło4upeel
dnia 28.04.2014, 12:15 · Zgłoś
To nie są pieniądze tylko zadrukowany papier - oszustwo bankierów i ich piesków politykierów. Prawdziwymi pieniędzmi są złoto, srebro i ostatnio nowy matematyczny pieniądz bitcoin. Reszta to zwykłe oszustwo. Polecam Wam film który wszystko wyjaśni https://www.youtube.com/watch?v=kgWsER4IpEw
Odpowiedz
-8
@ masło4upeel
dnia 28.04.2014, 23:09 · Zgłoś
Nie wiem za co te minusy? To co napisałem jest prawdą! Zamiast oglądać 'gwiozdy tanczo [...]**pie' wysilcie się trochę intelektualnie i zgłębcie temat papierowego 'piniondza'
Odpowiedz
160
@ frezyjak
dnia 28.04.2014, 11:52 · Zgłoś
bardzo uczciwy ten znalazca,mało takich...
Odpowiedz
-157
@ jozek z bagien
dnia 28.04.2014, 12:14 · Zgłoś
[...] [...] , jakim trzeba być frajere zeby oddawać znalezione baksy ?
Odpowiedz
-137
@ AT
dnia 28.04.2014, 12:16 · Zgłoś
dobrze ze nie znalazł w niedziele bo juz by moherki krzyczały ze to cud papy :-P
Odpowiedz
152
@ 1312
dnia 28.04.2014, 12:19 · Zgłoś
sam żeś jest [...] !
Może te "baksy" to była czyjaś renta i teraz ktoś nie ma za co miesiąc przeżyć ?
Szacun dla tego kogoś kto je znalazł i odniósł żeby właściciel się znalazł !
Odpowiedz
-81
@ ron
dnia 28.04.2014, 12:22 · Zgłoś
@AT dokladnie :) W niedziele już by [...] wołał że trzeba wrzucić na tace .
Odpowiedz
-46
@ swój pseudonim
dnia 28.04.2014, 12:31 · Zgłoś
Ja swojej RENTY pilnuję!
Odpowiedz
28
@ zus
dnia 28.04.2014, 13:30 · Zgłoś
My pilnujemy wszystkie renty
Odpowiedz
-11
@ młody
dnia 28.04.2014, 14:49 · Zgłoś
Pieniondze to nie fszystko , jak mawiał muj nauczyciel
Odpowiedz
8
@ kris
dnia 28.04.2014, 15:46 · Zgłoś
faktycznie jestes z bagien
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 29.04.2014, 22:22 · Zgłoś
znalazł je pewnie świadek Jehowy
bo każdy inny by je "przechował"
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.