Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Żywy” europoseł w Jaśle (VIDEO)

108

Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska spotkała się z młodzieżową radą powiatu. Młodzi ludzie dowiedzieli się jak wygląda codzienna praca posła w Brukseli.

- Jeśli tyle dzieje się w Polsce, to młodzi ludzie powinni wiedzieć, z jakiego powodu się dzieje, a tym powodem są środki unijne. Więc jeżeli Unia Europejska ma taki wpływ na rozwój naszego kraju, na tworzenie prawa czy jego implikację do prawa polskiego, to myślę, że młodzi ludzie muszą znać podstawowe informacje. Spotkanie z „żywym” europosłem, który mówi nie tylko o tych oficjalnych spotkaniach, ale też o zapleczu UE jest zawsze ciekawe – mówiła europoseł Elżbieta Łukacijewska na spotkaniu z młodzieżą.

Poseł Łukacijewska odwiedziła dzisiaj Zespół Szkół nr 4, gdzie spotkała się z uczniami i opowiedziała o swojej parlamentarnej pracy. Później przedstawiciele młodzieżowej rady powiatu na sali obrad w starostwie powiatowym rozmawiali z posłanką o jej pracy w parlamencie europejskim. Młodzi ludzie pytali o wszystko ile zarabia europoseł, jak się żyje w Brukseli, jak wygląda życie codzienne tamtejszego posła. - Mam nadzieję, że kiedyś z tych młodych ludzi wyrosną samorządowy, posłowie, może europosłowie – życzę im tego– podkreślała E.Łukacijewska.

Europoseł Łukacijewska co miesiąc przyjmuje 2 osoby na staże w Brukseli. - Są w grupie młodych ludzi z 27 krajów, mogą używać języka, mogą dotykać to, czego my dotykamy. Myślę, że z takich staży wracają wzmocnieni. Okazuje się, że Europa to nie jest coś daleko, ale można to ją dotknąć – mówiła posłanka.

Po spotkaniu z młodzieżą, europosłanka rozmawiała z dziennikarzami. Łukacijewska podkreślała, że cięcia są pewne, bo wyborcy krajów płatników netto, przy obecnym kryzysie patrzą na wydatkowanie pieniędzy. - Jestem przekonana, że Polska będzie największym beneficjentem, jeśli chodzi o środki na strukturalne, fundusz spójności– zapewniała europosłanka. Jednocześnie podkreślała, że dopłaty w rolnictwie nie zrównają się z innymi krajami, gdzie przy przyznawaniu dopłat brana jest specyfika pogodowa, położenie.

- Myślę, że ta nowa perspektywa będzie dla nas korzystna, mam nadzieję, że rozmowy skończą się tak jakbyśmy tego oczekiwali. Ważna jest pula pieniędzy, ale jeszcze ważniejsze jest to jak zostaną wykorzystane – dodała na zakończenie europoseł Łukacijewska.

Grzegorz Michalski
g.michalski@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 98

Dodaj komentarz Widok:
1
@ rom
dnia 07.12.2012, 08:27 · Zgłoś
a zapytam moze ktos odpowie ten kmiecik to [...] ? bo tak wyglada jak rolnik
Odpowiedz
2
@ do kuby
dnia 06.12.2012, 13:29 · Zgłoś
co ty tak bronisz pani europoseł a od czego ona jest właśnie miała ratować Pektowin ,Gamrat i co ludzie na bruku i ty masz czelność wypowiadać się na ten temat ŻENADA
Odpowiedz
0
@ sapkowicz
dnia 05.12.2012, 19:50 · Zgłoś
Kmiecik jak rambo klata wypięta
Odpowiedz
0
@ sapkowicz
dnia 05.12.2012, 19:49 · Zgłoś
Praca europ([...]) to jedne wielki wakacje
Odpowiedz
-1
@ kuba
dnia 05.12.2012, 18:55 · Zgłoś
Tak mocno krytykujecie -oczywiscie nie wszyscy-pania europosel i pytacie co zrobila dla naszego miasta.Otoz europosel nie jest od tego aby robila dla miasta, dla miasta powinni robic pani senator A.Zajac i pan posel B.Rzonca.Te osoby nalezy pytac co zrobily dla nas.Bardziej celowac w te osoby.
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 09.12.2012, 21:08 · Zgłoś
tych pytań nikt nie zadaje bo odpowiedź każdy zna.
Odpowiedz
1
@ jenkins
dnia 05.12.2012, 08:32 · Zgłoś
Nie wiem czy ucieczka ze SWOJEGO KRAJU jest aktem bohaterstwa !
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 05.12.2012, 13:13 · Zgłoś
dokładnie, to zwykłe tchórzostwo i pójscie na łatwiznę. Bohaterstwem jest tu zostać i orac ziemie [...]...
Odpowiedz
0
@ kiedyś Jaślanin
dnia 05.12.2012, 02:08 · Zgłoś
a wy też albo uciekajcie albo cos róbcie bo za nie długo dostaniecie podatek za to ze oddychacie
Odpowiedz
-1
@ kiedyś Jaślanin
dnia 05.12.2012, 02:06 · Zgłoś
ludzie co wy tu wypisujecie tylko na to was stać?jak sie wam coś nie podoba to róbcie coś z tym a nie jak stare babki potraficie tylko narzekać ,zbierzcie się i pokażcie bo jak nie wy młodzi to kto? mnie to już wali bo uciekłem z tego [...]... kraju
Odpowiedz
2
@ emigrant van leuven
dnia 04.12.2012, 23:49 · Zgłoś
Co za stek bzdur, jak można tak kłamać. Europa jest przed nami o jakieś 150 lat.Niebawem będzie się już powoli rozpadać.Beneficjentem, to my Polacy będziemy, ale [...] EU. Pozdrawiam młodych!!!NIE WIERZCIE POLITYKOM TO ZAWODOWI KŁAMCY",którzy nie dostali innej pracy.
Odpowiedz
2
@ sven
dnia 04.12.2012, 20:53 · Zgłoś
I ten [...] Kmiecik starosta jasielski hehe
Odpowiedz
6
@ y
dnia 04.12.2012, 17:16 · Zgłoś
nie pojechała na wieś bo na wsi myślą inaczej nie sprzedają ojcowizny w obce ręce,tak jak to zrobiono w Jaśle sprzedano wszystkie zakłady pracy, a ludzi wyrzucono na bruk. Pyta pani europoseł co to jest patriotyzm wielu mędrców nad tym się trudzi. Patriotyzm na dziś-to nie sprzedawać Polski mieć dzieci i wychować je na dobrych ludzi.
Odpowiedz
0
@ x
dnia 04.12.2012, 16:49 · Zgłoś
no i dobrze
Odpowiedz
0
@ ;d
dnia 04.12.2012, 16:02 · Zgłoś
moja osoba nie wyraziła zgody aby być pokazanym w tym filmie ;d :DD
Odpowiedz
-1
@ rycerz
dnia 04.12.2012, 15:33 · Zgłoś
z ludżmi jest coś nie tak bo i pis i PO krytykujom na internecie
Odpowiedz
-1
@ rycerz
dnia 04.12.2012, 15:00 · Zgłoś
ludzie nie umicie ładnie napisać
Odpowiedz
6
@ stary
dnia 04.12.2012, 09:48 · Zgłoś
i znowu bajki,trzeba było powiedzieć młodym jak żyć bez pracy,a może wszyscy mają przyszłość w europarlamencie ???
Odpowiedz
8
@ ktoś
dnia 04.12.2012, 08:11 · Zgłoś
żywa szopka
Odpowiedz
0
@ 4nubis
dnia 04.12.2012, 06:54 · Zgłoś
"ŻYWA" !! Szkoda, myślałem, że ją dostarczyli w futerale i zawieźli tam gdzie jej miejsce i jej podobnym złodziejom i nierobom [...] ...!! Pcha się to [...] wszędzie, a najczęściej przed wyborami coby POSADKI za ZAJE... kasę nie stracić, myśląc sobie "znowu wcisnę tym tumanom jakiś kit i następna kadencja w [...] za nie kołchozowe pieniądze MOJA" !!
Odpowiedz
0
@
dnia 03.12.2012, 23:00 · Zgłoś
Szkoda że Ci posłowie niepójdą do takiej normalnej pracy gdzie trzeba pracować 8 godz fizycznie a nie zabierają nam nasze skromne wypłaty niby na podatki a to naprawdę nazywa się haracz! Im to pasuje
Odpowiedz
2
@
dnia 03.12.2012, 22:08 · Zgłoś
Po psuje wszystko! Co rok gorzej odkąd doszła do władzy co rok gorzej masakra
Odpowiedz
9
@ jenkins
dnia 03.12.2012, 22:03 · Zgłoś
Niestety, proszę Państwa to prawda! Burmistrz umorzył zaległy podatek wraz z odsetkami firmie Gamrat (właściciel Lentex) w wysokości...uwaga ...433878,00 zł. Jeśli ktoś nie wierzy może to zobaczyć na własne oczy w Urzędzie Miasta na drugim piętrze, na korytarzu. Ja, gdy zobaczyłem przecierałem oczy ze zdumienia. Bałem się że inni mi nie uwierzą więc zrobiłem zdjęcie. Powiedzcie czy jest sprawiedliwość na tym świecie, kiedy ubogie firmy doprowadza się do bankructwa za mniejsze kwoty, a bogaczom umarza się podatki pomnażając tym samym ich zyski ??? Przecież te podatki to nasze pieniądze !!!
Odpowiedz
1
@ ZUZA
dnia 04.12.2012, 09:20 · Zgłoś
niema sprawiedliwości na tym świecie!!! jeszcze tego nie zauważyłeś
Odpowiedz
5
@ jenkins
dnia 04.12.2012, 12:49 · Zgłoś
Jeszcze dodam uzasadnienie jakie napisał w/s umorzenia podatku Gamratowi:
"Ważny interes publiczny oraz ważny interes podatnika w związku z wydatkami finansowymi na unowocześnienie linii produkcyjnej i magazynów wysokiego składowania ..."
Pan Burmistrz chyba ma nas za idio...!
Odpowiedz
2
@ dociekliwy
dnia 03.12.2012, 21:22 · Zgłoś
Czy ktos zauważył brak Kosciowa chyba straci..ł zaufanie po swoich wyczynach to już po platformie w Jasle , zrobic czystke przy wyborach radnych ktorzy przez 7 lat wybudowali tylko przystanek należy odesłac tam aby sobie odpoczeli
Odpowiedz
2
@ naciekły
dnia 05.12.2012, 06:38 · Zgłoś
a może tak zacząć od Henryczka R i innych zasiedziałych radnych, którzy kombinują jak SOBIE podnieść dietę... Etatowy radny niejaki Dyzio, też widzę obrósł w piórka--- to jego jedyna robota. A Spółdzielnia? jeszcze chwila i jego też rozliczymy!
Odpowiedz
5
@ pektowin
dnia 03.12.2012, 21:17 · Zgłoś
dziekujemy pani poseł za gamrat,pektowin,hute i widac jak mlodym wciska kit...ci co na nią głosowali już wyjechali teraz szuka następców co za tubet tego babs..a
Odpowiedz
0
@ soki
dnia 03.12.2012, 21:09 · Zgłoś
Podpowiedzcie kim są ci pod krawatami,bo jak na uczniów to chyba trochę przerośnięci?
Odpowiedz
0
@ podatnik
dnia 05.12.2012, 21:17 · Zgłoś
chyba nieroby!!!
Odpowiedz
4
@ tylko_JKM
dnia 03.12.2012, 19:58 · Zgłoś
Bogactwo pochodzi z ciężkiej pracy a nie z uniodotacji ! Chiny nie dostały ani eurocenta uniodotacji a rozwijają się wyśmienicie.
Odpowiedz
7
@ el
dnia 03.12.2012, 18:48 · Zgłoś
Resory do żuka, kupię
Odpowiedz
2
@ Absurd B
dnia 05.12.2012, 00:11 · Zgłoś
Nowe drzwi do WSKi sprzedam,kolor różowy
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 05.12.2012, 13:11 · Zgłoś
mam na zbyciu płozy do syrenky, kurołapa, nówki sztuki, nie śmigane
Odpowiedz
10
@ fiskus
dnia 03.12.2012, 18:28 · Zgłoś
Taki europoseł [...] tylko w stołek a poza tym nic nie robi i ma na czysto 10 000.- €. Pytam za co? Co on może. Tam wszystko hula jak w szwjacarskim zegarku. Bruksela to zlepek elity żydowskiej. Oni rządzą ameryką i europą a narody się cieszą, że Unia im daje kase niemal na wszystko. Żeby cokolwiek dostać to trzeba dużo wiecej wpłacić. Narody są cimne jak dwunasta w nocy.
Odpowiedz
5
@ Ludzie obudźcie się
dnia 03.12.2012, 17:49 · Zgłoś
Unia E to organizacja pasożytnicza, generuje biurokrację, nonsensowne przepisy, utrudnia życie narzuca wysokie podatki, w przyszłości ma być finansowana nie ze składek a z podatku VAT z posz krajów. Dlatego wzrósł VAT na materiały budowlane i inne wyroby do stawki podstawowej 23%. Polska ciągle walczy z UE aby jeszcze utrzymać 7% VAT na żywność i inne. W 2014 rząd wprowadzi DODATKOWO AKCYZĘ na GAZ. Planowane jest wprowadzenie dodatkowych opłat. Ale czy dzieci to wiedzą albo chcą wiedzieć -bo to ich też później czeka. Nie oni widzą wypacykowaną europosłankę poświęcającą się dla dobra ludzkości, widzą siebie w miękkich fotelach i KASĘ + KASĘ + KASĘ !!!
Odpowiedz
7
@ Ronin
dnia 03.12.2012, 16:55 · Zgłoś
co za ujmujący tytuł ""Żywy” europoseł w Jaśle"
Odpowiedz
7
@ 01
dnia 03.12.2012, 16:36 · Zgłoś
Zwracam się do młodzieży , czy nie uważacie że rządzący wytworzyli sobie świat równoległy nie mający nic wspólnego z rzeczywistością , świat obcy dla ludzi samodzielnie
myślących , inteligentnych . Nie dajcie się zmanipulować , ponieważ taki człowiek poddaje się samoograniczeniu w myśleniu .
Odpowiedz
3
@ su
dnia 03.12.2012, 16:29 · Zgłoś
Czy to spotkanie odbywało się w nowej siedzibie Platformy Obywatelskiej, czy w sali narad Rady Powiatu?
Odpowiedz
0
@ skromna europosłanka
dnia 03.12.2012, 16:22 · Zgłoś
Spotkanie z posłem, przepraszam - europosełem, jest "zawsze ciekawe". Skromność zawsze była w cenie...:)
Odpowiedz
6
@ amivisage
dnia 03.12.2012, 16:03 · Zgłoś
Od czasu gdy Maryśka zbankrutowała w wyborach to już guru PiSu z Warszawy nie ma po co przyjeżdzać do Jasła, no to i nie przyjeżdza wychwalać się co to nie potrafi.
Odpowiedz
4
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 17:22 · Zgłoś
qrde, liczyłem,że czsaem wpadnie na grilla do Zającowej ale chyba wolał kiełbaski smazone przez Staszka...
Odpowiedz
10
@
dnia 03.12.2012, 15:55 · Zgłoś
Przyjechali oszuści i złodzieje!! Gadają gadają i tyle się na tym kończy! Tylko obiecnki! Zróbcie coś wrescie dla tego kraju! Tańczą piją jedzą i wożą się Lexusami! Za nasze pieniądze i się śmieją nam w twarz!
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 17:22 · Zgłoś
tak samo jak [...]...jedna banda tylko koszulki inne
Odpowiedz
10
@ dragoness
dnia 03.12.2012, 15:51 · Zgłoś
Przyjechała, pojechała i nic się nie zmieniło. I w komentarzach jak zwykle...
Odpowiedz
14
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 17:21 · Zgłoś
Dokładnie jak Boguś, wpadnie, pogada, wypadnie i dalej tak samo. Pod tym względem niewiele się róznią...no może ta Pani nie prowadziła nigdy na bani...
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 04.12.2012, 07:15 · Zgłoś
Inna pani za to chodzi na bani, bo przecież ani domu, ani samochodu... Maksiu, wyluzuj, bo pomyślę że masz obsesję.
Odpowiedz
-1
@ Max Szyderko
dnia 05.12.2012, 13:09 · Zgłoś
tamtą panią wolę przemilczec bo kompletnie nie mampomysłu jak ja zaklasyfikować- na razie pozostaje jako wypadek przy pracy...

A co do wspomnianego pana to nie obsesja tylko głos sprawiedliwości. Takie zachowanie zawsze trzeba piętnować.
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 03.12.2012, 15:37 · Zgłoś
Żywy karp opowiadał jak się pływa w stawie pełnym wody...Narybek z rozdziawionymi ustami chłonął doświadczenia,nie bacząc na przesadzenia...Widać,oj widać-wybory do Europarlamentu się zbliżają,więc posły do paśników zjeżdżają!!! Twarze przypominają!!! A co robią w Brukseli??? Każdy Polak to czuje na własnym zadzie!!!
Odpowiedz
-1
@ tofik
dnia 03.12.2012, 15:29 · Zgłoś
"Żywy poseł" lol szkoda że nie żywy co za pato na tej wsi...
Odpowiedz
0
@ ;;kkkk
dnia 03.12.2012, 15:02 · Zgłoś
a dlaczego spotkala sie w szkole w jasle a nie pojechala do szkoly gdzies na wies
Odpowiedz
4
@ aro
dnia 03.12.2012, 14:58 · Zgłoś
Funkcjonariusz Max [...] pojawił się już w komentarzach. Czujny ten towarzysz:)
Odpowiedz
-2
@ german
dnia 03.12.2012, 15:01 · Zgłoś
Proponuję założyć fan klub Maxa i może jakieś spotkanie w JDK. Człowiek by się choć pośmiał z głupoty innych.
Odpowiedz
-1
@ hehe
dnia 03.12.2012, 15:02 · Zgłoś
Chłopak by coś dorobił do tej swojej marnej wypłaty za kopanie rowów i zapomogi z MOPSu:)
Odpowiedz
4
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 15:23 · Zgłoś
dziękuje bardzo, jestem doprawdy wzruszony taka inicjatywa ze strony pisowskich obszczymurków. Wielkie dzięi...
Odpowiedz
1
@ ora
dnia 05.12.2012, 06:41 · Zgłoś
obowiązek i przekonania to jedno, demokratyczna odpowiedz to drugie, a trzecie to komisarzu ARO pilnujecie nienagannie!
Odpowiedz
1
@ ora
dnia 05.12.2012, 06:43 · Zgłoś
wolę Mops i biedę niż wiązać się z Pisowcami!!!
Odpowiedz
-1
@ u
dnia 03.12.2012, 14:48 · Zgłoś
mina chłopaka na 2 foto czarnego mowi wszystko ;d
Odpowiedz
9
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 14:53 · Zgłoś
ale niunie dalej sweetaśne :)
Odpowiedz
2
@ ZUZA
dnia 04.12.2012, 09:06 · Zgłoś
Ale najlepsza jest ostatnia fotka heehee.A na niej Kmiecik i ten drugi gagatek stoją jakby nie powiem co w spodnie narobili...heehe
Odpowiedz
1
@ s k
dnia 03.12.2012, 14:46 · Zgłoś
i znowu jak za tow wiesława propaganda sukcesu ...swoja droga mało jest tak cierpliwych narodow jak Polacy...
Odpowiedz
2
@ Andy
dnia 03.12.2012, 14:41 · Zgłoś
czyli oficialnie kampania do Europarlamentu rozpoczeta ;)
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 14:45 · Zgłoś
No wiesz, z czegoś trzeba żyć :)
Odpowiedz
4
@ tarcisio
dnia 03.12.2012, 14:26 · Zgłoś
Czy zadeklarowała pomoc dla Pektowinu?
Odpowiedz
6
@ tak
dnia 03.12.2012, 14:28 · Zgłoś
Wypiła wino i stwierdziła, że trzeba wspierać tego typu trunki:)
Odpowiedz
-6
@ bazalt
dnia 03.12.2012, 14:25 · Zgłoś
Cóż... Plujcie mocniej na polityków którzy coś mogą zrobić, a tych którzy zajmują się jednie "byciem" w polityce wynoście na ołtarze. Tylko potem nie dziwcie się że taki poseł (ogólnie - polityk) dla jednego miasta coś załatwi, a dla innego nie.
Akurat w przypadku P. Łukaciejewskiej - poszukajcie sobie o jej przychylności dla Sanoka.
Odpowiedz
7
@ hehe
dnia 03.12.2012, 14:27 · Zgłoś
No tak Pani Poseł na Jasło się obraziła, więc po co tu przyjeżdża? Pomagać swoim kolesiom każdy umie.
Odpowiedz
10
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 14:44 · Zgłoś
Nie dziwi mnie jej przychylność dla ANTYpisowskiego Sanoka :) Dlaczego ma przejmować się jakimś pisowskim grajdołkiem ?
Odpowiedz
10
@ pozytywnie
dnia 03.12.2012, 14:16 · Zgłoś
tytul powalajacy
Odpowiedz
-12
@ irek
dnia 03.12.2012, 14:08 · Zgłoś
Super są takie pogaduchy do poduchy. Dobrze, że mamy taką Europoseł:):):)
Odpowiedz
5
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 14:45 · Zgłoś
Pasuje do kompletu naszych posłów i Senatora :)
Odpowiedz
1
@ polak
dnia 03.12.2012, 14:06 · Zgłoś
Gdzie jest Max Szyderko, który tak bardzo lubi ujadać na polityków?
Odpowiedz
4
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 14:42 · Zgłoś
Jestem, dzięki za pamieć. Zastanawiam się po kiego [...] przyjechała opowiadac jaka jest zarobiona w Brukseli ? Mamy przeciez na miejscu "swojego" człowieka co też się popdasł na europejskim wikcie przy [...]ski europośle Porębie :)

Zagadka: o kogo mi chodzi ?
Odpowiedz
0
@ glut
dnia 03.12.2012, 14:56 · Zgłoś
No nie tak dobrze się podpasł jak asystentka Łukacijewskiej, która po filologii jest wojewodą:)
Odpowiedz
3
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 15:21 · Zgłoś
Widać cienki był.
Odpowiedz
3
@ Zgoda
dnia 03.12.2012, 15:22 · Zgłoś
Pewnie [...] nie jest jego zaletą, czego nie można powiedzieć o Chomyczowej:)
Odpowiedz
5
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 15:24 · Zgłoś
poczytaj sobie jego bloga...litry [...]...
Odpowiedz
2
@ jestem wow
dnia 03.12.2012, 14:02 · Zgłoś
wow ale fajnie musiało być
Odpowiedz
16
@ [..]
dnia 03.12.2012, 14:01 · Zgłoś
Żywy przykład na to, jak podrzędna księgowa może się wybić dzięki układom i wazelinie.
Odpowiedz
6
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 14:46 · Zgłoś
Takich przypadków to my mamy i u siebie kilka sztuk.
Odpowiedz
13
@ jodyn
dnia 03.12.2012, 13:57 · Zgłoś
Takich ludzi nie powinno wpuszczać się do miasta. Jak można byc tak bezczelnym i pojawiać się w Jaśle, będąc z Platformy i wspierając politykę rozwoju największych miast, która prowadzi do tego, że z dnia na dzień jesteśmy coraz większą dziurą.
Odpowiedz
3
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 14:49 · Zgłoś
przeciez to jest ewidentna zemsta za poparcie dla pisu, bo jak mawiał klasyk: Jasło było i jest psiowskie :)
Odpowiedz
-1
@ Bolo
dnia 03.12.2012, 17:36 · Zgłoś
Och, dlaczego nie zaszczycił nas Jaruś. Wtedy Jodynku mógłbyś ucałować stopki [...]ziusia Jarusia. Może obiecałby Jasełku dostęp do morza, jak tylko obejmie władzę. Och, ach, dlaczego?
Odpowiedz
2
@ podatnik
dnia 05.12.2012, 21:10 · Zgłoś
a ile kosztowalo przyjecie tej przybledy!!!???jaka strata czasu i pieniedzy???SKAD toto pzyjechalo i PO co???+
Odpowiedz
20
@ Riki
dnia 03.12.2012, 13:56 · Zgłoś
Co ta Pani zrobiła dla Jasła w ciągu swojej kadencji? Jeden turniej dla dzieci i jedna wycieczka? Pewnie tyle osiągnięć by się znalazło...
Odpowiedz
-12
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 14:49 · Zgłoś
to i tak więcej niż Rzońca jak był marszałkiem :)
Odpowiedz
-2
@ zyczliwy
dnia 03.12.2012, 14:55 · Zgłoś
Czyli taki krytykant jak Max Szyderko nie obraża Platformy. Hmmm czyżby kolejny opłacony funkcjonariusz partyjny. Nie pytasz ile to spotkanie przyniosło nam miejsc pracy i ile piniędzy dla Jasła dostaliśmy dzięki niemu? :)
Odpowiedz
3
@ Max Szyderko
dnia 03.12.2012, 15:20 · Zgłoś
Przeciez te pytania sa tendencyjne. Bicie piany i ZERO wyników.
Odpowiedz
2
@ Absurd B
dnia 05.12.2012, 00:07 · Zgłoś
Riki ty o Porębie piszesz? to on zrobił tylko turniej piłkarski dla dzieci i wycieczkę kłamco!
Odpowiedz
29
@ Super!
dnia 03.12.2012, 13:51 · Zgłoś
Czy było coś o perspektywach rozwoju dla młodych ludzi i coraz gorszej sytuacji tej grupy wiekowej za rządów Platformy.
Czy było coś o wydłużeniu wieku emerytalnego, który działa na szkodę wchodzących na rynek pracy osób, bowiem blokuje możliwości uzyskania pracy?
Czy było coś o [...] dofinansowania dla Urzędów Pracy, co skutkuje w redukcji stażów, które pomagały zdobywać doświadczenie?
Czy było może coś o dopinaniu systemu medialnego i łamaniu wolności słowa?

Jeśli tak to chciałbym to przeczytać w relacji!!!
Odpowiedz
18
@ gary
dnia 03.12.2012, 13:54 · Zgłoś
Łukacijewska dobrze wie jak zatrudniać młodzież. Zobacz na Chomyczową, jej asystentkę, która po filologii jest teraz wojewodą:):)
Odpowiedz
34
@ junak
dnia 03.12.2012, 14:09 · Zgłoś
czekam niecierpliwie aż ta banda zakończy swoje nieudolne rządy
Odpowiedz
26
@ heh
dnia 03.12.2012, 14:11 · Zgłoś
Współczuję tym biednym dzieciakom, którzy musieli zostać na 2 godziny zwolnieni z zajęć po weekendowych imprezach:)
Odpowiedz
32
@ banały
dnia 03.12.2012, 15:31 · Zgłoś
Stek banałów made in Pudelek: można dotykać to czego my dotykamy, żywy europoseł, używać języka itp. [...] -boje.
A gdzie:
- zdołowanie przemysłu jasielskiego
- brak pracy i perspektyw dla młodych
- zakłamanie w życiu publicznym i kompromitacja państwa jako [...] tworu nie potrafiącego obronić nawet swoich dygnitarzy najwyższego stopnia - vide Smoleńsk.
Te sprawy nie są godne uwagi pani europoseł - łatwiej mówi się o niczym i na okrągło.
Odpowiedz
5
@ Lenin
dnia 03.12.2012, 16:46 · Zgłoś
Dlstego spotykają sie uczniami.
Odpowiedz
12
@ what
dnia 03.12.2012, 20:08 · Zgłoś
a co ta Pani zrobiła dla powstania miejsc pracy w powiecie jasielskim?
Pektowin zwalnia gamrat zwalnia największe zakłady upadają pozostaje tylko złom na halach. Nie dośc że nie powstaje wiecej miejsc pracy to w dodatku w szybkim tempie się zmniejsza miejsca pracy - jeśli to nazywa się nowoczesne państwo to nie chce GO!
wartość złotego idzie w dół, pensje stoją w miejscu (wzrost tylko o inflację) a PODATKI w górę! Szkoda że tak Jasło, powiat upadło a najgorsze to że ludzie się już do tego zaczynają przyzwyczajać ale przecież wcale tak (źle) NIE MUSI BYĆ!
Odpowiedz
8
@ ZUZA
dnia 04.12.2012, 08:52 · Zgłoś
Ale tytuł ""ŻYWY EUROPOSEŁ W JAŚLE"""heehee a co myśleliście,że w trumnie ją przywiozą??Droga redakcjo,czym Wy jeszcze nas zaskoczycie...
Odpowiedz
1
@ :(
dnia 05.12.2012, 21:16 · Zgłoś
Baju baju... tylko kasa się liczy... :(
Czyż nie tak Pani Poseł?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.