Strona główna

Zrób selfie z czytaniem i wygraj super nagrody z okazji urodzin biblioteki!

15
Napisany dnia: 26.09.2017, 10:19 , Tagi: MBP, Jasło

Rok 2017 to szczególny czas dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. W październiku uroczyście będziemy obchodzić 70-lecie naszej biblioteki i do wspólnego świętowania chcielibyśmy zaprosić również naszych czytelników. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny jubileuszowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Lubisz czytać i robić zdjęcia? Połącz te dwie pasje, zrób zdjęcie o tematyce związanej z czytaniem, książkami lub biblioteką i dołącz do niego krótkie rozwinięcie zdania „Moja Biblioteka to……” Weź udział w naszym konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Nagrodzone zostaną trzy najlepsze zdjęcia wybrane przez Jury. Do wygrania tablety i dysk zewnętrzny o łącznej wartości 2000 złotych.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle powyżej 10 roku życia. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym czytelnikiem, przyjdź do Biblioteki, bezpłatnie załóż kartę biblioteczną i przyłącz się do naszej zabawy!

Na konkursowe prace czekamy do 19 października br. Nie czekaj, już dziś zgłoś swój udział!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie. Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.mbp.jaslo.pl.

Konkurs fotograficzny jest częścią kampanii „Moja Biblioteka”, realizowanej z okazji 70-lecia MBP w Jaśle. Kampania „Moja Biblioteka” jest dofinansowana przez Urząd Miasta w Jaśle.

MBP w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 10:26
Ocena
komentarza:
-27
Super pomysł!
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:07
Ocena
komentarza:
14
Skandal, nagrody, za czyje pieniądze ? Prywatne burmistrza to tak.Widzę,że ta instytucja drga konwulsywnymi drgawkami.Sprywatyzować. Dlaczego mamy nasze podatki przekazywać na niepotrzebną instytucje. Jak biblioteka jest taka potrzebna i ma tylu klientów to się utrzyma, a jak nie rozparcelować książki po szkołach i będzie bez kosztów.
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 11:13
Ocena
komentarza:
-10
Może w ogóle zakazać czytania? Durnymi łatwiej rządzić.
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:17
Ocena
komentarza:
18
Książki pozostaną, kto broni czytać. Utrzymywanie pracowników i pomieszczeń, kosztów z tym związanych zbyteczne.
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 11:24
Ocena
komentarza:
-9
Co jeszcze by pan zlikwidował? Może szkoły? Ile jest ludzi, których na kupno książek nie stać, i to właśnie biblioteki zaspokajają ich potrzeby? Poza tym wolę płacić na nie, iż na roszczeniowe mniejszości społeczne i etniczne, a o to mnie też nikt nie pyta. I proszę ochłonąć w swoich korwinowskich zapędach.
@ corndog@
dnia 29.09.2017, 03:06
Ocena
komentarza:
-7
Glupcow nie brakuje,a w ostatnich latach coraz wiecej.Biedny ten nasz kraj z takimi geniuszami.
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:29
Ocena
komentarza:
20
Słyszałem, że Pani rozumu nie posiada i to prawda. Napisałem !!! Książki pozostaną. Tylko Pani trudno to pojąć.
@ Lelek
dnia 26.09.2017, 11:39
Ocena
komentarza:
-18
Gdzie pozostaną, geniuszu
@ Bibliofil
dnia 26.09.2017, 15:00
Ocena
komentarza:
-4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ do@Bibliofil
dnia 26.09.2017, 15:18
Ocena
komentarza:
13
Jest dosyć bibliotek szkolnych gdzie chętnie je przyjmą. Postulat wyborczy gotowy.
@ wellman
dnia 28.09.2017, 19:14
Ocena
komentarza:
-11
Taką bibliotekę jak ostatnio nagrodzona w Skołyszynie też sprywatyzować, zlikwidować i zaorać.
@ do@wellman
dnia 29.09.2017, 06:04
Ocena
komentarza:
5
Sprywatyzować, a nie zlikwidować, to jest różnica. Jeżeli jest potrzebna to się sama utrzyma. Z nagrodami jest tak ,że komuś co roku dać trzeba.
@ prokop
dnia 29.09.2017, 08:38
Ocena
komentarza:
-6
Znowu jakiś nawiedzony korwinista.
@ po co ?
dnia 26.09.2017, 11:34
Ocena
komentarza:
14
Nie pisałem zlikwidować tylko sprywatyzować to jest różnica, ale nie dla wszystkich.
@ dragoness
dnia 26.09.2017, 18:19
Ocena
komentarza:
-10
Przez takich jak powyższy amator prywatyzowania wszystkiego, Korwin i jego partia będzie zawsze poniżej progu wyborczego. Nieodmiennie serdecznie pozdrawiam przemiłe panie (i pana) z biblioteki i życzę im dalszych sukcesów w kształtowaniu nawyków czytelniczych i krzewieniu kultury wśród mieszkańców.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • „Dodatkowe” emocje

   

  Kiedy uchwałę w sprawie wysokości dodatku za wychowawstwo dla nauczycieli przedszkoli zdjęto z porządku obrad podczas ostatniej sesji Rady Miasta Jasła wydawało się, że dwa tygodnie wystarczą do tego, aby wszystkie zainteresowane strony mogły osiągnąć kompromis.

 • Zostań specjalistą w zakresie bezpieczeństwa! Ostatnie dni rekrutacji

 • KBBistro - ALL INCLUSIVE

   

  Wakacje dobiegły końca. Czas błogiej beztroski w nadmorskich kurortach i kąpieli słonecznych w tym sezonie minął. Żadna wakacyjna przygoda nie istnieje, jeśli nie jest podkreślona lokalną kuchnią. U nas lato nadal trwa!

 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105