Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

A może by tak zdobyć nowe kwalifikacje za 0 zł?

Praktyczna nauka może Cię kosztować tyle co nic - czyli 0 zł. Dowiedz się jak zdobyć wykształcenie całkowicie za darmo!

Potrzebujesz nowych umiejętności. Chcesz zdobyć wartościowe kwalifikacje? Nie masz na to miliona monet? To dobrze, że czytasz ten artykuł. Praktyczna nauka otworzy przed Tobą nowe możliwości zawodowe. A w Żaku sprawdzamy się w praktyce. I to od 25 lat. Zyskaj solidne wykształcenie w atrakcyjnych specjalnościach. Mamy kierunki, gdzie nauka może Cię kosztować nawet 0 zł, a także atrakcyjne kursy. A po Żaku masz wiele możliwości! Kształcimy m.in przyszłych agentów celnych, florystów, konsultantów ds. dietetyki, rejestratorki medyczne i techników sterylizacji.

Wybierz lidera w swoim mieście

Zanim podejmiesz decyzję warto zapoznać się ofertą szkół w Twoim mieście. Dowiedzieć się, jak długo funkcjonują na rynku. Dzięki temu zyskasz pewność, że będziesz mógł skończyć rozpoczęty przez siebie kierunek lub kurs. Niektóre placówki otwierają się i po kilku miesiącach ogłaszają upadłość. Sieć szkół dla dorosłych Żak działa na rynku już I cały czas się rozwija.

Ucz się za 0 zł*

Szkoły policealne i medyczne dają spore możliwości rozwoju. Wystarczy odrobina samozaparcia, chęci rozwoju i zaufanie sieci szkół, która wykształciła już setki tysięcy słuchaczy i kursantów.

Kto znajduje w sobie talent do zręcznego układania bukietów, powinien kształcić się jako florysta. W Żaku ma taką możliwość i to zupełnie za darmo. Uzyskany dyplom pozwoli specjaliście tej branży natychmiast podjąć pracę w każdej kwiaciarni. Urozmaicone zajęcia gwarantują nie tylko zdobycie praktycznej wprawy, bo w ich programie jest też nauka języka obcego i podstaw przedsiębiorczości. To sprawia, że absolwenci przygotowani są do pracy w kraju i za zagranicą lub rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Jeżeli jesteś osobą skrupulatną, troszczysz się o higienę i chcesz związać swoją zawodową karierę z pomaganiem innym ludziom? Po doświadczeniach pandemii COVID-19 każdy z nas wie, że należy zwracać większą uwagę na higieną i regularnie odkażać przedmioty codziennego użytku. Technik sterylizacji to zawód, który jest silnie związany między innymi z branżą medyczną oraz kosmetyczną.

*- W Żaku nauka na większości kierunków jest darmowa przy zachowaniu frekwencji na zajęciach na poziomie powyżej 50%. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie!

Kursy dla przyszłych agentów celnych

Kurs agent celny otworzy przed Tobą pierwsze drzwi do wykonywania tego zawodu. Wbrew obiegowej opinii Twoja praca nie będzie musiała odbywać się wyłącznie na granicy kraju – agenci celni mogą pracować także w jednostkach wewnątrz kraju, np. kontrolując przesyłki pocztowe czy pracodawców zatrudniających cudzoziemców.

Wybierz szkołę policealną lub medyczną w Jaśle

Wybierz jeden z kierunków w szkołach policealnych:

Technik administracji

Technik BHP

Technik florysta

Technik usług kosmetycznych

Technik sterylizacji medycznej

Asystent osoby niepełnosprawnej

Technik masażysta (forma stacjonarna)

Opiekun medyczny (forma stacjonarna)

Wybierz liceum Żaka w Jaśle

Nauka w naszym Super Liceum odbywa się zaocznie i tylko w soboty i niedziele. Atrakcyjne czesne jest jedyną opłatą w tej szkole. Super Liceum jest po prostu super! Dlaczego? Bo daje Ci darmowy dostęp do pełnej oferty kursów online. I to przez cały cykl trwania umowy. Uczysz się w liceum dla dorosłych w Żaku i dodatkowo próbujesz różnych nowych rzeczy. Rozwijasz swoje pasje. I nie ponosisz z tego tytułu żadnych opłat. Wszystko to, żeby ułatwić Ci start na rynku pracy od razy po zdobyciu średniego. Moc możliwości czeka na Ciebie!

Wybierz kurs roczny w Żaku

W szkołach Żak prowadzimy też kursy. Nie wymagamy wykształcenia średniego (z wyjątkiem kierunku rejestratorka medyczna i agent celny), aby zapisać się potrzebny jest tylko dowód osobisty. Do wyboru masz:

Rejestratorka medyczna

Agent celny

Stylizacja paznokci

Konsultant ds. dietetyki

Fryzjer damski

Instruktor terapii uzależnień

Dekorator wnętrz

Transport i logistyka

Pełna oferta dostępna jest na stronie https://www.jaslo.zak.edu.pl. Pamiętaj, że do Żaka możesz zapisać się wygodnie online lub stacjonarnie w sekretariacie - ul. Floriańska 17.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 07.06.2023, 12:00
 • Cały czas trwają poszukiwania jaślanina w Tatrach na Słowacji

  Do tej pory ratownikom górskim nie udało się odnaleźć 50-letniego jaślanina, który w sobotę zaalarmował służby, że jest poszkodowany i nie może samodzielnie kontynuować wyprawy. Horska Zachranna Służba we wtorkowym komunikacie poinformowała, że dalsze działania poszukiwawcze zostaną dzisiaj wznowione.

   

 • "Proszę tylko o wielką modlitwę za ojczyznę" – wyjaśnia posłanka Maria Kurowska

  W sieci zawrzało po tym, jak posłanka Maria Kurowska w imieniu posłów z Suwerennej Polski oraz kandydatów na posłów przesłała do proboszczów pismo z prośbą o modlitwę za ojczyznę. Internauci są oburzeni i uważają, że jest to agitacja polityczna poprzez angażowanie w to duchowieństwa. - Widząc jaki jest walec propagandy lewackiej zwyczajnie w trosce o to, aby zwyciężyli ci, którzy będą prowadzić Polskę w dobrym kierunku poprosiłam o modlitwę, a jej nigdy za dużo ani ludziom prywatnym ani państwu polskiemu – mówi posłanka Maria Kurowska.

 • Czas na zmiany – jak znaleźć wymarzoną pracę?

   

  Nie tylko osoby, które dopiero wkraczają na rynek pracy, szukają wymarzonego dla siebie stanowiska. Często mając już pierwsze doświadczenia, a nawet wieloletnią praktykę w zawodzie czujemy, że nie spełniamy się na danym stanowisku i nasza praca nie przynosi nam satysfakcji. Wówczas warto podjąć kroki, dzięki którym uda nam się dokonać zmian w tym aspekcie naszego życia. Jak jednak znaleźć wymarzoną pracę? Podpowiadamy.

 • Wmurowano kamień węgielny pod rozpoczętą budowę nowego pawilonu penitencjarnego w Zakładzie Karnym w Jaśle

  Trwa rozbudowa Zakładu Karnego w Jaśle. Inwestycja opiewa na ponad 40 mln zł i jest realizowana z "Programu modernizacji Służby Więziennej na lata 2022-2025". - Jest to inwestycja w postaci nowego pawilonu mieszkalnego oraz rozbudowy dotychczas istniejącej infrastruktury m.in. budynku wielofunkcyjnego, w którym pełnią służbę funkcjonariusze naszej formacji – mówi ppłk Jacek Paśko, dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle.

 • Samorządy dostrzegają pilną potrzebę poszerzenia drogi powiatowej w Kołaczycach w kierunku Brzysk

  W poniedziałek popołudniu w Kołaczycach odbył się briefing prasowy na temat przygotowań do rozpoczęcia realizacji inwestycji polegającej na poszerzeniu drogi powiatowej relacji Kołaczyce - Brzyska na odcinku od skrzyżowania z dk73 w stronę mostu na rzece Wisłoce. Potrzebę realizacji tego przedsięwzięcia zauważają samorządy zarówno powiatowy, jak również gminny, bowiem jest to związane z rozbudową drogi krajowej i koniecznością zorganizowania alternatywnych objazdów.

 • Szpital otrzymał ponad 7 mln zł na przebudowę i doposażenie SOR

  Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle odebrała dzisiaj z rąk starosty Adama Pawlusia czek na kwotę ponad 7,5 mln zł. Środki przyznane na przebudowę SOR oraz pracowni diagnostycznych wraz z adaptacją pomieszczeń oraz zakup potrzebnego sprzętu pochodzą z Funduszu Medycznego. - Prace rozpoczną się niezwłocznie od zaprojektowania, a następnie wyboru wykonawcy robót – podkreśla Beata Trzop, dyrektor jasielskiego szpitala.<FOTORELACJA>

 • Pies Kudłaty – nowy salon groomerski na mapie Jasła

 • Czarni z kolejnym wysokim zwycięstwem w lidze. Jaślanie rozbili osłabione Zamczysko Odrzykoń 5:0

   

  Czarni Jasło kroczą w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa. W minioną sobotę (23 września) podopieczni trenera Mateusza Ostrowskiego zmierzyli się na własnym stadionie z Zamczyskiem Odrzykoń. Osłabieni kadrowo goście zainkasowali aż pięć goli. Trzy trafienia padły łupem Karola Potery.

 • „To mogą być ostatnie demokratyczne wybory”

  Dzisiaj na jasielskim rynku odbyła się konferencja z udziałem polityków oraz kandydatów z listy Koalicji Obywatelskiego z okręgu 22 przemysko-krośnieńskiego do polskiego parlamentu. Wśród nich były osoby znane z Jasła, które apelowały do mieszkańców o podjęcie właściwej decyzji 15 października.

 • Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają!

   

  Mieszkańcy Podkarpacia chętnie poszukują pracy za granicą. Dużą popularnością cieszy się wśród nich między innymi Holandia. Biura pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców, w tym właśnie kraju, poszukują obecnie pracowników do niemal każdej branży, w szczególności jednak na produkcji przy rybach. Z aktualnymi ofertami można zapoznać się w biurach w Jaśle, Tomaszowie Lubelskim i Opolu.

 • W Jaśle powstaną dwa zielone przystanki

  W centrum Jasła powstaną dwa zielone przystanki. Zadanie jest realizowane przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle w ramach projektu „Realizacja inwestycji w zakresie zielononiebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki".

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657