Strona główna

I LO w Jaśle - wśród najlepszych

22
Napisany dnia: 09.03.2010, 14:46 , Tagi: Brak
W 60 - lecie Olimpiady Matematycznej medal za "wybitne osiągnięcia uczniów" otrzymało I Liceum Ogólnokształcące im. Kr. Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle.


Medal "za wybitne osiągnięcia w kształceniu olimpijczyków" otrzymał także nauczyciel  matematyki w tej szkole Kazimierz Poniatowski.

Medale zostały przyznane przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Matematycznego, a wręczenie odbyło się w Politechnice Rzeszowskiej.


Powiat Jasło
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ zuzanna
dnia 09.03.2010, 15:18. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Serdecznie gratuluję Medalu za wybitne osiągnięcia w kształceniu olimpijczyków i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Z okazji imienin wszystkiego najlepszego.
@ Gratulacje
dnia 09.03.2010, 15:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Serdeczne gratulacje Prof. Poniatowskiemu, to najlepszy pedagog w I LO i. Kr. Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle.
@ Pawel
dnia 09.03.2010, 18:52. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ja najwiecej zawdzieczam wybitnemu matematykowi prof. Drance. jak by nie jego matma to bylo by ze mna cienko na AGHu. pozdrawiam Pana serdecznie
@ ace
dnia 09.03.2010, 18:57. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje wszystkim zasłużonym Profesorom!
@ ???
dnia 09.03.2010, 18:59. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
kujony...
@ kkk
dnia 09.03.2010, 19:20. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
-1
kiedyś się tam uczyło, teraz się jest w życiu kimś..... :)
@ young_men24
dnia 10.03.2010, 07:59. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
-1
Widzial ktos kiedys Profesora w szkole sredniej??? to zwykly magister nierozumiem dlaczego w szkle sie uzywa zwrotu prof. choc nikt na niego nie zasluguje;]
@ Laura Diaz
dnia 10.03.2010, 10:25. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Oj, Pan Kaziu to geniusz prawdziwy. Pamiętam że jak zadawał zadania domowe, to z tych na szóstkę i z gwiazdką, miałam z głowy bo nie szło tego ruszyć:)))
@ mag
dnia 10.03.2010, 12:15. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje:)
@ Lucker
dnia 10.03.2010, 18:05. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
No widać, że najlepsze szkoły wybrałem. Chodziłem do I-go a teraz podbijam Polibude, hehe:)
@ yyy
dnia 10.03.2010, 19:02. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje;) ILO znowu pokazało klasę;)
@ kubakrk
dnia 10.03.2010, 23:08. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
A ja o Poniacie mam jak najgorsze zdanie. Chodziłem do niego na prywatne lekcje i najlepiej to potrafił na tych lekcjach spać! Zmieniłem nauczyciela i teraz kończę Polibudę w Krk. Pozdro
@ abc
dnia 11.03.2010, 06:56. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
A mnie tam dużo pomógł, uważam że jest w porzo, też właśnie kończę Polibudę.Pozdrowiam Poniata.
@ uczeń
dnia 11.03.2010, 07:23. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Medal dla pana Dranki !
@ .
dnia 11.03.2010, 08:11. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Mimo wszystko Poniat jest jednym z najlepszych nauczycieli w tej szkole... Większość ani nie ma pojęcia o pracy, ani nie ma chęci i zapału. On przynajmniej ma wiedzę, którą potrafi przekazać. Zresztą z matematyką w ILO jest ok, ale od polskiego to mamy chyba tylko jedną ogarniętą nauczycielkę...
@ Ala
dnia 11.03.2010, 13:39. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
prof Dranka jest nietylko dobrym matematykiem ale czlowiekiem i pedagogiem
@ koloo
dnia 11.03.2010, 15:07. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
sama bylam uczennica II lo, po 3 latach radzę wszytskim idzcie do I ! ! !
@ były uczeń
dnia 11.03.2010, 18:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
profesor Dranka jest najlepszy. Chociaż ja jako humanista miałem u niego 3+ i do dziś czasami mam koszmary związane z matmą to bardzo miło go wspominam. To jedna z legend I LO i naprawdę świetny matematyk.
@ absolwent
dnia 12.03.2010, 11:06. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
a ja podbijam URz i jestem dumny ze moge byc absolwentem tej zacnej szkoly. Jednak kilku nowych, obecnych nauczycieli zostalo zatrudnionych zbyt pochopnie...
@ Sympatyk
dnia 12.03.2010, 16:34. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jestem dumny, że ukończyłem tą szkołę i składam podziękowania dla matematyków jak również pozostałych nauczycieli tam uczących, sa oni i będą historią tej szkoły już zawsze. Dzięki nim radzę sobie dobrze na uczelni. Pozdrawiam.
@ dorcia****
dnia 13.07.2010, 09:16. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Serdecznie gratuluję panu K. Poniatowskiemu i całemu liceum!!! To dla was wielki sukces. Z pewnością nie pierwszy i nie ostatni!!! GRATULACJE!!!!!!!
@ ja
dnia 13.09.2010, 10:26. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Pan Dranka jest najlepszy!!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Docenieni za pracę i zaangażowanie na rzecz jasielskiej społeczności

  W Jasielskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia pośmiertnie tytułów „Honorowy Obywatel Miasta Jasła” na ręce rodziny Karola Głowy oraz Stanisława Zubla, a także tytuł „Zasłużony dla Miasta Jasła” przyznany Stanisławowi Zającowi.

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Jaślanie uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

   

  Tłumy jaślan odśpiewały dziś na płycie miejskiego rynku hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej. W ten sposób uczczono jubileusz setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Patriotyczna wyprawa jaślan na ziemię lwowską

   

  W sobotę i niedzielę 3 - 4 listopada harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle - Hufiec ZHP  w Jaśle im. Rodziny Madejewskich - odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  

 • Jasielska młodzież dla Niepodległej

   

  Młodzi jaślanie i mieszkańcy powiatu jasielskiego pokazali dziś jak wspaniale można obchodzić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Odwołując się do polskiego dorobku kulturowego godnie uczcili pamięć o wydarzeniach sprzed wieku, kiedy to Rzeczpospolita rodziła się na nowo, powstając niczym mityczny feniks z popiołów po wojennej zawierusze oraz ponad stu latach zaborczej niewoli.

 • Od 20 lat w służbie lokalnej społeczności

   

  W tym roku mija dwadzieścia lat od powstania Samodzielnego Publicznego Miejsko-Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jaśle. Dwie dekady działalności to doskonała okazja do dokonania podsumowań.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Tak Jasło wybijało się na niepodległość

   

  Sto lat temu na oczach tłumu jaślan oraz mieszkańców okolicznych wsi, Karol Polak usunął z fasady budynku ówczesnego starostwa dwugłowego austriackiego orła. Na gmachu zawiesił orła białego w koronie na czerwonym polu. Dziś podczas widowiska plenerowego na jasielskim rynku przypomniano symboliczne wydarzenia z 1 listopada 1918 r.

 • Spłonęły kontenery na osiedlu Gamrat

  W minioną niedzielę przy ul. Mickiewicza w Jaśle spaleniu uległy dwadzieścia dwa pojemniki na odpady. Pożar wybuchł przed godziną drugą w nocy. Nagranie z monitoringu wskazuje jednak na to, że mogło to być celowe podpalenie. Sprawę wyjaśniają policjanci z jasielskiej komendy.

 • Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w rękach specjalistów

   

  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle pełni funkcję wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego na terenie powiatu jasielskiego.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105