Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zrób selfie z czytaniem i wygraj super nagrody z okazji urodzin biblioteki!

15

Rok 2017 to szczególny czas dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. W październiku uroczyście będziemy obchodzić 70-lecie naszej biblioteki i do wspólnego świętowania chcielibyśmy zaprosić również naszych czytelników. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny jubileuszowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Lubisz czytać i robić zdjęcia? Połącz te dwie pasje, zrób zdjęcie o tematyce związanej z czytaniem, książkami lub biblioteką i dołącz do niego krótkie rozwinięcie zdania „Moja Biblioteka to……” Weź udział w naszym konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Nagrodzone zostaną trzy najlepsze zdjęcia wybrane przez Jury. Do wygrania tablety i dysk zewnętrzny o łącznej wartości 2000 złotych.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle powyżej 10 roku życia. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym czytelnikiem, przyjdź do Biblioteki, bezpłatnie załóż kartę biblioteczną i przyłącz się do naszej zabawy!

Na konkursowe prace czekamy do 19 października br. Nie czekaj, już dziś zgłoś swój udział!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie. Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.mbp.jaslo.pl.

Konkurs fotograficzny jest częścią kampanii „Moja Biblioteka”, realizowanej z okazji 70-lecia MBP w Jaśle. Kampania „Moja Biblioteka” jest dofinansowana przez Urząd Miasta w Jaśle.

MBP w Jaśle

Napisany dnia: 26.09.2017, 10:19 , Tagi: MBP, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 10:26
Ocena
komentarza:
-27
Super pomysł!
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:07
Ocena
komentarza:
14
Skandal, nagrody, za czyje pieniądze ? Prywatne burmistrza to tak.Widzę,że ta instytucja drga konwulsywnymi drgawkami.Sprywatyzować. Dlaczego mamy nasze podatki przekazywać na niepotrzebną instytucje. Jak biblioteka jest taka potrzebna i ma tylu klientów to się utrzyma, a jak nie rozparcelować książki po szkołach i będzie bez kosztów.
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 11:13
Ocena
komentarza:
-10
Może w ogóle zakazać czytania? Durnymi łatwiej rządzić.
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:17
Ocena
komentarza:
18
Książki pozostaną, kto broni czytać. Utrzymywanie pracowników i pomieszczeń, kosztów z tym związanych zbyteczne.
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 11:24
Ocena
komentarza:
-9
Co jeszcze by pan zlikwidował? Może szkoły? Ile jest ludzi, których na kupno książek nie stać, i to właśnie biblioteki zaspokajają ich potrzeby? Poza tym wolę płacić na nie, iż na roszczeniowe mniejszości społeczne i etniczne, a o to mnie też nikt nie pyta. I proszę ochłonąć w swoich korwinowskich zapędach.
@ corndog@
dnia 29.09.2017, 03:06
Ocena
komentarza:
-7
Glupcow nie brakuje,a w ostatnich latach coraz wiecej.Biedny ten nasz kraj z takimi geniuszami.
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:29
Ocena
komentarza:
20
Słyszałem, że Pani rozumu nie posiada i to prawda. Napisałem !!! Książki pozostaną. Tylko Pani trudno to pojąć.
@ Lelek
dnia 26.09.2017, 11:39
Ocena
komentarza:
-18
Gdzie pozostaną, geniuszu
@ Bibliofil
dnia 26.09.2017, 15:00
Ocena
komentarza:
-4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ do@Bibliofil
dnia 26.09.2017, 15:18
Ocena
komentarza:
13
Jest dosyć bibliotek szkolnych gdzie chętnie je przyjmą. Postulat wyborczy gotowy.
@ wellman
dnia 28.09.2017, 19:14
Ocena
komentarza:
-11
Taką bibliotekę jak ostatnio nagrodzona w Skołyszynie też sprywatyzować, zlikwidować i zaorać.
@ do@wellman
dnia 29.09.2017, 06:04
Ocena
komentarza:
5
Sprywatyzować, a nie zlikwidować, to jest różnica. Jeżeli jest potrzebna to się sama utrzyma. Z nagrodami jest tak ,że komuś co roku dać trzeba.
@ prokop
dnia 29.09.2017, 08:38
Ocena
komentarza:
-6
Znowu jakiś nawiedzony korwinista.
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:34
Ocena
komentarza:
14
Nie pisałem zlikwidować tylko sprywatyzować to jest różnica, ale nie dla wszystkich.
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 18:19
Ocena
komentarza:
-10
Przez takich jak powyższy amator prywatyzowania wszystkiego, Korwin i jego partia będzie zawsze poniżej progu wyborczego. Nieodmiennie serdecznie pozdrawiam przemiłe panie (i pana) z biblioteki i życzę im dalszych sukcesów w kształtowaniu nawyków czytelniczych i krzewieniu kultury wśród mieszkańców.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Przy urzędzie gminy w Tarnowcu dobudowywane jest nowe skrzydło budynku

  Końcem ubiegłego roku rozpoczęły się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy, nadbudowy oraz modernizacji budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu. Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. Obecnie trwają prace przy budowie nowego skrzydła.

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105