Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zrób selfie z czytaniem i wygraj super nagrody z okazji urodzin biblioteki!

15

Rok 2017 to szczególny czas dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. W październiku uroczyście będziemy obchodzić 70-lecie naszej biblioteki i do wspólnego świętowania chcielibyśmy zaprosić również naszych czytelników. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny jubileuszowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Lubisz czytać i robić zdjęcia? Połącz te dwie pasje, zrób zdjęcie o tematyce związanej z czytaniem, książkami lub biblioteką i dołącz do niego krótkie rozwinięcie zdania „Moja Biblioteka to……” Weź udział w naszym konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Nagrodzone zostaną trzy najlepsze zdjęcia wybrane przez Jury. Do wygrania tablety i dysk zewnętrzny o łącznej wartości 2000 złotych.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle powyżej 10 roku życia. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym czytelnikiem, przyjdź do Biblioteki, bezpłatnie załóż kartę biblioteczną i przyłącz się do naszej zabawy!

Na konkursowe prace czekamy do 19 października br. Nie czekaj, już dziś zgłoś swój udział!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie. Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.mbp.jaslo.pl.

Konkurs fotograficzny jest częścią kampanii „Moja Biblioteka”, realizowanej z okazji 70-lecia MBP w Jaśle. Kampania „Moja Biblioteka” jest dofinansowana przez Urząd Miasta w Jaśle.

MBP w Jaśle

Napisany dnia: 26.09.2017, 10:19 , Tagi: MBP, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 10:26
Ocena
komentarza:
-27
Super pomysł!
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:07
Ocena
komentarza:
14
Skandal, nagrody, za czyje pieniądze ? Prywatne burmistrza to tak.Widzę,że ta instytucja drga konwulsywnymi drgawkami.Sprywatyzować. Dlaczego mamy nasze podatki przekazywać na niepotrzebną instytucje. Jak biblioteka jest taka potrzebna i ma tylu klientów to się utrzyma, a jak nie rozparcelować książki po szkołach i będzie bez kosztów.
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 11:13
Ocena
komentarza:
-10
Może w ogóle zakazać czytania? Durnymi łatwiej rządzić.
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:17
Ocena
komentarza:
18
Książki pozostaną, kto broni czytać. Utrzymywanie pracowników i pomieszczeń, kosztów z tym związanych zbyteczne.
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 11:24
Ocena
komentarza:
-9
Co jeszcze by pan zlikwidował? Może szkoły? Ile jest ludzi, których na kupno książek nie stać, i to właśnie biblioteki zaspokajają ich potrzeby? Poza tym wolę płacić na nie, iż na roszczeniowe mniejszości społeczne i etniczne, a o to mnie też nikt nie pyta. I proszę ochłonąć w swoich korwinowskich zapędach.
@ corndog@
dnia 29.09.2017, 03:06
Ocena
komentarza:
-7
Glupcow nie brakuje,a w ostatnich latach coraz wiecej.Biedny ten nasz kraj z takimi geniuszami.
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:29
Ocena
komentarza:
20
Słyszałem, że Pani rozumu nie posiada i to prawda. Napisałem !!! Książki pozostaną. Tylko Pani trudno to pojąć.
@ Lelek
dnia 26.09.2017, 11:39
Ocena
komentarza:
-18
Gdzie pozostaną, geniuszu
@ Bibliofil
dnia 26.09.2017, 15:00
Ocena
komentarza:
-4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ do@Bibliofil
dnia 26.09.2017, 15:18
Ocena
komentarza:
13
Jest dosyć bibliotek szkolnych gdzie chętnie je przyjmą. Postulat wyborczy gotowy.
@ wellman
dnia 28.09.2017, 19:14
Ocena
komentarza:
-11
Taką bibliotekę jak ostatnio nagrodzona w Skołyszynie też sprywatyzować, zlikwidować i zaorać.
@ do@wellman
dnia 29.09.2017, 06:04
Ocena
komentarza:
5
Sprywatyzować, a nie zlikwidować, to jest różnica. Jeżeli jest potrzebna to się sama utrzyma. Z nagrodami jest tak ,że komuś co roku dać trzeba.
@ prokop
dnia 29.09.2017, 08:38
Ocena
komentarza:
-6
Znowu jakiś nawiedzony korwinista.
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:34
Ocena
komentarza:
14
Nie pisałem zlikwidować tylko sprywatyzować to jest różnica, ale nie dla wszystkich.
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 18:19
Ocena
komentarza:
-10
Przez takich jak powyższy amator prywatyzowania wszystkiego, Korwin i jego partia będzie zawsze poniżej progu wyborczego. Nieodmiennie serdecznie pozdrawiam przemiłe panie (i pana) z biblioteki i życzę im dalszych sukcesów w kształtowaniu nawyków czytelniczych i krzewieniu kultury wśród mieszkańców.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Samorząd województwa mazowieckiego przekazał Jasłu 200 tys. zł na usuwanie skutków nawałnic

   

  Miasto Jasło otrzyma pomoc od samorządu województwa mazowieckiego. Uchwałę w tej sprawie 7. lipca podjął Sejmik Województwa Mazowieckiego. Na usuwanie skutków klęski żywiołowej w miejskiej infrastrukturze drogowej Jasło otrzyma 200 tys. zł. Dzisiaj w Warszawie umowę w tej sprawie parafowali przedstawiciele obydwu samorządów.

 • Większe miasta wspierają gminę Skołyszyn

  Miasto Szczecin, gmina i miasto Nowe Skalmierzyce oraz gmina Górowo Iławeckie zamierzają wesprzeć finansowo gminę Skołyszyn. Przekazane środki zostaną wykorzystane na odbudowę, a także przebudowę infrastruktury drogowej, która w wyniku nawałnicy została zniszczona. Jak podkreśla wójt Bogusław Kręcisz straty szacowane są na kilka milionów złotych.

 • Według badań exit poll – Nie da się wskazać zwycięzcy wyborów

  Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos Andrzej Duda zdobył 50,4% poparcia, a jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski 49,6%. Różnica poparcia między kandydatami wynosi jedynie 0,8 punktu procentowego. Frekwencja w drugiej turze wyborów jak wskazuje badanie wyniosła 68,9%.

 • Do godziny 17. gmina Brzyska z najwyższą frekwencją

  Druga tura wyborów prezydenckich zmobilizowała Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. We wszystkich gminach w powiecie jasielskim odnotowano wyższą frekwencję niż w pierwszej turze wyborów. Do godziny 17. najwięcej osób zagłosowało w gminie Brzyska.

 • Trwa głosowanie w II turze wyborów prezydenckich

   

  Polacy zdecydują dzisiaj o tym, który z dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich sprawował będzie najwyższy urząd w państwie przez najbliższe pięć lat. Głosowanie trwać będzie do godziny 21. Frekwencja w Jaśle na godz. 12. wyniosła 24,1%.

 • Czarni żegnają się z pucharem. Skromne zwycięstwo Karpat w Jaśle

   

  W zaległym, półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski drużyna Czarnych Jasło przegrała z Karpatami Krosno 0:1. Tym samym to krośnianie mogli dzisiaj cieszyć się z awansu do finału, w którym zmierzą się ze Stalą Sanok. Gola na wagę zwycięstwa dla ekipy Karpat strzelił Szymon Dziadosz.

 • Sprawcy rozboju na młodym zawodniku Czarnych Jasło w rękach policji

   

  Dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę pobili 17-letniego zawodnika Czarnych Jasło oraz zerwali z niego klubową koszulkę trafiło w ręce policji. To mieszkańcy powiatu gorlickiego. Usłyszeli już zarzut rozboju, za który grozi im od 2 do 12 lat więzienia. Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

 • Ten zawód może okazać się strzałem w dziesiątkę!

   

  W ofertach szkół ponadpodstawowych znaleźć można mnóstwo ciekawych kierunków. Sęk w tym, aby obrać taką ścieżkę, w której wybrany zawód pozwoli nam patrzeć na z optymizmem na zawodową przyszłość. Spoglądając perspektywicznie na dostępne możliwości wybór może być znacznie prostszy. Takim przyszłościowym kierunkiem jest z pewnością technik chłodnictwa i klimatyzacji w ZSUiS w Jaśle. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105