Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zwycięstwo rocznika 2002 w "Śnieżka CUP 2013"

9

Szóstka Jasło rocznik 2002 wzięła udział w cyklicznym turnieju organizowanym przez Igloopol Dębica „Śnieżka Cup 2013”. Do zawodów przystąpiło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. Rywalizacje grupową zaczynamy od meczu z drużyną Stali Rzeszów, który wygrywamy 4-0.

Kolejne spotkanie rozgrywamy z ubiegłorocznym zwycięzcą tego turnieju, Hetmanem Zamość. Mając w pamięci mecz finałowy z tamtego roku, gdzie mecz przegraliśmy w ostatniej minucie, chłopcy wyszli mocno skoncentrowani i pełni energii do walki. Od początku spotkania było widać, że Szóstka lepiej się prezentuje. Liczne ataki przynoszą bramkę i prowadzimy 1-0. Hetman atakował, na nasze szczęście nieskutecznie. Nasza drużyna zaś, starała się podwyższyć wynik, stwarzając sobie dogodne sytuacje, ale piłka nie chciała wpaść do bramki.

Co nie udało się naszym zawodnikom, udało się kolegom z Zamościa. Jedna z ich akcji przynosi bramkę i mecz kończy się remisem 1-1. Kolejnym przeciwnikiem jasielskiej Szóstki był zespól Orlika Ulanów, który nasza drużyna po ładnym meczu wygrywa 2-0. Następny mecz to pojedynek z Soccerem Ropczyce. Dobrze zaczynamy mecz strzelając bramkę na 1-0. Przeciwnik jednak łatwo się nie poddaje i zdobywa dwie bramki. Musimy „gonić” wynik, ale nasi chłopcy zawsze dają z siebie wszystko. Zdobywamy dwie bramki i wygrywamy ten mecz 3-2. Ostatnie spotkanie grupowe gramy z drużyną Victorii Czermin, wygrywając 3-0 zapewniamy sobie awans do półfinału z I miejsca w grupie. W półfinale spotykamy się z dobrymi znajomymi, gospodarzami turnieju, drużyną Igloopolu Dębica.

Spodziewaliśmy się cięższego meczu, jednak po ładnej grze, pewnie wygrywamy 5-0 i jesteśmy w finale z drużyną Tarnovii Tarnów. Mecz finałowy to prawdziwy dreszczowiec. Choć początek meczu nie wróżył takich emocji, bo Szóstka już w pierwszej minucie, po indywidualnym rajdzie Michała Rakoczego zdobywa bramkę na 1-0. Minęło kilka minut, a na listę strzelców wpisuje się Karol Szydło. Prowadzimy 2- 0. Rywal jednak nie daje za wygraną. Kilka nieczystych zagrań z ich strony. W jednym z takich zagrań ucierpiał nasz bramkarz, jednak wszystko skończyło się dobrze i na szczęście mógł kontynuować grę, a zawodnik Tarnovii schodzi z boiska na dwie minuty.

Kiedy wydawało się że jesteśmy już w „ogródku”, bo gramy z przewagą i kolejna bramka to kwestia czasu, drużyna z Tarnowa strzela kontaktowego gola na 2-1. Nasi chłopcy nie przestali atakować, chcąc za wszelka cenę podwyższyć prowadzenie, co przyniosło zamierzony efekt. Michał strzela na 3-1. Po powrocie ukaranego zawodnika na boisko, Tarnovia pokazuje ogromną wolę walki, przeprowadzając atak za atakiem. Nasi chłopcy chyba za bardzo się rozluźnili, może też zmęczenie dało się we im znaki. W ostatnich kilku minutach rywal strzela dwie bramki, doprowadzając do remisu. Mecz kończy się wynikiem 3-3 i o zwycięstwie muszą zadecydować rzuty karne.

Pierwszy do piłki podchodzi Szymon Dziadosz i pewnie pokonuje bramkarza z Tarnowa, a strzał zawodnika rywali świetnie broni nasz bramkarz. Po pierwszej serii prowadzimy 1-0. Druga seria to precyzyjny i mocny strzał Michała Rakoczego i druga znakomita interwencja Łukasza Lepuckiego. Szóstka po rzutach karnych wygrywa 2 - 0.

Mecz finałowy pokazał, że trzeba grać do końca. Mamy nadzieje, że chłopcy wyciągnął z tego meczu odpowiednie wnioski i nie popełnią takich błędów w przyszłości. Michał Rakoczy został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju!!! Skład Szóstki: Lepucki Łukasz, Dziadosz Szymon, Szydło Karol, Baran Arkadiusz, Rakoczy Michał, Setlik Maciej, Bałon Jakub, Kasowicz Wojciech, Blezień Jakub, Ślusarczyk Dawid, Baran Bartosz, Kiszka Maciej,Skwara Bartosz.

Gratulujemy całej drużynie i życzymy powodzenia na finale Ogólnopolskim Minimistrzostw Deichmanna 2013, który odbędzie się już w najbliższy weekend w Opolu.

UKS "Szóstka" Jasło

Napisany dnia: 20.06.2013, 09:50 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Zapas koniaku w piwnicy kamienicy
dnia 20.06.2013, 14:22
Ocena
komentarza:
-5
Wszedzie tylko ten pesudosport i pseudosport
Lepiej wlozyc dzieciom wiedze do mozgow a nie tylko cale to bieganie etc.
Wyrosnie taki i bedzie pod blokiem tylko "podaj k***a no k***a podaj ja p***" - jak w pewnym filmie
I nie ma sie co dziwic zakazom gry w pilke pod blokami, popieram calym sercem
PRECZ Z KOMUNA
@ Jaslanin
dnia 21.06.2013, 08:19
Ocena
komentarza:
3
negatywne oceny - dają komuniści
@ prawda
dnia 20.06.2013, 21:10
Ocena
komentarza:
2
Które miejsca zajęły drużyny rocznika 2004 i 2005 w Dębicy? Szkoda że o nich nic nie ma.
@ xxx
dnia 21.06.2013, 07:40
Ocena
komentarza:
1
rocznik 2004 zajął ostatnie 16 miejsce a rocznik 2005 13 miejsce.
@ kibol
dnia 21.06.2013, 08:16
Ocena
komentarza:
0
a rocznik 2006 zajął 6 miejsce
@ FAnka piłkarzyków dwoch :)
dnia 20.06.2013, 22:44
Ocena
komentarza:
0
brawo chlopaki, oby tak dalej i bedzie super :) piekne medale i tak trzymac :)
@ ktoś
dnia 21.06.2013, 11:10
Ocena
komentarza:
-1
Była jeszcze AP Jasło na tym turnieju: 8 miejsce w roczniku 2004 i 14 w roczniku 2005. Gratulacje dla UKS 6 !!!
@ asddd
dnia 21.06.2013, 12:39
Ocena
komentarza:
2
Brawo Szóstka 2002 !!!
@ gość8002
dnia 23.06.2013, 20:16
Ocena
komentarza:
-4
cola pepsi pepsi cola 6 zawsze strzeli gola!!!
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657