Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Żołnierze budują most w Błażkowej

12
Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych trwają prace przy budowie mostu na rzece Iźwinka w miejscowości Błażkowa w ciągu drogi powiatowej nr 1313R. Obecnie są na ukończeniu prace związane z budową podpór mostowych wraz z oczepami.




Prace te wykonują żołnierze z Jednostki Wojskowej w Nisku.

Most ten będzie miał nośność powyżej 30 ton i wraz z już istniejącymi mostami w Błażkowej pozwoli na przejazd pojazdów o większym ciężarze. Obecny most jest w fatalnym stanie co skutkuje wprowadzeniem ograniczeń tonowych i szybkości pojazdów.

Budowa nowego mostu zniweluje jednocześnie zakręty jak również przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa.


Powiat Jasło




Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
1
@ LOLA
dnia 01.06.2010, 17:10 · Zgłoś
WOJSKO JEST SUPER!!!!!!
Odpowiedz
-1
@ jestem z jasła :)
dnia 31.05.2010, 13:06 · Zgłoś
wojsko się tu wysila żeby zbudować ten most chociaż to nie jest ich obowiązek a wy macie pretensje :/
Odpowiedz
-1
@ antyZeus
dnia 30.05.2010, 19:40 · Zgłoś
Droga powiatowa,most powiatowy i powiat ten most buduje przy pomocy wojska.A ty wszechwiedzący zeusie zacznij swe rządy w Helladzie od nauki czytania ze zrozumieniem ;-)
Odpowiedz
-1
@ Ania
dnia 30.05.2010, 17:32 · Zgłoś
Szkoda że się ***** nie wezmą za most w kłodawie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
-1
@ Gumis138
dnia 30.05.2010, 06:38 · Zgłoś
Nie narzekać cieszcie się że wam budują jak nie to dalej byście jeździli po tej średniowiecznej kładce :)
Odpowiedz
-1
@ zeus
dnia 29.05.2010, 15:33 · Zgłoś
mówią że gmina Brzyska jest zadłużona przez obecnego wójta,a tu prosze most buduje.
Odpowiedz
-1
@ joko
dnia 29.05.2010, 10:57 · Zgłoś
tylko narzekanie jak nie bylo to co wtedy bylo
Odpowiedz
-1
@ loader
dnia 28.05.2010, 23:16 · Zgłoś
To ten bridge zaczęli robić już jesienią.
Odpowiedz
-1
@ wąsacz
dnia 28.05.2010, 22:58 · Zgłoś
czy ten most będzie podobny do tego taniego co wojsko wybudowało u nas w kołaczycach ???
Odpowiedz
-1
@ most
dnia 28.05.2010, 22:40 · Zgłoś
nareszcie bedzie mozna normalnie przejezdzac, stare mosty byly naprawde w fatalnym stanie;
Odpowiedz
-1
@ ;]
dnia 28.05.2010, 20:08 · Zgłoś
I tak powinno być!! Popieram to są jedynie porządne chłopaki wojsko zmienia ludzi!! BRAWO ;]
Odpowiedz
-1
@ no hm fakt 886347347
dnia 28.05.2010, 19:35 · Zgłoś
opd tym nr sołtys wam powie co i jak
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.