Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Znęcał się nad rodziną i zwierzętami

53

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Nowego Żmigrodu. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad rodziną oraz szczególne okrucieństwo wobec zwierząt. Sąd Rejonowy w Jaśle tymczasowo aresztował go na okres trzech miesięcy.

Do policjantów trafiła informacja o mieszkańcu Nowego Żmigrodu, który znęca się nad rodziną. W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że 57-letni mężczyzna nie tylko znęcał się nad członkami rodziny, ale także w bestialski sposób męczył, a następnie zabijał zwierzęta.

Zgłoszenie na Policję złożyli członkowie rodziny sprawcy przemocy. Przyznali, że proceder ten trwa od kilku lat. Z ich słów wynikało, że mężczyzna stawał się agresywny po alkoholu. Wszczynał awantury, groził podpaleniem domu, używał przemocy fizycznej, a także na oczach członków rodziny w okrutny sposób znęcał się nad zwierzętami. Zabijał koty, rzucając nimi o betonowe podłoże, a następnie masakrował je siekierą. Głodził i bił łopatą psa, wieszał go także na sznurku za szyję.

57-letniego mieszkańca Nowego Żmigrodu policjanci zatrzymali w poniedziałek. Następnego dnia Sąd Rejonowy w Jaśle zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Mężczyzna usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcanie się nad rodziną oraz zarzut z ustawy o ochronie zwierząt o zabijanie i znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP w Rzeszowie

Reklama

Komentarze: 53

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ola12
dnia 21.07.2016, 18:05 · Zgłoś
To okropne co on wyrabiał
Odpowiedz
0
@ rolexx
dnia 07.02.2011, 19:51 · Zgłoś
[...] w rozpuszczalnik [...] a potem w przepasc i na stracenie ../././
Odpowiedz
0
@ Hm,.
dnia 07.02.2011, 18:29 · Zgłoś
Powinien do wieęzienia isc na 10 lat !
Odpowiedz
0
@ hitler
dnia 07.02.2011, 13:25 · Zgłoś
ciąć go żyletką i lać kwasem i guma lać raz za razem przez 2 tyg, a potem do kamieniołomu i sie niech kończy jeśli wcześniej tego nie zrobi , albo jak go wypuszczą to go z gładzcię za człowieka niema duzo , najwyżej w zawiasach . za kota jest wiecej , mamy hore prawo !!!
Odpowiedz
0
@ juustynaaa2
dnia 06.02.2011, 22:41 · Zgłoś
niech mu w [...] dadzą jak on matke ikoty kopał
Odpowiedz
0
@ XXx
dnia 06.02.2011, 21:59 · Zgłoś
Mam nadzieje, że zamkną go do [...] na jak najdłużej! A jeśli kiedykolwiek wyjdzie na wolnośc, to jakiś "uprzejmy" człowiek odpowiednio sie nim zajmie i mu tak da do wiwatu, że facet wyląduje w szpitalu w stanie agonalnym! Takich sadystów to wieszac i opalac żywcem!!!
Odpowiedz
0
@ jaslaniec
dnia 06.02.2011, 19:56 · Zgłoś
5 lat? za 5 lat ta bestia wyjdzie i cisnie czlowiekiem o ziemie a potem porabie fotel elektryczny dla [...]
Odpowiedz
0
@ !!!!!!!!!!!!!!
dnia 06.02.2011, 18:11 · Zgłoś
ten co znęca sie nad bezbroje wnnymi zwierzetami i nad czlonkami rodziny powiesilbym go za jaja!!! a potem podpalil [...] to moze by go cos nauczylo!!!! a tak poza tym zwracam sie tutaj do wszytskich! jak macie zwierzeta, bierzecie je pod swoja opieke to sie n imi zajmujcie a nie po kilku miesiacah je wywalacie do innej wsi!!!!!!!!!!!!za to tez grozi odpowiedzialnosc karna!
Odpowiedz
0
@ kielbik31
dnia 06.02.2011, 18:06 · Zgłoś
trzeba rodzinie pomóc
Odpowiedz
0
@ Krzekorz
dnia 06.02.2011, 13:25 · Zgłoś
a tzm co chca mu dac tzlko 5 lat yrobie okrutne meki!· Zal mi tych ludzi bez serca! Zmienic w koncu trzeba polskie prawo! I takich jak ten [...] zabic !
Odpowiedz
0
@ mieszkanka
dnia 06.02.2011, 05:47 · Zgłoś
ludzie popatrzcie co [...] robi z ludzmi? slyszalam o podobnym czlowieku z lysej gory, moze i tam ktos zainterweniuje
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 05.02.2011, 22:40 · Zgłoś
Genialny autorze tej dziennikarskiej rewelacji- może by tak pomyśleć trochę!!! Facet dostanie najwyżej przymus leczenia odwykowego, bo wyraźnie piszecie, że po [...] stawał się agresywny i wyprawiał co wyprawiał. A wy bezmyślnie informujecie , kto na niego doniósł.Będzie miał chłop czarno na białym,a jak coś zmaluje po wyjściu z tego 3-miesięcznego aresztu, to wy nie będziecie mieć z ty nic wspólnego, prawda ?!!Czy myślenie jest teraz aż w tak wysokiej cenie, że redakcję tej strony nie stać na kogoś myślącego?! Nie wspomnę już o błędach, które poprawiają wam internaucie- co wy zamiast faktów przekazujecie plotki?
Odpowiedz
0
@ krytyk
dnia 05.02.2011, 22:05 · Zgłoś
3 miesiace to ma byc tymczasowo !!! Odrazu proces zrobic i zamknąć [...]
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 05.02.2011, 20:37 · Zgłoś
Wyślijcie go do Białorusi tam Łukaszenko będzie wiedział co z nim zrobić,i na pewno nie będzie się długo namyślał.
Odpowiedz
0
@ xlol2
dnia 05.02.2011, 19:10 · Zgłoś
Boże co za człowiek [...] . Jak on tak nawet mogł zrobić
Odpowiedz
0
@ tom143
dnia 05.02.2011, 19:10 · Zgłoś
dozywocie z nim
Odpowiedz
0
@ asd
dnia 05.02.2011, 16:14 · Zgłoś
znając sprawiedliwość dostanie 3 miesiace.... brak słów
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.02.2011, 16:03 · Zgłoś
kris79-
I co, te biedne psy trzeba uprzednio dręczyc, bo smaczniejsze może?! Jak ten smalec? Czy ty czlowieku nie rozumiesz, co Ty piszesz?! Człowiek tez pewnie wybornie smakuje, ale sie go zazwyczaj nie je.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 05.02.2011, 15:56 · Zgłoś
Znęcał się od kilku lat... I co? Nikt o tym nie wiedział? Wiedział, tylko mial to gdzieś! Po co się wtrącać, prawda?
Odpowiedz
0
@ markotny
dnia 05.02.2011, 16:24 · Zgłoś
Bo rodzina zapewne wiedziała że mu za to za przeproszeniem [...]zrobią, a teraz skatował kota i już mają go za co wsadzi: paranoja, brak słów......
Odpowiedz
0
@ lkos
dnia 05.02.2011, 13:50 · Zgłoś
ale [...]
Odpowiedz
0
@ flaminus
dnia 05.02.2011, 13:35 · Zgłoś
do paki z nim. i niech gnije do zgonu
Odpowiedz
0
@ stefan
dnia 05.02.2011, 11:47 · Zgłoś
kilka lat to trwalo a rodzinka dzielnie wszystko znosila? zal mi ich....
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 05.02.2011, 11:31 · Zgłoś
Na czole powinien mieć wytatuowane- [...]
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.02.2011, 11:04 · Zgłoś
Tego pana to tylko [...] za jaja na sznurku i dobić łopatą, a nie trzymac w więzieniu za nasze pieniądze!
Odpowiedz
0
@ lagrament
dnia 05.02.2011, 10:51 · Zgłoś
[...] zrobić z nim to samo co on robił z tymi zwierzętami
Odpowiedz
0
@ mally
dnia 05.02.2011, 09:00 · Zgłoś
dobrze że do znęcania nad rodziną " dopisali" mu znęcanie nad zwierzętami bo za samych ludzi groziło by mu pewnie z 2 lata a tak 5..
Odpowiedz
0
@ bleble
dnia 05.02.2011, 15:16 · Zgłoś
Właśnie, za znęcanie się nad zwierzątkami 5 lat a rodzinę mógł sobie tłuc i pewnie by zawiasy miał tylko. On się nadaje już tylko do ciężkich robót, najlepiej w kamieniołomie-niech sobie na żarcie zarobi.
Odpowiedz
0
@ Magnolia
dnia 05.02.2011, 15:56 · Zgłoś
Zgadzam się. Takich jak on , co znęcają się nad rodziną jest tysiące i nawet jeśli rodzina zgłasza to na policję, to taki delikwent dostaje pouczenie i ewentualnie "myjke" jak jest pod na bani , a potem wraca jeszcze bardzej wkurzony do domu , bo nie można go z niego eksmitować i dopiero wtedy pokazuje rodzinie " na co go stać". Takich to całkowicie eliminować ze społeczeństwa!!!
Odpowiedz
0
@ nic
dnia 05.02.2011, 20:21 · Zgłoś
Coś o tym wiem ,kiedy ja zgłaszałam na policję pobicie przez ojca to panowie ładnie mi powiedzieli że jak zgłoszę to jeszcze z kilka razy to może rozprawe zrobimy.Kto wie czy bym tej rozprawy dożyła gdybym się nie wyprowadziła.
Odpowiedz
0
@ mk
dnia 05.02.2011, 08:53 · Zgłoś
z takimi jak on powinni robić to samo co on zrobił rodzinie i tym zwierzętom, ciekawe czy wtedy stał by sie taki mądry jak był przez te lata?
Odpowiedz
0
@ dawid
dnia 05.02.2011, 08:34 · Zgłoś
trzeba zmienic prawo i w wiezieniu to chleb i woda a nie ze na wieznia przysluguje 100zl a na chorego w szpitalu nie wiem czy polowa
Odpowiedz
0
@ cdc
dnia 04.02.2011, 22:46 · Zgłoś
[...] !!!
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 04.02.2011, 22:23 · Zgłoś
Albo tak jak w chinach za zwykłą kradzież idziesz na szubienice i tak powinno być w Polsce
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 04.02.2011, 22:21 · Zgłoś
takich ludzi jak on to powinni zamykać w meksykańskich wiezieniach tam by się nauczyli pokory i respektu jak by dostali raz drugi po [...]
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 04.02.2011, 22:17 · Zgłoś
ja to bym go tak samo jak on ze zwierzętami postępował na sznur a potem łopatą w łep
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 04.02.2011, 22:03 · Zgłoś
Wiece że w Tajlandii psy są jadalne ? Zaś w lepperlandii wielkie łoj jojjjj
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 05.02.2011, 12:47 · Zgłoś
Strzel się w [...], nie żyjemy w Tajlandii na szczescie i za takie zachowanie powinna być wyższa kara niz jest przewidziana.
Odpowiedz
0
@ hklll
dnia 04.02.2011, 21:52 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
0
@ miszczu
dnia 04.02.2011, 21:44 · Zgłoś
do kamieniolomu !!!
Odpowiedz
0
@ marysia
dnia 04.02.2011, 19:55 · Zgłoś
jak się nazywa ?
Odpowiedz
0
@ Gar
dnia 04.02.2011, 19:34 · Zgłoś
Rodzina to rzecz honoru , a ty [...] widać nie miałeś go za grosz skoro to robiłeś !!!
Odpowiedz
0
@ mark
dnia 04.02.2011, 19:21 · Zgłoś
za jaja i na sznur i łopata [...].. to mu sie należy???
Odpowiedz
0
@ miko
dnia 04.02.2011, 18:38 · Zgłoś
mieszkaniec Nienaszowa, a nie Nowego Żmigrodu...
Odpowiedz
0
@ rasta
dnia 05.02.2011, 08:33 · Zgłoś
skoro Nienaszowa to redakcjo poprawcie błąd żeby nie było
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 04.02.2011, 18:26 · Zgłoś
Do wiezienia??? ludzie opamietajcie sie, chcecie takiego TYPA utrzymywać w pudle??? Chcecie zeby miał ciepło i pełne koryto??Chcecie zeby z Waszych podatków go utrzymywać??? KULA W [...] i [...]!!! Albo kamieniołom do końca zycia!!!
Odpowiedz
0
@ rubin
dnia 04.02.2011, 20:42 · Zgłoś
popieram XXX,a ja bym mu wlączyl krzeso elektryczne!!!
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 04.02.2011, 17:57 · Zgłoś
gnij w więzieniu i lepiej z niego nie wychodz bo sprawiedliwosc i tak cie dopadnie
Odpowiedz
0
@ kicia
dnia 04.02.2011, 17:57 · Zgłoś
jkbym go spotkała to bym mu [...] urwała ze szczegolnym okrucienstwem ! a potem łopatą po [...] ! [...] !
Odpowiedz
0
@ anieli
dnia 06.02.2011, 21:27 · Zgłoś
jakbys go dorwala to bys nic nie zrobila,wolalabys pozostac z boku, nie mieszac sie - madra jestes przez internet, a w rzeczywistosci.......
Odpowiedz
1
@ miłośnik zwierząt
dnia 04.02.2011, 17:30 · Zgłoś
Tylko 5 lat, co to jest. Jego trzeba odizolować na zawsze od społeczeństwa.
Odpowiedz
0
@ xxxxxx
dnia 04.02.2011, 20:30 · Zgłoś
też tak uważam, bokser się znalazł i dręczyciel!! takich to do [...] od razu
Odpowiedz
0
@ kocham zwierzęta
dnia 21.07.2016, 18:02 · Zgłoś
Oczywiście 5 lat to za mało nawet dorzywocie to za mało
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.