Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło w Sędziszowie Małopolskim

21

Siatkarze MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło zakończyli sezon 2022/23 siatkarskiej II ligi mężczyzn. W minioną sobotę podopieczni trenera Bartosza Kilara pokonali w Sędziszowie Małopolskim miejscowy Extrans. Obie ekipy zafundowały kibicom ponad dwugodzinną dawkę siatkarskich emocji.

W sobotę (1 kwietnia br.) zespół MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło udał się do Sędziszowa Małopolskiego, aby rozegrać swój ostatni mecz w kończącym się sezonie siatkarskiej II ligi mężczyzn. Jaślanie wracali do domów w doskonałych humorach. W trwającej dwie i pół godziny siatkarskiej batalii pozostawili gospodarzy w pokonanym polu, zwyciężając 3:2 (22:25, 26:24, 24:26, 25:23, 19:17).

Rundę zasadniczą zakończy seria spotkań, które rozegrane zostaną 15 kwietnia br. Dla podopiecznych Bartosza Kilara sezon jednak dobiegł już końca. Mecz 22. kolejki spotkań, w którym rywalem MKS-u była ekipa z Tychów, obie drużyny rozegrały 18 marca br. Jaślanie ulegli wówczas Tyszanom 1:3.

Ostateczny układ ligowej tabeli będzie znany dopiero w połowie kwietnia. Pewnym jest jednak, że zespół MKS-u zakończy sezon na 6. pozycji w ligowym zestawieniu. Na dystansie całego sezonu jaślanie zgromadzili 28 punktów.

MD

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
17
@ dewocjonalia
dnia 04.04.2023, 11:25 · Zgłoś
No i koniecznie żużel i skoki spadochronowe bez spadochronu na lotnisko które obiecywała Maria od spalarni i dęba
Odpowiedz
15
@ bari
dnia 04.04.2023, 11:49 · Zgłoś
Jak chcesz na żużel to przejedz sie 20 km od Jasła , tam miasto Konkretnie wspiera Sport bo miastem rządza odpowiedzialni ludzie. Na przebudowe stadionu w Krosnie wydano w 2022r. i zaplanowano wydać w 2023 r. około 20 mln. złotych. Jak wygląda hala widowiskowo-sportowa w Jasle, stadion Czarnych czy basen kryty czy lodowisko chyba nie trzeba nikomu mówić.
Odpowiedz
-16
@ amatorzy
dnia 03.04.2023, 16:50 · Zgłoś
amatorski klub bez przyszłosci
Odpowiedz
17
@ Odra Opole
dnia 03.04.2023, 18:31 · Zgłoś
W Jaśle, tylko takie kluby bez przyszłości chociaż w okolicy ma powstać tyle lodowisk, że trzeba będzie chyba postawić na hokej.
Odpowiedz
5
@ Amator
dnia 10.04.2023, 10:07 · Zgłoś
A sa jakies zawodowe kluby?
Odpowiedz
-18
@ maro
dnia 03.04.2023, 12:43 · Zgłoś
Garstka ludzie sie tym interesuje co widac na trubunach
Odpowiedz
12
@ Kapitan Wąs
dnia 03.04.2023, 15:36 · Zgłoś
Stadiony innych sportów w mieście pękają w szwach XD
Odpowiedz
3
@ Witold
dnia 03.04.2023, 12:39 · Zgłoś
Gdzie znajdę informacje o klubie? Jest jakaś strona poza facebookiem ?
Odpowiedz
19
@ bari
dnia 03.04.2023, 14:00 · Zgłoś
Nie wymagaj za wiele. To klub o najwyzszej dotacji w miescie ale nie starcza im nawet na utrzymanie strony internetowej czy zatrudnienie grafika.
Odpowiedz
-10
@ hgh
dnia 03.04.2023, 12:07 · Zgłoś
graja o nic a pieniadze ida,6 miejsce w dawnej III lidze to zaden wyczyn,oczywiscie o niebo lepszy anizeli Czarni ,generalnie jak na Jaslo to w normie i wiecej nie bedzie,nawet nie mieli by gdzie zagrac jakby awansowali do I ligi dawnej II
Odpowiedz
15
@ melchior
dnia 03.04.2023, 13:58 · Zgłoś
Czarni nie moga awansowac bo nie mają gdzie meczy w wyższej lidze rozgrywac. Stadion na śniadeckich był dopuszczony pare lat temu podobno do rozgrywek tylko warunkowo bo rozpoczęto remont. Nie spełnia wymogów nawet na 4 ligę
Odpowiedz
23
@ Przykre
dnia 04.04.2023, 10:18 · Zgłoś
Na I ligę potrzeba 3.000.000 zl. Na drugą wystarcza 250.000 zł ale i tak trudno to zdobyć bo pani od sportu przewodniczy komisji dzielacej dotacje
Odpowiedz
26
@ Aleksander
dnia 04.04.2023, 10:23 · Zgłoś
Dylan już trzy lata rządzi i tylko zepsuł stadion
Odpowiedz
3
@ Kapitan Wąs
dnia 04.04.2023, 11:05 · Zgłoś
Bob Dylan czy Dylan z Beverly Hills 90210?
Odpowiedz
-19
@ dragon do Przykre
dnia 04.04.2023, 11:22 · Zgłoś
Trzeba ruszyć [...] i szukać sponsorów a nie narzekać bo nic za darmo sie nie dostanie. Najlepiej wziąć pieniądze z miasta i narzekać , jak tak mało klub dotacji dostaje. Niech w ogóle nie bierze i okaże sie jak prezes klubu potrafi poszukać sponsorów na 1 ligę albo rozwiązać klub jak brakuje zawodników i nie ma kasy
Odpowiedz
14
@ Kumata
dnia 04.04.2023, 13:00 · Zgłoś
Miasto łaski nie robi. Miasto ma taki obowiązek. W innych miastach kasa na sport jest a burmistrze od sportu roxmawiają i przekonuja przedsiebiorców do pomagania.
Odpowiedz
-11
@ meksyk
dnia 04.04.2023, 13:40 · Zgłoś
120 tys. zł otrzyma Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno – z tego 80 tys. zł. na I-ligową drużynę kobiet i 40 tys. zł na II-ligową drużynę męską.
Tak podzielili w Krośnie gdzie poziom sportowy jest bez porównania wyższy jak w Jaśle. A ile w Jaśle przyznano siatkówce? - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - 161 tys. zł
- UKS "MOSiR" Jasło (siatkówka) - 75 tys. zł Czyli w Krośnie na siatkówkę w 1 i 2 ligowym wydaniu przeznaczono z budżetu miasta 120 tyś. złotych a w Jaśle na 2 i 3 ligowe amatorki 236 tyś. złotych Jak widać Jasło jest bardzo hojne dla siatkówki a burmistrz i pani burmistrz mają bardzo gorące serca dla tej dyscypliny sportu
Odpowiedz
17
@ obeznany
dnia 04.04.2023, 15:01 · Zgłoś
Tylko w krośnie siatkarze i siatkarki mają zakwaterowanie jedzenie i studia zapewnione za darmo i do tego stypendia sportowe znacznie wieksze. Nie znasz realiów to się nie produkuj. A z obiektów korzystają za darmo, trenerów opłaca mosir itd...
Odpowiedz
-16
@ kierowca mosirek
dnia 04.04.2023, 15:11 · Zgłoś
Jak to mosir opłaca w Krośnie trenerów i z obiektów korzystają tam za darmo? To prezes Baniak nie był dyrektorem Mosir w Jaśle? To dlaczego wtedy jak on był tyle lat sportowcy jasielscy nie mogli korzystać z obiektów za darmo i czemu mosir nie opłacał trenerów? Dlaczego siatkarze i siatkarki maja zakwaterowanie za darmo i jedzenie w Krośnie a w Jaśle zarząd siatkówki nie potrafi tego swoim zawodnikom załatwić? Tam wystarcza 40 tyś. dotacja i są wyżej w tabeli niż tutaj gdzie 160 tyś. to mało? Żarty sie was trzymają.
Odpowiedz
15
@ Wożnica
dnia 04.04.2023, 15:37 · Zgłoś
Bo w krośnie mosir jest jednostka budżetowa w 100% finansowany przez miasto a w jaśle mosir jest zakładem budżetowym i musi zarobic 50%. Władze miasta nigdy nie posxli na to żeby zrobić z mosir jednostke
Odpowiedz
2
@ A klasa
dnia 10.04.2023, 20:08 · Zgłoś
Grają po to żeby wygrywać w II lidze szczebla centralnego. Druga część twojego komentarza prawidłowa. Cofanie w czasie do niczego dobrego nie prowadzi. Dawniej mieliśmy komunę teraz mamy pis na bis.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.