Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Absolutorium dla Zarządu Powiatu

25

Zarząd Powiatu w Jaśle otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu w 2011 roku. Radni, po zapoznaniu się z opinią stałych komisji Rady Powiatu w Jaśle przyjęli uchwałę 18 głosami „za” oraz 3 wstrzymującymi się.

– Dziękuję Zarządowi Powiatu za pracę w 2011 roku. To był szczególny okres, bo przepracowaliśmy pierwszy pełny rok w tym składzie. Był to także rok szczególny pod względem nakładów na inwestycje, na które wydaliśmy ponad 40 mln 600 tys. zł. W porównaniu do wydatków inwestycyjnych w całej poprzedniej kadencji (blisko 72 mln zł ), w roku 2011 kwota ta sięgnęła 56% całości inwestycji zrealizowanych w poprzednich czterech latach. Za to wszystkim pracownikom starostwa, kierownikom jednostek, kolegom z Zarządu Powiatu serdecznie dziękuję. Nasze działania zostały dostrzeżone przez instytucje zewnętrzne, co miało odzwierciedlanie w przyznanych nagrodach i tytułach - powiedział Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.

Katarzyna Pacwa

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
2
@ czarnoksierznik z jasla
dnia 25.06.2012, 00:28 · Zgłoś
unas w jasle to sa radni bez radni niestety
Odpowiedz
6
@ vvv
dnia 24.06.2012, 11:00 · Zgłoś
kmieć nie nadaje się na sołtysa a gdzie mu do burmistrza chyba że w Mytarce
Odpowiedz
8
@ PiS-man
dnia 24.06.2012, 11:52 · Zgłoś
Mytarka jest zbyt mało wsią, by ją miało spotkać tak wielkie szczęście! Dlatego wielki człowiek powinien rządzić powiatem, dzięki czemu wszyscy mają zapewnioną bezpłatną rozrywkę! :D
Odpowiedz
0
@ cola
dnia 23.06.2012, 19:36 · Zgłoś
woda i paluszki - czego tak skromnie?
Odpowiedz
12
@ do j i mieszkaniec
dnia 23.06.2012, 19:07 · Zgłoś
"Pany" (FILCOKI) za nasze pieniądze jeżdżą skodami Superb za 100.000 zł, a dla nas została [...]
Odpowiedz
14
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 23.06.2012, 17:57 · Zgłoś
"Gospodarze" - pracujący dla siebie , czy dla ludzi - kto i jaką korzyść ma z tej "pracy", czyje interesy są na pierwszym planie i dlaczego w szybkim tempie stajemy się wymarłym miastem budżetówki i emerytów???
Odpowiedz
-13
@ [...]
dnia 23.06.2012, 10:18 · Zgłoś
Strasznie mnie ciekawi panowie krzykacze w jakiej wysokosci placicie podatki ze tak sie domagacie tych drog?Niestety z pustego i Salomon nie naleje,chcecie dodatki do mieszkan,opieke spoleczna imprezy za darmo i full wypas drogi a odprowadzacie miesiecznie pare stowek podatku i zadacie za to nie wiadomo co.
Odpowiedz
-12
@ mieszkaniec
dnia 23.06.2012, 11:16 · Zgłoś
zgadzam sie z Tobą. Njabardziej krzyczą ci co cały dzien przesiaduja pod budką z [...]. Państwo do nich dopłaca a maja najwięcej pretensji.
Odpowiedz
6
@ uwaga
dnia 23.06.2012, 09:37 · Zgłoś
Korzyści wynikające z noszenia filców:
-uniknięcie bezpośredniego kontaktu z [...]
-zdobycie respektu wśród społeczności rolniczej
-zaimponowanie płci przeciwnej
-nadają się do obrony własnej i swego mienia
-nadają się do gniecenia kapusty jeszcze nie kiszonej oraz wyciskania soku ku
produkcji samogonu
-poranny spacer w gumofilcach jest świetnym lekarstwem na kaca
-filce zapłacą za ciebie rachunki
źródło:http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Gumofilce
Odpowiedz
11
@ Obuwie
dnia 23.06.2012, 07:17 · Zgłoś
Może by mu kupić nowe filcoki...w dowód wdzięczności za stan drog powiatowych: na niektórych odcinkach , typu Nowy Glinik, prędkość podróżna wynosi w porywach 5 km/godzinę i poruszać się należy wężykiem, czyli slalomem pomiędzy dziurami. Niech przyjdzie w nowym filcowym obuwiu i sprawdzi. Daleko powinno być do samozadowolenia, nagród, tytułów czy wypasionego wynagrodzenia. Polityka na bok - trochę skromności - i do roboty. Szczególnie przy drogach- pogonić tu odpowiedzialnego za nie urzędnika - niech ruszy siedzisko na wizytacje dziur drogowych. Poprzednik dużo był w terenie a nie dział zza biurka. Zapraszamy na wizytację. Rozumiem, że absolutorium udzielono na wyrost, zaliczkowo. Powinno to zmobilizować a nie uspokoić, że wszystko jest super - bo nie jest.
Odpowiedz
10
@ adamfilc
dnia 23.06.2012, 09:31 · Zgłoś
Wybudujmy fabrykę [...], oraz kufajek drelichowych ! Gumofilce (filce) dolne części odzieży rolniczej, składające się z gumowej podeszwy oraz gumowej cholewy obłożonej filcem. W środku również wygodne i ciepłe przemieszczanie zapewnia mięciutki filc. Obie te części stanowią jednoczęściowe obuwie z gatunku kalosze (gumiaki). Gumofilce są ulubionymi butami wielu polityków... Hahahaha żródło: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Gumofilce
Odpowiedz
-9
@ mieszkaniec
dnia 23.06.2012, 11:14 · Zgłoś
zawsze znajdzie sie jakis niezadowolony maruda a wszystkich dróg i tak nie da sie wyremontować bo brak kasy a każdy patrzy tylko na swoje. To, ze jeździ sie 5km/h to może i dobrze bo mniej wypadków. jak będzie dobra nawierzchnia to młodziki będa pędzić 100/h po dyskotece i znowu będa wypadki.
Odpowiedz
6
@ C.d.
dnia 23.06.2012, 21:03 · Zgłoś
Rodzaje i dostępność
Gumofilce wbrew pozorom można dostać praktycznie wszędzie, nawet w warzywniaku za rogiem. Jednak te z najwyższej półki można jedynie zakupić na bazarze u Ruskich.
Rozróżnia się:
filce na pole
filce na co dzień
filce wyjściowe
filce exclusive (seria limitowana)
filce sportowe
Przysłowia i powiedzenia:
Kto rano wstaje ten filcem dostaje.
Nie samym filcem człowiek żyje.
Komu w drogę, temu filce na nogę.
Na złodzieju filc gore.
Jeden filc rolnikiem nie czyni.
Odpowiedz
4
@ xD
dnia 22.06.2012, 20:24 · Zgłoś
a co mnie obchodzi jakie palce Oni podnosza...
Odpowiedz
14
@ mieszkaniec
dnia 22.06.2012, 17:34 · Zgłoś
a gdzie droga Jasło Folusz? plany remontu są od 4 lat a tu dalej sobie można wybić zęby na idąc na piechotę.. .
Brawo za wykorzystanie funduszy..
Odpowiedz
13
@ Gibon
dnia 22.06.2012, 21:22 · Zgłoś
Właśnie! Przez Dębowiec jak się jedzie to jak na sztormie
Odpowiedz
5
@ cola
dnia 23.06.2012, 11:27 · Zgłoś
i na orkanie :):)
Odpowiedz
19
@ dziurawiec latawiec
dnia 23.06.2012, 11:50 · Zgłoś
ile zajmie czasu kmiecikowi załatanie 4 dziur na drodze powiatowej za torami za zjeździe na dębowiec, folusz, niegłowice.. w marcu dziury zasypano żwirem, poprawiono na przyjazd dziwisza , na 5 m2 lepiku nie stać powiatu starosto i górczyku ?
Odpowiedz
2
@ www.
dnia 25.06.2012, 11:23 · Zgłoś
a droga od cmentarza w dół oświetlana jest tylko do 22godz...
Odpowiedz
1
@ czerek
dnia 22.06.2012, 16:47 · Zgłoś
Rachuj,rachuj i tak wszystko na [...]j
Odpowiedz
-1
@ cola
dnia 23.06.2012, 11:27 · Zgłoś
fajny rym :):):)
super
Odpowiedz
-7
@ HURRA!!
dnia 22.06.2012, 16:09 · Zgłoś
BRAWO!! Hip Hip Hurra! Kmiecik na Burmistrza!
Odpowiedz
4
@ gutek
dnia 23.06.2012, 09:25 · Zgłoś
Nie ma takiego miasta jak UL(andia) ?
Odpowiedz
2
@ heh
dnia 24.06.2012, 09:38 · Zgłoś
dobre! hi,hi,hi...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.