Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

7 lat więzienia za śmiertelne pobicie

111

Wyrok siedmiu lat pozbawienia wolności i trzech lat pozbawienia praw publicznych usłyszał w Sądzie Okręgowym w Krośnie 20-letni Karol P. z Jasła, który w październiku ub. roku śmiertelnie pobił mieszkańca Zarzecza. Wyrok jest nieprawomocny.

Dnia 26 października ub. roku na dworcu PKS na oczach świadków doszło do tragedii. Kiedy 34-letni Andrzej M. czekał na przyjazd autobusu, podszedł do niego młody mężczyzna i zażądał papierosa. Po krótkiej wymianie zdań 34-latek został zaatakowany przez Karola P.

Pomimo tego, że całe zajście trwało zaledwie kilkadziesiąt sekund 34-latek odniósł poważne obrażenia ciała w postaci m.in. stłuczeń klatki piersiowej, mózgu, oraz krwiaka podtwardówkowego. Mężczyzna został przewieziony do jasielskiego szpitala, jednak niedługo potem zmarł. 

19-letni wówczas Karol P. uciekł z miejsca pobicia i ukrywał się przed policją. Został zatrzymany 30 października ub. r. w Osobnicy. 

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć, Karolowi P. groziła kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd jednak wziął pod uwagę młodociany wiek oskarżonego oraz jego nienaganne zachowanie w areszcie i wydał wyrok niższy niż ten, o który wnioskował prokurator. 

Ponadto matce i siostrze ofiary oskarżony ma wypłacić po 20 tys. zł zadośćuczynienia. Wyrok jest nieprawomocny. 

Red.

Reklama

Komentarze: 110

Dodaj komentarz Widok:
2
@ mally
dnia 21.04.2013, 19:40 · Zgłoś
[...] chory kraj! najlepiej ułaskawić [...] i to jemu dać te 20 tyśi takie rzeczy tylko w tym grajdole
Odpowiedz
0
@ kulfon
dnia 21.04.2013, 18:09 · Zgłoś
śmiech na sali...
Odpowiedz
-3
@ sebek
dnia 21.04.2013, 16:03 · Zgłoś
chciałym pójsc do wiezienia ha ha
tob sa moje marzenia
Odpowiedz
0
@ Alex
dnia 21.04.2013, 08:38 · Zgłoś
Czytam te wpisy i w większością treści się zgadzam. Chcę tylko dodać oś od siebie. Kiedyś wyczytałem, że ten [...], to recydywa, tyle co z więzienia wyszedł. Więc wyrok jest stanowczo za niski. Ale wyczytałem też, o czym się nie mówi, że po pierwszym zajściu oni się dogadali, ale wtedy Andrzej uderzył i zaczęło się od nowa. Nie jest więc dziwne, że ludzie nie reagowali. Uznali to za zwykłą bijatykę. Nie wiem czy to prawda. Niech się wypowie ktoś, kto to widział.
Odpowiedz
2
@ nieznany
dnia 22.04.2013, 15:51 · Zgłoś
nie było mnie tam ale znam karola p bardzo dobrze i jak byl faktycznie pijany i zaczal s[...]c do śp Andrzeja i wyciagnal do niego reke to tamten mogl mu podac reke i dac sobie spokoj tym bardziej ze widzial w jakim stanie jest karol i na tym by sie skonczylo. co to dalo śp Andzrejowi ze go uderzył tylko tyle ze sie skonczylo tak a nie inaczej...
Odpowiedz
4
@ Piłat
dnia 21.04.2013, 07:28 · Zgłoś
[...] chodził po ulicach beskarnie i katował kogo chciał. Czy to jest Państwo prawa? Policji też nic nie wolno . Opowiadał mi jeden znajomy który w latach 80 był na pomorzu w zomo. Złapali takiego [...] co kopał inwalide. Zrobili mu ścieżke zdrowia, tzn z jedne strony w szeregu 5 rosłych zomowców z [...] 80 cm i z drugiej strony tak samo. [...] kazali iść między nimi i ile kto dostał i ile miał siły, wyszedł na czworakach. Nigdy jak myśle nie przyszło mu do głowy zaczepiać inwalide.
Odpowiedz
1
@ polska...
dnia 20.04.2013, 22:29 · Zgłoś
polska...polska...polska... i jeszcze raz POLSKA!!!
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 20.04.2013, 21:20 · Zgłoś
Przepraszam on teraz bedzie siedzial a ja jako podatnik musze go utrzymac niech sam zarobi na siebie skoro ma tyle SIŁY!!! KAMIENIOŁOM
Odpowiedz
4
@ oko za oko itd.itp.
dnia 20.04.2013, 21:01 · Zgłoś
patologie trzeba zaczac od rodziny )))resocjalizowac +++ojca,+++matke,+++siostre,+++brata, a tego ssssswwwwsssnnna pozbawic nogi i reki i niech stoi po kosciolem
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 20.04.2013, 19:54 · Zgłoś
Patologią jest "sędzia", który tak wyrokował. No ale mając takiego "ministra" sprawiedliwości, który nie ma zielonego pojęcia o prawie można się wszystkiego spodziewać.
Odpowiedz
5
@ ....
dnia 20.04.2013, 18:14 · Zgłoś
Śmieszne Polskie prawo!!!... Nie ma Sprawiedliwości na tym świecie!!! Jest tylko jedno nad nami... 25 to minimum i To w karcerze i codziennie [...] !!! niech zgnije bandyta !!!
Odpowiedz
0
@ AGA
dnia 20.04.2013, 17:36 · Zgłoś
Wszustko sie zgadza, tylko nie zapominaj, ze tez wypowiadzasz sie anonimowo ;)
Odpowiedz
0
@ Anonimowo
dnia 20.04.2013, 16:56 · Zgłoś
Boże jak czytam te wasze wszystkie komentarze to mi was żal.. wypowiadacie się tu anonimowo chyba z nudów, w gadce każdy mądry, a zadajcie sobie pytanie czy gdy byli byście świadkiem tego zdarzenia to byście pomogli, z tego co wiem było tam dużo ludzi i nikt palcem nie kiwnął może te osoby też od razu na śmierć za współudział. Współczucie dla rodziny ofiary, nic nie wróci im tej osoby i nic tego nie wynagrodzi. Ale kim wy jesteście żeby oceniać to co się stało tam i osobe która popełniła ten straszny czyn, bo połowa z was nie zna ani jednej osoby ani drugiej tego zdarzenia. Niczym się nie różnicie od takich przestępców, zz tego co piszecie z łatwościa na śmierć posłali byście innego człowieka,weżcie się zastanówcie czy o to w tym chodzi...
Odpowiedz
3
@ AGA
dnia 20.04.2013, 17:35 · Zgłoś
Wzystko sie zgadza tylko nie zapominaj, ze takze wypowiadasz sie anonimowo ;)
Odpowiedz
0
@ zxcv
dnia 20.04.2013, 23:38 · Zgłoś
bredzisz [...] !
analiza zdarzenia i konsekwencje tegoż, przekraczają Twoje intelektualne możliwości, daj sobie spokój z takimi tematami, później głowa Cie boli, a Ty nie wiesz dlaczego
Odpowiedz
3
@ fghd
dnia 20.04.2013, 13:28 · Zgłoś
Głowa za glowe!!!
Odpowiedz
4
@ ppp
dnia 20.04.2013, 12:56 · Zgłoś
Dlatego warto zabic człowieka a nie psa...za psa więcej się dostaje
Odpowiedz
3
@ yuyuyu
dnia 20.04.2013, 11:07 · Zgłoś
no to jest kur.a smieszne... 15 lat minimum
Odpowiedz
3
@ Kreon
dnia 20.04.2013, 09:32 · Zgłoś
Ten [...] powinien zgnić w kamieniołomach!!!
Odpowiedz
-1
@ szczęch
dnia 20.04.2013, 07:16 · Zgłoś
Mordercą był bandyta z tzw mniejszości narodowej?
Odpowiedz
5
@ zorientowany
dnia 20.04.2013, 06:44 · Zgłoś
Rada nadzorcza MPGK w Jaśle, [...] głosów 5 do 1, przegłosowała PREMIE dla prezesa oraz dwóch wiceprezesów w wysokości 30 tys złotych dla każdego z nich. Mieszkańcy Jasła pamiętajcie o tym, kiedy następnym razem dojdzie do podwyżek opłat za wodę oraz ścieki!
Odpowiedz
2
@ zorientowany
dnia 20.04.2013, 06:39 · Zgłoś
Rada nadzorcza MPGK w Jaśle, [...] głosów 5 do 1, przegłosowała PREMIE dla prezesa oraz dwóch wiceprezesów w wysokości 30 tys złotych dla każdego z nich. Mieszkańcy Jasła pamiętajcie o tym, kiedy następnym razem dojdzie do podwyżek opłat za wodę oraz ścieki!
Odpowiedz
1
@ inga
dnia 20.04.2013, 00:33 · Zgłoś
Ciekawe czy gdyby sedziemu zabil kogos z bliskich,tez by wymierzyl kare 7-miu lat?Podejrzewam ,ze kara smierci byla by za mala.Ludzie ,uwierzce wreszcie ,ze sady sa skorumpowane i sterowane.Wszystko po to by przestepcy czuli sie bezkarni,by latwo bylo zniszczyc polski narod isprowadzic ich do poziomu niewolnika.Ci co szczekaja na temat PiS niech troche zaczna uzywac mozguuuu,jezeli jeszcze go maja.A w ogole to ruszcie [...] i do glosowania.
Odpowiedz
7
@ On
dnia 19.04.2013, 22:34 · Zgłoś
super , extra!!!. jak bym psa przejechal, to bym wiecej dostal , Beznadzieja !! [...] . CALA POLSKA!!! za zabojatwo najlepiej wyplacic tysiac zl !!! prawo POLSKIE!!!
Odpowiedz
5
@ olla
dnia 19.04.2013, 21:50 · Zgłoś
Żydzi takimi śmiesznymi wyrokami doprowadzą do tego, że Polacy widząc bezkarność prawa powybijają się sami
Odpowiedz
0
@ Janek
dnia 20.04.2013, 21:15 · Zgłoś
przewaznie na drodze wieswagenami wyprzwdzajac
Odpowiedz
5
@ nie czytajacy komentarzy
dnia 19.04.2013, 21:44 · Zgłoś
to są jaja 7lat. zastanawiam sie czy nie obrobic jakiegoś banku,na pare baniek chociarz mam 29 lat i nie pamiętam ortografi. co to za wyroki ha ha.ludzie po co robic? politycy tez nas [...]...
Odpowiedz
4
@ kynia
dnia 19.04.2013, 21:30 · Zgłoś
gdzie jest sprawiedliwość? Biednemu zawsze wiatr w oczy/
Smutku i żalu po stracie Andrzeja nikt nam nie ujmie, serce boli,
Odpowiedz
6
@ qwerty
dnia 19.04.2013, 21:27 · Zgłoś
zrobimy ogolnokrajowy strajk ... brak sprawiedliwosci - [...], reka za reke, [...] za [...] ... wypowiadac sie w tej kwestii ! im wiecej nas bedzie tym lepiej...
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 20.04.2013, 14:29 · Zgłoś
to nie ja napisałem...co do pomysłu z Kodeks Hammurabiego częściowo się zgadzam
Odpowiedz
5
@ filipinka
dnia 19.04.2013, 20:52 · Zgłoś
i o to doszlo do finalu,odwlekli troche czasu zeby ludzie zapomnieli i pokazali jacy sedziowie pracuja w sadzie!kpina,jak mozna tak zakpic z zabojstwa niewinnego czlowieka i rodziny,ktora tak cierpi,co za podly kraj i rzady,zal czlowieka rozbiera i szczere wspolczucie dla bliskich tego mezczyzny...a ten bandyta dalej bedzie robil to samo,bo za pare latek wyjdzie i luz blus,co za wzgledy,ze mlodociany,jak mordowal z tym zamiarem,powinien siedziec 25 bo wiecej nie mozna z tego prawa,a najlepiej w kosmos wyslac pasozyta,bo za nasze pieniadze beda go utrzymywac...
Odpowiedz
6
@ jan
dnia 19.04.2013, 20:33 · Zgłoś
sąd wziął pod uwagę mlodociany wiek, a jak [...] i kopal leżącego to wiedzial jak się to robi Boże chroń nas przed takimi Sądami
Odpowiedz
5
@ you
dnia 20.04.2013, 07:19 · Zgłoś
zgadzam sie mlody wiek do bicia mu nie przeszkadzal,sad pewno tego sie nie domyslil,kpina
Odpowiedz
3
@ ja
dnia 19.04.2013, 20:28 · Zgłoś
No tak bezstresowe wychowanie, brak zajęcia dla dziecka i wyrasta bandyta. Skoro rodzice nie potrafili to go życie nauczy. Dostanie za swoje aż całe ziemniaczki przepadać będę przez niego. Taki młody w [...] to atrakcja będzie. A za zwierze więcej dostanie niż za człowieka. Bandytyzm w togach Właśnie ze względu na jego młody wiek i już takie przestępstwa powinien dostać drugie tyle robót w kopalni na dole.
Odpowiedz
4
@ jurek
dnia 19.04.2013, 20:13 · Zgłoś
czy te sady sa normalne czy tam kazdy jedzie na wdechu!!!Sadzie za takie wyroki bedzie sie wam smiala mlodziez w twarz!!!
Odpowiedz
4
@ edyta
dnia 19.04.2013, 20:11 · Zgłoś
szok! 7lat za dobre zachowanie w areszcie i nienaganną opinię!!! Mam nadzieję że prokurator się odwoła i dadzą poważny wyrok [...]! TO JEST PAŃSTWO PRAWA!!! I POLSKIE SĄDOWNICTOWO
Odpowiedz
7
@ xxxx
dnia 19.04.2013, 20:03 · Zgłoś
szczyt hamstwa ale to jest wlasnie Polska
Odpowiedz
-2
@ nieznany
dnia 20.04.2013, 14:39 · Zgłoś
szczyt CHamstwa to twoja ortografia !!
Odpowiedz
7
@ on,,,,
dnia 19.04.2013, 19:37 · Zgłoś
Masakra... 7 lat za bestialski mord... [...] się śmieje w twarz rodzinie... to jest chore nic tylko strzelić sobie w głowę w tym państwie...
Odpowiedz
-20
@ jks
dnia 19.04.2013, 19:26 · Zgłoś
trzymaj sie ziomek!!
Odpowiedz
-22
@ hans
dnia 19.04.2013, 19:26 · Zgłoś
[...]... blachaary tamta [...] zaczeła karol jesteśmy z tobą yo jest [...] kpinaaa a wy piszecie [...] farmazony [...] was [...]
Odpowiedz
3
@ kynia
dnia 19.04.2013, 21:32 · Zgłoś
z ciebie to widać taki sam osobnik jak ten Karol skoro tak go bronisz
Odpowiedz
-7
@ koko
dnia 19.04.2013, 18:40 · Zgłoś
To jest właśnie Podkarpacie, kraina PIS [...] mnie trafia.
Odpowiedz
7
@ ewa
dnia 19.04.2013, 16:43 · Zgłoś
7 lat to kpina - kopiąc bez opamiętania człowieka po głowie zdawał sobie sprawę że gość może nie przeżyć a to, że ma 20 lat to żadna okoliczność łagodząca - odszkodowania pewnie tez nie zapłaci bo nie ma z czego - a rodzina z Dębowca człowieka w domu nie ma... Odsiedzi połowę 3, 5 roku i warunkowe zwolnienie !!! standard KPINA !!!
Odpowiedz
6
@ xyz
dnia 19.04.2013, 15:46 · Zgłoś
to jest jakaś kpina!!! wyjdzie za 4-5 lat za dobre sprawowanie, w więzieniu mu sie jeszcze bardziej w [...]ie poprzewracam wyjdzie i dopiero bedzie z nim problem bo bedzie myślał że ma kumpli spod celi i mu wszystko wolno!! co najmniej 25 lat za coś takiego!! to jest kompletna kpina, co za imbecyle w tym kraju studiują i kończą prawo?? godne pożałowania
Odpowiedz
3
@ hhhhhhhhhhhhhhhhhh
dnia 19.04.2013, 15:29 · Zgłoś
co to jakies jaja przynajmiej 25 za takie cos
Odpowiedz
4
@ mój pseudonim
dnia 19.04.2013, 15:15 · Zgłoś
To i tak dużo w naszym państwie, w którym [...] chodzą na rzęsach i państwo jest wobec nich bezsilne.
Odpowiedz
8
@ C
dnia 19.04.2013, 15:09 · Zgłoś
To jest kpina , nienaganne zachowanie w areszcie i młodociany wiek ?a co to za różnica czy 19 czy 25 , [...] i powinien gnić w [...] przynajmniej 20 lat [...]ec [...]ny
Odpowiedz
-6
@ UFO
dnia 19.04.2013, 14:46 · Zgłoś
7 lat więzienia a dzieciarnia jest oburzona, że za mało.
Przecież wam nie podoba się przestrzeganie prawa i nie podoba się policja.
Czyżby od dzisiaj się wam zmieniły poglądy.
Odpowiedz
1
@ darek
dnia 19.04.2013, 20:10 · Zgłoś
do ufo!!widac czlowieku ze dotarles tu z marsa napisales pare zdan w dodatku glupich i myslisz ze pojoles filozofie swiata
Odpowiedz
2
@ ktos
dnia 19.04.2013, 14:46 · Zgłoś
ciekawe...
Odpowiedz
7
@ co to za wyrok ??
dnia 19.04.2013, 14:18 · Zgłoś
7 lat za zabicie !! [...] !! Co to jest !? Tylko w Polsce - na podkarpaciu.
Odpowiedz
6
@ hm
dnia 19.04.2013, 13:56 · Zgłoś
Jestem ciekawy, ile by dostał, gdyby okazało się, że napadniętym był ten sędzia z Krosna, lub prokurator oskarżający za pobicie, a nie za zabójstwo.
Bedzie się dobrze sprawował i w maju 2017 znów ktoś zginie na dworcu PKS.
Odpowiedz
0
@ nieznany
dnia 20.04.2013, 14:36 · Zgłoś
w maju 2017 nie bedzie juz w jasle dworca pks :)
Odpowiedz
4
@ you
dnia 19.04.2013, 13:30 · Zgłoś
smieszny wyrok jak mozna kogos tak pobic,reszte zycia powinien ogladac przez kratki,niech lopate wezmie i pokopie ziemie a nie czlowieka bic niewinnego,stop biciu
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 19.04.2013, 12:54 · Zgłoś
no tak. recydywa a wyrok niższy. to ktoś bez przeszłości kryminalnej to pewnie by w zawieszeniu dostał.
Odpowiedz
6
@ Amber gold
dnia 19.04.2013, 12:31 · Zgłoś
A ja nakradłem miliony i co z tego, też mały wyroczek.
Polska zielona wyspa przestępców - brawo!
Odpowiedz
-1
@ wersa
dnia 19.04.2013, 18:31 · Zgłoś
Bo Ty jestes Adam [...] a nie amber gold
Odpowiedz
12
@ dragoness
dnia 19.04.2013, 12:21 · Zgłoś
Po 20 tys. zadośćuczynienia? A jak on to zapłaci, skoro w więzieniu nie ma obowiązku pracy? Mógłby się już sędzia nie kompromitować wydając wyrok nie do realizacji.
Odpowiedz
5
@ aro
dnia 19.04.2013, 12:36 · Zgłoś
jak kto to zapłaci jego nie stać, to zapłaci rząd z naszych podatków.
Jak to mówią najlepiej się wydaje nie swoje pieniądze.
Odpowiedz
10
@ borys
dnia 19.04.2013, 12:21 · Zgłoś
czemu tylko 20tys a nie 200tys? Sa rowni i rowniejsi. przeciez zginął (i to jak!?)obywatel tego kraju i rzad ma to gdzies.
bolo- oby nie tylko w [...].
Odpowiedz
7
@ Kris.Krosno
dnia 19.04.2013, 12:11 · Zgłoś
to tej [...] [...] jak fix dzieciak niby hooligans i cwaniak wiec należało mu sie ja wiedziałem ze on zejdzie na inna droge kiedys a znałem go na cześc Powinni wiecej tych [...] zamknąć z zawodówki itp
Odpowiedz
3
@ olo
dnia 19.04.2013, 11:42 · Zgłoś
[...] wyrok !!! .
Odpowiedz
17
@ jik
dnia 19.04.2013, 11:39 · Zgłoś
7 lat za zabójstwo a 2 lub 3 za kolejną jazdę na rowerze po kilku głębszych! BRAWO dla prokuratury! Polaku broń się SAM! Policja też chce przetrwać tylko 15 lat i emeryturka!
Odpowiedz
12
@ szczerze
dnia 19.04.2013, 11:28 · Zgłoś
Pobicie ze skutkiem śmiertelnym powinno być bardziej karane niż np zasstrzelenie kogoś. Ofiara przynajmniej się nie męczy...

Dla mnie to szok, 7 lat urlopu...
Wyrazy wspolczucia dla rodziny
Odpowiedz
9
@ qwz
dnia 19.04.2013, 11:15 · Zgłoś
ahahahaha smiech na sali wyrok
Odpowiedz
18
@ uuu
dnia 19.04.2013, 11:07 · Zgłoś
do roboty a nie wiezienia, niech zarobi na wlasne utrzymanie a nie z naszej kasy
Odpowiedz
19
@ [...]
dnia 19.04.2013, 11:07 · Zgłoś
To tylko kropla w morzu bezsensownych wyroków. Tak wygląda Państwo w którym króluje
[...].
Odpowiedz
21
@ jaś
dnia 19.04.2013, 10:52 · Zgłoś
co to za kara ?,odsiedzi połowę i wyjdzie bandyta aby nadal cieszyć się życiem
Odpowiedz
25
@ obserwator
dnia 19.04.2013, 10:42 · Zgłoś
Rodzina może jeszcze wystąpić z powództwa cywilnego o zadośćuczynienie i zażądać
po 100 tys . Dlaczego ma on leżeć sobie 7 lat a rodzina cierpieć z powodu braku żywiciela rodzinny.
Odpowiedz
4
@ Tarzan-zan
dnia 19.04.2013, 21:13 · Zgłoś
a te 100 tyś czy nawet milion wróci życie temu facetowi ???
poza tym, i tak tych 20 tyś nie zapłaci bo niby z czego... Na razie na pewno nie ma, dopóki będzie w kiciu to miał nie będzie, a potem no cóż... ciekawe czy choć odsetki mu doliczą.. bo kto wie co będzie za 7 lat... może wtedy 20 tyś będzie kosztowało zatankowanie do pełna...
Odpowiedz
-3
@ nieznany
dnia 20.04.2013, 14:34 · Zgłoś
a ty nie wiesz ze w wiezieniu tez mozna pracowac??? !!!
Odpowiedz
-1
@ AGA
dnia 20.04.2013, 17:33 · Zgłoś
Mozna ale nie sadze, zeby te 2x20 tys ( po 20 tys. Dla matki i siostry ) odlozyl.
Odpowiedz
20
@ ona
dnia 19.04.2013, 10:37 · Zgłoś
W Polsce nie ma już żadnych wartości...
Odpowiedz
22
@ kolezka
dnia 19.04.2013, 10:36 · Zgłoś
dawajcie imie i nazwisko tego [...]a:) kto to taki??? wogole ??
Odpowiedz
28
@ po
dnia 19.04.2013, 10:33 · Zgłoś
25 lat tyle powinien dostać to więcej dostają za jazdę po [...] niż za zabicie człowieka śmiech na sali
Odpowiedz
31
@ snikers
dnia 19.04.2013, 10:30 · Zgłoś
porażka ...:(:( nie tylko sądu ale całego społeczeństwa . W Polsce mozesz [...] i isć do sanatorium na 7 lat bez komentarza .
Odpowiedz
12
@ [...] z Brazzersa
dnia 19.04.2013, 10:27 · Zgłoś
Kara śmierci powinna być w tym chorym kraju takich wrzodów na[...] państwo nie powinno czymać...na dworcu PKS a gdzie byli ludzie co ?? [...] nikt nie pomoże nikomu wszyscy [...] w [...] [...] a jak by poszło na tego [...] z 5 chłopow to by mu dalo rade [...] wezcie sie zastanowcie czasami
Odpowiedz
40
@ Jaślanin.
dnia 19.04.2013, 10:25 · Zgłoś
Pokarzcie [...] tego [...]. Niech widzą wszyscy!!!
Odpowiedz
44
@ juz nie pl
dnia 19.04.2013, 10:05 · Zgłoś
wyrok KPINA! jak zreszta wszystko inne co sie dzieje aktualnie w tym dzi...m kraju jest jednym wielkim [...]stwem!
Odpowiedz
3
@ fan
dnia 19.04.2013, 12:44 · Zgłoś
47
@ qwerty
dnia 19.04.2013, 09:59 · Zgłoś
czyli jak ? zabójca po 4 wyjdzie ! ! ! Gratulacje dla sądu i prokuratury ...jego mać !

W krajach cywilizowanych są fundacje powołane do udzielania/opłacania/ pomocy prawnej ofiarom przestępstw lub ich rodzinom, w tej konkretnej sprawie pytam czy był ustanowiony oskarżyciel posiłkowy ? Pomijam fakt regulacji prawnych które skutecznie izolują zabójce na wiele lat.
Więzienia pełne alimenciarzy, drobnych złodziei, a zabójcy co najwyżej idą do pudła na krótkie "szkolenie"
Odpowiedz
52
@ k.E.sz.
dnia 19.04.2013, 09:57 · Zgłoś
20 lat to już nie dziecko, jaki młodociany wiek, takie kary nie odstraszą innych [...] bandziorków i zginą kolejni uczciwi ludzie
Odpowiedz
6
@ ;(
dnia 20.04.2013, 11:33 · Zgłoś
niestety wg naszego "wspaniałego" prawa osoba która w momencie orzekania wyroku nie ukonczyła 21 roku życia jest młodocianym... :( ale moim zdaniem tu nie powinno byc łagodzenia kary
Odpowiedz
59
@ aro
dnia 19.04.2013, 09:45 · Zgłoś
więzienie na 7lat i 20tyś. Śmiech na sali, według mnie dożywocie w kamieniołomach i co zarobi to oddać rodzinie. Nauczyli by się i następnym razem inny cwaniak by 10x się zastanowił co go może czekać.
Przecież to była czysta i zaplanowana napaś ze skutkiem śmiertelnym.
Odpowiedz
34
@ (***)
dnia 19.04.2013, 09:44 · Zgłoś
(*)
powinno byc ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ a w wiezieniu nie jest tak żle my placimy na takich jak on.
Szkoda ze z Dariuszem (światkowa Mała) nikt nie poniósł kary.
Odpowiedz
49
@ oj nasze śądownictwo
dnia 19.04.2013, 09:44 · Zgłoś
7 lat to śmiech na sali, za śmiertelne pobicie powinien dostać najwyższy wyrok!! ( dla mnie powinien dostać dożywocie - ale k.k. mówi inaczej "spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu" [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciężki_uszczerbek_na_zdrowiu[/url ]
"Sąd jednak wziął pod uwagę młodociany wiek oskarżonego" - nie komentuje tego
Odpowiedz
14
@ Tarzan-zan
dnia 19.04.2013, 21:09 · Zgłoś
... czyli "młodemu" więcej wolno... ale dlaczego ??? Ktoś może to uzasadnić, że młodemu wolno kraść rabować [...] i [...] ???
Odpowiedz
3
@ I
dnia 20.04.2013, 23:00 · Zgłoś
Z tego wniosek, że jeśli jesteś "młody" to możesz [...], bo sąd łagodnie cię potraktuje... a jeśli chodzi o uzasadnienie... ja bym to skomentował tak...: jest młody, silny, [...], postraszyć go troche i będzie tyrał 30 lat na budowie dla prokuratorów i sędziów...czyt. darmozjadów przy władzy...
zaznaczam, iż jest to moje osobiste, prywatne zdanie na dany temat...
Odpowiedz
79
@ mark
dnia 19.04.2013, 09:42 · Zgłoś
Więcej takich chodzi po Jaśle i nie tylko po Jaśle. Tolerowanie pokolenia JP i chuligaństwa jak sie kończy.
Odpowiedz
7
@ LOLO
dnia 19.04.2013, 11:18 · Zgłoś
Ja sie nie wypowiadam tylko dlatego że patologii się nie komentuje !
Odpowiedz
-12
@ bosu
dnia 19.04.2013, 11:24 · Zgłoś
miales sie nie wypowiadac a jednak to zrobiles ;)
Odpowiedz
-12
@ zuzu
dnia 19.04.2013, 15:16 · Zgłoś
Jak matka z ojcem nie mieli czasu [...]a wychowac , to od pokolenia JP sie od[...] !!!
Odpowiedz
19
@ ren
dnia 19.04.2013, 16:48 · Zgłoś
pokolenie JP hehe śmiechu warte,[...] dresy napakowane sterydami szukające zadymy. Takie jest właśnie pokolenie. Ale nie ma się co martwić, bo to pokolenie które jest w gimnazjach będzie jeszcze gorszę
Odpowiedz
3
@ nieznany
dnia 20.04.2013, 14:31 · Zgłoś
a jak ty bys byl/byla matka i sama wychowywala 4 synow to myslisz ze co jego mama miala za nim do konca zycia chodzic!!!
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 21.04.2013, 09:30 · Zgłoś
Pokolenie JP II to typowy [...]. Im szybciej się wykończą sami, tym lepiej. A i o "patronie" szybko się zapomni .
Odpowiedz
190
@ pepsior
dnia 19.04.2013, 09:30 · Zgłoś
...ech..śmieszne to wszystko: 7 lat i 20 tys. złotych... mam tylko nadzieje, że w więzieniu dadzą temu [...] wycisk niech sobie zapamięta... takie zwierze nie powinno się zwać człowiekiem!
Odpowiedz
196
@ Wyrywać chwasty !!!
dnia 19.04.2013, 10:08 · Zgłoś
Oto polska właśnie ...

Tyle warte jest teraz ludzkie życie ???
Zapewne zostanie zwolniony po pięciu latach dobrego sprawowania (lub odwoła się od tego wyroku i kara zostanie zmniejszona)

Jeżeli ktoś kopie człowieka po głowie - czyż nie jest to usiłowanie zabójstwa ???
Jak dla mnie powinien zgnić w więzieniu, bo tam jest jego miejsce, a nie egzystować po kilku latach wśród normalnych ludzi.

Powinni go byli przykładnie ukarać (ok 25 lat więzienia lub dożywocie za morderstwo z premedytacją) żeby następnym [...] (których nie brakuje w Jaśle) dać do zrozumienia, co może grozić za taki czyn !!!
Odpowiedz
25
@ kijek
dnia 19.04.2013, 10:58 · Zgłoś
pepsior w więzieniu to on będzie gościem i bohaterem -to jest Polska.
Odpowiedz
9
@ pepsior
dnia 19.04.2013, 13:08 · Zgłoś
na próżno się pocieszałem...:/
Odpowiedz
97
@ Bolo
dnia 19.04.2013, 13:52 · Zgłoś
Za kota bądź psa pewnie dostałby niewiele mniej. Na litość boską przecież skatował człowieka!!! 15 lat to minimum, bez możliwości skrócenia.
Odpowiedz
52
@ mm
dnia 19.04.2013, 16:01 · Zgłoś
Powinien dostac max wyrok-12 to za mało-a ze jest młodociany to tym bardziej powinien dostac wiecej aby bandyta juz na wolnosci nie wiedział czym jest mlodosc.
KAZDY KTO PODNOSI REKE NA DRUGIEGO TO BANDYTA!!!
Odpowiedz
33
@ bekk
dnia 19.04.2013, 21:28 · Zgłoś
Śmiech na sali porażka wymiaru sprawiedliwości 7 lat dla [...] który [...] człowieka,dożywocie dla [...] za oko ząb za ząb taka sama kara go powinna spotkać jak tego niewinnego człowieka
Odpowiedz
22
@ kat
dnia 19.04.2013, 22:37 · Zgłoś
kara śmierci przez powieszenie
Odpowiedz
23
@ ;(
dnia 20.04.2013, 11:27 · Zgłoś
Gdyby nie Konwencje Ochrony Praw Człowieka to takiego kogoś spotkała by kara śmierci.. Ale co tam, skoro takich bandziorów nazywa się człowiekem to ja sie pytam kim w takim razie był ten człowiek który zginął niewinnie.. zwierzęciem? To wszystko jest chore... 7 lat to śmieszny wyrok..
Odpowiedz
14
@ Py ta Najsztuba
dnia 20.04.2013, 14:42 · Zgłoś
Wyrok jak zachęta do mordowania i wyrwania paru chwastów.Siedem lat skrócone pewnie do pięciu jakoś można odsiedzieć. Jeszcze gdyby upozorować wypadek samochodowy...who knows...
Odpowiedz
11
@ Zuza
dnia 20.04.2013, 17:51 · Zgłoś
Polskie prawo to nic innego jak bezprawie!!!dostał siedem lat,wyjdzie po trzech za dobre sprawowanie i śmiejąc się wszystkim w twarz,będzie robił to samo!!!CHORY KRAJ I CI KTÓRZY NIM RZĄDZĄ...
Odpowiedz
6
@ jo
dnia 20.04.2013, 22:22 · Zgłoś
dobrze, że na mnie nie trafił-sąd polowy od ,,ręki"!!!
Odpowiedz
4
@ Jaślok
dnia 21.04.2013, 12:55 · Zgłoś
wyjdzie po trzech z fabryki dla przestępców z lepszym charakterem
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.