Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zostań funkcjonariuszem Służby Więziennej

8

Wstąp w nasze szeregi! Szczegółowych informacji dotyczących postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 14:00 pod numer telefonu 514 904 834.

Zostając funkcjonariuszem Służby Więziennej zyskujesz:

- stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego;

- wynagrodzenie na start w wysokości co najmniej 4 312 zł netto dla osób poniżej 26 roku życia i 4 073 zł netto dla osób powyżej 26 roku życia. Po zakończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu w zakresie szkoły podoficerskiej wynagrodzenie będzie wynosiło co najmniej 4 729 zł na rękę dla osób poniżej 26 roku życia i 4 435 zł netto dla osób powyżej 26 roku życia;

- możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby;

- dogodny rozkład czasu pracy w systemie 8 lub 12 godzinnym - wielozmianowym;

- na początek 26 dni urlopu wypoczynkowego, a po 10 latach służby - 31 dni, po 15 latach służby - 35 dni, po 20 latach - 39 dni urlopu wypoczynkowego.

- nagrodę roczną, tzw. trzynastkę w wys. jednomiesięcznego wynagrodzenia, nagrody uznaniowe, jubileuszowe - pierwsza po 20 latach służby i pracy oraz nagrody za zastępstwa funkcjonariuszy, którzy byli chorzy i nie było ich w służbie a Ty ich zastępowałeś, wyróżnienie w formie urlopu;

- raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie w kwocie ok. 2 200 zł netto, w okresie służby przygotowawczej 50 % równoważnika;

- dofinansowanie do wypoczynku dla siebie i członków rodziny w wys. ok. 400 zł netto na osobę;

- zwrot kosztów dojazdu do służby;

- rekompensatę pieniężną za wypracowane nadgodziny, ok. 30 zł netto za jedną nadgodzinę.

Ponadto po 2 latach służby przechodząc do służby stałej zyskujesz prawo do uzyskania:

- zasiłku na zagospodarowanie w wys. jednomiesięcznego wynagrodzenia;

- pomocy finansowej na uzyskanie lokalu mieszkalnego tj. w 2023 roku ok. 62 500 zł netto;

- comiesięcznego równoważnika za brak lokalu mieszkalnego w wys. ok. 310 zł netto

Oferty pracy - Służba Więzienna (sw.gov.pl)

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Kondzio884
dnia 21.05.2023, 16:46 · Zgłoś
Chciałem wszystkie etapy przeszedłem pozytywnie ale niestety na komisji lekarskiej odpadłem niestety żółtaczka hbs mnie skreśliła.dziwie sie tylko jak się pytam obojetnie kogo czy nie ma możliwości z tym pracowac w sw z zoltaczka to nie ma odpowiedzi konkretnej.a co wy myślicie jak to wygląda z waszej perspektywy vo sądzicie???
Odpowiedz
4
@ Syney555
dnia 22.05.2023, 06:59 · Zgłoś
Tak bardzo potrzebują ludzi do pracy, że jak człowiek zdrowy to komisja lekarska i tak coś wymyśli żeby dać Niezdolny, w moim przypadku były to zmiany w dolnym odcinku kręgosłupa i niedosłuch wysokotonowy po czym udałam się do odpowiednio do lekarzy neurologa i laryngologa to usłyszałam że po prostu mnie nie chcą bo to co napisali w orzeczeniu nie powinno być napisane bo nie ma czegoś takiego jak niedosłuch wysokotonowy - albo się słyszy albo nie , a kręgosłup adekwatny do wieku bez większego znaczenia w pracy. Tak więc teraz zobaczyłam co to znaczy jak się nie ma znajomości.
Odpowiedz
5
@ P
dnia 21.05.2023, 11:28 · Zgłoś
Słuzba sterowanie ręczne stanowiska obsadzane po znajomości zresztą widać po rotacjach dyrektorów czyli tragedia
Odpowiedz
2
@ Gad
dnia 22.05.2023, 00:37 · Zgłoś
Wszystko fajnie tylko stanowiska mają plecaki.
Odpowiedz
8
@ Kandydat
dnia 20.05.2023, 21:06 · Zgłoś
To co bratostwo, kuzynostwo i po[...]kowie już nie chcą służyć ? Każdy kandydat wie, że tam bez wujka nie da rady się dostać do pracy ...
Odpowiedz
4
@ Driver
dnia 20.05.2023, 16:51 · Zgłoś
Praca bardzo niebezpiczna za miske ryzu ,skazani moga robic wszystko zeby uciec a taki straznik ma tylko pr[...]
Odpowiedz
19
@ Obserwator
dnia 20.05.2023, 11:57 · Zgłoś
Wszystko bardzo ładnie wygląda, tylko że ci ludzie nie mają żadnych praw, taki skazany może robić co chce i nie wolno mu zwrócić uwagi bo ci jeszcze nawymyśla.To jest bardzo trudna służba , a skazani robią co chcą bo oni są objęci prawem.Tu powinna wrócić siła pały, to i chętnych może byłoby więcej do takiej pracy.
Odpowiedz
7
@ Znawca
dnia 22.05.2023, 13:38 · Zgłoś
To ogloszenie jest tylko po to że muszą je zamieścic , a stnowiska juz dawno obsadzone...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.