Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Znaleziono psa

32

3 listopada 2011 r. w Jaśle przy skrzyżowaniu ulic Szajnochy i Kazimierza Wielkiego znaleziono psa. Szczegółowych informacji można uzyskać w Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami w Jaśle przy ul. Sokoła 8 lub pod numerem telefonu 13 4464014. Psa można odebrać po wcześniejszym kontakcie z Miejskim Zakładem Gospodarki Odpadami.



Uwaga!
Właściciel psa nie będzie ponosił żadnych opłat z tytułu przechowywania psa przez MZGO.


UM Jasła

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ m
dnia 21.12.2011, 22:10 · Zgłoś
Właściciel pieska się nie znalazł ale jeśli ktoś chciałby go to mogę dać kontakt do osoby która opiekuje się nim tymczasowo.
Pies jest bardzo grzeczny, tresowany, po prostu słodziak:)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 27.11.2011, 19:03 · Zgłoś
0
@ Iwek
dnia 08.11.2011, 22:43 · Zgłoś
Czy ktos wie czy znalazl sie wlasciciel tego pieska?
Odpowiedz
0
@ sąsiad
dnia 07.11.2011, 17:04 · Zgłoś
Piesek się przynajmniej ładnie do zdjęcia uśmiechnął... a wy darujcie sobie takie komantarze o szczurach... Tu chodzi o rasowe psy !!!
Odpowiedz
3
@ apel
dnia 04.11.2011, 22:34 · Zgłoś
szanowni internauci cieszy fakt że macie szczere chęci i miłośc do zwierząt . panuje moda na psy w klatkach koszmar dla zwierząt ,a w mojej ocenie wstyd trzymac zwierzę w niewoli . walczmy wszyscy z tym bezmyślnym traktowaniem zwierząt . mam dosyc wyjących psów . jeśli ktoś nie nie ma warunków tj wolnej przestrzeni to niech odda psa innym ludziom lub wyprowadza psa na spacer.

do właścicieli chowu klatkowego bójcie się boga tak traktowac zwierzęta a jeśli jesteście niewierzący to wiedzcie o tym że to wstyd miec obok domu więzienie dla przyjaciela podobnie psy na łańcuchach . wstyd wstyd wstyd ludzie opamiętajcie się...
Odpowiedz
2
@ @@@
dnia 05.11.2011, 20:21 · Zgłoś
Idealnie to ująłeś/ujęłaś podpisuję się pod apelem z całym przekonaniem. Nie muszę nic więcej dodawać:)
Odpowiedz
-6
@ fredek
dnia 06.11.2011, 00:05 · Zgłoś
obywatelowi apelowi w mózgu coś się porobiło...
Odpowiedz
-3
@ widz
dnia 04.11.2011, 18:24 · Zgłoś
A gdzie niesmiertelnik na szyi psa ? Ja sie pytam...
Odpowiedz
3
@ alfred
dnia 04.11.2011, 20:32 · Zgłoś
może ma wszczepiony chip ,trzeba sprawdzić
Odpowiedz
1
@ właściciel
dnia 04.11.2011, 21:31 · Zgłoś
Wszystkie bezpańskie psy na terenie miasta są własnością burmistrza. Nie wiem czy i koty... być może...
Odpowiedz
2
@ :)
dnia 04.11.2011, 14:25 · Zgłoś
Mam takiego samego :D
Odpowiedz
4
@ do- shrek
dnia 04.11.2011, 13:56 · Zgłoś
dlaczego masz nicka shrek? Przecież shrek to bardzo sympatyczny stworek :)
Odpowiedz
2
@ xxx
dnia 04.11.2011, 07:21 · Zgłoś
ładny :)
Odpowiedz
6
@ lola
dnia 04.11.2011, 07:36 · Zgłoś
Ładny i mordke ma taką sympatyczną :D Ja bym go z chęcią do siebie zabrała hehe :) Mam nadzieję, że właściciel się szybko odnajdzie !!
Odpowiedz
1
@ paco
dnia 05.11.2011, 16:58 · Zgłoś
Oki-to jeśli chcesz tego psa,to smiało go możesz adoptować.Napewno prawdziwy właściciel nie zgłosi sie po niego!!! Pies wabi się Max! Powodzenia!!!
Odpowiedz
-74
@ shrek
dnia 04.11.2011, 06:39 · Zgłoś
Portal chyba schodzi na psy, jeżeli redakcja uważa, że w 40-to tysięcznym miasteczku jest to wiadomość dnia!
Odpowiedz
53
@ @@@
dnia 04.11.2011, 06:49 · Zgłoś
W jednym masz tylko racje, w swoim podpisie shreku. Może nie wiadomość dnia dla ciebie, ale dla osób zainteresowanych jest bardzo ważna. Pies jest zadbany, więc prawdopodobnie właściciel go szuka, ktoś kto czyta taką informacje może przekazać ją dalej. Na psy to ty zszedłeś skoro nie potrafisz współczuć. Jaki kto do zwierząt taki do ludzi.
Odpowiedz
-48
@ shrek
dnia 04.11.2011, 06:54 · Zgłoś
Podaj adres to wyślę ci parę szczurów z którymi się z pewnością zaprzyjaźnisz! W końcu - jaki kto do zwierząt taki dla ludzi!
Odpowiedz
-7
@ @@@
dnia 04.11.2011, 06:58 · Zgłoś
Don [...]o icognioto, jaki ty kretong jesteś:D
Odpowiedz
-6
@ @@@
dnia 04.11.2011, 07:00 · Zgłoś
Niereformowalność [...]ków:D
Odpowiedz
25
@ s
dnia 04.11.2011, 07:34 · Zgłoś
A co, uważasz, że losem zwierząt nie powinno się przejmować? Że to jest coś nie godnego uwagi? Żal mi Cię, naprawdę...
Odpowiedz
18
@ Do shreka
dnia 04.11.2011, 08:50 · Zgłoś
Szczury, to też bardzo przyjazne zwierzątka, coraz więcej ludzi hoduje oswojone szczury, a można je kupiś w sklepie ZOO. Wszystkie żywe istoty są potrzebne w przyrodzie i powinny żyć w harmonii z człowiekiem.
Odpowiedz
-13
@ shrek
dnia 04.11.2011, 09:53 · Zgłoś
[cytat=@@@]Don [...]o icognioto, jaki ty kretong jesteś:D[/cytat]

Patrząc na twój stosunek do mojej osoby wyrażający się ziejącą wręcz sympatią widoczną w słowach i przekładając to na twój stosunek do zwierząt (jaki kto dla ludzi taki dla zwierząt), podejrzewam, że zwierzęta w twoim otoczeniu żyją krótko i [...] w cierpieniach...
Odpowiedz
6
@ do @ shreka
dnia 04.11.2011, 13:15 · Zgłoś
Jaki ty [...] jesteś [...]!! Żal mi takich płytkich mutantów ja Ty.
Odpowiedz
-10
@ shrek
dnia 04.11.2011, 14:12 · Zgłoś
[cytat=do @ shreka]Jaki ty po pie r do l ony jesteś [...]!! Żal mi takich płytkich mutantów ja Ty.[/cytat]

Skoro w takim stylu dyskutujemy to powiem na pożegnanie tyle: pies ci [...] lizał!
Odpowiedz
9
@ oburzona
dnia 04.11.2011, 18:37 · Zgłoś
Wolałabym, aby mi [...] lizał ten piękny labrador, niż Ty shreku.
Odpowiedz
0
@ a
dnia 04.11.2011, 21:06 · Zgłoś
I sam sobie przygadałeś :)
Odpowiedz
0
@ adsa
dnia 06.11.2011, 13:33 · Zgłoś
butthurt !! i to potężny
Odpowiedz
0
@ erotuman
dnia 06.11.2011, 15:49 · Zgłoś
Mogę ci nie tylko [...] lizać Fiono :))
Odpowiedz
0
@ biecz
dnia 04.11.2011, 02:19 · Zgłoś
taki sam pies zaginal kilka dni wczesniej w Bieczu p.Szeteli wlascicielowi sklepu kolo Centrum moze ktos mu zrobil psikusa i wywiozl psa do Jasla ???
Odpowiedz
0
@ Jasło
dnia 04.11.2011, 02:42 · Zgłoś
To pies rasowy labrador retriever, one wszystkie są do siebie podobne. Lubią wolność i przez to się dość często gubią. Może to i ten z Biecza, trzeba sprawdzić? Ja też mam takiego samego i też ucieka mi czasami z domu, ale na razie wraca z powrotem.
Odpowiedz
1
@ @@@
dnia 04.11.2011, 06:50 · Zgłoś
Może to ten musisz poinformować Szetele. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.