Absolutorium dla Zarządu Powiatu
Zarząd Powiatu w Jaśle otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu w 2011 roku. Radni, po zapoznaniu się z opinią stałych komisji Rady Powiatu w Jaśle przyjęli uchwałę 18 głosami „za” oraz 3 wstrzymującymi się.

– Dziękuję Zarządowi Powiatu za pracę w 2011 roku. To był szczególny okres, bo przepracowaliśmy pierwszy pełny rok w tym składzie. Był to także rok szczególny pod względem nakładów na inwestycje, na które wydaliśmy ponad 40 mln 600 tys. zł. W porównaniu do wydatków inwestycyjnych w całej poprzedniej kadencji (blisko 72 mln zł ), w roku 2011 kwota ta sięgnęła 56% całości inwestycji zrealizowanych w poprzednich czterech latach. Za to wszystkim pracownikom starostwa, kierownikom jednostek, kolegom z Zarządu Powiatu serdecznie dziękuję. Nasze działania zostały dostrzeżone przez instytucje zewnętrzne, co miało odzwierciedlanie w przyznanych nagrodach i tytułach - powiedział Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.

Katarzyna Pacwa
Starostwo Powiatowe w Jaśle
