Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Żywa Szopka u Franciszkanów

17

Tradycyjnie na parkingu przy klasztorze ojców Franciszkanów w Jaśle o godzinie 20.30 rozpoczęła się żywa szopka, przy której  mieszkańcy wspólnie z zakonnikami kolędowali. Dla najmłodszych dużą atrakcją były zwierzęta... osioł, kucyk czy baranki, których dzieci mogły dotknąć, a nawet nakarmić...

<Zapraszamy do fotorelacji>

Oprócz wspólnego kolędowania, młodzież przygotowała dla wszystkich jasełka. To spotkanie było okazją do złożenia życzeń swoim najbliższym i znajomym. O godz. 22.00 rozpoczęła się pasterka dla dzieci, a dla wytrwałych o 24.00 odprawiona została msza pasterska.

(icz)

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaslanin
dnia 29.12.2010, 14:20 · Zgłoś
to jest dopiero szopka? Zdjecia rewelacja osiol gwiazdą i marysia w okularach?
Odpowiedz
0
@ Pati xd
dnia 27.12.2010, 11:41 · Zgłoś
Szopka w Frańciszkanach jest zawsze piękna ! kazdego roku ;]
Odpowiedz
0
@ obserwatorka
dnia 27.12.2010, 09:27 · Zgłoś
do Kuba: ja mam nieco inne odczucia. Dawniej to były pasterki.. jak o północy kościół huknął "cicha noc" to aż miło było.. a teraz to nie wiem co się z ludźmi porobiło. Co drugi stoi i ani mee ani bee, z roku na rok coraz mniej ludzi
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 27.12.2010, 00:37 · Zgłoś
do Leszek [...]
szpital ten nie znajduje się przy ul. Chopina tylko przy ul. Za Bursą maślaczku ;]
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 26.12.2010, 20:51 · Zgłoś
A gdzie zdięcia z mikołajem....
Odpowiedz
0
@ do JaśLAK
dnia 26.12.2010, 20:48 · Zgłoś
leczymy?............zapraszamy!.... psycholodzy.!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ xdd
dnia 26.12.2010, 18:00 · Zgłoś
hahaha.! F[...] ze swoim krewnym! <lol2>
Odpowiedz
0
@ Wifoneq
dnia 26.12.2010, 14:20 · Zgłoś
Eeeee no, [...], ale Ci sie fucha dostała ;D
Odpowiedz
0
@ Leszek [...]
dnia 26.12.2010, 06:42 · Zgłoś
do Jaslaka - [...] jestes sam , dalej widac ludzi oczerniaja zakompleksione [...] . Ta pani dziennikarka i inni ludzie sa normalni a Ty i reszta tej bandy powinna wyladowac w starym szpitalu na Chopina tam chyba jeszcze lecza umyslowo chorych ...
Odpowiedz
0
@ JaśLAK
dnia 25.12.2010, 20:24 · Zgłoś
Widzę, że portal, a raczej pani dziennikarka promuje ludzi z jasielskiej platformy?? Zdjęcie marnej jakości, po to by pokazać PO... *****
Odpowiedz
0
@ haha xd
dnia 25.12.2010, 18:53 · Zgłoś
hahahaha jaki Forys xd
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 25.12.2010, 16:59 · Zgłoś
jest i Moldy;)
Odpowiedz
0
@ pati
dnia 25.12.2010, 16:40 · Zgłoś
coś pięknego
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 25.12.2010, 15:44 · Zgłoś
Ooo dla chłopaka na pierwszym zdjęciu to na pewno uciecha,że mógł nakarmić osiołka :D
Odpowiedz
0
@ Kuba
dnia 25.12.2010, 15:19 · Zgłoś
PIĘKNA MSZA PASTERSKA O 24.00 KTO NIEBYŁ JEGO SPRAWA JEST RAZ DO ROKU!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 25.12.2010, 14:58 · Zgłoś
Hah Foryś awansował i [...] pilnował :P
Odpowiedz
0
@ wed
dnia 25.12.2010, 14:41 · Zgłoś
świetne
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.